PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ■ مجموعه داستان های صوتی شرکت 48 : آلبوم گربه های اشرافی / 30 دقیقه / Mp3

Babak_King
15-07-2007, 22:51
سلام
این دومین آلبومی هست که آپلود میکنم خدمت دوستان و تا الان هم هیچ لینکی از این آلبوم پیدا نشده در واقع شر کننده اصلی خودم بودم :20:

تقدیم به دوستان قدیمی و کوچولو های جدید که پدر و مادر ها میتونن با این داستان قشنگ شب ها بچه هاشون رو همراهی کنن :11:

alex_pk
15-07-2007, 23:09
ســـــلام

ايول بابک

ضميمه کردم! :40:

AKASHA178
16-07-2007, 11:56
آقا بابک دمت گرم بادو دلت شادو روحت پاک آقا بابک میتونم یه سوال بکنم آهنگ کارتون مانفی رو دارین همون فیله که پرواز میکرد البته با یه تیکه از جاروی جادوگر قصه؟

simran
28-08-2007, 19:39
یکی به منم بگه چه جوری دانلودش کنم.

Mohammad
28-08-2007, 21:01
دوست من...
شما رو لینک پست 2 کلیک کنید و بعد گزینه Save(مطابق عکس پیوست شده) انتخاب کنید.

ook
04-07-2010, 09:00
من خیلی وقت بود دنبال این داستان زیبا بودم.تشکر بسیار از شما به خاطر حسن سلیقه و زحمات شما دوست عزیز:11:

a-alone
21-07-2010, 14:29
سلام من مهندس ah هستم که چون رمزم را فراموش کرده بودم مجبورشدم با یک ادرس ایمیل دیگه دوباره ثبت نام کنم آخه رمزایی که انجمن برا ایمیلم فرستاد من را وارد انجمن نمیکنه و میگه رمز اشتباهه چون دیدم نوشته مدیر انجمن گفتم از شما سوال کنم که چیکار کنم تا رمزم را بتونم به هرچی که خودم میخوام تغیر بدم وبا اسم کاربری و ایمیل خودم وارد انجمن بشم شما که ایمیل منا دارید جواب و راهکار را برام بفرستید اگه کس دیگه ای هم میدونه چیکار کنم بهم بگه؟:41::41::41:

***Spring***
21-07-2010, 17:30
سلام من مهندس ah هستم که چون رمزم را فراموش کرده بودم مجبورشدم با یک ادرس ایمیل دیگه دوباره ثبت نام کنم آخه رمزایی که انجمن برا ایمیلم فرستاد من را وارد انجمن نمیکنه و میگه رمز اشتباهه چون دیدم نوشته مدیر انجمن گفتم از شما سوال کنم که چیکار کنم تا رمزم را بتونم به هرچی که خودم میخوام تغیر بدم وبا اسم کاربری و ایمیل خودم وارد انجمن بشم شما که ایمیل منا دارید جواب و راهکار را برام بفرستید اگه کس دیگه ای هم میدونه چیکار کنم بهم بگه؟:41::41::41:
سلام ...

آموزش تمام قسمتهاي مورد نياز براي كاربران در انجمن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ســـوالــات و اشــکـالـات راجع به سیستم انجمن های پـــی ســـی ورلـــد << ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تماس با ما

حتا اگه وارد فروم نشید ، یعنی بدون داشتن پسورد و یوزر ، از قسمت پایین و انتهای صفحه‏ی اصلی فروم گزینه‏ی " تماس با ما " میتونید با مسئولین تماس داشته باشید ... عکس پایین ... موفق باشید ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

.

a-alone
22-07-2010, 13:12
سلام خیلی ممنونم از راهنماییتون خوشحالم که یکی از اعضای این انجمن هستم بازم تشکر