PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست اسکریپت آنلاین برای بازکردن فایلهای فشرده Rar

Honradez
12-07-2007, 11:16
سلام دوستان.

من بدنبال یک اسکریپت می‌گردم که فایلهای RAR رو توی هاستم Extract کنه، بصورتیکه با استخراج کردن هر فایل، عین همون فایل رو توی فایل فشرده پاک کنه. یعنی مثلا من اگر یک فایل دارم به اسم new.rar و بعد توی اون فایلهای setup.exe و serial.txt باشند، اگر اول setup.exe را اکسترکت کرد، در همون زمان setup.exeای که درون new.rar است رو پاک کنه.
این درخواست من بدین دلیل هست که مثلا من اگر 30 مگابایت فضای خالی دارم و یک فایل 25 مگابایتی با فرمت RAR رو روی هاستم بریزم، دیگر جایی ندارم تا آنرا Extract کنم. پس میخام طوری باشه که همون مقدار از فایلهای فشرده شده که اکسترکت میشن، همون مقدار هم در فایل فشرده‌ی RAR پاک بشن.

لطفا مرا راهنمایی کنید.
با تشکر. :46:

DaRiOuShJh
12-07-2007, 13:29
سلام دوستان.

من بدنبال یک اسکریپت می‌گردم که فایلهای RAR رو توی هاستم Extract کنه، بصورتیکه با استخراج کردن هر فایل، عین همون فایل رو توی فایل فشرده پاک کنه. یعنی مثلا من اگر یک فایل دارم به اسم new.rar و بعد توی اون فایلهای setup.exe و serial.txt باشند، اگر اول setup.exe را اکسترکت کرد، در همون زمان setup.exeای که درون new.rar است رو پاک کنه.
این درخواست من بدین دلیل هست که مثلا من اگر 30 مگابایت فضای خالی دارم و یک فایل 25 مگابایتی با فرمت RAR رو روی هاستم بریزم، دیگر جایی ندارم تا آنرا Extract کنم. پس میخام طوری باشه که همون مقدار از فایلهای فشرده شده که اکسترکت میشن، همون مقدار هم در فایل فشرده‌ی RAR پاک بشن.

لطفا مرا راهنمایی کنید.
با تشکر. :46:

من خودم شخصا rar Extraction رو ندیدم ولی zip extraction رو بعضی هاست ها ساپورت میکنن
با اسکریپته تنها هم بعید میدونم:20:
به نظره من اگر شما با کمب.ده فضا مواجهید و هاستتون zip extraction رو ساپورت میکنه به جایه این که یه فایله 25 مگی در فضایه 30 مگیتون آپلود کنید به 2 یا 3 قسمت تقسیمش کنید این طوری با کمبوده فضا هم مواجه نمیشیشد

از طرفی فایل هایه zip و rar تا وقتی که یه بار کلشون مرور نشن و مثلا تویه یه فولدره temp یا ... ذخیره نشن نمیتونن خودشون فایل هایه extract شده رو از درونه آرشیوشون همزمان پاک کنن:10:

my friend
12-07-2007, 14:00
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Honradez
12-07-2007, 15:23
مرسی my friend عزیز.

از لطف داریوش عزیز هم ممنونم، ولی پیشنهاد شما مال موقعی هست که من خودم آپلود کنم. من بیشتر برای مواقعی میگم که از یک سرور دیگه و با استفاده از برنامه‌هایی نظیر RapidLeech (به قسمت اینترنت و شبکه رجوع کنید...) یک فایل رو منتقل می‌کنم.

;)

DaRiOuShJh
12-07-2007, 16:51

مرسی my friend عزیز.

از لطف داریوش عزیز هم ممنونم، ولی پیشنهاد شما مال موقعی هست که من خودم آپلود کنم. من بیشتر برای مواقعی میگم که از یک سرور دیگه و با استفاده از برنامه‌هایی نظیر RapidLeech (به قسمت اینترنت و شبکه رجوع کنید...) یک فایل رو منتقل می‌کنم.

