PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سلام دوستان من میخوام یک کارت گرافیک بخرم راهنمایی فوری میخوام چون فردا میخوام برم پایتخت و بخرم

persianhamid
14-07-2007, 13:51
سلام دوستان من میخواستم بک کارت گرافیگ بخرم چند سوال داشتم اول اینکه ATI بهتره یا Nvidia دوم اینکه چه کارت گرافیکی با قیمت حدود 80 هزار تومان می تونم بگیرم که ویندوز ویستا رو ساپورت کنه یعنی Aero فعال بشه و بتونم بازی ها را اجرا کنم سوم اینکه جای کارت گرافیک من در مادربرد AGP 8X است میتونم کارت گرافیک Pci-Express نصب کنم راستی یک سوال دیگه اگرNvidia خوبه کدام مارک رو بخرم و اگر ATI خوبه کدوم مارک رو بخرم و چه کار کنم که تقلبی بهم نندازند فقط تورو خدا فوری !!!

Stream
14-07-2007, 15:36
بحث بهتره اینجا انجام بشه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Aminzikzak
14-07-2007, 20:58
خوب Ati یا nvidia بستگی به کاری داره که با سیستم میخوای انجام بدی ...
ولی nvidia برای بازی خوبه ...
الانم همه گرافیکای تویه بازار Aero رو میارن ...
در ضمن رویه Agp 8X نمیشه Sli نصب کرد...

robert
15-07-2007, 12:28
سلام دوستان من میخواستم بک کارت گرافیگ بخرم چند سوال داشتم اول اینکه ATI بهتره یا Nvidia دوم اینکه چه کارت گرافیکی با قیمت حدود 80 هزار تومان می تونم بگیرم که ویندوز ویستا رو ساپورت کنه یعنی Aero فعال بشه و بتونم بازی ها را اجرا کنم سوم اینکه جای کارت گرافیک من در مادربرد AGP 8X است میتونم کارت گرافیک Pci-Express نصب کنم راستی یک سوال دیگه اگرNvidia خوبه کدام مارک رو بخرم و اگر ATI خوبه کدوم مارک رو بخرم و چه کار کنم که تقلبی بهم نندازند فقط تورو خدا فوری !!!

سلام دوست عزیزم:20:
اولا nvidia هز هر جهت بهتر و معتبر تر هست . تو این شک نکن :13:
ثانیا کارت گرافیکی که از ویستا ساپورت بکنه یعنی کارتی که از Direct x 10 پشتیبانی بکنه و این چیزیه گه فقط کارتهای سری 8 جی فورس مثل geforce 8600 & geforce8800 قادر به اجرای اون هستند که با بودجه شما باید به کلی بی خیال شد :41: چون در خوشبینانه ترین حالت قیمتشون دو برابر پولیه که شما داری !!!! تازه تمامی این کارتها pci-express هستند و اسلات مادر برد شما agp بنابر این حتی اگه بجای هشتاد تومن هشتصد تومن :18: هم داشتی نمیتونستی از این کارت استفاده کنی (( باید مادر برد رو عوض بکنی :27: ))
بنابر این pci رو بی خیال شو !!!!
ثانیا به هیچ وجه پایتخت نرو و از اونجا جنس نخر چون اولا حداقل ده درصد گرونتر از بازار رضا بهت میفروشند و ثانیا آدمی که هنوز مدلها و مارکها و pci و agp رو خوب تشخیص نمیده خوراک بسیار خوبی هست برای کاسبهای پایتخت که تا میتونن از نظر قیمت و کیفیت و مدل بپیچوننش !!!(( البته ناراحت نشی ها قصد جسارت ندارم)) بنابر این بهتره اول یه سری به این سایت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بزنی و گرافیک دلخواهتو انتخاب بکنی و سپس از جای مناسبی مثل بازار رضا خرید بکنی .
ثالثا اینکه من خودم پارسال تابستون 67 تومن دادم و یه geforce 6200 agp 256mb خریدم و تا به امروز باهاش مشکل خاصی نداشتم (( بجز اجرای بعضی بازیها مثل stalker یا ghost recon3 که اونهم اجرا میکرد ولی فریم به فریم میشد))
با این حساب میتونی یه گرافیک مثل مال من برداری یا اینکه دو سه مدل بالاتر البته با احتساب توان پردازنده و بودجه خودت که ممکنه تغییر بکنه .
لینک کارتهای agp اینه :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و در آخر یه چیز خیلی مهم اینکه هرگز تو خرید سخت افزار عجله نکن .

