PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانلود همزمان از رپیدشر RapidShare

hich.khiyali.nist
13-07-2007, 03:18
برو بچز سلام.
امروز تو یکی از این سایتا که میگشتم دیدم یه برنامه گذاشتن برا دانلود همزمان از رپیدشر :18:
خیلی کفم برید. چون کلی دنبال همچین برنامه ای بودم.
الآن هم دارم دانلودش میکنم. گفتم واسه شما هم بزارم. شاید لازمتون بشه. با حجم خیلی کم (1.3 مگ)
آقا هرکه زودتر دانلود کرد واسه بقیه بگه کار کردن باهاش چه طوریه تا بقیه هم بتونن دانلود کنن.

اینم لینکش:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

alenkita
13-07-2007, 09:29
آقا كسي امتحان كرده ببينه جواب ميده يا نه؟

morteza_k
13-07-2007, 18:51
سلام
این چیه دیگه .

hich.khiyali.nist
14-07-2007, 00:54
بچه ها خودم اینو دانلود کردم ولی کارکردن باهاشو بلد نیستم.
اگه میشه یه نفر که میتونه دانلود کنه و به همه بگه .

saeed009
14-07-2007, 05:03
مشكل دانلود حل شد
ابتدابريد به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]و يه اكانت ريگان بسازيد
Create a paypal premier account (this is for free
هر جا از شما credit cardخواست كنسل كنيد
بعد بريد به سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]و عضو بشيد
در قسمتي كه ايميل سوم مي خواد بايد هموني رو داد كه بهpaypalداديد رو بديد
بعد از عضويت درقسمت adsروزانه سايت هايي رو مي ده كه با كليك روي اونها و مكث 30 ثانيه اي
done مي ده هر بار تكرار مقدار$0.01رو به شما مي ده كه وقتي مقدارش به 10.0 رسيد مي تونيد به
accountتوي paypalمنتقل كنيد و از اونجا اكانت رپيد بخريد با كمي صبر اين كار شدني است
موفق باشيد
ok

hich.khiyali.nist
14-07-2007, 19:01
مشكل دانلود حل شد
ابتدابريد به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]و يه اكانت ريگان بسازيد
Create a paypal premier account (this is for free
هر جا از شما credit cardخواست كنسل كنيد
ok

دوست عزیز میدونید که ایران تحریمه :18: !!!!!!! نه ؟؟؟؟
پس شما نمیتونید اکانتی تو پی پال از ایران بسازید چون پی پال فورا ای دی شمارو که از ایرانید شناسایی میکنه و اجازه ساختن اکنت رو نمیده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:20:

:5: