PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آخه خدا!!!رم دو گیگو این همه بدبختی؟

Titan Boy
13-07-2007, 08:24
قبل از هر چیز سلام که اصلا حوصله ی مقدمه چینی رو ندارم.یه راست می رم سراغ اصل مطلب که بدجوری حالم گرفتست!!!دیروز رفتم یه رم دوگیگ خریدم که مثلا از یک گیگ ارتقا بدیم به دوگیگ.خوب بود...کار می کرد خیلی خوشم اومده بود تا این که دیشب اومدم از دوربینش استفاده کنم:41:.دو ساعت سر Working ش گیر کرد!بعد اومدم بیرون دوباره رفتم بازش کنم بازم همونجوری:18:!آخه یعنی چی؟؟؟من این همه مدت باهاش کار کردم این جوری نشده بود. تازه بعدش یه دور ری استارتش کردم ولی بازم همونجوری.تا الان که دوباره امتحانش کردم دیدم درسته...کسی از شما دوستان نمی دونه که علتش دقیقا چیه؟نباید توو Setting ش تغییراتی بدم؟یعنی تا حالا واسه هیچ کدومتون این مشکل پیش نیومده؟؟؟خواهشا کمک کنید:19:که بدجوری حالمو گرفته.لطفا:41:.

ritana
13-07-2007, 09:18
قبل از هر چیز سلام که اصلا حوصله ی مقدمه چینی رو ندارم.یه راست می رم سراغ اصل مطلب که بدجوری حالم گرفتست!!!دیروز رفتم یه رم دوگیگ خریدم که مثلا از یک گیگ ارتقا بدیم به دوگیگ.خوب بود...کار می کرد خیلی خوشم اومده بود تا این که دیشب اومدم از دوربینش استفاده کنم:41:.دو ساعت سر Working ش گیر کرد!بعد اومدم بیرون دوباره رفتم بازش کنم بازم همونجوری:18:!آخه یعنی چی؟؟؟من این مدت باهاش کار کردم این جوری نشده بود. تازه بعدش یه دور ری استارتش کردم ولی بازم همونجوری.تا الان که دوباره امتحانش کردم دیدم درسته...کسی از شما دوستان نمی دونه که علتش دقیقا چیه؟نباید توو Setting ش تغییراتی بدم؟یعنی تا حالا واسه هیچ کدومتون این مشکل پیش نیومده؟؟؟خواهشا کمک کنید:19:که بدجوری حالمو گرفته.لطفا:41:.

مال منهم اينطوريه .
فكر نميكنم مال رم باشه احتمالا مال فريمور گوشيه .
حالا اگر ميخواهي خيالت از اين بابت راحت بشه مسير ذخيره عكس را بده به مموري داخلي گوي ببين باز هم همينطوره يا نه ؟

بیلچه
13-07-2007, 10:24
د بیا !!! پس این p990 بود که می گفتن تا 4 گیگ رم ساپورت می کنه.

دوست من شما رم گوشی را در رم ریدر بذارید و بوسیله ی برنامه های تست سرعت رم تستش کنید . اینج.ری حداقل مطمئن میشید رم مشکل داره یا نه ؟

اگه این برنامه رو در دسترس ندارید یک فایل zip یا rar را روی مموری بوسیله ی رمریدر کپی کنید و به وسیله ی حجم و زمان عملسرعت اون رو اندازه بگیرید.توجه کنید فقط 1 فایل را کپی کنید.

موفق باشین.

Titan Boy
13-07-2007, 13:47
quote=ritana;1301102]مال منهم اينطوريه .
فكر نميكنم مال رم باشه احتمالا مال فريمور گوشيه .
حالا اگر ميخواهي خيالت از اين بابت راحت بشه مسير ذخيره عكس را بده به مموري داخلي گوي ببين باز هم همينطوره يا نه ؟[/quote]

اتفاقا همین کارو هم کردم...ظاهرا که درست شده!

د بیا !!! پس این p990 بود که می گفتن تا 4 گیگ رم ساپورت می کنه.

دوست من شما رم گوشی را در رم ریدر بذارید و بوسیله ی برنامه های تست سرعت رم تستش کنید . اینج.ری حداقل مطمئن میشید رم مشکل داره یا نه ؟

اگه این برنامه رو در دسترس ندارید یک فایل zip یا rar را روی مموری بوسیله ی رمریدر کپی کنید و به وسیله ی حجم و زمان عملسرعت اون رو اندازه بگیرید.توجه کنید فقط 1 فایل را کپی کنید.

موفق باشین.
سرعتش مشکلی نداره...ولی یه مشکل دیگه هست اونم اینه که وقتی که رم ریدر رو به کامپیوتر وصل می کنم بعد رم 1 یا 2 گیگمو به رم ریدر می زنم یهو کامپیوتر هی ارور می ده.از اون ارورهایی که فقط سه تا دکمه دارن و هی از بین می بریشون هی دوباره میان.این دیگه چه مرگشه نمی دونم اتفاقا تازه ویندوزمو عوض کردم ولی نمی دونم چرا اینجوری شده!!!

Saman-tci
13-07-2007, 13:50
میشه بگی مموریت مارکش چیه و چند گرفتی .....؟

Rjoun
13-07-2007, 13:57
سامان جان براي رفيقم هم همين مشكل پيش اومد اتفاقا رمش هم به قول خودش اون جنس رديف ها بود.

Titan Boy
14-07-2007, 08:00
میشه بگی مموریت مارکش چیه و چند گرفتی .....؟
مارکش از همونایی هست که روش نوشته High Speed.فک کنم Sony باشه.آره خودشه با رنگ قهوه ای سوخته.وقتی که مسیر Save عکس رو درست کردم مشکلش حل شد.خریدمش 21 تومن.سرعتش هم مثل همون رم 1 گیگم هست.هیچ تغییری نکرد.نه بیشتر نه کمتر.خدا رو شکر که تا الان درست کار کرده...