PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ..:: عکس از داخل کیس خود را اینجا بگذارید ::..

M_E_H_D_I
15-07-2007, 19:09
دوستانی که مایلند می توانند در این قسمت عکس از داخل کیس خود را قرار بدهند.

اول از خودم شروع می کنم.

اولی مربوط به کیسه ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دومی مربوط به داخل کیس قبل از تمیزکاری !!!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا بعد از پاکسازی !!!

M_E_H_D_I
15-07-2007, 19:17
با عرض معذرت این عکس آخری خیلی بزرگ بود و یادم رفته بود که کوچیکش کنم.

راستی این را هم بگم که این عکسها با دوربین Panasonic FX01 گرفتم و با برنامه فتوشاپ کوچیک و فشرده کردم.
اگه کسی خواست می تونه مدل دوربینش را هم بگه !!! تا با نحوه عکس دوربینهای متفاوت آشنا بشیم.

خیلی متشکر.

javadshahvand
15-07-2007, 21:43
[][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Stream
15-07-2007, 22:34
جواد مدل کیست چیه ؟
من هم فردا میگذارم الان نمیدونم دوربین کجاست!!

javadshahvand
16-07-2007, 10:07
جواد مدل کیست چیه ؟

Thermaltake

hiwa_it
16-07-2007, 10:56
M_E_H_D_I کابل ها رو خوب جمع کردی با وجود تعداد زیادشون ،اگه بتونی یک سری رو از پشت کیس رد کنی عالی میشه احتمالا جای خالی اسلات خالی 5.25 هم باید داشته باشی هر چی کابل استفاده نمیکنی رو با هم به یک قلمبه تبدیک کن و بچپون تو یکی از فضاهای خالی 5.25
خیلی مواظب MEMORY AIRFLOW COOLER باش که به کارت گرافیکت نخوره من با مین p5k del و اینها مشکل داشتم
یه چیزی بینشون بزار اگه فاصله کمه :46: :46:
بغیش حرف نداره

M_E_H_D_I
16-07-2007, 13:35
M_E_H_D_I کابل ها رو خوب جمع کردی با وجود تعداد زیادشون ،اگه بتونی یک سری رو از پشت کیس رد کنی عالی میشه احتمالا جای خالی اسلات خالی 5.25 هم باید داشته باشی هر چی کابل استفاده نمیکنی رو با هم به یک قلمبه تبدیک کن و بچپون تو یکی از فضاهای خالی 5.25
خیلی مواظب MEMORY AIRFLOW COOLER باش که به کارت گرافیکت نخوره من با مین p5k del و اینها مشکل داشتم
یه چیزی بینشون بزار اگه فاصله کمه :46: :46:
بغیش حرف نداره

از راهنمائیت ممنون. اتفاقا یکی از مشکلاتم مربوط به MEM COOl بوده که مجبور شدم بینش فقط یه مقوا بگذارم اگه اشتباه باشه لطفا راهنمایی کنید.البته این را هم بگم که مجبور شدم این کار را بکنم. همچنین می خوام یه فن خوب برای CPU بگیرم چی پیشنهاد می کنی که تو بازار هم باشه.
همچنین اگه می خوام SLI بکنم چطور کارت دیگه را جا بدم.
و یه فن معمولی را داخل کیس جا دادم تا هوای داخل کیس بچرخه.

hiwa_it
16-07-2007, 14:08
از راهنمائیت ممنون. اتفاقا یکی از مشکلاتم مربوط به MEM COOl بوده که مجبور شدم بینش فقط یه مقوا بگذارم اگه اشتباه باشه لطفا راهنمایی کنید.البته این را هم بگم که مجبور شدم این کار را بکنم. همچنین می خوام یه فن خوب برای CPU بگیرم چی پیشنهاد می کنی که تو بازار هم باشه.
همچنین اگه می خوام SLI بکنم چطور کارت دیگه را جا بدم.
و یه فن معمولی را داخل کیس جا دادم تا هوای داخل کیس بچرخه.

