PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كسي مي دونه چطور يك منطقه از عكس رو مي شه لينك گذاشت

masoud22
23-08-2005, 19:25
يعني فقط اون منطقه به عنوان لينك عمل كنه

masoud22
24-08-2005, 09:59
منظور در صفحات وب هست

ali_yousefian19
24-08-2005, 11:19
خوب با فرنت پسچ راحت ميشه اين كار را كرد
اگه نتونستي بگو تا بطور كامل بهت بگم چطوري ميشه يه قسمت از عكس را لينك به يه صفحهي ديگه كرد :wink:
(شرمنده الان بايد برم كلاس و گرنه كامل برات ميگفتم)

double_n
24-08-2005, 19:49
masoud22, جان اگه با استفاده از table تصویر رو نشون بدی می تونی اون قسمت مورد نظرت رو لینک بدی مثلا اگه عکس یک فرد باشه و بخوای فقط با کلیک روی چشمهاش یه لینک اجرا بشه باید عکس رو طوری تقسیم کنی که چشمهاش توی یک قسمت از سلول های جدولت قرار بگیره بقیش هم آسونه دیگه . . .

اگه مشکل داشتی هنوز بگو تا یه کد مثال برات بذارم :arrow:

دوست عزیز شما نگفتی کد صفحه رو باچی نوشتی منم این جواب به نظرم اومد اگه بگی که مشکلت دقیقا از چه قراره خیلی بهتر به نتیجه خواهید رسید

موفق و سربلند باشید :wink:

ali_yousefian19
25-08-2005, 08:34
nbsfucker جان دستت درد نكنه اما يه راه حل ديگه هم داره كه فكر كنم خيلي راحت تره
از طريق منوي picture در برنامه فرنت پيچ (سه گزينه ي آخر ايم منو يا همون hot spot ها ميتوان روي هر جا از شكل مورد نظر لينك بگذارين
:wink:

Iranian_sports
25-08-2005, 09:14
سلام
راحت ترین راه کار با فتوشاپ هستش
شما وقتی عکس رو با فتوشاپ باز میکنی ابزار Slice Tool [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو انتخاب کن و بعد هر قسمت از عکس و یا قسمت های مختلفی که میخوای لینک بذاری رو با این ابزار انتخاب کن و کارت که تموم شد از منوی File------>Save for web رو انتخاب کن و در اونجا روی هر قسمتی که قبلا انتخاب کردی دوبار کلیک کن و اونوقت میتونی آدرسی که میخوای و همچنین اسمی که وقتی موس رو اون قسمت میره نمایان بشه رو مشخص کنیو در آخر هم اطلاعات رو سیو کن
موفق باشید
فعلا

masoud22
25-08-2005, 10:50
Iranian_sportsجان شما روشت خوبه ولي براي گذاشتن توي يه وبلاگ خودش كلي درد سر داره وكلا روش جالبي نيست

ولي من يه روش ديگه ديدم توي اين صفحه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه با فرونت پيج اين صفحه رو باز كنيد متوجه مي شيد كه يك روشي متفاوت به كار برده
من كه از روي كد هاش هم چيزي نفهميدم شما اگه چيزي درباره اش بلديد از من دريغ نكنيد

K053_LSH_KV90
25-08-2005, 11:00
masoud22,عزيز راه اصلي و دقيق و مطمئن همونيه كه nb جان گفت با جدو بندي به راحتي ميشه اين كار رو انجام داد در اصل جدول براي همين كار هاست
اين كه خيلي راحته بود
اوني كه بالا ميبيني دو تا عكس نه يه عكس اگه سيو كني ميفهمي من چي ميگم دقيقا با همون كار جدول بندي اين كار رو انجام داد
اون عكس ها يكي به نظر ميرسن چون گوشهاشون به هم متصله

double_n
25-08-2005, 17:56
اینم یه کد که یه استاد عزیز بهم گوشزد کرد :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

با تشکر از این دوست و استاد خوبم که گفته نگم چه کسی بهم این کد رو داده .

