PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از کسایی که با گوشی I300 کار کردن خواهش میکنم.....

sarmast65_ata
11-07-2007, 23:00
از کسایی که با گوشی I300 کار کردن خواهش میکنم بگن که کار با این گوشی در چه حدیه؟کلا خصوصیات و معایب کار با این گوشی رو بگن ازشون ممنون میشم:40: :10:

MOSHAVER AMIN
11-07-2007, 23:09
از کسایی که با گوشی I300 کار کردن خواهش میکنم بگن که کار با این گوشی در چه حدیه؟کلا خصوصیات و معایب کار با این گوشی رو بگن ازشون ممنون میشم:40: :10:

سلام من سه ماه اين گوشي رو داشتم ..شش ماه دي 820 داشتم و سه روزه كه موتورولا آ1200 دارم
در مورد i300 چه موتردي رو ميخواي بدوني..سولاتت رو به ترتيب بگو تا يكي يكي جواب صحيح رو بهت بدم

sarmast65_ata
12-07-2007, 16:32
دمت گرم خوب شد پیدات کردم.
ببین من بین چند تا گوشی بد جوری گیر کردم و تا آخر این هفته هم می خوام یه چیزی بخرم پس اول بریم سر I300 اول میخوام بدونم کیفیت کار این گوشی در چه حدیه؟سرعت گوشی در چه حدیه آیا هنگ و این چیزا وجود داره؟سرعت پردازنده این گوشی 416 هستش و فکر میکنم یه سرعت خوب باید باشه ولی آیا هنگ وجود داره؟این گوشی تحت سیستم عامل ویندوز 2003 هستش ولی مداد نداره آیا کار کردن با این گوشی راحته؟و برنامه برای این گوشی پیدا میشه؟
صدای گوشی که می خوام بخرم برام مهمه چه صدای اسپیکر و چه صدای هندزفری صدای این گوشی در چه حدیه؟و اگه بتونی بگی در حد چه گوشی هستش خیلی خوبه و کلی ممنونت میشم.
این گوشی دارای 3 گیگابایت هارد هستش وکارت حافظه هم میخوره میخوام بدونم کارت حافظه تا چند گیگ رو ساپورت میکنه؟و سوال آخر رو هم اینطوری بگم بهتره در کل بهم پیشنهاد میکنی که بخرم یا نه؟
گوشی n91 رو در مقایسه با i300 این گوشی دوربینش 2 هستش و حافظه هم 4 گیگ هستش و سیستم عامل هم سیمبیان هستش در مقایسه با هم کدوم بهتره؟اگه بتنونی بین این 2 تا گوشی یکی رو انتخاب کنی کدوم رو انتخاب میکنی؟

بریم سر a1200 موتو این هم یکی از اون گوشی هایی هستش که مدنظرمه تو این 3روز که کار کردی این گوشی در چه حدی هستش؟شنیدم صدای این گوشی کمه ولی مگه این گوشی 4 بانده نیستش؟پس چرا کمه؟صدای هندزفری این گوشی در چه حدیه؟
شنیدم بلوتوث این گوشی خوب نیست و آدم رو اذیت میکنه چون من دانشجو هستم و به بچه ها با هم زیاد بلو میزنیم این سیستم به کار من زیاد میاد میتونی بگی در چه حدیه؟آیا واقعآ آدم رو اذیت میکنه؟
کیفیت کار با این گوشی در چه حدیه؟بازم همون سوال رو بپرسم بهتره بهم پیشنهاد میکنی a1200 رو بگیرم؟راستی این گوشی رو با چه گارانتی و با چه قیمتی گرفتی؟

واقعآ ازت سپاسگذارم و اگه بتونی کمکم کنی لطف بزرگی در حق من کردی منتظرت هستم

MOSHAVER AMIN
12-07-2007, 23:39
سلام
گوشي i300 يك گوشي كه با باتري معمولي (درون جعبش دو تا باتري داره) بيشتر از يك روز دوام نمياره باتري دوم هم نهايتا يه روز و نصفه.. وزن اين گوشي با باتري دوم به 130 گرم ميرسه و سنگيني اون توي جيب شما ممكنه اذيتتون كنه.. آي 300 داراي سيستم عامل ويندوز موبايل 2003SE است.وسط گوشي يك موس دايره اي داره كه مثل فرمان ماشين ميگرده بعلاوه اينكه نقش جوي استيك در ساير گوشي ها هم بعده داره...
با اينكه اين گوشي از پردازنده هاي اينتل 416 كمك ميگيره اولا سرعت بالائي رو واسه اين گوشي به ارمغان نياورده ثانيا باعث افزايش و اتلاف انرژي باتري هم ميشه واكثر نيروي باتري صرف اين پردازنده و اداره ميكرو درايو 3 گيگا بايتي اون ميشه.. كاركردن با اين گوشي در صورتيكه با زبان انگليسي اشنائي نداري و قبلا گوشي پاكت پي سي نداشتي توصيه نميشه.....برنامه هائي كه روي اين گوشي قابل نصب باشن اصلا وابدا توي بازار گير نمياد و اون برنامه هائي كه توي بازار براي ويندوز موبايل 2003 هستن فقط قابل اجرا روي گوشي نظير آيميت هستن......البته همراه اين گوشي از طرف سامسونگ يك سي دس برنامه از قبيل كنترل از راه دور واسه تلويزيون و چند تا بازي و تاريخ هجري قمري هم موجوده كه بايد با همينا بسنده كني..
صداي اسپيكر هاي اون (چون دو تا اسپيكر داره) بسيار بلنده و در اين مورد رقيب سر سخت گوشي N 73 MUSIC EDITON NOKIA بشمار مياد ولي صداي هندفري اون اصلا كيفت قابل قبولي رو ارائه نميده ....
اين گوشي با اين كه 3 گيگ حافظه داخلي داره هيچ محدوديتي در افزايش حافظه اون از طريق كارت وجود نداره

