PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ***درخواست از مدیران بخش موبایل***

hamed1297
14-07-2007, 00:01
باتشکر از زحمتهایی که مدیران این فروم میکشن یک پیشنهاد دارم برای بهتر شدن فروم.امیدوارم که بتونه به سر و سامون دادن فروم کمک کنه.
اگر شما به 4-5 صفحه قبل یک نگاه بندازین متوجه میشین که بر ای مثلا گوشی P990 حدودا 10 تاپیک ساخته شده و یا مثلا گوشی که 2-3 ماه از معرفی اون میگذره توسط بعضی از دوستان معرفی شده.این موارد باعث سر در گم شدن دوستانی میشه که از این فروم برای جمع کردن اطلاعات برای خرید گوشی استفاده میکنن .

فرومهایی مثل persiantools با دسته بندی گوشی ها مطالب رو به صورت منسجم و یک جا در آوردن.توی این بخش هم با وجود ساخته شدن چنین تاپیکهایی برای گوشی های مختلف هر کس مطلب یا سوال جدیدی رو داره سریع یه تاپیک جدید باز میکنه.
اگر میشه این تاپیکها رو به هر شکلی که میدونین (پاک کردن یا ادقام)به صورت یکپارچه در بیارین تا از سر در گمی دوستان جلوگیری بشه.
با تشکر از شما.

bineshan
14-07-2007, 00:43
p990 یه کلوپ داره برا خودش اتفاقا خیلی هم فعاله

doyenboof
14-07-2007, 05:06
باتشکر از زحمتهایی که مدیران این فروم میکشن یک پیشنهاد دارم برای بهتر شدن فروم.امیدوارم که بتونه به سر و سامون دادن فروم کمک کنه.
اگر شما به 4-5 صفحه قبل یک نگاه بندازین متوجه میشین که بر ای مثلا گوشی P990 حدودا 10 تاپیک ساخته شده و یا مثلا گوشی که 2-3 ماه از معرفی اون میگذره توسط بعضی از دوستان معرفی شده.این موارد باعث سر در گم شدن دوستانی میشه که از این فروم برای جمع کردن اطلاعات برای خرید گوشی استفاده میکنن .

فرومهایی مثل persiantools با دسته بندی گوشی ها مطالب رو به صورت منسجم و یک جا در آوردن.توی این بخش هم با وجود ساخته شدن چنین تاپیکهایی برای گوشی های مختلف هر کس مطلب یا سوال جدیدی رو داره سریع یه تاپیک جدید باز میکنه.
اگر میشه این تاپیکها رو به هر شکلی که میدونین (پاک کردن یا ادقام)به صورت یکپارچه در بیارین تا از سر در گمی دوستان جلوگیری بشه.
با تشکر از شما.

تایید می شه
من تا حالا 2 تاپیک در مورد رم 990 دیدم
و خیلی های دیگه

بیلچه
14-07-2007, 05:14
تایید میشه اساسی.

تازه فقط این موارد نیست . بعضی تاپیک های به درد بخور هم به خاطر این جور تاپیکهای تکراری زیر میرن و سازندگان اونها به پست الکی دادن رو می یارن تا تاپیک نره پایین.

الان 100 تا تاپیک برای p990 هست 100 تا تاپیک برای 3250 و. ....

DJ_IT_110
14-07-2007, 12:50
دقيقا درسته ... هركسي يه تاپيك ميزنه و تاپيك هاي مفيد به پايين ميروند ... با اينكه براي هرگوشي يك كلوپ هست ، با اين حال هركسي يه تاپيك ميزنه ( مثلا p990 خودش كلوپ فعالي داره ولي 100 تاپيك براي اين گوشي وجود داره يا w810 ياk750)

hamed1297
14-07-2007, 23:29
ممنون از تایید دوستان.این قضیه رو باید مدیران بخش حتما پیگیری کنن تا حل بشه.

nima_949
15-07-2007, 03:11
واقعا اگه یه حالی به تایپیکا داده بشه از این بی سروسامونی در میاد

D E V I L
15-07-2007, 08:47
کاملا با نظرات دوستان موافقم
باید یه سرو سامونی به تاپیکها داده بشه.
اگه وقت کردید یه سر به سایت موبایلستان بزنید اونجا خیلی خوب تاپیکها دسته بندی میشن.
موفق باشید

hamed1297
17-07-2007, 00:10
اینجا اصلا مدیر داره؟فکر کنم خود مدیر ها هم توی این اوضاع سر در گم هستن.