موفق و سربلند باشید :wink:

masoud22
28-08-2005, 08:00
اين دوست و استاد و استاد خوبت نگفته اين كد به چه دردي مي خوره؟

double_n
28-08-2005, 13:06
masoud22, عزیز HTML بلد نیستی :shock:
اول- این کد رو کپی کن تو notepad تا منظم ببینیش .
دوم - بعنوان مثال همین عکس لوگوی خودم رو کپی کن که بتونی ازش استفاده کنی .
سوم- این کد باعث میشه که اگه روی چشمهای اون لوگو کلیک کنی به سایت nbsfucker.com وصل میشه که یه لینک خیالیه و این سایت وجود نداره و شما میتونی عوضش کنی . . .
چهارم - من منظورت رو از این سوالت خوب نگرفتم چی رو میخوای اگه این سوال منطورت بی احترامی بود لطفا به دوستان من بی احترامی نکن . :? در واقع من از طرز سوال کردنت خیلی ناراحت شدم و احساس می کنم به این دوستم بی احترامی کردی .
واگه منظورت طرز کار این کد بود که یه کمی دقت کنی می فهمی یک شی مربع شکل بدون کادر و قاب روی تصویر رسم میکنه که منطقه و اسم اون توی کد واضحه بعد به اون یه لینک متصل میکنه که بالا گفتم به کجا وصلش میکنه .
دیگه فکر نکنم این کد اینقدر هم درکش مشکل باشه :wink:
مشکل داشتی دقیقا بپرس کجاش مشکل داری .

خفن از دستت دلخورم داش :? :? :? :? :? :? :? :? :? :?

موفق و خوش اخلاق باشید :wink:

masoud22
29-08-2005, 11:53
اي بابا مثل اينكه همه با ما مشكل دارند
من فقط مي خواستم سوالم رو جور ديگه اي مطرح كنم
نه دوستت رو مي شناسم نه كار ي بهش دارم
از قول من ازش دلجويي بكن
حال از اين گذشته مي شه روي يه عكس چند تا از اين لينك ها گذاشت
راستي ديگه از دست من خفن ديگه دلخور نباش :cry:

mohammad_h
13-10-2005, 02:19
سلام
من اون روشي که masoud22 جان عزيز گفتند رو بلدم
اول بايد عکس رو اينزرت کني بعد نوار ابزار Pictures را از منو View >Toolbars> Pictures فعال کني.حالا با استفاده از شکل مستطيل و دايره و... ميتوني هر قسمت از عکس روکه خواستي انتخاب کني و براش لينک بزاري. اتفاقا خودم هم نقشه تهران رو از اين طريق براش لينک قرار دادم و يکي دو روز ديگه ميزارمش توي سايتم.اگه خواستين برين ببينين [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

YASIN
18-10-2005, 13:52
سلام.
براي اين كار ميتونيد كه يك كادر به اندازه همون قسمت از عكستون رو روي عكس قرار بديد البته اين كادر هيچ رنگي نداشته باشه و در واقع نامرئي باشه و بعد اين كادر رو لينك دار كنيد. :)

ali_eshagy
18-11-2005, 23:53
بهترين كار استفاده از dreamweaver mx 2004 است كه مي شود ناحيه اي از عكس را انتخاب كرد مثلا نقشه را به صورت استان به استان تفكيك كرد و .....
در صورت نياز به راهنمايي هاي بيشتر ايميل بزنيد
با تشكر- علي اسحقي :cool:

pv2005
08-12-2005, 22:17
بهترين كار استفاده از dreamweaver mx 2004 است كه مي شود ناحيه اي از عكس را انتخاب كرد مثلا نقشه را به صورت استان به استان تفكيك كرد و ..... :cool:

منم با ali_eshagy موافقم. dreamweaver بهترین راه است.

siavashmusic
09-12-2005, 01:33
با دريمويو فايل مورد نظر كه صفحه طراحي شده(html-php) است باز كنيد روي عكس مورد نظر كليك كنيد زير صفحه برنامه درون منوي properties در قسمت پايين سمت چپ منوي Map باز ميشه كه به هر شكلي ميتونيد محيط مورد نظر رو براي نسبت دادن لينكتون انتخاب كنيد و در قسمت هاي ديگه اين منو در همون پنجره تغييرات رو اعمال كنيد

shahnameh
28-03-2006, 23:53
بهترين كار آپلود روي اين سايته هم عكس كوچيك رو بهد مي ده هم فضاي رايگان

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]