PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه سوال درباره ی سایتهای وارز warez

SaMsUnG
24-08-2005, 20:02
یه سوال داشتم میخواستم ببینم این سایتهای وارز لینک دانلود آخرین ورژن نرم افزار را از کجا میارند؟
مثلن چطوری یه نرم افزار تو سایت خودش هنوز معرفی نشده ولی یه سایت وارز میاد زودتر معرفی میکنه؟
نکنه زودتر از شرکتش میدزدند :shock:
یکی جواب بده

e4run
25-08-2005, 10:45
that's right

Arashi
25-08-2005, 10:58
همينه درسته :arrow: :arrow:
كارش همينه

Spy
25-08-2005, 11:10
سایت های وارز فکر کنم در کل دنیا پخش هستند ولی سرور ها فقط در چند ش.ر خاص مثل چین روسیه و ...هستند. کرکر هم خوب همه جا هست ولی میگن روس ها خیلی قویند در ضمینه کرک . برنامه رو کرکر کرک میکنه و توی سایت های وارز میزاره حالا چطوری این دیگه را های مختلفی داره . و یه جور دیگه اینکه سایت های وارز هر روز به سایت های کرکر ها سر میزنند و کرک های جدید اونا رو می بینند و همراه برنامه در سایت خودشون میزارن . و.....اینا به ذهن من رسید :mrgreen:

SaMsUnG
25-08-2005, 11:35
میدونم منظوره من این بود که از کجا آخرین ورژنو زودتر میدند بیرون
مثل همین جریان فلش گت؟ :mrgreen:

Spy
25-08-2005, 13:48
فلشگت یه استثنا بود . :mrgreen: احتمالا یکی از روی سرور سایت فلشکت رو دانلود کرده و دیده نسخه جدیه . تا یارو اومده تو سایت خودش بگه ورژن جدیده کرکش کردندو .....

Mehdi_Best
28-08-2005, 11:05
سلام
البته spy جان كه خودش استاد هست در اين زمينه. اما يه چيزي كه من اطلاع دارم اينه كه اكثر سايتها براي برنامه هاشان لينكهاي مختلفي دارند كه اون لينكها رو در سايت هاي خودشان براي عموم قرار نمي دهند. اكثرشون هم لينكهاي ftp هستند. سايت هاي وارز از طرق مختلف كه مي تونه مثلا برنامه اي مخصوص جستجو براي اين لينكها باشه، به اين برنامه ها و لينكهاي آنها دست پيدا مي كنند. البته در بعضي اوقات هم هست كه مثلا يك شركت يا سايت يك برنامه رو براي استفاده و تست متخصصين قرار مي ده و لينك عمومي نمي ده كه اين سايت هاي وارز از همون لينكهايي كه براي تست گذاشته شده استفاده مي كنند.