من از بازار ایران خبر ندارم فقط میتونم بهت بگم اره خوبه یا بده
نه واسه رم خوب کاری کردی همون مقوا هم کافیه
مشکلی برای sli نباید داشته باشی راحت جا میشه تنها مشکل طول هست که اگه با یلی مشکلی نداشته باشی با ٢ تا هم مشکلی نخواهی داشت فقط باید هوا بگرده همین

hiwa_it
16-07-2007, 14:10
اینم از سیستم من

M_E_H_D_I
17-07-2007, 18:15
اینم از سیستم من

اين كه خيلي خوبه!!!
اون پاكت قرمز و سفيده هم جزو سيستم تهويه كامپيوتره ديگه!!!
چون خيلي جلب توجه مي كرد.
راستي يه سوال با اين سيستم هاي كه داري چيكار مي كني و اصلا چرا كيس مي گيري مي توني فقط پاور را وصل كني و بقيه را هم رو ميز بذاري كه كلاس كارت هم بيشتر مي شه و هم خنك كنندگيش!!

babak-online
17-07-2007, 18:44
تاپیک جالبیه، ادامه بدید. من هم تا چند روز دیگه عکسی از داخل کیس برای شما می زارم.

javadshahvand
17-07-2007, 18:48

M_E_H_D_I
17-07-2007, 18:53
جواد جان اول اينكه عكس يه مقداري كه نه بيشتر بزرگه
دوم اينكه سيستم براي سرور نيست آخه مي بينم كه دو تا سي پي يو داره.
همچنين دوربيني كه باهاش عكس انداختي را ننوشتي!!؟

hiwa_it
17-07-2007, 18:57
اين كه خيلي خوبه!!!
اون پاكت قرمز و سفيده هم جزو سيستم تهويه كامپيوتره ديگه!!!
چون خيلي جلب توجه مي كرد.
راستي يه سوال با اين سيستم هاي كه داري چيكار مي كني و اصلا چرا كيس مي گيري مي توني فقط پاور را وصل كني و بقيه را هم رو ميز بذاري كه كلاس كارت هم بيشتر مي شه و هم خنك كنندگيش!!

این سیستم فقط سیستم بنچ هست و کاره دیگه ای باهاش نمیکنم اون bench table یه کیس قدیمیه
در کل دارای یک phasechange با waterchiller integrate هست که فاز سی پی یو رو به منفی 40 درجه میرسونه و چیلر گرافیک رو باید به 10 درجه برسونه

hiwa_it
17-07-2007, 19:23
به به جواد جان سرور اینجوری داشتی ما خبر نداشتیم اونم با پمپ laing V5 و فول کیت Danger Den :31:

javadshahvand
17-07-2007, 19:33
به به جواد جان سرور اینجوری داشتی ما خبر نداشتیم اونم با پمپ laing V5 و فول کیت Danger Den :31:

اختیار داری مخلصیم:46:

یه مدت باهاش کار نمی کردم گفتم عکسشو بزارم بچه ها حال کنن:31:

hiwa_it
17-07-2007, 19:47
اختیار داری مخلصیم:46:

یه مدت باهاش کار نمی کردم گفتم عکسشو بزارم بچه ها حال کنن:31:

پس یه سر انجا برو از کیست عجب ریویو جالبی گذاشتن

javadshahvand
17-07-2007, 19:53
پس یه سر انجا برو از کیست عجب ریویو جالبی گذاشتن

نگرفتی من چی گفتم یعنی هان...:46:

arash rashno
17-07-2007, 22:31
این تاپیک به درد ما نمیخوره چون ما نه خنک کننده داریم نه گرافیک خیلی بالای - فضای کیس خالیه
تاپیک مایه دارها هست

J A V I D
17-07-2007, 22:48
خوب ما مايه دار نيستيم يه سيستم ساده داريم ولي عكس مي ذاريم با دوربين اولمپيوس fe-240 گرفته شده و كوچك كردم عكس رو ...

ديدن در سايز بزرگ

M_E_H_D_I
18-07-2007, 10:24
خوب ما مايه دار نيستيم يه سيستم ساده داريم ولي عكس مي ذاريم با دوربين اولمپيوس fe-240 گرفته شده و كوچك كردم عكس رو ...

ديدن در سايز بزرگ
البته مشخصات سيستم تو رو نمي دونم ولي در كل اگه بتوني كه تمام اين سيمها را دسته بندي كني و قشنگ جاسازي كني اون موقع سيستمت خنك تر مي شه و باعث طول عمر بيشتر كامپيوترت مي شه .

M_E_H_D_I
18-07-2007, 10:42
این تاپیک به درد ما نمیخوره چون ما نه خنک کننده داریم نه گرافیک خیلی بالای - فضای کیس خالیه
تاپیک مایه دارها هست

اين تاپيك براي آدماي پولدار نيست
اگه فضاي كيست خاليه عكس اون را بذار.

BKM_MAHDI
18-07-2007, 10:52

اينم كيس من

M_E_H_D_I
18-07-2007, 11:01

اينم كيس من
خوبه ولي مدل دوربينت را نگفتي
كيست خيلي خلوته

از بقيه دوستان خواهش مي كنم اشتباهي را كه من مرتكب شدم را انجام ندهند و عكسي را كه مي خوان قرار بدن با رزولوشين 640*480 قرار بدهند.
قبلا كمال تشكر را از همگي دارم.

BKM_MAHDI
18-07-2007, 11:14
نوكيا ان 73. حجم عكس 3 مگابايت بود كردمش يك نهم

از دستي خلوت گذاشتم بچه ها توش گل كوچيك بزنن.

مگه چه چيز ديگه اي ميتونه شلوغش كنه ؟

jak_1300
18-07-2007, 11:56
اين چطوره دوربينه w810iدو مگا پيكسل

J A V I D
18-07-2007, 12:02
البته مشخصات سيستم تو رو نمي دونم ولي در كل اگه بتوني كه تمام اين سيمها را دسته بندي كني و قشنگ جاسازي كني اون موقع سيستمت خنك تر مي شه و باعث طول عمر بيشتر كامپيوترت مي شه

amd 3.0 + 64bit
1GB RAM
256 GEFORCE PCI - 6600 -SLI
H.D.D 80 Hitachi
DVD RW LG
Mb : ePox

البته سيستم خنكه چون هميشه درش بازه ! سيم ها هم همچين قاطي نيست !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

BKM_MAHDI
18-07-2007, 12:04
خوب جك جان من اگه ميخواستم عكس اصلي رو بزارم كه فروم تعطيل بود. بيخيال

كيفيتش پايينه .دون دونه ونويز داره.

مديران خواهش ميكنم اسم تاپيك رو بزاريد

كل كل دوربين موبايل

Stream
18-07-2007, 18:45
این هم کیس من ! مرتب ترین کیسی که تا حالا دیدید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دوربین هم Canon PowerShot G7 هست.

M_E_H_D_I
18-07-2007, 19:06
amd 3.0 + 64bit

البته سيستم خنكه چون هميشه درش بازه ! سيم ها هم همچين قاطي نيست !

موفق و پيروز باشيد

جاويد
البته فكر كنم كه معمولا وقتي در كيس بسته باشه بهتر كار مي كنه چون اونموقع كمتر گردو غبار وارد كيس مي شه مخصوصا كه در طراحي كيسهاي جديد طوري طراحي مي كنن كه هوا از يه جايي وارد و از نقطه ديگه خارج بشه!

Inkareeeeeeeeee
19-07-2007, 13:33
هیوا جان من شما رو به عنوان تر تمیز ترین مخ سخت افزار این سایت معرفی میکنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
چقدر کیس شماها تر تمیزه ....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط کیس منه که هیچ رقمه نمیشه سیمهاشو جمع کردش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).gif
اینهم یه عکس مال قبل از زمان دوران واتر کولر (WaterCooler Age)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

J A V I D
19-07-2007, 13:53
البته فكر كنم كه معمولا وقتي در كيس بسته باشه بهتر كار مي كنه چون اونموقع كمتر گردو غبار وارد كيس مي شه مخصوصا كه در طراحي كيسهاي جديد طوري طراحي مي كنن كه هوا از يه جايي وارد و از نقطه ديگه خارج بشه!

