PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اخبار مهم بازیها در E3 امسال

Optimus Prime
13-07-2007, 01:20
با سلام به دوستان این تاپیک مربوط به اخبار مهم E3 امسال است.(البته دوستان هم تلاش کنند و اخبار کاملتر را برای بقیه دوستان بگزارند:46:
Gears of War For PC:
Gears of War نیز همانگونه که می دانید خبر عرضه آن برای PC 100% شد و طبق گفته کسانی که آن را در E3 بازی کرده بودند بسیار روان و با کنترل خوشدست موس و کیبورد انجام دادند.خبر خوش اینکه این بازی برای Windows XP هم عرضه می شود پس نباید نگران ارتقای زیاد سیستمهای خود باشیم که در ویندوز ویستا مقدار زیادی از قدرت رم و کارت گرافیکی خود را از دست بدهیم.!!!!:5:
Mass Effect For Xbox 360:
تاریخ عرضه بازی RPG زیبا نیز November 2007 آبان امسال برای Xbox 360 تائید شد.
Resident Evil 5 :
RE5 هم تاریخ عرضه آن به اوایل سال 2008 موکول شد و برای Xbox 360 و PS3 عرضه خواهد شد.
F.E.A.R. Perseus Mandate و F.E.A.R. Files :
F.E.A.R. Perseus Mandate Expansion جدید FEAR است که داستان آن غیر از قهرمان FEAR است و درباره یکی دیگر از سربازان گروه FEAR است که به موازات داستان های قبلی پیش میرود و به گفته Monolith با دشمنان و اتفاقات جالب و جدیدی روبه رو خواهید شد که گروه اصلی FEAR با آن مواجه نشده بودند.
F.E.A.R. Files هم برای Xbox 360 عرضه می شود و محتوای آن همان بازی های FEAR Extraction Point و FEAR Perseus Mandate است.
هر دو بازی پاییز امسال عزضه خواهند شد.
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots :
عنوان فقط برای PS3 و عرضه آن در اوایل سال 2008 تائید شد.به گفته هیدوکوجیما داستان برای Snake پایان میپزیرد و هم برای من به عنوان سازنده بازی.پس وی دیگر در ساختن سری داستان های MGS حضور نخواهد داشت.
S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky :
Expansion Pack هم برای بازی STALKER نیز تایید شد.داستان آن یک سال قبل از داستان اصلی است.و به خیلی از مسائل حل نشده چنگونگی انفجار Nuclear Reactor و مداوم بودن لرزش ها و تغییر Zone و اینکه چگونه Strelok سر از کامیون در اورد و چه بر سر وی آمده بود و .....می پردازد.همچنین Faction ها مثل بازی اصلی نیستند و مدام با هم در حال جنگ اندو بیشتر نقشه را نیز مواد رادیو اکتیو گرفته و Safe Zone ها نیز کمتر است.بازی در سه ماهه اول 2008 عرضه خواهد شد.
Silent Hill 5 :
این بازی هم برای Xbox 360 و PS3 تائید شد.داستان آن درباره یک سرباز به نام Alex Shepared که از خدمت باز می گردد و به دنبال برادر جوان گمشده خود Juhan می رود و در این جستجو سر از خیابان های سایلنت هیل در می آورد.در این بازی به تکنیک های جدید حمله و دفاع در برابر موجودات اهریمنی اشاره شده و نوید یک سیستم نبرد جدید همراه با حل کردن پازل ها می دهد.
بازی عرضه آن در سال 2008 گزارش شده است.
Crysis :
بازی بسیار شبیه به سیستم نبرد FarCry دارد با تفاوت وجود Nano Suit که می توانید Power Up ها قدرت های آن استفاده کنید.هنوز متخصصان سرگرم کار روی گرافیک بازی نسخه DX10 آن هستند ولی به گفته کسانی که بازی را روی DX9 دیدهاند میگویند سرعت اجرای بازی نرمتر از نسخه قبل DX9 به نمایش در آمده شده است.
:

*PiNk PaNTHeR*
13-07-2007, 01:25
سلام
منم قصد داشتم که همچین تاپیکی بزنم اما دیدم 5 6 تا سایت فارسی فعال تازه ساز زده شده. بازی سنتر هم هست.
فکر نکنم سودی داشته باشه.

Oracle_Eldorado
13-07-2007, 02:57
ایول . خیلی جالب بود .

Optimus Prime
13-07-2007, 12:26
آخه خودم تا مطالب جالبششو دیدم تو Gamespot خودم خلاصه شده خبرها را زدم تا نکته های مهم سریعتر به دست دوستان برسد.چه اشکالی دارد ما هم اینجا همچین تاپیکی داشته باشیم؟

*PiNk PaNTHeR*
13-07-2007, 17:44
آخه خودم تا مطالب جالبششو دیدم تو Gamespot خودم خلاصه شده خبرها را زدم تا نکته های مهم سریعتر به دست دوستان برسد.چه اشکالی دارد ما هم اینجا همچین تاپیکی داشته باشیم؟
اشکالی نداره من فقط نظر خودمو گفتم.
ادامه بده همه استفاده میبرن.

pepe.
14-07-2007, 01:07
اون چیزی که که من از gow دیدم و موتور بازی صد در صد سیستم بالایی برای pc می خواد
حداقل رم یک گیگ و گرافیک 7300 به بالا