PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چراغ Mouse؟؟

Dark-man
12-07-2007, 16:20
با سلام خدمت دوستان
آقا چطور می توان وقتی که دستگاه را Shutdown می کنیم ، چراغ Mouse هم خاموش شود ؟؟؟
ممنون

Aminzikzak
12-07-2007, 18:37
آهان مینهای جدید برق usb رو قطع نمیکنن ...
برای شارژ موسهای شارژی و موبایل ...

منم همین مشکل رو دارم ، شب تمام اتاق رنگ آبی و قرمزه ...

S a f a 6 4
12-07-2007, 18:51
شاید از setup سیموس بتونی برق usb رو قطع کنی

Aminzikzak
12-07-2007, 19:01
شاید از setup سیموس بتونی برق usb رو قطع کنی

صفا جان من کل ستاپ دستگاه رو دستکاری کردم درست نشد ...

S a f a 6 4
12-07-2007, 19:03
صفا جان من کل ستاپ دستگاه رو دستکاری کردم درست نشد ...

من فقط حدس زدم ,آخه تا حالا به این مشکلی که شما میگید برخورد نکردم

Amir_na
12-07-2007, 20:11
اتفاقا منم همین مشکلو دارم . ناچارا از سراهی اون برقو
قطع میکنم.

h128mk
12-07-2007, 21:07
اتفاقا خوبه
می تونید ازش به عنوان چراغ خواب استفاده کنید .
حالا شما از چه موسی استفاده میکنید : ؟
موس کام من اگه باهاش کار نکنی بعد از 2 ثانیه چراغش خاموش میشه .

Aminzikzak
12-07-2007, 21:11
اتفاقا خوبه
می تونید ازش به عنوان چراغ خواب استفاده کنید .
حالا شما از چه موسی استفاده میکنید : ؟
موس کام من اگه باهاش کار نکنی بعد از 2 ثانیه چراغش خاموش میشه .

ماوس منم همینطوره ولی روش چندتا چراغ داره واسه جنگولک بازی ... اونا همیشه روشنن

TEC
12-07-2007, 21:57
موس من هم ایزری هستش، و از همون اول فقط وقتی قطع میشه که از سه راهی خاموشش کنم، و با Shut down خاموش نمیشه.
فکر نمیکنم یه نوع خرابی یا اشکال رو برسونه.
احتمالا به خاطر نوع مادربرد هست.

Aminzikzak
12-07-2007, 23:46
موس من هم ایزری هستش، و از همون اول فقط وقتی قطع میشه که از سه راهی خاموشش کنم، و با Shut down خاموش نمیشه.
فکر نمیکنم یه نوع خرابی یا اشکال رو برسونه.
احتمالا به خاطر نوع مادربرد هست.

نه خرابیه و نه اشکال
همونطور که گفتی به خاطر نوع مادر برده...

کسی راهی نیافت؟

S a f a 6 4
13-07-2007, 00:57
نه خرابیه و نه اشکال
همونطور که گفتی به خاطر نوع مادر برده...

کسی راهی نیافت؟

به نظر من این نمیتونه مشکل واقعا بزرگی باشه ,نهایتش اینه که شب ها یه پارچه میندازی رو موست:31: :31: :31:

merlin001
13-07-2007, 13:19
دوستان به نظر من این مشکل تو یه راه حل بیشتر نداره . اونم اینه که برق سیستمت رو قطع کنی.
البته شاید با روش سخت افزاری بشه یه کاریش کرد که اون موقع هم دیگه موقع کار با ویندوز هم چراغش روشن نمیشه. ولی اینو مطمئن باشین که با روش نرم افزاری چنین چیزی امکان نداره(البته نظر منه ها).

jamshidjap
13-07-2007, 14:44
همونطور که يکي از بچه ها گفت ميتوني ازش به عنوان چراغ خواب استفاده کني خيلي باهال ميشه . شوخي کردم .

فک نکنم راهي داشته باشه

sanam.b
13-07-2007, 18:58
سلام من هم چند تا از این سوالات داشتم ودر بخش سخت افزار به جوابم رسیدم شما هم می توانی این سوال را به آنجا ببریددر ضمن منم خیلی دوست دارم جوابن این سوال را بدونم

ahsanx
14-07-2007, 06:27
بابا عجب مشکل بزرگی شما دیگه خیلی سخت میگیرین . یعنی شما وقتی از کامپیوتر استفاده نمیکنین برق رو قطع نمیکنین ؟؟؟؟؟ منظورم از این پست این بود که بهتره که برق کامپیوتر رو قطع کنید تا اینکه وصل باشه چون با این وضع برق ما که بعضی مواقع 240 ولت و بعضی وقتها هم 180 ولت هست امکان هر اتفاقی هست به خصوص اینکه وقتی کامپیوتر خاموشه برق مانیتور و اسپیکر و پاور و .. وصل هست پاور من وقتی که کامپیوتر رو خاموش میکنم اگه برق وصل باشه با روشن خاموش کردن لامپ و یا قطع و وصل برق خود به خود روشن میشه که همین مسئله باعث شد که 2 روز کامپیوتر من روشن بمونه . پیشنهاد من اینه که هیچ وقت برق کامپیوتر وصل نباشه البته هر طور دوست دارین

Jalal
14-07-2007, 10:25
بابا صورت مسئله رو پاک نکنید یه جواب قانع کننده بدین اونو که همه میدونن برق باید قطع بشه

ahsanx
15-07-2007, 04:58
دوستان عزیز من راهی برای این کار پیدا کردم البته نه با برنامه و تغییرات در کامپیوتر بلکه با باز کردن موس و لحیم کاری که شاید هر کسی نتونه

این کارو انجام بده ولی به هر جهت شدنی هست و من خودم روی موس انجام دادم و جواب داد . شما میتونید یه مقاومت 300k اهم بر سر راه لامپ

LED موس لحیم کنید در اصل شما با این کار مقدار ولتاژ ورودی لامپ که بین 3 تا 6 ولت هست رو کم میکنید . من همین امشب امتحان کردم و جواب

داد . البته نور لامپ در حالتی که کامپیوتر روشنه یه مقدار کمتر میشه ولی در موقع خاموش بودن کامپیوتر به کلی نور قطع میشه . موس من به این

صورته که در موقع کار کردن پر نور هست و در موقعی که کاری انجام نمیدم کم نور میشه و بعد از 20 ثانیه بازم کمتر میشه و در موقع خاموش بودن

کامپیوتر روشن میمونه ولی حالا با این کاری که گفتم نور در موقع خاموشی به کلی قطع میشه . موفق باشید

Dark-man
17-07-2007, 18:45
دوست خوبم خیلی ممنون
ولی آخه من اگه بخواهم این کار را ببرای شرکت که 10 تا کامپیوتر داره انجام بدهم که پیر می شم ....کسی از دوستان راه دیگری سراغ نداره ؟؟

javad2625
19-07-2007, 06:27
من هم ميخوام جواب اين سوال رو بدونم.
توي كامپيوتر قديمي كه داشتم با زدن دكمه Power همه چيز خاموش ميشد. حتي اسپيكر و مانيتور، اما حالا همه چيز روشن مي مونه.
توي بخش سخت افزار هم همين سوال رو مطرح كردم، اما تنها نتيجه اي كه از طرحش گرفتم اين بود كه:
ريشه اكثر مشكلات اونجاست كه يه عده ميگن «مشكلي نيست»!