من هفته اي يه بار با سشوار داخل كيس رو تميز مي كنم !!!! اتاقي كه من توش هستم خيلي گرمه واسه همين در كيس رو باز گذاشتم تا هوا بهتر جريان داشته باشه از وقتي هم درشو باز گذاشتم به نظرم بهتر كار مي كنه !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

ASUS POWER
21-07-2007, 17:53
چند روز دیگه میذارم !

hiwa_it
28-07-2007, 20:58

H A M E D
28-07-2007, 21:22
اينكاره عزيز!

فكر كنم شلم شوربا ترين كيس دنيا رو ديدم! از اين براي چي استفاده ميشه؟!!؟

Inkareeeeeeeeee
29-07-2007, 18:02
اينكاره عزيز!

فكر كنم شلم شوربا ترين كيس دنيا رو ديدم!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تازه این که همش نیستش که[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، کجایی که بیای و همشو ببینی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از اين براي چي استفاده ميشه؟!!؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] منظورتون اینه که از کامپیوتر دسکتاپم برای چی استفاده میکنم ؟! ... خب برای کارهای شخصی هستش نه اداری ، اگه میشه پرسشتون رو یه هوا بازتر بپرسین که دوزاریم بیفته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M_E_H_D_I
29-07-2007, 20:23
هیوا جان من شما رو به عنوان تر تمیز ترین مخ سخت افزار این سایت معرفی میکنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چقدر کیس شماها تر تمیزه ....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط کیس منه که هیچ رقمه نمیشه سیمهاشو جمع کردش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینهم یه عکس مال قبل از زمان دوران واتر کولر (WaterCooler Age)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه مي تونستي يه عكس كوچيكتر مي گذاشتي بهتر بود خيلي طول كشيد تا لود بشه!!!

تا حالا به اين فكر نكردي كه اگه اين سيم و كابل ها را جمع و جور كني چي ميشه؟؟
حالا امتحال كن فكر مي كني چقدر وقتتو مي گيره؟

H A M E D
30-07-2007, 22:19
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تازه این که همش نیستش که[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، کجایی که بیای و همشو ببینی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] منظورتون اینه که از کامپیوتر دسکتاپم برای چی استفاده میکنم ؟! ... خب برای کارهای شخصی هستش نه اداری ، اگه میشه پرسشتون رو یه هوا بازتر بپرسین که دوزاریم بیفته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منظورم اينه كه به جاي استفاده از 5 تا هارد مثلا 80 مي توني از يه هارد 400 استفاده كني! اين همه كابل رو من نفهميدم از كجا اومده و به كجا رفته!!

من خودم كارم سخت افزاره! مثلا اينم يه جورشه :

Carl
30-07-2007, 23:48
سلام
حتما باید عکس ها اینقدر بزرگ باشند؟؟؟ چه خبره.. بهتره یک تصویر کوچک از هر عکس بگذارید و زیرش لینکی برای عکس کامل.

Sharim
02-08-2007, 18:53
مطمئنی که اون عکسه ماله موتور تراکتور نیست ؟!!!

Inkareeeeeeeeee
03-08-2007, 11:30
اگه مي تونستي يه عكس كوچيكتر مي گذاشتي بهتر بود خيلي طول كشيد تا لود بشه!!!

