PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزاری برای گرفتن یک وب سایت

MrPAPA
14-07-2007, 13:32
سلام من دنبال برنامه ای میگردم که بشه یک سایت رو به طور کامل گرفت منظورم اینه که بشه تمامی رنگها و فونت ها .و در کل عکسهای موجود بر روی اون سایت استایل و سایر چیزها رو گرفت و بر روی کامپیوتر ذخیره کرد

ممنون:46:

x_2007
14-07-2007, 14:04
سلام من دنبال برنامه ای میگردم که بشه یک سایت رو به طور کامل گرفت منظورم اینه که بشه تمامی رنگها و فونت ها .و در کل عکسهای موجود بر روی اون سایت استایل و سایر چیزها رو گرفت و بر روی کامپیوتر ذخیره کرد

ممنون:46:

سلام دوست گرامی نرم افزارهای زیادی در این زمینه هست شما میتونید از نرم افزار WebZip 5.0 PR1 Build 893 در این زمینه استفاده کنید .با این نرم افزار میتوانید یك سایت را به صورت كامل دانلود كنید و ان را به صورت افلاین مشاهده كنید.
ادرس سایت مورد نظر را در قسمت بالای صفحه تایپ كرده و وارد سایت میشوید.سپس Download را بزنید.

در قسمت پایین صفحه ای كه باز شد تعیین كنید كه سایت كجا ریخته شود.

در قسمت Download Method و منوی File Type میتوانید تنظیم كنید كه چه فایلهایی دانلود شوند كه به طور پیش فرض تماما انتخاب شده اند.شما میتوانید مثلا عكسها و Movie و صداها را حذف كنید.

در قسمت URLFilter میتوانید لینكهایی از همان سایت را كه به ان احتیاج ندارید تایپ كنید و از دانلود انها جلوگیری كنید.

حالا Run Now ‌را بزنید. از ادرس زیر دانولد کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدCode: 98B8-4CDB-4517-A0B5-F0F7

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Smaielabedie
14-07-2007, 14:18
پیشنهاد من نرم افزار Offline Explorer است که کار باهاش ساده است

x_2007
14-07-2007, 14:26
پیشنهاد من نرم افزار Offline Explorer است که کار باهاش ساده است

دوست عزیز مگه شما با این نرم افزار که من گفتم کار کردید؟؟:blink::blink: :blink:

Smaielabedie
14-07-2007, 14:29
من با WebZip زیاد کار نکردم ولی اونقدریکه کار کردم بدرد بخور نبوده

humankhan
14-07-2007, 15:05
چرا صفحه رو سيو نمي كني تو هاردت؟

MrPAPA
14-07-2007, 15:12
چرا صفحه رو سيو نمي كني تو هاردت؟

اخه اون وقت یک بک گراندی هستش که من بهش احتیاج دارم اون رو نمیتونه بگیره شادی بهتر بگم من فقط میخواهم اونو بگیرم و توی استایل سایت خودم به کار ببرم:27: