PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Need for Speed: ProStreet

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7

Dark Prince
19-11-2007, 20:21
من با این مشخصات می تونم بازی کنم ؟
CPU 1.5ghz
RAM 512mb
P4
nVidia GeForce 880fx
بازی رو می تونی اجرا کنی ولی فکر نکنم در حدی باشه که ازش لذت ببری !

jdw
19-11-2007, 20:33
بلاخره بازی دستم رسید الان دارم نصبش میکنم 2 تا دی وی دی هستش

Antonio Andolini
19-11-2007, 20:50
سلام دوستان
با سی پی یو 2.4 و رم512 وگرافیک radeon9200 میشه این بازی رو اجرا کرد به صورتی که وسطش تیک نداشته باشه؟

امير موسر
19-11-2007, 21:10
سلام دوستان
با سی پی یو 2.4 و رم512 وگرافیک radeon9200 میشه این بازی رو اجرا کرد به صورتی که وسطش تیک نداشته باشه؟

ميشه ولي با كيفيت پايين.

light
19-11-2007, 21:15
من بازي رو گرفتم
خيلي آشغاله
EA هم نتونسته بعد از most wanted يه بازي ماشين خوب بذار
dirt بازي كنيم بتره

اون از pes2008
اينم از nfs pro street

G G Game
19-11-2007, 21:24
کی می دونه چرا شرکت های بازی سازی این جوری گند میزنن به سابقشون؟ها؟

meha
19-11-2007, 22:00
فکر کنم خودوشنم توش موندن!

ardalan_zapata
19-11-2007, 22:05
تو شیراز کجا گیر میاد ادرس بدین
ممنون

پاساژ صدف داره
2 تا DVd گرفتم 1800

coopro
19-11-2007, 22:18
با سلام
من بازي رو نصب كردم ولي موقعي كه روي آيكن بازي كليك ميكنم اول يه چيز سياه مياد كه موقعي بازي در حل نصب باشه مياد ! بعد وارد تنظيمات بازي ميشه بعد از تنظيمات وارد بازي ميشم همه چيز خوبه تا موقعي كه مي خواد وارد بازي بشه يه دفعه دسكتاپ كامپيوتر رو ميبينم و بازي قطع مي شه تازه موقعي كه دوباره وارد بازي ميشم دوباره بايد تنظيمات رو انجام بدم و فقط اسمم مونده. اگه مي شه من رو راهنمايي كنيد.

Dark Prince
19-11-2007, 22:21
با سلام
من بازي رو نصب كردم ولي موقعي كه روي آيكن بازي كليك ميكنم اول يه چيز سياه مياد كه موقعي بازي در حل نصب باشه مياد ! بعد وارد تنظيمات بازي ميشه بعد از تنظيمات وارد بازي ميشم همه چيز خوبه تا موقعي كه مي خواد وارد بازي بشه يه دفعه دسكتاپ كامپيوتر رو ميبينم و بازي قطع مي شه تازه موقعي كه دوباره وارد بازي ميشم دوباره بايد تنظيمات رو انجام بدم و فقط اسمم مونده. اگه مي شه من رو راهنمايي كنيد.
دوسته من به احتمال زیاد یا اشکال از ویندوزتون است یا سیستمتون نمی کشه !

Dark Prince
19-11-2007, 22:21
ميشه ولي با كيفيت پايين.
با کیفیت پایین هم که بخواد اجرا کنه فکر کنم بازم تیک بزنه .

J A V I D
19-11-2007, 22:27
دوستاني كه همين جوري نشستن دارن به بازي توهين مي كنن يه دفعه ديدين من مثل فيلم رينگ از تو مانتيور اومدم سراغتون ! خوشتون نيومد بازي نكنيد ديگه لازم نيست شمايي كه از بازي هيچي نفهميدي بياي اينجا اظهار فضل كني ... در ضمن قابل توجه دوستاني كه مي گن بازي داستان نداره ! فكر كنم نسخه فوق ناقص بازي رو دارن داستان به اين تابلويي شما نديديد .......

گرافيك بازي هم خيلي خوبه افكتاش كم شده به واقعيت نزديك تر شده ! واسه همين توهم زدين گرافيك بازي پايين اومده اگه پايين اومده پس بايد با سيستم هاي زغارتي كه ماست وانتد به راحتي اجرا مي شد اينم اجرا مي شد !

كنترل بازي به حقيقت نزديك تر شده واسه همين كنترل سخت تر شده ! بلد نيستين ماشين بازي كنين اينجا چرتو پرت نگين لطفا !!!! برين يكم گرند توريسما بازي كنين يكم Pgr بازي كنيد تا بفهميد ماشين بازي واقعي يعني چي همه از كربنم بد مي گفتن ولي همه بازي كردن ..........................................

موفق و پيروز باشيد

جاويد

Dark Prince
19-11-2007, 22:27
کسی از دوستان چرا جواب منو تو صفحه 74 نداد ؟
دوستان من سری اول مراحل رو که رد می کنم می گه شما این سری رو رد کردید . آیا مایلید رکورد جدیدی ثبت کنید یا به سری مراحل بعدی بروید ؟
من رو گزینه سری مراحل بعد که میزنم ، هر کدوم از سری دیگه رو که می خوام انتخاب کنم یه گزینه میاد و Drag رو بزرگ داخلش نوشته !
کسی می دونه چطوری باید سری مراحل جدید رو شروع کنم ؟

Dark Prince
19-11-2007, 22:29
دوستاني كه همين جوري نشستن دارن به بازي توهين مي كنن يه دفعه ديدين من مثل فيلم رينگ از تو مانتيور اومدم سراغتون ! خوشتون نيومد بازي نكنيد ديگه لازم نيست شمايي كه از بازي هيچي نفهميدي بياي اينجا اظهار فضل كني ... در ضمن قابل توجه دوستاني كه مي گن بازي داستان نداره ! فكر كنم نسخه فوق ناقص بازي رو دارن داستان به اين تابلويي شما نديديد .......

گرافيك بازي هم خيلي خوبه افكتاش كم شده به واقعيت نزديك تر شده ! واسه همين توهم زدين گرافيك بازي پايين اومده اگه پايين اومده پس بايد با سيستم هاي زغارتي كه ماست وانتد به راحتي اجرا مي شد اينم اجرا مي شد !

كنترل بازي به حقيقت نزديك تر شده واسه همين كنترل سخت تر شده ! بلد نيستين ماشين بازي كنين اينجا چرتو پرت نگين لطفا !!!! برين يكم گرند توريسما بازي كنين يكم Pgr بازي كنيد تا بفهميد ماشين بازي واقعي يعني چي همه از كربنم بد مي گفتن ولي همه بازي كردن ..........................................

موفق و پيروز باشيد

جاويد
حرفتونو قبول دارم .
در حقیقت این نسخه برا کسایی هست که تو نسخه های قبلی حرفه اش شدن !
در ضمن چقدر می خواین داخله شهر ول بگردین ؟ بالاخره باید یک نوآوری باشه یا نه ؟

Benygh
19-11-2007, 22:31
سلام !!!
این بازی چطوره من تا حالا نصبش نکردم !!! ولی فک کنم چیزه خوبی باشه !!! سعی میکنم نصبش کنم تا اخر هفته !!!

alizshah
19-11-2007, 22:31
کسایی که میگن بازی اشغاله یکم بازی کنن خوششون میاد
من روز اول میخواستم دی وی دی یارو بشکونم

وکسایی که میگن بازی تو دور زدن 40 تا میره برن ماشینو اپگرید کنن
من خودم یک ماشین گرفتم که تو دور زدن مشکل نداره و اپگرید کردم الان تو بعضی پیچا 130 تا میره

تازه من با این سیستم اجرا کردم تیک نداره
کارت گرافیگ :6200 256
رم :1 gb
سی پی یو : 3000

alizshah
19-11-2007, 23:05
مشکل اینه که تو مسابقاتی که مثل عکس زیر دو قسمت وجود داره تمامی مسابقات را که انجام میدم
اون ستاره سمت راست بالا تا اخر پر نمیشه
هــــــــر کـــــــــی جــــواب مــــــــــنو بده(واضح) 5 دعوت نامه پرشین گیگ میفرستم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Oracle_Eldorado
19-11-2007, 23:10
ببخشید اول از همه یه سئوال :
چرا این NFS روز به روز به جای اینکه پیشرفت کنه ،‌ پسرفت میکنه ؟!
بابا من دیگه هیچ امیدی به EA ندارم !
این بازی روز به روز داره مضخرف تر میشه .
اون از Carbon این هم از Pro Street .
من که اصلا خوشم نیومد .

sltavakoli
19-11-2007, 23:15
من که اصلا خوشم نیومد .

به خاطر همین امضاتو تبلیغ این بازی گذاشتی؟

alizshah
19-11-2007, 23:18
من که اصلا خوشم نیومد .

فکر کنم تحولی در بازی به وجود میاره
باید عادت کنیم

J A V I D
19-11-2007, 23:21
من که اصلا خوشم نیومد .

اصلا مهم نيست چون من خوشم اومده !

alizshah
19-11-2007, 23:21
من که اصلا خوشم نیومد .

باید عادت کنیم

Aryan.kh
19-11-2007, 23:22

موفق و پيروز باشيد

جاويد

100% تایید میشه حرفات من همیشه دلم می خواست بازی محبوبم یعنی nfs بره به سمت واقعیت و از تخیل مطلق یعنی carbon فاصله بگیره این بازی فوق العاده است برای عشق رانندگی ها و عشق ماشین ها
خیلی باهات حال کردم جاوید عزیز اساسی با هم هم فکریم :10:

brain
19-11-2007, 23:28
آقا ما نفهمیدیم چی شد یه سری میگن دمو داره یه سری میگن نداره ...................پس چی شد بالاخره مثه کربن و ماست وانتد دمویی وسط مراحل نشون میده تا بازی رو جذاب تر کنه یا نه ...................؟

فکر نکنم جواب دادن به این سوال خیلی سخت باشه ها ..................:31::19::31:......... plz answer me

alizshah
19-11-2007, 23:31

1.چجوری میشه !!! ؟

2.هر کی کمک کنه ( در صفحه قبل گفتم)
7 تا دعوت نامه پرشین گیگ میفرستم

alizshah
19-11-2007, 23:32
فکر نکنم جواب دادن به این سوال خیلی سخت باشه ها ..................:31::19::31:......... plz answer me

دمو داره 1 دی وی دیه

کامل هم هست که 2 دی وی دیه

J A V I D
19-11-2007, 23:39
100% تایید میشه حرفات من همیشه دلم می خواست بازی محبوبم یعنی nfs بره به سمت واقعیت و از تخیل مطلق یعنی carbon فاصله بگیره این بازی فوق العاده است برای عشق رانندگی ها و عشق ماشین ها
خیلی باهات حال کردم جاوید عزیز اساسی با هم هم فکریم

قربونت برم .... همه بازي ها دارن مي رن سمت واقعيت بعد هنوز يه سري تو تخيلن واسه آدم اعصاب نمي ذارن !

1.چجوری میشه !!! ؟

2.هر کی کمک کنه ( در صفحه قبل گفتم)
7 تا دعوت نامه پرشین گیگ میفرستم

يه يوزر مخفيه تو تنظيمات مي تو ني خودتو مخفي كني !

دمو داره 1 دی وی دیه

اينم يكي از معضل هاي بازي تو ايرانه ! من اوني كه دارم دو تا دي ويديه بازي هم كامله ... ممكنه ممكنه نسخه يه دي وي ديه رو DVD 9 باشه كه در اون صورت كامل بايد باشه ولي اگه اينطور نباشه كه معمولا نيست بازي ناقصه اون نسخه شيش سي ديه هم صد در صد ناقصي داره ...

موفق و پيروز باشيد

جاويد

Oracle_Eldorado
19-11-2007, 23:42
باید عادت کنیم
متاسفانه چاره ی دیگه ای نداریم !

باید خوشمون بیاد !
چون سالی یه بار Nfs میاد . حیفه که خوشمون نیاد !
ولی خداییش گرافیک بازی خیلی بهتر شده نسبت به ورژن های قدیمی .
مخصوصا وقتی دستی میکشی ! چه دودی از ماشین بلند میشه !
رانندگی هم یکمی واقعی شده .
مخصوصا سر پیچ ها .

Amin Asterix
19-11-2007, 23:48
اصلا مهم نيست چون من خوشم نیومده:46:

alizshah
19-11-2007, 23:49
کسی نیست کمک کنه

brain
19-11-2007, 23:54
آقا ما نفهمیدیم چی شد یه سری میگن دمو داره یه سری میگن نداره ...................پس چی شد بالاخره مثه کربن و ماست وانتد دمویی وسط مراحل نشون میده تا بازی رو جذاب تر کنه یا نه ...................؟ plz answer me[/QUOTE

[QUOTE=alizshah;1827408]دمو داره 1 دی وی دیه

نه نه من منظورم این نبود که .................. منظورم از دمو ......فیلمه وسطه بازی ( انیمیشن)..نه اونی که شما بداشت کردی .... حالا اگه میشه جوابمو بدید خواهشا فکر نکنم خیلی سخت باشه ..........:27::31:

alizshah
20-11-2007, 00:01
[quote=brain;1827390]آقا ما نفهمیدیم چی شد یه سری میگن دمو داره یه سری میگن نداره ...................پس چی شد بالاخره مثه کربن و ماست وانتد دمویی وسط مراحل نشون میده تا بازی رو جذاب تر کنه یا نه ...................؟ plz answer me[/QUOTE

نه نه من منظورم این نبود که .................. منظورم از دمو ......فیلمه وسطه بازی ( انیمیشن)..نه اونی که شما بداشت کردی .... حالا اگه میشه جوابمو بدید خواهشا فکر نکنم خیلی سخت باشه ..........:27::31:

انیمیشن وسط بازی :18:

الان میشنوم

انیمیشن وسط بازی را برای چی بردارن !!!! واضح تر ؟

ebicross
20-11-2007, 00:03
کسانیکه از بازی بد میگن خوب بازی نکنند.
کدوم پسری از سیمز خوشش میاد؟ ولی دخترا سه روز میشینن پاش. چرا؟ برای اینکه جذب بازی میشن و باهاش حال میکنند.
شما هم مشکلتون اینه که اصلا حال نمیکنید بازی کنید و به بازی گیر میدین. اگر بدتون میاد از بازی نیست. از اینه که سبکش شمارو جذب نکرده.
بعضیها هم از سبک MW و Carbon خوششون نمیومد. EA برای همه سلیقه ها بازی درست میکنه.
من خودم بازی رو نتونستم درست اجرا کنم و سرعت فریم ها خیلی پایین بود ولی میشه فهمید که اگر فقط 5 مرحله رو برین. حتی برای نهار از پای کامپیوتر پا نمیشید.
برای راه افتادن کار عزیزان میگم: تو مشهد؛ بولوار پیروزی؛ پیروزی 61. سر نبش یک سی دی فروشی کوچیک هست که دو دی وی دی داره و کامل هستش. به خدا نه فاملیمه و نه دوست. فقط برای این میگم که کارتون راه بیفته.
2400 CPU سلرون
256 گرافیک 5500

brain
20-11-2007, 00:12
[quote=brain;1827503]

انیمیشن وسط بازی :18:

الان میشنوم

انیمیشن وسط بازی را برای چی بردارن !!!! واضح تر ؟

بابا مگه تو MW و carbon رو بازی نکردی .... منظور من همون فیلمایی بود که اول بازی نشون داد و همینطور وسط های بازی بعضی موقع ها نشون می داد .... منظورم اوناس........................حالا افتاد .........؟:21::31:

alizshah
20-11-2007, 00:19
من کربن بازی کردم همون فیلمارو نگاه کردم ولی خیلی "اوناس "نبود

pro street تا اینجا که بازی کردم هیچ انمیشنی ندیدم شاید مال من دمو هست ولی 2 دی وی دیه
فکر کنم از وقتی نهم اومده اینطوری شده ( بازی رو نمیگما )

alizshah
20-11-2007, 00:25
[quote=alizshah;1827537]

بابا مگه تو MW و carbon رو بازی نکردی .... منظور من همون فیلمایی بود که اول بازی نشون داد و همینطور وسط های بازی بعضی موقع ها نشون می داد .... منظورم اوناس........................حالا افتاد .........؟:21::31:

حالا چرا تو به دمو گیر دادی ؟

alizshah
20-11-2007, 00:28
مشکل اینه که تو مسابقاتی که مثل عکس زیر دو قسمت وجود داره تمامی مسابقات را که انجام میدم
هــــــــر کـــــــــی جــــواب مــــــــــنو بده(واضح) 5 دعوت نامه پرشین گیگ میفرستم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Aryan.kh
20-11-2007, 00:47

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توضیح :

شما در هر قسمت یک امتیازی می گیری که به موارد مختلفی بستگی داره مثلا در grip شما اول میشی ولی تصادف کردی و ماشینت خسارت دیده یا فاصلت با ماشین پشتیت کم بوده در نتیجه امتیاز بالایی نگرفتی حتی با وجود اول شدن امیدوارم تا اینجا رو گرفته باشی حالا مثلا در هر دوره از مسابقات 6 نوع مسابقه وجود داره مثل draft grip و... شما باید جوری از اون ها امتیاز بگیری که maximum امتیاز رو بگیری تا برسی به حد نصاب مورد نظر ( برای مثال در عکسی که گذاشتی شما 10876 امتیاز گرفتی اما برای dominate شدن باید برسی به امتیاز 25124 ) امیدوارم متوجه شده باشی :11:
تقریبا 6000 و خورده ای برای هر مسابقه بد نیست
اگر تصادف نکنی در مسیر 500 تا به امتیازت اضافه میشه اگر این ها رو رعایت کنی امتیازت به حد نصاب خواهد رسید
اگر باز هم متوجه نشدی بگو ها ...
خوشحال میشم بتونم کمکت کنم

Aryan.kh
20-11-2007, 00:48
این عکس هم برای کسانی که می گن سرعت ماشین ها 40 یا 50 تا هست

Dark Prince
20-11-2007, 00:53
دوستان بازی فوق العاده باحاله ! من تازه فهمیدم عجب اعجوبه ای هست !
به نظرم اسپرت کردن ماشین ها خیلی نسبت به نسخه های قبلی پیشرفت کرده !

MOHAMMAD2010
20-11-2007, 00:59
میشه بپرسم چی شده همه نظرشون داره دربارش مثبت میشه

alizshah
20-11-2007, 01:00
Aryan.kh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مرسی تا اینجا فهمیدم
ولی باز همون مرحله ای که کم امتیاز گرفتم رو از اول بازی میکنم امتیاز تغییر نمیکنه

2. خوب الان ایمیل بزار اینجا تا دعوت نامه بفرستم

بعدشم قضیه دمو چیه ؟بحثش تو بالا هست مال من دمو هست یا کامل ؟

J A V I D
20-11-2007, 01:04
میشه بپرسم چی شده همه نظرشون داره دربارش مثبت میشه

واسه اينكه يه سري نشستن دارن بازي رو انجام مي دن و الكي مثل يه سري ديگه هنوز هيچي بازي نكرده نگفتن اخ تف !

بعدشم قضیه دمو چیه ؟بحثش تو بالا هست مال من دمو هست یا کامل ؟

بازي دمو ناقصه حجمشم يكو نيم گيگ بود !

alizshah
20-11-2007, 01:08
javid کامل خوندی بالا رو ؟

J A V I D
20-11-2007, 01:10
javid کامل خوندی بالا رو ؟

خوب پرسيدي دمو چيه توضيح دادم ديگه !

alizshah
20-11-2007, 01:10
aryan.kh
اگه دعوت نامه میخوای (پرشین گیگ ) هر چقدر بخوای میفرستم

هر کسی از دوستان نیاز دارن بگن

alizshah
20-11-2007, 01:13
خوب پرسيدي دمو چيه توضيح دادم ديگه !

اقا دو جور دمو داریم یکی کلا دمو میکنن یک جور دیگه فیلماش دمو میکنن چون یکی ازم پرسیده بود
میخوام منم بدونم مال من از کدام نوع دمو هست (2 dvd )

J A V I D
20-11-2007, 01:14
aryan.kh
اگه دعوت نامه میخوای (پرشین گیگ ) هر چقدر بخوای میفرستم

هر کسی از دوستان نیاز دارن بگن

اينجا اگه دوستان كمكي هم مي كنن توقعي ندارن . شما اگه دعوتنامه اضافي داريد يه تاپيك داريم دوستاني كه نياز دارن اونجا در خواست دعوتنامه مي كنن و دوستاني كه دارن براشون مي فرستن ...

J A V I D
20-11-2007, 01:16
اقا دو جور دمو داریم یکی کلا دمو میکنن یک جور دیگه فیلماش دمو میکنن چون یکی ازم پرسیده بود
میخوام منم بدونم مال من از کدام نوع دمو هست (2 dvd )

مال شما اگه دو دي وي ديه كامله !‌ راست مي گيد دو نوع دمو داريم يكي به بازي هاي ناقص مي گن كه قبل از ارائه ورژن اصلي بازي تو سايت ها براي تبليغ عرضه مي شه و يكي هم اون دمويي كه منظور فيلم هاي داخل بازي كه به بازي هايي كه فاقد آهنگ و فيلم داخل خودشون هستن اصطلاحا ريپ مي گن !

alizshah
20-11-2007, 01:18
تو این نظرسنجی شرکت کنین

علیرضا خارجی
20-11-2007, 01:45
من که دارم بازی میکنم تا ببینم کی جالب میشه
ماشین رو اسپرت میکنم بهتر میشه ولی خیلی خسته کنندست فعلا

mahyarSAMSUNG
20-11-2007, 03:15
میگم این بازی اومده ؟؟؟ اگه اومده کی اومده ؟؟ دمو و این چیزا توی کارش هست ؟؟؟؟

fswteam
20-11-2007, 04:48
میگم این بازی اومده ؟؟؟ اگه اومده کی اومده ؟؟ دمو و این چیزا توی کارش هست ؟؟؟؟
خیلی بده که ادم انقدر خودخواه باشه که بدون اینکه صفحات قبل ببینه باز می خواد یک سوال که 100 بار صحبت شده رو بپرسه(البته samsung_d600 از دستم ناراحت نشو:10:)

fswteam
20-11-2007, 05:16
[quote=ebicross;1827547]
دوستی گفته بود با ATI 9200 میشه یا نه؟
داداش. سیستم زغالی من:
1 گیگ رم با باس 333
2400 CPU سلرون
256 گرافیک 5500
[quote]
دوست عزیز منم یک پیشنهاد می دم تو سی پی یوتو افزایش بده الان همه چیزت عالیه فقط سی پی یوت منم باید رم بگیرم
cpu 2.8
ram512 :d
vga card 256 5500 FX
می دونم جاش اینجا نیست اما اگه کسی تو بازار قیمت و یا سایت می شناسید که قیمت ها رو به روز زده بهم بگید می خوام برم رم 1 گیگ بگیرم که بشه 1.5 رمم باز ببینم بازی می تونه برام اروم بیاد یا نه :21:

ebicross
20-11-2007, 06:41
[quote=ebicross;1827547]
دوستی گفته بود با ATI 9200 میشه یا نه؟
داداش. سیستم زغالی من:
1 گیگ رم با باس 333
2400 CPU سلرون
256 گرافیک 5500
[quote]
دوست عزیز منم یک پیشنهاد می دم تو سی پی یوتو افزایش بده الان همه چیزت عالیه فقط سی پی یوت منم باید رم بگیرم
cpu 2.8
ram512 :d
vga card 256 5500 FX
می دونم جاش اینجا نیست اما اگه کسی تو بازار قیمت و یا سایت می شناسید که قیمت ها رو به روز زده بهم بگید می خوام برم رم 1 گیگ بگیرم که بشه 1.5 رمم باز ببینم بازی می تونه برام اروم بیاد یا نه :21:

CPU رو نمیتونم بالا ببرم چون اگر بالا ببرم باید رمها و گرافیک و مین بوردم هم عوض بشه. باید اساسی پول خرج کنم که اونم....:31::41:

من یک 512
گذاشتم 27 تومان. ولی مال من چون قدیمی و کم یاب بود گرون شد. باس 667 قیمتش 20 تومنه.

ebicross
20-11-2007, 06:57
چقدر واسه دمو سوال میشه....

1- حجم بازی زیر 6 گیگ (در درایو و پس از نصب) که این بازی DEMO هست. یعنی یک نمونه ای از بازیه و برای آشنایی با محیط بازیه و طبیعتا مشکلاتی داره. اگر نداشت که نسخه بعدی براش نمیومد.

2- حجم بازی 6.5 گیگ یا بیشتر ولی اول و وسط مرحله ها هیچ فیلم و تصویر خاصی ندارد. این بازی نسخه کامل هست ولی یک عده یا یک شرکت فایلهای ویدئو رو از بازی حذف کرده. یک عده میگن کار ارشاد و فرهنگه ولی به قول یکی از دوستام این کار خیلی سریع میشه انجام بشه ولی اونها در این حد نرسیدند که بخوان این کار رو بکنن. شاید یکی میخواسته حجم بازی رو کم کنه و البته Game Editor حرفه ای هم بوده.

3- بازی حجمش بالای 6 گیگ و در 2 DVD عرضه شده که این بازی هم بین مرحله ها فیلم و تصویر نشون میده و هم نسخه آخر هست.
یک شرکت به اسم سروش (مثل پرند و مدرن) بازی رو 2DVD میده. من مدرن گرفتم و 1 DVD بود. برین بازار و نمایندگیش رو پیدا کنید که 100 درصد توی هر شهری نمایندگی داره.
__________________________________________________ ___________
مشکل اینه که بعضیها منظورشون از دمو یعنی نسخه نهایی نبودن بازی و بعضی ها هم به فیلم ها و تصاویر وسط بازی میگن دمو. حالا بدبخت شنونده باید هی بشنوه دمو ولی کدوم دمو کدوم منظوره خدا میدونه؟ حداقل مینویسین دمو بعدش تو پرانتز بنویسین از نظر ورژن یا نه از نظر تصویر تا ملت سر کار نرن.

موفق باشید.

padixa
20-11-2007, 07:43
بازی به این زیبایی چرا بد میگید من عاشق این جور سبکها هستم
رانندگی واقعی را توی این بازی تجربه میکنید اگه تونستید پیچ های بد رو با 100 kmh بپیچید ایول دارید

S A M
20-11-2007, 08:49
خب با صد تا كه نميشه پيچيد
حد اقل به ديوار ميخوري[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

esi_zholly
20-11-2007, 10:44
سلام
برای دیدن رمزهای بازی این تاپیک برید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])!

esi_zholly
20-11-2007, 10:47
سلام
برای دیدن رمزهای بازی به این تاپیک برید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Aryan.kh
20-11-2007, 10:56
چه قدر قسمت speed بازی باحاله هر کی بازی نکنه از دستش رفته باید ماشینت رو با 270 تا سرعت کنترل کنی اگر بیوفتی تو دست اند از ترتیبت دادست
این بازی فوق العاده هست

OMID
20-11-2007, 11:30
چقدر واسه دمو سوال میشه....

1- حجم بازی زیر 6 گیگ (در درایو و پس از نصب) که این بازی DEMO هست. یعنی یک نمونه ای از بازیه و برای آشنایی با محیط بازیه و طبیعتا مشکلاتی داره. اگر نداشت که نسخه بعدی براش نمیومد.

2- حجم بازی 6.5 گیگ یا بیشتر ولی اول و وسط مرحله ها هیچ فیلم و تصویر خاصی ندارد. این بازی نسخه کامل هست ولی یک عده یا یک شرکت فایلهای ویدئو رو از بازی حذف کرده. یک عده میگن کار ارشاد و فرهنگه ولی به قول یکی از دوستام این کار خیلی سریع میشه انجام بشه ولی اونها در این حد نرسیدند که بخوان این کار رو بکنن. شاید یکی میخواسته حجم بازی رو کم کنه و البته Game Editor حرفه ای هم بوده.

3- بازی حجمش بالای 6 گیگ و در 2 DVD عرضه شده که این بازی هم بین مرحله ها فیلم و تصویر نشون میده و هم نسخه آخر هست.
یک شرکت به اسم سروش (مثل پرند و مدرن) بازی رو 2DVD میده. من مدرن گرفتم و 1 DVD بود. برین بازار و نمایندگیش رو پیدا کنید که 100 درصد توی هر شهری نمایندگی داره.
__________________________________________________ ___________
مشکل اینه که بعضیها منظورشون از دمو یعنی نسخه نهایی نبودن بازی و بعضی ها هم به فیلم ها و تصاویر وسط بازی میگن دمو. حالا بدبخت شنونده باید هی بشنوه دمو ولی کدوم دمو کدوم منظوره خدا میدونه؟ حداقل مینویسین دمو بعدش تو پرانتز بنویسین از نظر ورژن یا نه از نظر تصویر تا ملت سر کار نرن.

موفق باشید.

سلام دوست عزیزمون درست گفتن
در مورد ارشاد هم عین حقیقت هست
من خودم توی یکی از همین شرکتها که نام بردی هستم و خودم بازی رو 6 سیدی و تک دی وی دی کردم و دمو هاش رو برداشتم فحشم ندید :31:یک نسخه هم برای تایید همون روزی که بازی اومد فرستادیم ارشاد
الانم اگر شرکتی داره بازی رو 2 دی وی دی پخش میکنه چند دلیل داره
یکسری از شرکتها کلا بیخیال مجوز شدن و تا وقتی که گیر ندادن کار خودشون رو میکنن و بعد از گیر نهایی درش رو تخته میکنند
بعضی از شرکتها هم چونکه میخوان ادامه بدن باید تحت نظر ارشاد باشند
البته این رو بگم که ارشاد گفته که تا اول دی ماه هر بازی میخواهید میتونین بزنین ولی بعد از اون هست که باید با شرایط ما باشه که اون رو هم خدمتتون عرض میکنم
از اول دی ماه تمام بازیها بگفته ارشاد باید سانسور بشه
از اول دی ماه تمام بازیهای رایتی جمع میشه و فقط بازیها چه سیدی و چه دی وی دی باید استامپر باشه (سیلور)
پس بیخود خودتون رو اذیت نکنید اگر هم الان بازی بدون سانسور دارید تا یک ماه اینطوری هست تا اول دی
بازی های که خشونت زیادی توش هست اجازه تولید نمیدن بهش
به عنوان مثال ما برای تولید مجدد بازی gta فرستادیم برای مجوز گفتند که بازی نباید پخش بشه هم بخاطر خشونت بالا و هم بخاطر موارد غیر اخلاقی بازی
همه بازیهای تولیدی باید پک داشته باشه و روی پک گروه سنی بازی زده شده باشه
و بسیاری موارد دیگر

در کل زدن دمو را گردن شرکتها نندازین چونکه ارشاد اینطوری خواسته
ما یه کاری کردیم درایور 4 رو با دمو پخش کردیم تا مدتی اسیرمون کرده بودن و بهمون مجوز نمیدادن

Amin Asterix
20-11-2007, 12:07
من خودم توی یکی از همین شرکتها که نام بردی هستم و خودم بازی رو 6 سیدی و تک دی وی دی کردم و دمو هاش رو برداشتم فحشم ندید :31:یک نسخه هم برای تایید همون روزی که بازی اومد فرستادیم ارشاد
یکسری از شرکتها کلا بیخیال مجوز شدن و تا وقتی که گیر ندادن کار خودشون رو میکنن و بعد از گیر نهایی درش رو تخته میکنند
البته این رو بگم که ارشاد گفته که تا اول دی ماه هر بازی میخواهید میتونین بزنین ولی بعد از اون هست که باید با شرایط ما باشه که اون رو هم خدمتتون عرض میکنم
از اول دی ماه تمام بازیهای رایتی جمع میشه و فقط بازیها چه سیدی و چه دی وی دی باید استامپر باشه (سیلور)
پس بیخود خودتون رو اذیت نکنید اگر هم الان بازی بدون سانسور دارید تا یک ماه اینطوری هست تا اول دی
به عنوان مثال ما برای تولید مجدد بازی gta فرستادیم برای مجوز گفتند که بازی نباید پخش بشه هم بخاطر خشونت بالا و هم بخاطر موارد غیر اخلاقی بازی
و بسیاری موارد دیگر

ما یه کاری کردیم درایور 4 رو با دمو پخش کردیم تا مدتی اسیرمون کرده بودن و بهمون مجوز نمیدادن
خدا لعنتشون کنه.ما که بدون سانسورو هر جوری هست گیر میاریم:46:(اگه شده همینجا تاپیک پخششو میزنیم)

J A V I D
20-11-2007, 13:03
خدا لعنتشون کنه.ما که بدون سانسورو هر جوری هست گیر میاریم(اگه شده همینجا تاپیک پخششو میزنیم)

داريم مثل طالبان مي شيم ! يواش يواش ! رپيدم بستن ديگه چيزي هم نمي شه دانلود كرد ... حالا بحثو منحرف نكنيم ... بشينين همينو فعلا بازي كنيد در آينده هم خدا بزرگه !

