PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شناسه كامپيوتر چيه؟

1795
15-07-2007, 12:05
با سلام
من سوالم رو قبلا مطرح كردم كه به به تايپيك قفل و كرك منتقل شد. حالا يك جور ديگه مطرح ميكنم كه به اين تايپيك مربوط ميشه.شناسه كامپيوتر چيه و چطور ميشه اون رو عوض كرده و تغيير داد .فقط شما رو بخدا زود جواب بديد
با تشكر

aa12
16-07-2007, 08:26
سلام

اگه منظورت Computer Name هستش ، روی My Computer راست کلیک کن و Properties رو بزن و از صفحه ی

System Properties روی تب Computer Name کلیک کن تا در قسمت Full Computer Name اسم کامل رایانه رو

ببینی . با استفاده از دکمه ی Network ID می تونی شناسه ی رایانه رو در شبکه مشخص کنی . دکمه ی

Change هم برای تغییر نام رایانه یا اتصال به دامین ( Domain ) یا یک گروه کاری ( Work Group ) دیگر است .

1795
19-07-2007, 10:44
اين همه از اين تايپيك تعريف مي كنيد ولي هنوز يك مسلمون پيدا نشده يه جواب درست و حسابس به ما بدد . بابا من شناسه كامپيوتر رو مي خوام همين كاري هم به شبكه ندارم .
قربون همگي

arash_vbasic
19-07-2007, 11:59
سلام
اگه منظور شما از شناسه کامپیوتر
شناسه ای است که بعضی از نرم افزار ها به کامپیوتر می دن هست
اون رو نمیشه تغییر داد
یعنی سریال هارد و پارتیشنهای شما رو بر میداره و با جمع و تفریق و ضرب و ...
یه شناسه واسه کامپیوتر شما درست میکنه
یا حق

Hadi King
20-07-2007, 05:35
سلام

اگه منظورت Computer Name هستش ، روی My Computer راست کلیک کن و Properties رو بزن و از صفحه ی

System Properties روی تب Computer Name کلیک کن تا در قسمت Full Computer Name اسم کامل رایانه رو

ببینی . با استفاده از دکمه ی Network ID می تونی شناسه ی رایانه رو در شبکه مشخص کنی . دکمه ی

Change هم برای تغییر نام رایانه یا اتصال به دامین ( Domain ) یا یک گروه کاری ( Work Group ) دیگر است .

اين هم ميشه شناسه كامپيوتر ديگه...اگه اين نيست منظورت با چيه يكم توضيح دربارش بيشتر بده:27:

1795
23-07-2007, 10:21
با سلام
اين شناسه اي كه من مي گم يك عدد 8 رقميه كه دو قسمت چهار تايي شده مثلا 1234-1234و ظاهرا فقط مربوط به مادر بورد ميشه چون با تعويض مادربورد نرم افازر ديگه اجرا نميشه و اگه شما هارد و بقيه سخت افزار ها رو عوض كنيد مشكل پيدا نمي كنه . باي

aa12
23-07-2007, 11:47
سلام

شما منظورت شماره سریال سخت افزارها است ؟

شما این شماره رو کجا دیدی ؟

منظورت از نرم افزار دیگه اجرا نمی شه ، کدوم نرم افزار بود ؟

r.fathany
16-02-2010, 22:33
سلام. آقا این عکس رو ببینید . منظور اینه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]