تا حالا به اين فكر نكردي كه اگه اين سيم و كابل ها را جمع و جور كني چي ميشه؟؟
حالا امتحال كن فكر مي كني چقدر وقتتو مي گيره؟

در مورد عکس که باید بگم من ریسایزش کردم ولی چون از پیکسلها برای ریسایز استفاده کردم واسه همینم محاسباتم یه کوچولو بهم ریختش و عکسه اینجوری شدش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اون کابلها رو هم چون از جنس محکمی هستند ، نمیشه به راحتی خمشون کردش ، و اینجا هم مثل ایران نیستش که مغازه سخت افزار فروشی باشه ، همه چیز رو باید از اینترنت سفارش دادش و توی کیسم هم جایی ندارم که بتونم سیمهارو توش مرتب کنم .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Inkareeeeeeeeee
03-08-2007, 11:40
منظورم اينه كه به جاي استفاده از 5 تا هارد مثلا 80 مي توني از يه هارد 400 استفاده كني! اين همه كابل رو من نفهميدم از كجا اومده و به كجا رفته!!

من خودم كارم سخت افزاره! مثلا اينم يه جورشه :

خوشتیپ جان کم ظرفیت ترین هاردم 400 گیگه ، شما الان داری به کم کم 2 تترابایت هارد نیگاه میکنی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اون کابلها هم یکیش به کارت گرافیکم وصله و یکیش هم به کارت صدام و چندتاشونم به هاردهام و چندتاشونم به 7 تا فن کیسم و یکیشونم به لامپ نئون توی کیسم و یکی واسه فلاپی درایوم و یکی واسه مولتی کارت ریدر درایوم و دوتا واسه دی وی دی رایترهام و ... و ... و ... همینجوری مثل تار عنکبوت تو سیستمم کابل رفته و اومده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Inkareeeeeeeeee
03-08-2007, 11:42
سلام
حتما باید عکس ها اینقدر بزرگ باشند؟؟؟ چه خبره.. بهتره یک تصویر کوچک از هر عکس بگذارید و زیرش لینکی برای عکس کامل.

چشم ، منتظر فرمایش شما بودیم که انجامش بدیم قربان .

Inkareeeeeeeeee
03-08-2007, 11:47
مطمئنی که اون عکسه ماله موتور تراکتور نیست ؟!!!
مال موتور تراکتور که نیستش ولی شما هم مطمئنی که مال موتور هواپیما نیست ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه جک برات بنویسم :
یه روز یکی میره ساندویچی و میگه : آقا لطفا" یه ساندویچ کالباس بدین ولی گوجه توش نزارین ، ساندویچیه : امروز که اصلا" گوجه نداریم ، اگه میخوای برات کاهو نزارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

majid289
04-08-2007, 02:00

majid289
04-08-2007, 02:04
با6270 عكس انداختم

M_E_H_D_I
23-10-2007, 19:37
خب مثل اينكه ديگه كسي نيست كه عكس بگذاره!!!!

shadowfax
24-10-2007, 02:33
اینم سیستم من:

jak_1300
24-10-2007, 09:58
اي ول بازم تايپيك اومد بالا

Inkareeeeeeeeee
24-10-2007, 18:38
خوشم میادش که هنوز تاور کیس هیشکی به شلم شوربایی مال من نمیرسه

H M R 0 0 7
18-04-2009, 14:32
اوه چه گرد وخاکی خورده این تاپیک !
اینم داخل سیستم بدبخت من :

اون رایتر که بیرونه جا نشده داخل :دی
پشت همین کیس هم 4 تا 1 ترا اکسترنال بیید! پشت سیستم هم واسه خودش میدان نبردUSB ها هستش:27:

هر 4 تا اسلات رم هم پر شده.و هر 6 تا اسلات ساتا! 
VGA : 8800 GT
گاهی اوقات دلم به حال مادربرد میسوزه

D3vil_A
23-04-2009, 21:13
سلام خاک و برداشته این تاپیک رو!!
این ماله ما Main:Abit An78GS VGA:EN8800GT CPU:Phenom 9550 CPU Cooler:CM Hyper 212 Blood Iron
البته این کیس قدیمیمه که چند روز پیش ردش کردم رفت.. 2 هفته دیگه تصاویر توپی از کیسی که اگر خدا بخواد جکع کنم میزارم.

arash_uiq3
24-09-2010, 00:46
up!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rezabanderas2000
24-09-2010, 01:07
اینم کیس من دوربین g7 canon[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

iranp301
24-09-2010, 02:10