Amin Asterix
20-11-2007, 13:23
داريم مثل طالبان مي شيم ! يواش يواش ! رپيدم بستن ديگه چيزي هم نمي شه دانلود كرد ... حالا بحثو منحرف نكنيم ... بشينين همينو فعلا بازي كنيد در آينده هم خدا بزرگه !
چی چیو اینو ادامه بدیم؟الان انگاری یک چیزی داره از تو دل و رودمو چنگ میزنه.می خوام فریاد بزنم!!به کی آخه حرفمونو بزنیم ما؟!یعنی چی بازیو ف ی ل ت ر میکنن؟یعنی چی؟رپیدم که بستن که نتونیم دان کنیم!!یعنی ما انقدر بدبختیم که با دیدن چندتا بازی و فیلم کشورو به گند میکشیم؟!اصلا ما گناه میکنیم به اونا چه؟تا همین دیروز تو هرجا بحث سیاست میشد یا شرکت نمی کردم یا به تند روهای مخالف رژیم میپریدم.اما الان میبینم خودمم مثل اونا شدم.دیروز داشتم به بچه های دانشگاه که می خواستن برن استقبال خاتمی میخندیدم میگفتم آزادی کیلو چنده؟الان شاید خودمم برم!!واقعا معنیشو فهمیدم امروز...
بعضیا هم می خوان فردا بیان.
واقعا به خاطر 4 تا بازی کلی برا خودشون دشمن میتراشن.
شما هم نگاه نکن الان داری از این لذت میبری فکر 1 ماه دیگه باش.اساسین کرید توهین به شیعه اس(جمعش کن).gta 4 خشنه نیاد تو بازار(بعد از چند سال انتظار!!!!).تام رایدر که ...نید فور اسپید قبل از بازی خانوما ...
بله عزیز جان سال دیگه این موقع هیچ بازی ای دستت نیست.باید برای صدمین بار بشینی پای پرو استریت!!احتمالا وقتی ببینن مردم غیر قانونی میخرن میرن اینترنت adsl 64 رو فقط میدن.بعد کلا اینترنتو جمع میکنن.بعد بازم نشه کامپیوتر فروشیا رو جمع میکنن اونم نشه کامپیوترارو جمع میکنن از تو خونه ها(تریپ ماهواره).منم که کامپیوتر می خونم از دانشگاه میندازن بیرون حتما:10:

Oracle_Eldorado
20-11-2007, 13:38
من خودم توی یکی از همین شرکتها که نام بردی هستم و خودم بازی رو 6 سیدی و تک دی وی دی کردم و دمو هاش رو برداشتم فحشم ندید یک نسخه هم برای تایید همون روزی که بازی اومد فرستادیم ارشاد
و بسیاری موارد دیگر

اهههههه . عجب ضد حالی . برای همه جا اینطوری میشه یا فقط ایران ؟

رپید شیر تعطیله ؟!

Javad_Ed
20-11-2007, 13:47
چی چیو اینو ادامه بدیم؟الان انگاری یک چیزی داره از تو دل و رودمو چنگ میزنه.می خوام فریاد بزنم!!به کی آخه حرفمونو بزنیم ما؟!یعنی چی بازیو ف ی ل ت ر میکنن؟یعنی چی؟رپیدم که بستن که نتونیم دان کنیم!!یعنی ما انقدر بدبختیم که با دیدن چندتا بازی و فیلم کشورو به گند میکشیم؟!اصلا ما گناه میکنیم به اونا چه؟تا همین دیروز تو هرجا بحث سیاست میشد یا شرکت نمی کردم یا به تند روهای مخالف رژیم میپریدم.اما الان میبینم خودمم مثل اونا شدم.دیروز داشتم به بچه های دانشگاه که می خواستن برن استقبال خاتمی میخندیدم میگفتم آزادی کیلو چنده؟الان شاید خودمم برم!!واقعا معنیشو فهمیدم امروز...
شما هم نگاه نکن الان داری از این لذت میبری فکر 1 ماه دیگه باش.اساسین کرید توهین به شیعه اس(جمعش کن).gta 4 خشنه نیاد تو بازار(بعد از چند سال انتظار!!!!).تام رایدر که ...نید فور اسپید قبل از بازی خانوما ...
بله عزیز جان سال دیگه این موقع هیچ بازی ای دستت نیست.باید برای صدمین بار بشینی پای پرو استریت!!احتمالا وقتی ببینن مردم غیر قانونی میخرن میرن اینترنت adsl 64 رو فقط میدن.بعد کلا اینترنتو جمع میکنن.بعد بازم نشه کامپیوتر فروشیا رو جمع میکنن اونم نشه کامپیوترارو جمع میکنن از تو خونه ها(تریپ ماهواره).منم که کامپیوتر می خونم از دانشگاه میندازن بیرون حتما:10:

خیلی دل پری داری
ولی حق با تو هست
من که همهی بازی ها رو کرایه میکنم
پس بدبخت میشم
باز ها هم ،کسانی هستند که دانلود کنن بدن بیرون:21:

alizshah
20-11-2007, 13:51
در مورد دمو می تونیم از خارج بگیریم کرکشم از اینترنت به راحتی پیدا میشه هر گیم از خارج
فکر کنم حداقل 15 دلار باشه که با دوستانم نصف نصف میزاریم میگیریم
و خودمن یک فامیل داریم می تونیم به اون بگیم

یا اگه بشه دمو هاشو از اینترنت دانلود کنیم (نمی دونم هست یا نه)

Amin Asterix
20-11-2007, 13:59
عزیز من اگر دقت کنی رپید شیر رو بستن!!از کجا دانلود کنیم؟؟پرژن گیگ و پارسا اسپیس رو هم که میبینین چی کار میکنن.تا هفته دیگه هیچ سایته آپلودی برامون نمیزارن!!کی دان کنه؟
میدونی چقدر بازیای خلاف گرون میشه؟همین الان 4 تمونه میشه 10 15 تومن!!
از خارجم بگیری زیاد در میاد.مگه خلیم این شرایطه راحتو با اون عوض کنیم؟!!نباید بزاریم اینجوری بشه...

mohsendan
20-11-2007, 14:03
حالا بازي داره باحال ميشه ( انصافا به Dirt و race driver و ... سره )
يه سوال : با چي دستي ميكشه
يه پيشنهاد برا اونايي كه گرافيكشون ضعيفه : برين اور كلاكش كنن كلي رو پا ميشه ( راهنمايي خواستين بگين )

MOHAMMAD2010
20-11-2007, 14:10

100% تایید میشه
اونا میخوان به اینجا برسوننش که فقط از تبیان دانلود کنیم - فقط بازی های اشغالی رو هم که خودشون میسازن بازی کنیم

Javad_Ed
20-11-2007, 14:18
عزیز من اگر دقت کنی رپید شیر رو بستن!!از کجا دانلود کنیم؟؟پرژن گیگ و پارسا اسپیس رو هم که میبینین چی کار میکنن.تا هفته دیگه هیچ سایته آپلودی برامون نمیزارن!!کی دان کنه؟
از خارجم بگیری زیاد در میاد.مگه خلیم این شرایطه راحتو با اون عوض کنیم؟!!نباید بزاریم اینجوری بشه...

ببخشید ،کجای رپید و بستن ،من که الان رفتم باز بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

OMID
20-11-2007, 14:21
اول بگم که اینا کارشون که معلوم نیست یهو دیدی نظرشون عوض بشه
ولی تا آخرین جلسه شون با مسئولین شرکتها که کاملا جدی گرفته بودن و من یکی که بعید میدونم کوتاه بیان
صد در صد جاهایی هم خواهند بود که بازی ها رو بطور کامل بعدا پخش خواهند کرد ولی اونا هم مواردی داره
1 اینکه اگه بفهمن کیه پلمپ میکنن در مغازش رو
2 اون فروشنده ها هم بازار سیاه راه میندازن و به قیمت پول خونشون بازی های کپی رو میفروشند

اهههههه . عجب ضد حالی . برای همه جا اینطوری میشه یا فقط ایران ؟

رپید شیر تعطیله ؟!

برادر من مگه کشور دیگه ای هم ارشاد داره :31:
این موضوع فقط مربوط به ایران هست دیگه
رپید هم تعطیل شد فعلا (البته باید بعضی isp نبسته باشن ) باید دید میتونن جلوی اعتراض ملت رو بگیرن چون یادمه چند سال پیش هم یه چند روز ----- شد ولی ملت دانلود باز صداشون در اومد بازش کردن

Amin Asterix
20-11-2007, 14:28
به نظر من کارمون تمومه.بازی پر.موزیک پر.فیلم پر...
بیچاره شدیم.بدون رپید نمیشه زندگی کرد.حتی به پرژن گیگم رحم نکردن پریروز.(الان بازه؟)

mohsendan
20-11-2007, 14:31
100% تایید میشه
اونا میخوان به اینجا برسوننش که فقط از تبیان دانلود کنیم - فقط بازی های اشغالی رو هم که خودشون میسازن بازی کنیم
بابا قاتي نكنيد اينقدرا هم سخت نميشه
در ضمن شما ميتوني بري بازي باكيفيت بسازي . كسي جلوتو نگرفته

brain
20-11-2007, 14:32
اینا هر کاری بکنن بازم ایرانی ها باسش راه حل درست می کنن و کار خودشونو می کنن مگه خودت نمیدونی...!!!!
الان ورود خیلی چیزا ممنوعه ولی ...........:46:
:31::31::31::27::31::31::31:

MOHAMMAD2010
20-11-2007, 15:05
بابا قاتي نكنيد اينقدرا هم سخت نميشه
در ضمن شما ميتوني بري بازي باكيفيت بسازي . كسي جلوتو نگرفته

اخه کی گفت من میتونم بسازم!
کلا بازی ایرانی اینه (مثل اینکه نمیتونی قبول کنی) میخوای برو رانندگی دز تهران بازی کن

brain
20-11-2007, 15:25
بابا چرا اینقدر بحث می کنید که خوبه یا بده ............. ببین چه جوری Ea ما رو انداخته به جون هم ........:41::41::41:

ebicross
20-11-2007, 15:47
خدا لعنتشون کنه.ما که بدون سانسورو هر جوری هست گیر میاریم:46:(اگه شده همینجا تاپیک پخششو میزنیم)

مشهدی ها دو DVD سر نبش پیروزی 61 داره.
تبلیغ نمیکنم چون به خدا نه دوستمه و نه آشنا. فقط به خاطر این کار وزارت ارشاد.
روشون باید کم بشه.

sltavakoli
20-11-2007, 17:16
من که مجبورم این بازی رو بخرم.چون ویندوز ویستا دارم و کربن قدیمیه هم روی ویستا اجرا نمیشه

alizshah
20-11-2007, 17:29

اگه بازیا گرون بشن با دوستام میگرم از اون بهتره که دموشو بازی کنم

از خارجم زیاد در نماید حداقل بازیا 10 دلار هستن من خودم تا حالا گیم از خارج گرفتم

alizshah
20-11-2007, 17:30
کسانی که میگن نمیشه از رپید شیر دانلود کرد من که همین الان امتحان کردم میشه

alizshah
20-11-2007, 17:34
اینم یک سایت که لینک دانلود راپید شیر را توش وارد میکنی بعد میزنی دانلود و به راحتی دانلود میکنی

این سایت محدودیت های دانلود از سایت راپید شیر را حذف میکنه

alizshah
20-11-2007, 18:31
بهترین ماشین تو 140 میلیون کودم ماشینه؟
بعدش یک مدته که ماشینها قفلش باز نمیشه بگیریم !
مشکل بعدیم انه که ماشینا خوب دربداقون نمیشن اگه میشه یه عکس از ماشین خراب بندازین

MORINIO
20-11-2007, 18:45
آقا بازی اومده یا نه ؟ اگه اومده چطوره؟

یه وقت نخندید چون من اصلا تو باغ نیستم! :27:

Dark Prince
20-11-2007, 19:07
آقا بازی اومده یا نه ؟ اگه اومده چطوره؟

یه وقت نخندید چون من اصلا تو باغ نیستم! :27:
آره اومده ، به نظره من خیلی هم باحاله !
به شما هم پیشنهاد می کنم بخری و نظرتو بگی !

Amin Asterix
20-11-2007, 19:18
اگه بازیا گرون بشن با دوستام میگرم از اون بهتره که دموشو بازی کنم

از خارجم زیاد در نماید حداقل بازیا 10 دلار هستن من خودم تا حالا گیم از خارج گرفتم

کسانی که میگن نمیشه از رپید شیر دانلود کرد من که همین الان امتحان کردم میشه

اینم یک سایت که لینک دانلود راپید شیر را توش وارد میکنی بعد میزنی دانلود و به راحتی دانلود میکنی

این سایت محدودیت های دانلود از سایت راپید شیر را حذف میکنه

بهترین ماشین تو 140 میلیون کودم ماشینه؟
بعدش یک مدته که ماشینها قفلش باز نمیشه بگیریم !
مشکل بعدیم انه که ماشینا خوب دربداقون نمیشن اگه میشه یه عکس از ماشین خراب بندازین
ثانیا همه شرکتا ----- نکردن.بعضیا تو تهران شروع کردن به -----.1 روزه که ----- نمیشه کل ایران.صبر کن تا هفته دیگه کل شرکتا ----- میکنن

Sam Fisher 11
20-11-2007, 20:25
کاربر alizshah ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز لطفا پست های پشت سر هم و به اصطلاح اسپمی ندید چون باعث بی نظمی در تاپیک میشه !
ممنون

در ضمن دوستانی که به کاربران دیگه تذکر میدن لطفا از لحن بهتری استفاده کنند ! چون علاوه بر بی تاثیر بودن باعث رنجش شخص مورد خطاب نیز قرار میگیره .
ممنون

meha
20-11-2007, 20:47
من بازی را نصب کردم یه جوری هست در ضمن دودی که توی تریلر بود نیست!

Dark Prince
20-11-2007, 21:20
من بازی را نصب کردم یه جوری هست در ضمن دودی که توی تریلر بود نیست!
یعنی چی یجوریه ؟:31:
دود های تو بازی هم اگه گرافیک بازی رو بیاری بالا دقیقا همونطوری میشه که تو تریلر ها بود .:27:

Amin Asterix
20-11-2007, 21:24
یعنی چی یجوریه ؟:31:
دود های تو بازی هم اگه گرافیک بازی رو بیاری بالا دقیقا همونطوری میشه که تو تریلر ها بود .:27:
شما یا تریلارو ندیدی یا سیستمت بالا نیست و یک چیزی شنیدی.
من 2 تا شو دیدم.اصلا دود تو بازی حتی قابل مقایسه با تریلرم نیست.میگی مخصوص E3 دود ساخته بودن!!

Dark Prince
20-11-2007, 21:29
شما یا تریلارو ندیدی یا سیستمت بالا نیست و یک چیزی شنیدی.
من 2 تا شو دیدم.اصلا دود تو بازی حتی قابل مقایسه با تریلرم نیست.میگی مخصوص E3 دود ساخته بودن!!
از نظره اینکه سیستمم بالا نیست درسته ! من خودم از دوستم شنیدم که نسخه PC دودهاشو اگه گرافیکشو ببریم بالا مثل تریلر میشه ! البته بماند که گرافیک سیستم رفیقم یه دونه 8800 Gt بود .
در ضمن من خودم نسخه ی Xbox 360 رو که دیدم دودهاش مثل ماله تریلر بود .
دوستان یه خبره جدید !
گیم اسپات به این بازی برای نسخه ی PC امتیاز 6.5 و برای Xbox 360 امتیاز 7 رو داده !

MORINIO
20-11-2007, 21:49
آره اومده ، به نظره من خیلی هم باحاله !
به شما هم پیشنهاد می کنم بخری و نظرتو بگی !

حتما همین روزا میرم میگیرمش:46:

لعنت بر درس که مارو از دنیای گیم دور کرد:2::27:

Amin Asterix
20-11-2007, 21:55
از نظره اینکه سیستمم بالا نیست درسته ! من خودم از دوستم شنیدم که نسخه PC دودهاشو اگه گرافیکشو ببریم بالا مثل تریلر میشه ! البته بماند که گرافیک سیستم رفیقم یه دونه 8800 Gt بود .
در ضمن من خودم نسخه ی Xbox 360 رو که دیدم دودهاش مثل ماله تریلر بود .
دوستان یه خبره جدید !
گیم اسپات به این بازی برای نسخه ی PC امتیاز 6.5 و برای Xbox 360 امتیاز 7 رو داده !
میگم که ندیدی.هیچوقت به حرف اعتماد نکن.منم 360 رو ندیدم.اما بازم ربطی نداره.تریلر ماله پیسی بود و من رو های نمیبینم اونارو.سر و تهش رو زدن نامردا:41:

hadi_gamer
20-11-2007, 22:17
سلام
من هم بازی رو گرفتم.خیلی عالیه.خیلی واقعی شده.میتونم بگم شاهکاره.
چند تا سوال هم داشتم:
1- چطوری میشه شوک دسته رو فعال کرد؟دسته من شوک داره ولی اصلا تو بازی شوکش کار نمیکنه.کسی از دسته شوک دار استفاده میکنه؟
2- چرا نمیشه دو تا پروفایل تو بازی درست کرد.راهی نداره؟
3- لطفا حرفه ای ها بگن کدوم نوع ماشینها برای هر نوع مسابقه بهتره؟مثلا یه سری نوشته فکر کنم front wheel یا چیزای دیگه.تو خرید ماشین برای هر نوع مسابقه به چه چیزایی باید توجه کنیم؟

meha
20-11-2007, 22:39
ببخشید کجا میشه ماشین را اسپرت کرد؟

hadi_gamer
20-11-2007, 22:50
تو گاراژ میشه این کار رو کرد.ماشینت رو انتخاب میکنی و چند تا گزینه میاد ببخشید الان دقیق یادم نیست چون تازه امروز بازی رو گرفتم و زیاد آشنا نیستم.ولی تو همون گاراژ بود.

meha
20-11-2007, 22:52
منوهاشو به انگلیسی بگو و من منظورم در career هست.

hadi_gamer
20-11-2007, 22:56
من هم career رو گفتم دیگه.تو همون منوی اولی فکر کنم cars-------->garage بود.

alizshah
20-11-2007, 23:10
کسی میتونه راهنمایی کنه چه ماشینی خوبه ؟

اول که وارد بازی میشی برو cars بعد گزینه دوم میرسی به کارگاه ماشینتو انتخاب میکنی بعد ....

MOHAMMAD2010
20-11-2007, 23:14
مثل اینکه بازی همه دوستان رسیده به جز من
کیا از p30 خریدن هنوز به دستشون نرسیده؟

Dark Prince
21-11-2007, 00:15
دوستان به تاپیک ( کدام یک از نسخه های Nfs را می پسندید ؟ ) برید و نظرتونو بگید !:5:

jdw
21-11-2007, 01:20
من از دیروز دارم بازی می کنم بازیش واقعا محشره هر کی بازی رو نکرده از دستش رفته بازی یک سبک جدید وباحاله مثل most wanted که اومد ویک بازی محبوب شد این بازی هم بازی محبوبی میشه من که در ازش لذت می برم
یک سوال هم داشتم مسابقه های drag رو با چه ماشینی میشه راحتر برد من که شورلت رو هر چی آپگرید هم می کنم باز هم فایده نداره ایراد کار کجاست
این هم یک عکس از توی بازی

name
21-11-2007, 01:20
چنتا عكس از مرحله آخر بازي كه واقعا سخت ميشه.

================================================== ===============

eAmin
21-11-2007, 02:12
مثل اینکه بازی همه دوستان رسیده به جز من
کیا از p30 خریدن هنوز به دستشون نرسیده؟

سلام.

آی گفتییییی.

من پنجشنبه ی هفته ی پیش سفارش دادم هنوز نیامده البته تا فهمیدم خود بازی دمو هست رفتم از یک جای دیگه سفارش دادم.

mahyarSAMSUNG
21-11-2007, 02:32
خیلی بده که ادم انقدر خودخواه باشه که بدون اینکه صفحات قبل ببینه باز می خواد یک سوال که 100 بار صحبت شده رو بپرسه(البته samsung_d600 از دستم ناراحت نشو:10:)

ناراحت که شدم . ولی تو به من بگو از این 80 صفحه صفحه چندم رو بخونم ؟؟؟!!!!:13:

ماراتون
21-11-2007, 04:20
من یه مشکل داشتم. وقتی که توی Career می ری تو قسمت Day Race من همه بازیها رو انجام دادم و اول شدم حالا چه جوری باید برم مرحله بعد؟ دوم اینکه : توی این بازیهای جدید که گرفتم نمیدونم چی میشه وقتی توی منوها وارد میشم بعضی وقتها گیر میکنه و از منو خارج نمیشه کسی دیگه هم این مشکل رو داره؟

sepehr52
21-11-2007, 10:50
من از دیروز دارم بازی می کنم بازیش واقعا محشره هر کی بازی رو نکرده از دستش رفته بازی یک سبک جدید وباحاله مثل most wanted که اومد ویک بازی محبوب شد این بازی هم بازی محبوبی میشه من که در ازش لذت می برم
یک سوال هم داشتم مسابقه های drag رو با چه ماشینی میشه راحتر برد من که شورلت رو هر چی آپگرید هم می کنم باز هم فایده نداره ایراد کار کجاست

اول اینکه شما برای drag باید ماشینی را انتخاب کنی که شتاب 0-60 اون زیاد باشه نه 60-100 بعدشم که drag توی این بازی به شدت به شروع اولیه ارتباط داره اگر اولش گاز مناسب داشته باشی رکوردت خوب میشه ولی اگر شروعت خوب نباشه هرچقدر بقیه دنده هارا خوب عوض کنی بازم فایده نداره من با همون cobalt ss که خودش داده بدون هیچ تیوننگی رکورد 3 جاده را زدم البته تازه شروع به بازی کردم
یه چیز دیگه من چرا نمی تونم عکس بزارم اینجا؟

bagher_mo68
21-11-2007, 11:16

اول از همه باید خوب استارت بزنی بعد خوب دنده عوض کنی و یه نکته که بیشتر از 1 Nitro هیچ فایده ای نداره و پیشنهاد میکنم اون 1 Nitro هم آخر دنده 2 تا آخر دنده 3 یه جایی این بین بزنین به نظر من Drag راحتترین قسمتشه !

bagher_mo68
21-11-2007, 11:19
چرا همه سوال میکنن پس اونایی که دارن بازیشونو میکنن کجان !!
چرا هیچکی نمیگه جقد رفته ؟!!
من Drag King , Drift King ,Grip King ,Showdown King رو گرفتم 2 تا Level آخر Speed King مونده 70 و خورده ای درصدم شده شما چجوریه اوضاتون ؟

alizshah
21-11-2007, 12:35
من Drag King , Drift King ,Grip King ,Showdown King رو گرفتم 2 تا Level آخر Speed King مونده 70 و خورده ای درصدم شده شما چجوریه اوضاتون ؟

من کم کم بازی میکنم تا تموم نشه ستاره اول را گرفم

J A V I D
21-11-2007, 12:56

خوب اونايي كه دارن بازي مي كنن در حال بازي كردنن ديگه توضيحي نمي آن بدن خوب مثل من ! سرمم گرمه !

fswteam
21-11-2007, 13:22
در راستای این که من نتونستم راحت بازی کنم و بازی در سیستم من درست اجرا نمی شد فهمیدم که می شه overclock کرد سیستم تا اخرین زورشو بزنه می خواستم بپرسم که کسی اینکارو کرده من می ترسم اما دوست دارم امتحان کنم اگه کسی امتحان کرده و می دونه بهترین نرم افزارش چیه و ایا بستگی به قطعات داره یا نه کل هم راجع به overclock توضیح بدید تا همه بتونن انتهای گرافیک این بازی رو ببینن

sAsAn.K
21-11-2007, 13:45
fswteam عزیز اگر سیستمت اصلا خوب نمی تونه اجرا کنه و نمی تونی درست بازی کنی Overclock رو بی خیال چون اونقدر تاثیر نداره .
برای Overclock گرافیک هم از RivaTuner استفاده کن .

shepesh
21-11-2007, 14:03
این سیستم من هست
RAM:512
VGA:256 ATI 9250
CPU:2.8 INTEL
من تو ریدمی بازی دیدم اچرا میکنه....
من که بازی رو نصب کردم...
یه دو یا سه دقیقه ای صفحه سیاه شد و dont send داد...
از گرافیکمه؟؟؟؟

bagher_mo68
21-11-2007, 14:38
خوب اونايي كه دارن بازي مي كنن در حال بازي كردنن ديگه توضيحي نمي آن بدن خوب مثل من ! سرمم گرمه !