;)

خواهش میکنم:20: ببخشید اگه نتونستم کمکی بکنم

هر دقیقه آدمیزاد با این عجایبه دنیایه وب بیشتر آشنا میشه
ممنون myfriend:10:

my friend
12-07-2007, 17:12
سرور و دسکتاپ با هم بجز چند مورد جزئی فرقی ندارن.
عجیب زبون Php هست که توسط برنامه نویسای سراسر دنیا گسترش یافته و تقریبا هر کاری رو میتونه انجام بده!

DaRiOuShJh
12-07-2007, 18:50
سرور و دسکتاپ با هم بجز چند مورد جزئی فرقی ندارن.
عجیب زبون Php هست که توسط برنامه نویسای سراسر دنیا گسترش یافته و تقریبا هر کاری رو میتونه انجام بده!

بله منم دقیقا منظورم همین php و مشتقاتش بود!:10:
خیلی جونوره عجیب غریبیه:20:
اینطور که معلومه باید بیام نم نم تو یه php شناسی
شما نمیخوای یه تاپیک در این مورد بزنی؟:21:

my friend
12-07-2007, 19:40
شما نمیخوای یه تاپیک در این مورد بزنی؟
به قول شما سنگ بزرگ نشونه نزدنه ، چند تا سایت بزرگ رو دستم باد کرده ، وقتش رو ندارم حتی کارم رو پیش ببرم...

دیشب بی خوابی زده بود به سرم ، هوس ساخت یه سایت ابزار به سرم زد ، برای همین فعلا کارامو گذاشتم کنار تا یه سایت کوچولوی ابزار بسازم ، خب ، دله دیگه! چه میشه کرد!

انشاء الله سرم خلوت شه یه سری آموزش خوب میزارم.

اینطور که معلومه باید بیام نم نم تو یه php شناسی
بهترین منبع: php.net

DaRiOuShJh
13-07-2007, 14:15
به قول شما سنگ بزرگ نشونه نزدنه ، چند تا سایت بزرگ رو دستم باد کرده ، وقتش رو ندارم حتی کارم رو پیش ببرم...

دیشب بی خوابی زده بود به سرم ، هوس ساخت یه سایت ابزار به سرم زد ، برای همین فعلا کارامو گذاشتم کنار تا یه سایت کوچولوی ابزار بسازم ، خب ، دله دیگه! چه میشه کرد!

انشاء الله سرم خلوت شه یه سری آموزش خوب میزارم.

بهترین منبع: php.net

ممنون، انشالله سرتون خلوت تر بشه:20:

ممنون باید آستین ها رو بالا زد و ...:10:

lord_ashkan_z
03-04-2008, 14:10

ببخشيد؛آدرس فايل rar را كجاي اين كد وارد كنيم؟

اين كدphp هست،آره؟آيا در بلاگفا هم كار مي كنه؟

eAmin
03-04-2008, 17:04
ببخشيد؛آدرس فايل فلش را كجاي اين كد وارد كنيم؟

اين كدphp هست،آره؟آيا در بلاگفا هم كار مي كنه؟

سلام.

این کد بله php هست، ولی در بلاگفا جواب نمی ده این کد نیاز به هاستی داره که php رو ساپورت کنه.

این کد به فلش ربطی نداره! و فقط برای فایلهای rar هست... در ضمن اگه یه خرده دقت کنی خیلی واضحه!

lord_ashkan_z
03-04-2008, 22:07
اول اينكه شرمنده. منظورم همون rar بود اصلاحش كردم.

در ضمن هر چند واضح هست ولي من جايي پيدا نكردم كه آدرسش را وارد كنم. كه احتمالا براي اينه كه php از روي خود هاست فايل rar را اجرا مي كنه و در كل از اون چيزي كه من مي دونم كاملا متفاوت هست.

به هر حال آيا براي سايتي كه با php نوشته نشده راهي هست كه اين كار رو بكنه؟

eAmin
04-04-2008, 18:12
سلام.

اون فایل rar رو به جای example.rar جایگزین کن...

