PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بابام يه شركت زده ميخاد يه سايت براش درست كنه

mehran_286
12-07-2007, 15:10
با سلام به همگي بابام يه شركت زده ميخاد يه سايت براش درست كنه بي زحمت بگييد چجوري سايت را درست كنيم پوت بديم يا همينجوري نحوه ي بروز رساني سايت چجوري تئي سايت عكس و .... بذاريم

DaRiOuShJh
12-07-2007, 17:03
با سلام به همگي بابام يه شركت زده ميخاد يه سايت براش درست كنه بي زحمت بگييد چجوري سايت را درست كنيم پوت بديم يا همينجوري نحوه ي بروز رساني سايت چجوري تئي سايت عكس و .... بذاريم

بابا چرا قسم میدی اوله بسم الله

شما به اینجا سر بزن از مبتدی توضیحاتی داده شده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اول سایتتون رو درست کن بعد برو دنبایه هاست و دامین:10:

neopersia
13-07-2007, 05:59
به نظر من اگه یه سایت حرفه ای لازم دارید بهتره بدید براتون طراحی بشه

Great Kurosh
14-07-2007, 10:41
به نظر من طراحی این جور سایت ها سخت نیست چون اول تمام اطلاعات محصولات وخدمات وغیره رو میگذاری دیگه هم نیاز به آپدیت روز به روز سایت نیست برای همین طراحی اون زیاد مشکل نیست....برای طراحی هم نیاز نیست بری همه چیز رو فول بشی شروع کن به طراحی هر جا مشکل خوردی برو اون قسمت رو یاد بگیر...آخر کار یه سایت باحال داری با کلی تجربه . ...... امیدوارم موفق باشی .

DaRiOuShJh
14-07-2007, 14:00
به نظر من طراحی این جور سایت ها سخت نیست چون اول تمام اطلاعات محصولات وخدمات وغیره رو میگذاری دیگه هم نیاز به آپدیت روز به روز سایت نیست برای همین طراحی اون زیاد مشکل نیست....برای طراحی هم نیاز نیست بری همه چیز رو فول بشی شروع کن به طراحی هر جا مشکل خوردی برو اون قسمت رو یاد بگیر...آخر کار یه سایت باحال داری با کلی تجربه . ...... امیدوارم موفق باشی .

بله کاملا!

هم با dream weaver و هم با فرانت پیج راحت میشه یه کاریشون کرد
فقط اگه سخنه از صفر شروع کنید یه مقدار بگردید دنباله template بعد دیگه فقط نوشته ها و عکس ها رو باید عوض کنید
همین:10:

neopersia
15-07-2007, 02:21
دوستمون گفت سایتشو برای یک شرکت لازم داره نه اینکه یه سایت شخصی باشه و برای شروع کار از اون استفاده کنه. درسته که ساختن صفحات استاتیک زیاد مشکل نیست البته با استفاده از برنامه های کمکی ولی تو همین صفحات هم نکات زیادی وجود داره که روی سایت تأثیر داره. مثل حجم صفحات و ریزه کاریهای مربوط به بهینه سازی برای موتورهای جستجو. از طرف دیگه ایشون مشخص نکردند چه نوع سایتی لازم دارند و کاربرد اون چی هست تا مشخص بشه استاتیکه یا داینامیک.

DaRiOuShJh
15-07-2007, 13:19
دوستمون گفت سایتشو برای یک شرکت لازم داره نه اینکه یه سایت شخصی باشه و برای شروع کار از اون استفاده کنه. درسته که ساختن صفحات استاتیک زیاد مشکل نیست البته با استفاده از برنامه های کمکی ولی تو همین صفحات هم نکات زیادی وجود داره که روی سایت تأثیر داره. مثل حجم صفحات و ریزه کاریهای مربوط به بهینه سازی برای موتورهای جستجو. از طرف دیگه ایشون مشخص نکردند چه نوع سایتی لازم دارند و کاربرد اون چی هست تا مشخص بشه استاتیکه یا داینامیک.