FreeMagic
17-07-2007, 02:54
ولی اگه سیستم جستوجو رو بهتر کنن خیلی بهتره
من خودم با اینکه مطمن بودم که تاپیک مورد نظر وجود داره ولی گمش کردم هر کاری که می کنم با جستوجو پیدا نشد که نشد
اینجوری ممکنه چند درصدی از مشکل ذکر شده هم حل بشه

nkhdiscovery
17-07-2007, 11:09
واقعا درسته اما مطمئنا (هم جستجو گر هم قضیه دسته بندی ) قبلا به فکر مدیر ها رسیده باید دید چرا کاری انجام نمیدن احتمالا دردسر زیادی داره و باید مدتی شاهد تعطیلی سایت باشیم و همکاری شدید اعضا و همکار هایی که توانایی کمک دارن نیاز هست در ضمن خود مدیران اینقدر مشغله دارند که نتونن به این سادگی یه همچین کاری کنن.به هر حال امیدوارم زودتر به فکر بیفتند!؟!

FreeMagic
17-07-2007, 17:08
باید مدتی شاهد تعطیلی سایت باشیم

اگه قراره مدتی شاهد تعطیلی سایت باشیم ترجیح میدم که با مشکلات بسازم ولی شاهد تعطیلی نباشم
آخه من تو اینترنت جز P30World جایی رو ندارم که برم
اگه تعطیل بشه چه کار کنم ؟

hamed1297
18-07-2007, 13:26
نیازی به تعطیلی سایت نیست.خیلی راحت میتونن این کار رو انجام بدن.باقی سایتها هم این کار رو میکنن بدون هیچ وقفه ای در کارشون.

Kolang
18-07-2007, 14:09

با تشکر از شما.

سلام
ممنون از پيشنهادتون
البته انمن پيشنهادات و انتقادات براي اين منظور در نظر گرفته شده
اما در مورد اين مسئله
براي اكثر گوشيها تاپيك داريم
از اين لحاظ مشكلي نيست
الان مشل اينه كه بايد يه تيم همكار و مدير فعال داشته باشه انجمن موبايل كه تاپيك هايي كه دوستان به اشتباه ميزنن و يا قفل كنند يا با تاپيك مشابه ادغام كنن
كه متاسفانه چند ماهي هست كه من دست تنها دارم اينجا فعاليت ميكنم و به هيچ وجه نميتونم تمام اين كارها رو يه نفره انجام بدم
تا وقتي كه مهران، تصميمي براي افزايش همكارا نگيره، وضغيته به همين شكل خوهاد بود
پس اگر انتقاد يا شكايتي هم داريد، به مهران اطلاع بديد
اگه اهميت بده، شايد وضعيت بهتره بشه
ممنون

mostafa_khan
18-07-2007, 16:49
سلام
ممنون از پيشنهادتون
اما در مورد اين مسئله
از اين لحاظ مشكلي نيست
الان مشل اينه كه بايد يه تيم همكار و مدير فعال داشته باشه انجمن موبايل كه تاپيك هايي كه دوستان به اشتباه ميزنن و يا قفل كنند يا با تاپيك مشابه ادغام كنن
كه متاسفانه چند ماهي هست كه من دست تنها دارم اينجا فعاليت ميكنم و به هيچ وجه نميتونم تمام اين كارها رو يه نفره انجام بدم
ممنون

خداییش راست میگه....حمید که رفته سربازی ...اونهای دیگه هم معلوم نیست به ه دلیلی دیگه نیستن!!!تامل سر دلیلش جالب می تونه باشه:46:
خود مهرانم اوایل خیلی به اینجاها سرک میکشید و حالت نظارتیش خوب بود...اما الان ماههاست که خبری ازش نیست
تنها می تونید کسانی که پست نادرست یا تاپیک بیهوده می بینند اطلاع بدن تا یه جوری با همکاری بیشتر نظم بهتری به تاپیک حاکم بشه
شاد باشید:10: :20:

hamed1297
18-07-2007, 23:38
سلام
ممنون از پيشنهادتون
اما در مورد اين مسئله
از اين لحاظ مشكلي نيست
ممنون

ممنون از جوابتون.
امیدوارم که هرچه زود تر یک نفر همکار پیدا بشه تا یک سرو سامونی به این بخش داده بشه.
باز هم ممنون از تمامی زحمت هایی که میکشید.اون هم دست تنها.

FreeMagic
19-07-2007, 02:42
مهران کیه ؟