خیر بنده فکر نمی کنم راهی باشه.

mohammad021
14-05-2008, 23:52
اينا به درد نمي خورن !
كسي اگر سيستمي مثل اكستركتور سايتپارسا اسپيسداشت خبر بده ! خيلي جالبه !
در اكستركتور پارسا اسپيس شما فايلي كه آپلود كرديد رو انتخاب مي كنيد و فقط با زدن يك دكمه فايل ها استخراج مي شن. حتي اگر پسورد داشته باشن هم مي تونيد پسورد رو در فيلد مربوطه وارد كنيد !

حالا كسي اين اسكريپت رو سراغ داره؟

masooumi
31-12-2008, 15:28
اينا به درد نمي خورن !
كسي اگر سيستمي مثل اكستركتور سايتپارسا اسپيسداشت خبر بده ! خيلي جالبه !
در اكستركتور پارسا اسپيس شما فايلي كه آپلود كرديد رو انتخاب مي كنيد و فقط با زدن يك دكمه فايل ها استخراج مي شن. حتي اگر پسورد داشته باشن هم مي تونيد پسورد رو در فيلد مربوطه وارد كنيد !

حالا كسي اين اسكريپت رو سراغ داره؟

با اینکه تاپیک قدیمی هست ولی چون مطلب مهمی هست با اجازه دوستان دوباره میارمش بالا !!!!
آقا منم همچین چیزی می خوام ، مثل سایت پارسا اسپیس ! کسی سراغ نداره !!!!!

DaRiOuShJh
31-12-2008, 19:54
سایت زیاده در این زمینه

ولی محدودیته 2 مگی دارن معمولا

masooumi
05-01-2009, 05:02
ممنون ولی منظورمون سایت نبود !!!
من اسکریپت رو می خوام !!!

as13851365
05-01-2009, 10:51
جناب masooumi جان قبلا هم یه همچین تایپیکی برای این کار وجود داشت ولی کسی کدی و یا نمونه سورسی نداشت تا همه استفاده کنیم ولی اگه پیدا کردید خیلی خوشحال می شم که این جا هم معرفیش کنی.

من وقتی می خوام از هر یک از توابع مربوط به این کار استفاده کنم ( لوکال هاست ) مرتب پیغام خطا می ده که نمی تونه تابع مزبور را صدا کنه .

حالا چه کار کنم .
آیا نیاز به چیزه اضافی هست تا روی php سوار بشه تا توابعی چون rar_open کار کنه یا نه ؟
اگر آره خوب یه راحنمایی بکنید ممنون می شم .

as13851365
08-01-2009, 12:27
کسی نظری درباره سوال ما نداره ؟

mohammad021
08-01-2009, 19:37
کسی نظری درباره سوال ما نداره ؟

آقا من پيدا كرده بودم با چندتا از دوستان هم برسي كردم اما اين اسكريپت هم اگر بخواهيد استفاده كنيد بايد سرورتون ويندوز باشه !:46:
پس اگر لينوكسه فكرشو از سرتون بايد بيرون كنيد(مثل من!):41:

as13851365
09-01-2009, 10:33
پس اگر لينوكسه فكرشو از سرتون بايد بيرون كنيد(مثل من!)

پس یعنی نیاز به یک برنامه در سرور داره !

آیا راهی نیست که ما فایل های خود را فشرده کنیم و بدون این که در سرور برنامه ای باشه یا نه سایت ما به راحتی بتونه این فایل های فشرده را خارج کنه و در همان مسیر با همان نام داخل یک پوشه قرار بده ؟؟

mohammad021
09-01-2009, 18:41
پس یعنی نیاز به یک برنامه در سرور داره !

آیا راهی نیست که ما فایل های خود را فشرده کنیم و بدون این که در سرور برنامه ای باشه یا نه سایت ما به راحتی بتونه این فایل های فشرده را خارج کنه و در همان مسیر با همان نام داخل یک پوشه قرار بده ؟؟

همانطور هم كه قبلا گفته شده بود در صورتي كه فايل فشرده شما زيپ باشه در پنل Cpanel امكان استخراج فايل ها هست. اما اگر Rar باشه نه... به همون دلايلي كه در قبل ذكر شد!!!