مزايا:
1.صداي بلند
2.سيستم عامل ويندوز
3.بدنه ضد خش وصفحه كليد شيشه اي
معايب:
1. مصرف بسيار بالاي باتري كه به هيچ وجه قابل چشم پوشي نيست
2. سرعت بسيار پائين بلوتوث (سرعت بلوتوث عقب مانده ترين گوشي ها هم از i300 بيشتره
3.عدم پشتيباني از فونت فارسي
4. دوربين 1.3 مگاپيكسلي( نسبت به 6630 و7610 نوكيا هم رزلوشن هم پائين تره)
5.عدم نمايش قطعات ويديوئي بصورت تمام صفحه
6.مديريت مشكل وطاقت فرسا فايل ها در ميكرو درايو
7. سرعت پائين انتقال اطلاعات و جابجائي در هارد سه گيگي
8.تعيير كردن زنگ تماس ها و زنگ مسيج (پيام ها) بعد از رسيدن شارژ باتري در محدوه انتها
9. عدم ثبت فرمت mp3 بعنوان زنگ پيام ها ( بايستي از فرمت wav باشند)
10. نگهداري و مراقبت مشكل از گوشي به اين علت كه اين گوشي در مقابل ضربه مقاوم نيست و امكان از بين رفتن ميكرو درايو 3 گيگي اون ميره
11. نبود لوازم جانبي و نرم افزار هاي اون در بازار
12. مشكل انتن دهي در مناطقي كه شبكه بصورت كامل پوشش داده نشده علي الخصوص در جاده ها
13. ناياب بودن باتري هاي اين گوشي (حتي بيشتر نمايندگي هاي سامسونگ هم باتري اين گوشي رو ندارن)
14. قيمت بسيار بالاي اين گوشي نسبت به ساير رقبا .....430 هزلر تومان با گارانتي
15.ضرر زياد و وحشتناك در صورتيكه بعد مدتي بخواي اين گوشي رو بفروشي (من 430 خريدم به بد بختي اونو 290 فروختم)
در مورد مقايسه با گوشي نوكيا n91 همين بس كه : سگ زرد بردر شغاله.. يكي از دوستام n91 داره ... اينو بگم كه فقط گوشيي اون فقط در برخي از موارد جزئي كه در بالا توضيح دادم با سامسونگ فرق داره.......

به نظر من اين دو تا گوشي هيچ كدوم ارزش خريدن رو ندارن اگه گوشي شما سوني دبليو 950 است به نظر بنده
گوشيشما درسطح بالاتري نسبت به اين دو گوشي قرار ميگيره
در مورد A1200 موتورولا ان شالله در كلوپ مو تو رولا و در تاپيك مخصوص اين گوشي فردا شب خدمت خواهم رسيد.. هر چي باشه اين جا كلوپ بر و بچ سامسونگه
توضيح در مورد موتو در كلوپ خودش ان شاالله فردا
=============================================
اميد است توضيحات كامل باشه..... موفق باشي دوست من
با من تماس بگيريد با : moshavera@ yahoo.com

sarmast65_ata
13-07-2007, 00:25
واقعآ ازت ممنونم به خاطر اطلاعاتی که دادی کمک بزرگی در حق من کردی
آره گوشی خودم w950 هستش ولی از این گوشی بعد از یه مدتی خسته میشی نبود دوربین صدای کم اسپیکر این گوشی و ....... آدم رو خسته میکنه پس من منتظر خوندن مطلبی که درباره a1200 هم مینویسی هستم ولی واقعآ ازت تشکر میکنم

MOSHAVER AMIN
13-07-2007, 21:16
اختيار داريد دوست من... اميدوترو كه تونسته باشم كاري كرده باشم

e.khafan!
19-07-2007, 23:49
i300x چه وره خیلی خوش دسته ها !!!!!!!!!!! اونم نمی شه برنامه ریخت روش

MOSHAVER AMIN
20-07-2007, 22:55
چرا نميشه عزيز ولي فقط با فرمت هائي كه اين تلفن بتونه پشتيباني كنه مثل exe

ShahabSAMSUNG
21-07-2007, 01:08
درسته
فقط با جاوا مشکل داره ولی فایل های exe رو میشناسه و نصب می کنه.

MOSHAVER AMIN
21-07-2007, 21:48
البته اينو هم اضافه كنم كه فرمت هائي از exe كه واسه ويندوز موبايل 2003 ساخته شده باشن رو ساپورت ميكنه