PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازی رانندگی واقعی؟

mohammad66
13-07-2007, 02:30
بازی هست که کاملا رانندگی توش واقعی باشه
یعنی توش قوانین رانندگی رعایت بشه مثل (سلطان جاده ها) ولی از اون بهتر و توی شهر هم باشه!!!!!!!!

Amin
13-07-2007, 02:47
سلام
آموزش رانندکی با

3D Driving School

mohammad66
13-07-2007, 03:02
سلام
آموزش رانندکی با

3D Driving School
بازی خوبیه ولی گرافیکش اصلا تعریفی نیست
بازی دیگه ای نیست!!

Oracle_Eldorado
13-07-2007, 04:03
اگه یه بازی قشنگ با گرافیک خوب ولی واقعی باشه خیلی خوب میشه .
مثلا خودت دنده عوض کنی و خیلی کارهای دیگه .
اگه اینطور چیزی باشه خیلی خوب میشه .

amir-hossein
13-07-2007, 04:55
3d drive school لینک ازش ندارید ؟؟؟

@R3Z
13-07-2007, 15:36
اکثر بازیها رو میتونی خودت دنده عوض کنی مثل اکثر nfs هاو یا midtown maddnes.

ali-07
13-07-2007, 16:00
فقط بحث دنده عوض كردن كه نيست:40:

Oracle_Eldorado
13-07-2007, 18:15

درسته ولی ماشین ها در اون بازی ها که حالت عادی نیستند . حتی وقتی هم ماشین نو میخری باز هم اونطوری نیست . حالا Midtown Maddnes یکمی واقعی تره ولی NFS اصلا به ماشین های معمولی شباهت نداره . همونطور هم که آقا علی گفت بحث دنده نیست .

DaRiOuShJh
13-07-2007, 18:33
نمیدونم king if the road مربوط میشه یا نه!:12:
ولی بازیه خوبیه ولی اگه بخواین دنده manual بازی کنین باید بعضی از کامیون ها رو هی دنده عوض کنید!

mohammad66
13-07-2007, 18:58
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این لینک بازی 3d drive school اینDEMO‌ این بازی هست

mofi
13-07-2007, 19:38
درسته ولی ماشین ها در اون بازی ها که حالت عادی نیستند . حتی وقتی هم ماشین نو میخری باز هم اونطوری نیست . حالا Midtown Maddnes یکمی واقعی تره ولی NFS اصلا به ماشین های معمولی شباهت نداره . همونطور هم که آقا علی گفت بحث دنده نیست .
درسته-به خصوص توي ميدتو مدنس مي توني با موس بازي بازي كني كه كنترل فوق العاده اي بهت مي ده-البته كمي قديميه اما من هنوز روي سيستمم نصب دارم و گاهي بازي مي كنم.كه بخش عمده ايش براي همين بازي با موسه.خيلي جالبه.مسيرهاي خوبي هم داره-هم توي اتوبان و هم خيابون هايي كه قدم به قدم چهار راه دارن و بايد پشت چراغ واسي.اما گفتم چيزي به اسم گرافيك نداره-بازي ديگه 18wheels Steel Across America (18چرخ هاي آهنين در جاده هاي امريكا)كه توي سبك سلطان جاده هاست-يعني كاميون راني.جاده هاي خيلي زيادي داره كه در واقع تمام جاده ها و اتوبان هاي امريكا رو داره كه با مقياس، كوچيك شدن.و چون سوار كاميون هستي و اكثر كاميون ها هم دماغه هاي گنده دارن بازي سخت تر ميشه.اين بازي هم قابليت كنترل با موس داره و البته چراغ هاي راهنما هم دست شماست.
اين ها بازي هاي بودن كه توي خيا بون بودن اما اگه بازي طبيعي و سخت توي پيست مسابقه بخواي بازي به اسم Evolation GT رو بهت پيشنهاد مي دم.بازي خيلي خوب و طبيعي كار شده و مثل NFSنيست كه شما توي يه لحظه نيتروس بزني و همه ي حريفاتو جا بزاري.البته اين نظر من بود.