masooumi
09-01-2009, 19:03
آقا من پيدا كرده بودم با چندتا از دوستان هم برسي كردم اما اين اسكريپت هم اگر بخواهيد استفاده كنيد بايد سرورتون ويندوز باشه !:46:
پس اگر لينوكسه فكرشو از سرتون بايد بيرون كنيد(مثل من!):41:

سلام ، خوب شما لطف کن همون برنامه رو که پیدا کردید بدید ، چون من هم هاست لینوکس دارم و هم ویندوز (برای تست که بد نیست)

as13851365
10-01-2009, 10:55
ببینید من می خوام یک فرم بسازم که خودم با استفاده از سایت خودم بتونم کدها را در هاست آپلود کنم یعنی اول فشرده کنم بعد آپلود کنم و بعد فایل را از حالت فشرده خارج کنم در این میان برای من فرقی نمی کنه که فایل را Zip کنم یا Rar .

حالا اگر یکی از دوستان در این باره یه توضیحی بده ممنونش می شم .

یعنی چطوری می شه فایلهای فشرده شده را در سایت آپلود کرد و آنها را از حالت فشرده خارج کرد ( بدون نیاز به این که هاست از چی استفاده می کنه لینوکس یا ویندوز فرقی نمی کنه ) آیا چنین کاری امکان پذیر است ؟ اگه آره خواهشا کمی توضیح بدهید.

mohammad021
10-01-2009, 22:17
ببینید من می خوام یک فرم بسازم که خودم با استفاده از سایت خودم بتونم کدها را در هاست آپلود کنم یعنی اول فشرده کنم بعد آپلود کنم و بعد فایل را از حالت فشرده خارج کنم در این میان برای من فرقی نمی کنه که فایل را Zip کنم یا Rar .

حالا اگر یکی از دوستان در این باره یه توضیحی بده ممنونش می شم .

یعنی چطوری می شه فایلهای فشرده شده را در سایت آپلود کرد و آنها را از حالت فشرده خارج کرد ( بدون نیاز به این که هاست از چی استفاده می کنه لینوکس یا ویندوز فرقی نمی کنه ) آیا چنین کاری امکان پذیر است ؟ اگه آره خواهشا کمی توضیح بدهید.

شما اگر Cpanel داريد كه مثل آب خوردنه- كافيه فايلهاتون رو با يه فشرده ساز (از زيپ كننده خود ويندوز هم مي تونيد استفاده كنيد) فايلتونو فشرده كنيد و با آپلودر خود Cpanel يا از طريق FTp در هاست خود بريزيدو با Unzip كه در File Manager در خود Cpanel هست اونو استخراج كنيدو...
توضيح بيشتر فكر نكنم بخواد ! اگر خواست بفرماييد!

as13851365
14-01-2009, 17:05
دوست گرامی من نمی خوام خودم فایل های فشرده شده را آپلود کنم .

من می خوام این امکان را به کاربران بدم که مثلا با برنامه winrar فایل های خودشان را زیپ کنند بعد در سایت آپلود کنند و سایت این فایل ها را از حالت فشرده خارج کنه .

mohammad021
15-01-2009, 15:50

من می خوام این امکان را به کاربران بدم که مثلا با برنامه winrar فایل های خودشان را زیپ کنند بعد در سایت آپلود کنند و سایت این فایل ها را از حالت فشرده خارج کنه .

من تا حالا كه اسكريپت آماده براي اينكار نديدم ! نمي گم نيست (من نديدم) شايد باشه - اما بهتره كه با برنامه نويسان php مشورت كني!

Mohammad King
17-01-2009, 19:01

سلام دوست من یه چنین قابلیتی فکر نکم وجود داشته باشه از هاستت بپرس ببین چی میگه؟

Servers.Manager
13-10-2009, 13:35
این سایت رو ببینید بر روی لینوکس هست و امکاناتش ماوارای پارسااسپیس هستش:

A L ! R E Z A
30-07-2014, 19:25

ممنون حالا اگه فایل پسورد داشت چیکار کنیم ؟

Thor God
30-07-2014, 22:42
دوست عزير براي پرسيدن سوال تاپيك هاي خيلي قديمي رو بالا نياريد لطفا
ميتونيد تاپيك جديد بزنيد

موفق باشيد