mohamad.hejazi
15-07-2007, 20:00
سلام.
پیشنهاد من هم geforce 6200 256mb.البته مارک گیگا بایت یا xfx.من الان خودم 5 ماهه 6200 مارک گیگا بایت دارم خیلی هم ازش راضیم 3 سال هم گارانتی اواژنگ داره.تو بازی stalker وghost recon هم هیچ مشکلی نداشتم.اگه بتونی یکی مثله ماله من گیر بیاری خیلی عالی میشه.تو سری 6200 هم بهترین کارت گرافیکه چون از تکنولوژِی turbo force بهره میبره.قیمتشم 65 هزار تومنه البته تا 5 ماهه پیش!تو تست 3d mark05 هم امتیاز 1331 اورد.اینم مشخصات کاملشم از خوده سایت گیگا بایت:

robert
16-07-2007, 10:12
سلام.
پیشنهاد من هم geforce 6200 256mb.البته مارک گیگا بایت یا xfx.من الان خودم 5 ماهه 6200 مارک گیگا بایت دارم خیلی هم ازش راضیم 3 سال هم گارانتی اواژنگ داره.تو بازی stalker وghost recon هم هیچ مشکلی نداشتم.اگه بتونی یکی مثله ماله من گیر بیاری خیلی عالی میشه.تو سری 6200 هم بهترین کارت گرافیکه چون از تکنولوژِی turbo force بهره میبره.قیمتشم 65 هزار تومنه البته تا 5 ماهه پیش!تو تست 3d mark05 هم امتیاز 1331 اورد.اینم مشخصات کاملشم از خوده سایت گیگا بایت:
واقعا شما تو اجرای stalker مشکلی نداری؟؟:18: :18:
من با همین کارت که بازی رو اجرا میکنم تمام texture های بازی بهم میریزه مثلا وقتی داری راه میری آسمون کش میاد !!!! یا مثلا با حرکت موس و چرخش کاراکتر بازی تمام اشیای جلوی کاراکتر بهم برخورد میکنن و تصویرشون بهم میریزه :41: :41:
البته همه اینها هم رو پایین ترین رزولوشن بازیه ها !!!

Lord_theOne
16-07-2007, 10:19
7300gs با 256mb رم مي توني گير بياوري

Lord_theOne
16-07-2007, 11:27

Captain_Nemo
16-07-2007, 19:30
واقعا شما تو اجرای stalker مشکلی نداری؟؟
من با همین کارت که بازی رو اجرا میکنم تمام texture های بازی بهم میریزه مثلا وقتی داری راه میری آسمون کش میاد !!!! یا مثلا با حرکت موس و چرخش کاراکتر بازی تمام اشیای جلوی کاراکتر بهم برخورد میکنن و تصویرشون بهم میریزه
البته همه اینها هم رو پایین ترین رزولوشن بازیه ها !!!

دوست عزيز برد كارت گرافيك شما چيه؟

arash rashno
16-07-2007, 22:53

agp بالاتر از 6200 دیگه خیلی کمه !!!!! دیگه چه برسه به 7300

دوست عزيز برد كارت گرافيك شما چيه؟
فکر میکنم دوستمون بردش xfx هست بردهای گیگا خیلی بهتره چون یه خورده اور شده هستند
xfx خیلی شرکت کلاه برداری هست هر مدلی میزنه مثلا 10 تومن زیر قیمت بقیه شرکتها ولی ضعیفتر
من خودم 6200 xfx دارم بنچش شده 1160 !!!!!!

Lord_theOne
17-07-2007, 09:36
ماله من Asus 6200 هست بنچش همينه
فقط گيگا داره ميتركونه بنچاش و Msi