خوب منم دارم بازی میکنم ولی به نظرم اگه گزارش بدیم از وضعیتمون و جاهایی که گیر کردیم همدیگرو راهنمایی کنیم بهتره
من هنوز نتونستم Speed King بشم چون با ترمز میونه ای ندارم :31: فوقش گاز نمیدم واسه همین ماشینم راحت چپ میکنه

J A V I D
21-11-2007, 14:42
خوب منم دارم بازی میکنم ولی به نظرم اگه گزارش بدیم از وضعیتمون و جاهایی که گیر کردیم همدیگرو راهنمایی کنیم بهتره
من هنوز نتونستم Speed King بشم چون با ترمز میونه ای ندارم فوقش گاز نمیدم واسه همین ماشینم راحت چپ میکنه

من كه جايي گير نكردم البته زياد وقت نمي كنم بازي كنم كه بخوام چيزي گزارش بدم در مورد ترمزم منم قبلا استفاده نمي كردم ولي اگه گرند توريسما بازي كرده باشي به ترمز كردن هم عادت مي كني

bagher_mo68
21-11-2007, 14:42
من کم کم بازی میکنم تا تموم نشه ستاره اول را گرفم

آقا من هرچی فک کردم نفهمیدم چی گفتی !!:31:

bagher_mo68
21-11-2007, 14:46
من كه جايي گير نكردم البته زياد وقت نمي كنم بازي كنم كه بخوام چيزي گزارش بدم در مورد ترمزم منم قبلا استفاده نمي كردم ولي اگه گرند توريسما بازي كرده باشي به ترمز كردن هم عادت مي كني

نه بازی نکردم ولی Rally بازی کردم به ترمزم آدت کردم ولی وقتی سرعت به 300 میرسه دیگه دلم نمیاد ترمز کنم اونم تو جاده:20:

hadi_gamer
21-11-2007, 15:20
سلام
من هم بازی رو گرفتم.خیلی عالیه.خیلی واقعی شده.میتونم بگم شاهکاره.
چند تا سوال هم داشتم:
1- چطوری میشه شوک دسته رو فعال کرد؟دسته من شوک داره ولی اصلا تو بازی شوکش کار نمیکنه.کسی از دسته شوک دار استفاده میکنه؟
2- چرا نمیشه دو تا پروفایل تو بازی درست کرد.راهی نداره؟
3- لطفا حرفه ای ها بگن کدوم نوع ماشینها برای هر نوع مسابقه بهتره؟مثلا یه سری نوشته فکر کنم front wheel یا چیزای دیگه.تو خرید ماشین برای هر نوع مسابقه به چه چیزایی باید توجه کنیم؟
جناب Aryan.kh منتظر جواب شما هستم.ممنون.

@R3Z
21-11-2007, 16:11
این سیستم من هست
RAM:512
VGA:256 ATI 9250
CPU:2.8 INTEL
من تو ریدمی بازی دیدم اچرا میکنه....
من که بازی رو نصب کردم...
یه دو یا سه دقیقه ای صفحه سیاه شد و dont send داد...
از گرافیکمه؟؟؟؟

100% از گرافيكته كه بازي اجرا نميشه گرافيكت خيلي قديميه

sAsAn.K
21-11-2007, 16:44
من تموم کردم بازی رو، Career شد 100% .
دیگه جای دیگه ای نداره که تموم کنی ؟
برای کامل شدن سیو گیم میگم .
یا مثل Carbon باید Online Reward Card و اینا بگیری !؟

Amin_mustang
21-11-2007, 16:55
خوشششششش به حالتون که دارین بازی می کنین من هنوز تو کفم
کنکور دارم

bagher_mo68
21-11-2007, 18:31
من تموم کردم بازی رو، Career شد 100% .
دیگه جای دیگه ای نداره که تموم کنی ؟
برای کامل شدن سیو گیم میگم .
یا مثل Carbon باید Online Reward Card و اینا بگیری !؟

منم Street King شدم ولی هنوز 14% مونده تا تموم شه
منم از اینکه Reward Card نداره حالم گرفته شد حالا وقتی آدم تمومش میکنه خیلی انگیزه نداره ولی تو quick race یه چیزای مشکوکی دیدم که خیلی سر در نیووردم !
تبریک :11:

meha
21-11-2007, 18:38
اول که وارد بازی میشی برو cars بعد گزینه دوم میرسی به کارگاه ماشینتو انتخاب میکنی بعد ....
وقتی میری توی cars فقط details داره گاراج که نداره!

Aryan.kh
21-11-2007, 19:45
جناب Aryan.kh منتظر جواب شما هستم.ممنون.

1. من دسته ام شوک دار هست و توی بازی هم شوک داره ...
توی بازی تنظیمی در این مورد نیست اما به کنترل پنل و بعد به قسمت گیم پد برو اون جا تنظیمات شوک هست باید به قسمت وایبریشن بری و درصد لرزش رو بدی بهش

2.توی بازی نه این امکان نیست اما می تونی به my document و بعد nfs pro street بری و 2 تا فولدر توش رو کات کنی و یه جای دیگه پیست کنی و بعد بری پروفایل جدید درست کنی هر موقع خواستی با پروفایل دیگت بازی کنی از بازی میای بیرون و یه کپی پیست ساده می کنی

3.من که حرفه ای نیستم بابا اما به نظر من برای grip بهترین ماشین ماشینی هست که سرعت متعادل اما هندلینگ عالی داشته باشه چون تو بیشتر باید بتونی ماشینت رو کنترل کنی تا با سرعت بری من از RX-8 رو پیشنهاد می کنم برای قسمت SPEED CHALENGE ماشینت باید سرعت بالایی داشته باشه یعنی تاپ اسپیدت بالا باشه من بهت CHEVROLET CORVETTE C6 رو پیشنهاد می کنم فقط وقتی گرفتیش یه بادی کیت روش بنداز و راه هواش رو از جلو باز کن این طوری واست 300 تا رو شیرین میره راستی حتما یه سوخت نیتروژن هم بزار و برای دراگ هم ماشینت باید 0 تا 100 بالایی داشته باشه من خودم هم هنوز مورد خوبی براش پیدا نکردم برای دراگ های طولانی 1.2 COBALT SS خوبه ولی برای 1.4 من چیزی پیدا نکردم
امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم :11:

البته من زیاد وقت ندارم به خاطر همین nfs یه ضد حال اساسی جلوی استاد فیزیکم خوردم ولی خب واقعا اون روز های اول نمیشد ازش گذشت اما الان کمتر میرم دنبالش چون خیلی وقتم پره
قربانت آرین

Aryan.kh
21-11-2007, 19:49
وقتی میری توی cars فقط details داره گاراج که نداره!

ببین سومین گزینه در منو cars هست و دارای 2 زیر منو هست یکی car lot و دیگری garage داخل گاراژ می تونی اسپورت کنی ماشینتو
البته اشتباه شما این هست که باید در منو اصلی بازی به سومین گزینه بری نه race day

hadi_gamer
21-11-2007, 19:50
خیلی ممنون.یه سوال دیگه.
من توی race day اون امتیاز مورد نیاز برای برنده شدن رو پر میکنم ولی امتیازی که اون تاج سبز بشه رو نمیتونم بگیرم.مثلا همیشه 1000 تا مونده بهش برسم دیگه بهم امتیاز نمیده.تو همه مسابقه ها هم اول میشم.باید چی کار کنم؟

Dark Prince
21-11-2007, 19:53
خیلی ممنون.یه سوال دیگه.
من توی race day اون امتیاز مورد نیاز برای برنده شدن رو پر میکنم ولی امتیازی که اون تاج سبز بشه رو نمیتونم بگیرم.مثلا همیشه 1000 تا مونده بهش برسم دیگه بهم امتیاز نمیده.تو همه مسابقه ها هم اول میشم.باید چی کار کنم؟
خب شما تا می تونی مسابقه رد کن ( حتی تکراری هم باشه موردی نداره ) تا امتیاز کافی رو بگیری !

meha
21-11-2007, 19:54
ممنون از دوستان که کمک کردند!

hadi_gamer
21-11-2007, 19:57
خب شما تا می تونی مسابقه رد کن ( حتی تکراری هم باشه موردی نداره ) تا امتیاز کافی رو بگیری !
تکراری هم میدم و اول میشم ولی امتیاز دیگه نمیده.

hadi_gamer
21-11-2007, 19:58
شاید باید رکورد بزنم؟

Dark Prince
21-11-2007, 20:01
شاید باید رکورد بزنم؟
عجیبه ! واسه من که تا حالا گیر نداده !

