PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کارت تی وی من کانال ها را رنگی نمی گیرد. چیکار کنم؟

shokolatha
13-07-2007, 18:59
سلام
کارت تی وی من وقتی فیش آنتن رو بهش وصل می کنم کانالها را به طور واضح می گیرد ولی رنگی نشان نمی دهد.
قبلاً این مشکل برای من به وجود آمده بود و من در آن موقع در تنظیمات کارت تی وی کشور را تغییر دادم و با چند بار عوض کردن بالاخره در یکی از کشورها کانال ها را رنگی گرفت. ولی الان هرکاری میکنم نمیشه.

کارت تی وی من Mercury هست.

لطفاً کمکم کنید

Lord_theOne
14-07-2007, 06:07
ببين به تنظيمات برو و بگرد دنبال Ntsc‌و Pal انها را تغيير بده درست مي شود
بايد روي Pal بگذاري در ايران

shokolatha
14-07-2007, 11:47
روی Pal گذاشته بودم بازم درست نشد. چیکار کنم؟

Lord_theOne
14-07-2007, 18:29
تغيير بده سيستم هارو بگذار روي Ntsc يا چيزهاي ديگه
توي تنظيمات 3 رنگ را انتخاب كن

shokolatha
15-07-2007, 13:50
البته در واقع مشکل یه چیز دیگست
راستش رو بخواهید ریسیور من خروجی Rf دارد (که به تلویزیون می خورد) ولی من می خواهم آن را به ورودی Rf کارت تی وی خودم وصل کنم. تصویر به طور واضح میاد ولی رنگی نیست. تنظیمات Pal و Ntsc آن را هم تغییر دادم ولی نشد. البته ریسیور خروجی AV دارد و آن را به کارت تی وی وصل کردم ولی چون فاصله کامپیوتر از ریسیور خیلی زیاد است و سیم رابط بلند است کیفیت آن خیلی کم میشود. ولی با سیم مخصوص آنتن کیفیت بهتره. واسه همین می خوام از ورودی RF تصویر بگیرم. دیگه چیکار کنم؟

shokolatha
15-07-2007, 20:44
آقا مشکل من حل شد. حالا میتونم کانال رو رنگی بگیرم. ولی یه مشکل دیگه برام پیش اومد
وقتی با برنامه InterVideo WinDVR 3 کانال رو میگیرم تصویر واضح است ولی وقتی با برنامه WinVDR PRO تصویر رو میگیرم تصویر رنگی ولی پر از نویز است. برای کپچر DivX هم از این برنامه استفاده می کنم چون نسبت به سایر برنامه های کپچر DivX سریعتر است و برای همین می توانم با رزولوشن بالاتر تصاویر رو ضبط کنم. ولی تصویر پر از نویز است نمی دانم چیکار کنم.

javadshahvand
15-07-2007, 20:56
از جدیدترین ورژنش استفاده کن