درسته،

اگه استاتیک بخوان و معمولی که میشخ راحت سرهم بندیش کرد ولی اگه داینامیک بخوان! ...:46:

mehran_286
16-07-2007, 01:37
دست همگي درد نكنه از اين كه كمك كرديد ولي من از اين چيز هايي كه گفتيد هيچي نفهميدم چقدر پول ميگيرن سايت درست كنند

mehran_286
16-07-2007, 01:38
استاتيك و ديناميك چيه ميسه توضيح بديد

mehdi_ok1
16-07-2007, 02:44
دست همگي درد نكنه از اين كه كمك كرديد ولي من از اين چيز هايي كه گفتيد هيچي نفهميدم چقدر پول ميگيرن سايت درست كنند

بستگی به کارایی های سایت داره

از صفحه ای 1000 تومن تا 100000 تومن

استاتيك و ديناميك چيه ميسه توضيح بديد

با سلام

===================
صفحات وب را می توان به دو دسته تقسیم کرد:

صفحات ثابت یا همان استاتیک

این صفحات برای همه بازدید کنندگان مطالب یکسانی را ارائه می کنند و محتوای آنها تغییری نمی کند. بیشتر با استفاده از HTML و جاوا اسکرپت و همینطور CSS نوشته می شوند. برای ایجاد تغییر در این نوع صفحات باید همه صفحاتی را که نیاز به تغییر دارند تغییر داد. البته این نوع صفحات بهتر توسط موتورهای جستجو شناسایی و ایندکس می شوند.

صفحات پویا یا داینامیک

این صفحات ممکن است بسته به یک سری متغیر ها همزمان خروجیهای متفاوتی برای بازدید کنندگان متفاوت داشته باشد. با استفاده از زبانهایی نظیر PHP, ASP, PYTON, PERL نوشته می شوند. البته در این صفحات از زبانهای استاتیک مثل HTML و CSS هم بسیار استفاده می شود. یکی از مزایای ین صفحات امکان تغییرات سریع در آنهاست بدون آنکه لازم باشد همه صفحات را دوباره طراحی کرد.
پله به پله باید پیش بری
سرعت پیشرفتت هم به علاقه و پشتکارت بستگی داره

====================================
اول از هر چیز باید Html رو یاد بگیری که چطوری با برنامه Notepad یک صفحه وب درست کنی
من بشخصه دو روز یادگیریش برام طول کشید

خیلی آسونه و شما میتونی
این رو هم بگم باید html رو باید بلد باشی چون پایه هست

اگه html بلد نیستی این ebook رو دانلود کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
بعد از اینکه html رو یاد گرفتی برو سروقت Frontpage

Frontpage در داخل برنامه های Office هست(به صورت جدا هم هست)

با Frontpage میتونی به راحتی آب خوردن وب سایت درست کنی

برای آموزشش هم فقط آموزش شرکت پارسیان رو بگیر چون از همه کامل تره
===============================

تا اینجا شما یک طراح سایت هستی (خودت رو باور کن )

تا اینجا سایت هایی که شما ساختی همه استاتیک بودند

اگه استاتیک کارت رو راه ننداخت , باید به سراغ داینامیک بری

=============================

برای درست کردن سایتهای داینامیک شما باید برنامه نویسی بلد باشی(لازم نیست تحت وب باشه)

برای این کار اول از هر چیز برو Visual Basic رو یاد بگیر

برای یاد گیری این برنامه کتاب ها و نرم افزار های زیادی تو بازار وجود داره

ولی همه نرم افزار ها به شما محیط برنامه و کار کردن با ایتمهای اون رو یاد میدند و شما رو برنامه نویس نمیکنند

به نظر من برو کتاب " برنامه نویسی VB در 21 روز " رو بخر
=================================

خوب شما تا الان هم یک طراح قها وب هستید هم یک برنامه نویس (خودت رو باور کن )
=============================

از هر 10 نفر 8 نفر میگند PHP و دو نفر میگند Asp چرا؟

1) امنیتphp بالاتره
2) قیمت هاستهای php از asp کمتره
3) مانور php از asp بیشتره

اما اکثر افراد با ASP وب میسازند چرا ؟

1) برنامه نویسی با asp با وجود برنامه هایی چون Microsoft Visual Web Developer و Microsoft Visual Studio .NET خیلی نسبت به php آسون تر و راحت تره
2) Asp مثل php به بزرگی و کوچکی حساسیت نداره

اما جدیداً با اومدن برنامه هایی مثل Microsoft Expression Web و PHP Designer و Php maker و ...

باز طراحان دارند به سمت php حرکت میکنند
==============================

توصیه من به شما که تازه کاری این است که اول برو سر وقت asp سپس php

CD های آموزشی برای asp رو هم NEDA بگیر چون از بقیه مشابهش تو بازار کاملتره
==============================

خوب دوست من اگه سوالی هم بود باز هم در خدمتم