Carl
21-11-2007, 20:23
اولین کدهای تقلب بازی:
Just enter the following cheatcodes at the Secret Codes Menu (in career).

cokezero Schaltet den VW Coke Zero Golf GTI frei
onlinesubaru Schaltet den Subaru Impreza WRX Sti für Online frei
mitsubishigofar Schaltet den Mitsubishi Lancer Evolution frei
safetynet Reparatur Marker
cashmoney +10000 $
reggame Spiel registrieren
zerozerozero Schaltet den VW Golf GTI frei
1mi9k7e1 ?
l1is97a1 Schaltet Felgen frei
w2iollo1 Schaltet Vinyls frei
1ma9x99 Schaltet Decals frei
horsepower Motor Upgrade
itsaboutyou Schaltet den Audi TT frei
worldslongestlasting Schaltet den Dodge Viper SRT10 frei
energizerlithium Schaltet Lithium Energize Vinyl frei
castrolsyntec Schaltet Castrol Syntec Vinyl frei
leipzig ?
unlockallthings Schaltet Nissan 240SX, Pontiac GTO, Chevrolet Cobalt SS und Dodge Viper (getunt) frei
collectorsed Schaltet Acura NSX, Acura Integra, Audi RS4, Lexus IS350, Pontiac Solstice GXP frei

OMVocational
21-11-2007, 20:32
برا من همون اولش صفحه سیاه میشه بعد میاد تو صفحه ی لودینگ طوسی بازی بعد میپره بیرون !
گرافیکم 128 9250 Ati هست . کربن رو مثل ماه اجرا میکرد نمی دونم این چرا اینجوریه !

bagher_mo68
21-11-2007, 20:41
شاید باید رکورد بزنم؟

چنتا چیز امتیاز داره :
1 اینکه چندم بشی : فقط اول تا سوم امتیاز میده هرچی بالاتر بیشتر
2 رکورد شکستن : هرچی بیشتر رکورد بزنی بیشتر امتیاز میده
3 صدمه ندیدن : اگه اشتباه نکنم No damage 500 امتیاز داره ( اگرم ماشینتو تعمیر نکنی مثلا Low Damage باشی و Low Damage هم بمونی امتیاز میده )
4 توی Drift که زمان مطرح نیست به جای رکورد زدن امتیازی که تو دریفت گرفتی محاسبه میشه

یه چیزه دیگه اینکه میگی دوباره میریو امتیاز نمیده واسه اینه که باید امتیازت از اون که گرفتی بیشتر باشه تا همونقد که بیشتره محاسبه بشه

Dark Prince
21-11-2007, 21:03
برا من همون اولش صفحه سیاه میشه بعد میاد تو صفحه ی لودینگ طوسی بازی بعد میپره بیرون !
گرافیکم 128 9250 Ati هست . کربن رو مثل ماه اجرا میکرد نمی دونم این چرا اینجوریه !
گرافیک Pro Street خیلی از Carbon بالاتره ! یا سیستمت نمی کشه ، یا اشکال از ویندوزته !
بقیه مشخصات سیستمت رو هم بگی بد نیست .

meha
21-11-2007, 21:19
فکر کنم بازی من با بازی شما فرق داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اخه در منوی اصلی بازی من qieck macth هست! من وقتی می رم توی career توی race day هست و فقط یه گزینه درباره ماشین داره اونم viwe car هست!

sAsAn.K
21-11-2007, 21:41
والا من Street King شدم و 100 درصد شد .
چرا پس مال شما ههوز 100 درصد نشده ؟
حتما نرفتی بعضی RACE DAY ها رو .
ضمنا برای Speed Challenge ها و Top Speed Run ها من Murcielago و Zonda F رو پیشنهاد می کنم .
برای Drag هم حتما از Challenger استفاده کنید .
برای Drift هم بازم Zonda F زرو پیشنهاد می کنم ، ولی RX-7 هم بد نیست .

meha
21-11-2007, 21:50
کسی نیست که به مشکل من برسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Oracle_Eldorado
21-11-2007, 22:30
اخه در منوی اصلی بازی من qieck macth هست! من وقتی می رم توی career توی race day هست و فقط یه گزینه درباره ماشین داره اونم viwe car هست!
احتمالا مال شما نسخه ی دمو هست .

Dark Prince
21-11-2007, 22:38
کسی نیست که به مشکل من برسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما اگه بتونی یه عکس از قسمت Race Day بذاری بهتر جوابت می رسی !

ماراتون
22-11-2007, 00:36
من یه مشکل داشتم. وقتی که توی Career می ری تو قسمت Day Race من همه بازیها رو انجام دادم و اول شدم حالا چه جوری باید برم مرحله بعد؟ دوم اینکه : توی این بازیهای جدید که گرفتم نمیدونم چی میشه وقتی توی منوها وارد میشم بعضی وقتها گیر میکنه و از منو خارج نمیشه کسی دیگه هم این مشکل رو داره؟

کسی نیست جواب ما را بده

alizshah
22-11-2007, 00:49
از اینجا بازی میکنی
موقعی که سبز شد یعنی این مرحله را بردی
مرحله های بعد سیاه ها هستند اونارو هم بازی میکنی بعد ستاره سمت راست باز میشه و مرحله بعد ...

brain
22-11-2007, 00:54
من تازه امروز تونستم این بازی رو ببینم .... اینکه به واقعیت نزدیک تر شده که خیلی باحاله و گرافیکی ماشین هاشم خیلی خوبه ... فقط با تماشاچی ها اصلا هم خونی نداره و طرز داغون شدنش هم خیلی جالب نیست ............. ولی کلا برای تنوع یکی از نسخه های nfs رو اینجوری تجربه کنیم بدک نیست

alizshah
22-11-2007, 01:04
من تازه امروز تونستم این بازی رو ببینم .... اینکه به واقعیت نزدیک تر شده که خیلی باحاله و گرافیکی ماشین هاشم خیلی خوبه ... فقط با تماشاچی ها اصلا هم خونی نداره و طرز داغون شدنش هم خیلی جالب نیست ............. ولی کلا برای تنوع یکی از نسخه های nfs رو اینجوری تجربه کنیم بدک نیست

ببخشید میشه بپرسم گیم شما تو هارد شما چقدر جا گرفته ؟
(مربوط به دمو )

MOHAMMAD2010
22-11-2007, 01:08

میشه بپرسم بازیتون رو از کجا خریدین؟
مال p30 که نیست :41:

hadi_gamer
22-11-2007, 01:18
چنتا چیز امتیاز داره :
1 اینکه چندم بشی : فقط اول تا سوم امتیاز میده هرچی بالاتر بیشتر
2 رکورد شکستن : هرچی بیشتر رکورد بزنی بیشتر امتیاز میده
3 صدمه ندیدن : اگه اشتباه نکنم No damage 500 امتیاز داره ( اگرم ماشینتو تعمیر نکنی مثلا Low Damage باشی و Low Damage هم بمونی امتیاز میده )
4 توی Drift که زمان مطرح نیست به جای رکورد زدن امتیازی که تو دریفت گرفتی محاسبه میشه

یه چیزه دیگه اینکه میگی دوباره میریو امتیاز نمیده واسه اینه که باید امتیازت از اون که گرفتی بیشتر باشه تا همونقد که بیشتره محاسبه بشه
خیلی ممنون باقر جان.
مشکل این بود که ماشینم ضعیف بود.رفتم power اش رو زیاد کردم و رکوردهای کامپیوتر رو شکستم و امتیاز بالاتر بهم داد.

sAsAn.K
22-11-2007, 03:14
دوستان نسخه ی کامل به همراه دمو و ... دقیقا 7.42 گیگابایت جا میگیره .

rainysky50
22-11-2007, 10:34
بچه ها گیم من 12 گیگابایت جا گرفته!!دمو هم به صورت کامل در ابتدای بازی داره!!!بازی رو در 2 دی وی دی خریدم!!نصبش هم خیلی طولانی بود!!خدای گرافیک شده!ولی با راننده ی توی ماشین که اصلا حرکت نمیکنه حال نمیکنم!!!

sAsAn.K
22-11-2007, 11:41
rainysky50 عزیز مطمئنی 12 گیگ جا گرفته ؟!
من نسخه ی دانلود شده از نت که 2 تا دی وی دی هست رو گرفتم و ستاپشک اصل EA هست .
خود EA هم توی Official System Requirements اینو گفته :
8.1 GB of free disk space
دقیقا 7.42GB جا میگیره اینم عکس :

bagher_mo68
22-11-2007, 11:44
خیلی ممنون باقر جان.
مشکل این بود که ماشینم ضعیف بود.رفتم power اش رو زیاد کردم و رکوردهای کامپیوتر رو شکستم و امتیاز بالاتر بهم داد.

قوربانت اگه بازم سوالی داشتی بپرس در حد توانم کمک میکنم :11:

bagher_mo68
22-11-2007, 11:51
rainysky50 عزیز مطمئنی 12 گیگ جا گرفته ؟!
من نسخه ی دانلود شده از نت که 2 تا دی وی دی هست رو گرفتم و ستاپشک اصل EA هست .
خود EA هم توی Official System Requirements اینو گفته :
8.1 GB of free disk space
دقیقا 7.42GB جا میگیره اینم عکس :

چرا انقد حجما متنوعه !! :31:
مال من 7.44 GB هست

sAsAn.K
22-11-2007, 12:10
ببین عزیز Ea گقته 8.1 گیگ جا میخواد یعنی ممکنه به دلایلی که ما هم نمی دونیم حد اکثر تا 8.1 گیگ جا بگیره ولی نه دیگه 12 گیگ !
شاید شما Xp داری ، نه ؟
چون من ویستا دارم میگم ممکنه رو ویستا 7.42 بگیره !

bagher_mo68
22-11-2007, 12:15
والا من Street King شدم و 100 درصد شد .
چرا پس مال شما ههوز 100 درصد نشده ؟
حتما نرفتی بعضی RACE DAY ها رو .
ضمنا برای Speed Challenge ها و Top Speed Run ها من Murcielago و Zonda F رو پیشنهاد می کنم .
برای Drag هم حتما از Challenger استفاده کنید .
برای Drift هم بازم Zonda F زرو پیشنهاد می کنم ، ولی RX-7 هم بد نیست .

آره بعضی Race Day ها رو Domination نکردم که مشغولم
در مورد ماشینم به نظر من اینا خوبن :

Speed Challenge & Top Speed Run : Skyline GTR
!Drift : RX-8
Drag : Crovette Z06
Grip : Morcielago & Mitsubishi Evolution

bagher_mo68
22-11-2007, 12:16
ببین عزیز Ea گقته 8.1 گیگ جا میخواد یعنی ممکنه به دلایلی که ما هم نمی دونیم حد اکثر تا 8.1 گیگ جا بگیره ولی نه دیگه 12 گیگ !
شاید شما Xp داری ، نه ؟
چون من ویستا دارم میگم ممکنه رو ویستا 7.42 بگیره !

من XP دارم که 7.44 GB جا گرفته

Lamanta
22-11-2007, 12:49
کسی ترینی از این بازی نداره که باهاش پول رو زیاد کرد .
ضمنا اگه کسی سیو 100% رو هم داره بزاره برا دانلود .

راستی یه سوال چه طوری می شه بدون اینکه وارد career شد الکی بازی کرد .
مرسی:8:

Lamanta
22-11-2007, 12:51

مرسی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](14).gif

Lamanta
22-11-2007, 12:51

مرسی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](14).gif

بابا یه تیرینر یا سیو ا00% بزارین دیگه !!

J A V I D
22-11-2007, 13:26
از اینجا بازی میکنی
موقعی که سبز شد یعنی این مرحله را بردی
مرحله های بعد سیاه ها هستند اونارو هم بازی میکنی بعد ستاره سمت راست باز میشه و مرحله بعد ...

alizshah دوست عزيز احساس نمي كنيد حجم عكستون يكم بالاست با فورمت bmp يا عكس رو تبديل به jpgكنيدياحذفش كنيد لطفا براي دوستان سرعت پايين مشكل ايجاد مي شه !

Mahdi_Moosavi
22-11-2007, 14:29
سلام خدمت همه بازی خورهای خفن Ea Games !!!!!

یه سوال :

چرا این بازی رو سیستم من و رفیقم تیک میزنه ؟ توجه داشته باشید که افت فریم ندارم فقط هر 3 ثانیه یک بار تیک

میزنه !!!

سیستم خودم :

Cpu : Athlon 64 3500 939
Vga : Geforce 8600gt 256mb Ddr3 Overed
Ram : 2*512mb

سیستم رفیقم :

Cpu : Athlon 64 3500 Am2
Vga : Geforce 7600gs 256mb Ddr2
Ram : 2*512mb

بازم میگم که Frame Rate همیشه بالای 35 تا 40 هست ولی بازی تیک میزنه !!! البته رو سیستم خودم رو

Detail فول این فریم رو دارم .

حتی وقتی Detail بازی رو هم Low میکنم هیچ فرقی نمیکنه !!!

حجم بازی رو هارد هم 7.44 گیگ هست .

جون من کمک کنید !! دارم دیونه میشم .

بازی های سنگین تر از این رو مثل آب خوردن با Detail فول فول اجرا میکنم ولی این لعنتی مشکل داره .

Stream
22-11-2007, 14:42
...
مثل اینکه این یک باگ توی Forceware های NVIDIA هست و بعد از 169.09 برطرف شده...

nima_nmp
22-11-2007, 14:42
جاوید
مطما انی این بازی!!!!!!

meha
22-11-2007, 14:58
ببخشید دوستان از همه ممنون که به مشکلم کمک کردند مشکل از خودم بود که گیج بازی در آوردم!خودم فهمیدم باید چه کار کنم!

Mahdi_Moosavi
22-11-2007, 15:02
مثل اینکه این یک باگ توی Forceware های NVIDIA هست و بعد از 169.09 برطرف شده...

آرمان جان دستت درد نکنه :10: . از خماری درمون آوردی :20: .

خوشم میاد همه جا هستی :31: !!

alizshah
22-11-2007, 15:11
کسی نمیگه کدوم ماشینو بگیرم ؟

چند روز پیش سئوال پرسیدم جوابشو نگرفتم

brain
22-11-2007, 15:16
دوستان نسخه ی کامل به همراه دمو و ... دقیقا 7.42 گیگابایت جا میگیره .

کاملا تایید میشه ..............
راستی باید چی کار کنیم اینجا
دیگه بازی آزاد free ride نداره ......؟
اون اول بازی سه گزنیه که میاد کودم از همه بهتره
اصلا چی هست اونا میزای difficult بازیه .... ؟

Lamanta
22-11-2007, 15:22
××فکر کنم باید هزارتا پست دیگه بدم تا شما بشنوید !!!××

meha
22-11-2007, 15:30
می تونی با art money پولتو ببری بالا!
البته یک سرچ توی انجمن بکن!

mgb
22-11-2007, 17:14
سلام
کسی نمیدونه تو یزد کجا این بازی رو دارن؟؟؟
اگه کسی میدونه خواهشا زود بگه میخوام امشب بگیرمش!
چند جا سر زدم ندیدم.
ممنون میشم!!!

Reynard
22-11-2007, 17:18
بازی با این سیستم میاد
CPU: 2800+ AMD 64 sempron 1600MHz
RAM:768 MB
VGA Geforce FX 5200 (nvidia)

*Batman*
22-11-2007, 17:45
بازی با این سیستم میاد
CPU: 2800+ AMD 64 sempron 1600MHz
RAM:768 MB
VGA Geforce FX 5200 (nvidia)

آره اجرا میشه و مشکلی نداره.

==========================

این چی بود EA داد بیرون. آبرومونو برد بابا. هر روز بدتر از دیروز داره میشه.:18:

Lamanta
22-11-2007, 19:39
شما که برا ما سیو 100 % یا ترینر نزاشتید حداقل به این سوالم جواب بدین :
تو drag چه ماشینی با چه خصوصیاتی باید داشته باشی و بهتره چه طور تیونینگش کنی تا برنده بشی ؟

مرسی اگه جوابمو بدید .

peyman_nn
22-11-2007, 21:02
چرا این بازی از سایت gamespot همیشه امتیاز کمی میگیره ؟؟

light
22-11-2007, 21:09
game spot كلا قاطي داره

fswteam
22-11-2007, 22:17
من هرچه قدر دنبال گاراج می گردم که ماشین اسپرت کنم حتی کار لات اینا رو هم نمی بینم گفتید برید توی career بعد هم که load می زنم این می یاد توی اینم که car lot و garage نداره یه کمک کنید

Oracle_Eldorado
22-11-2007, 22:57
من هرچه قدر دنبال گاراج می گردم که ماشین اسپرت کنم حتی کار لات اینا رو هم نمی بینم گفتید برید توی career بعد هم که load می زنم این می یاد توی اینم که car lot و garage نداره یه کمک کنید

ببین ،
شما اول دنبال منو Car بگرد ، بعد Garage و Carlot .
اگه باز هم پیدا نکردی بگو تا قدم به قدم واست عکس بزارم .

game spot كلا قاطي داره

موافقم .
من مونم برچه اساسی امتیاز میده !

Dark Prince
22-11-2007, 23:25

مشکل شما می دونی چیه ؟ مشکلت اینه که تو Race Day هستی ! شما باید گزینه ی Leave Race Day رو بزنی بعد تو منویی که میاد به قسمت گاراژ بری و ماشینتو اسپرت کنی .:46:

Lamanta
22-11-2007, 23:41

شما وقتی لود میکنی گزینه ای ه اولش leave داره رو بزن بعد برو تو گاراژ!!:10:

Lamanta
22-11-2007, 23:43
ترینر pro street داغ داغ !!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Lamanta
22-11-2007, 23:44

Dark Prince
23-11-2007, 00:00
شما وقتی لود میکنی گزینه ای ه اولش leave داره رو بزن بعد برو تو گاراژ!!:10:
میشه بگی حرف من و شما چه فرقی داشت که دوباره همونو تکرار کردی ؟:13:

jdw
23-11-2007, 00:00
دوستان یک سوال داشتم توی قسمت carear overview نوشته که چند درصد از بازی رو رفتی
بعد چرا مسابقه درگ ایقدر سخته با شورلت کوروت هم نمی تونم برم با اینکه دنده ها رو به بهترین نحو ممکن میرم بازم هم نمیشه

Dark Prince
23-11-2007, 00:02
دوستان یک سوال داشتم توی قسمت carear overview نوشته که چند درصد از بازی رو رفتی
بعد چرا مسابقه درگ ایقدر سخته با شورلت کوروت هم نمی تونم برم با اینکه دنده ها رو به بهترین نحو ممکن میرم بازم هم نمیشه
دوسته من شاید ماشین شما نسبت به دیگر ماشین های اون مرحله ضعیف هست و شما هر چقدر هم خوب بری به پایه شتاب اونها نمی رسی !

brain
23-11-2007, 00:29
بچه ها اینکه خیلی باحال تر شده .......... هم گرافیکش هم نوع بازیش ........... ولی اصلا قابل قیاس با nfs mw و carbon نیست ........ یعنی تیریپش عوض شده ... به نظر من که بهتر شده .....هم mw خوبه هم این .......فقط تنها مشکلش اینه که خوب داغون نمیشه و گرافیک آدماش با گرافیک ماشین ها و محیطش سازگار نیست و تضاد داره .......... آدما غیر طبیعی ولی بقیه خیلی طبیعی و با جزئیات ..........
در کل باس بگم که باحال تر شده حقش امتیازه 6 نبود ...................

eAmin
23-11-2007, 09:03
سلام دوستان.

بعد از یه هفته انتظار کشیدن واسه ی آمدن بازی حالا بد جوری ضد حال خوردم.
از دست P30World شاکیم. اینها آمدن نسخه ی دموی اون رو واسه ی من پست کردن که حدود 6.3 گیگ جا می گیره و تازه مال شرکت مدرن هستش که یک دی وی دیه.البته من قبل از اینکه این بازی به دستم بیاد رفتم نسخه ی دو DVD رو سفارش دادم.

بزارید خیالتون رو راحت کنم.مشخصات سیستم من اینه.

CPU: 2.8GHz
Display: nVIDIA GeForce 6200 256MB
Ram: 512

من که با این سیستم بازی کردم کفرم در اومد خیلی سیستم من پایین هست برای این بازی البته می شه با این سیستم بازی رو انجام داد ولی اصلا با گرافیکش حال نمی کنید باید با پایین ترین رزولیشن بازی کنید که اون هم خیلی ضد حاله.

واسه ی منم هر چند ثانیه تیک می زنه با رم 512 نمی شه حال کنید.

B O L O T
23-11-2007, 09:06
کسی که با کمترین سیستم بازی کرده
بگه سیستمش چیه

pentoriko
23-11-2007, 10:18
من تو قسمتي از بازي كه دو تا ماشين بايد تو يه مسير صاف سرعتي برن تقريبا مثل يه كورس ميمونه گير كردم يعني نميتونم برنده شم اگه ميشه يه كمكي بكنيد:11::11::11:

p3140
23-11-2007, 10:26
تراينر واسه اين بازي اگه كسي داره بزاره

meha
23-11-2007, 10:38
تراينر واسه اين بازي اگه كسي داره بزاره

پستهای 930 و 931 را نگاه کن.

hadi_gamer
23-11-2007, 10:51
سلام دوستان.

از دست P30World شاکیم. اینها آمدن نسخه ی دموی اون رو واسه ی من پست کردن که حدود 6.3 گیگ جا می گیره و تازه مال شرکت مدرن هستش که یک دی وی دیه.البته من قبل از اینکه این بازی به دستم بیاد رفتم نسخه ی دو DVD رو سفارش دادم.

من که با این سیستم بازی کردم کفرم در اومد خیلی سیستم من پایین هست برای این بازی البته می شه با این سیستم بازی رو انجام داد ولی اصلا با گرافیکش حال نمی کنید باید با پایین ترین رزولیشن بازی کنید که اون هم خیلی ضد حاله.

سیستم من اینه
cpu : 3.0
ram : 512
vga : geforce 7600 gs
من روی روی رزولوشن 1024*768* 75Hz و تمام جزئیات روی high بازی میکنم.میبینید که رمم هم 512 هست.احتمالا مشکل از کارت گرافیک شماست.

sAsAn.K
23-11-2007, 11:11
هادی عزیز ، سیستم شما گرافیکش 7600gs در حالیکه مال ایشون 6200 هست ، تفاوت این دو تا کارت خیلی خیلی زیاده ، مشکل احتمال خیلی زیاد همینه .

mooli70
23-11-2007, 11:57
بازی باحالیه من که باهاش حال میکنم ...!

Amin Asterix
23-11-2007, 12:10
سلام دوستان.

نسخه دمو 1 گیگه:20:
این نسخه 1 دی وی دی نسخه با مجوز بازیه که دموهاش حذف شده:46:

من تو قسمتي از بازي كه دو تا ماشين بايد تو يه مسير صاف سرعتي برن تقريبا مثل يه كورس ميمونه گير كردم يعني نميتونم برنده شم اگه ميشه يه كمكي بكنيد:11::11::11:
درگو میگی؟باید دور موتور که به سبز رسید دنده عوض کنی تا شتاب بگیری.

Oracle_Eldorado
23-11-2007, 12:27

اینو هم اضافه کنم که با دکمه ی Shift سمت چپ کیبورد دنده عوض میکنه .

padixa
23-11-2007, 12:31
دوستان هر کسی بازی میکنه اگه میتونه عکسهایی از ماشینش بزاره تا ما حال کنیم ( البته تیون شده و اسپرت )
ببینیم کی قشنگ تیونینگ می کنه .

pentoriko
23-11-2007, 13:03

اینو هم اضافه کنم که با دکمه ی Shift سمت چپ کیبورد دنده عوض میکنه .

از جفتتون ممنونم :11::11::11::11:

smallfrank
23-11-2007, 13:23
2 dvd با 1 dvd چه فرقی داره ؟

Dark Prince
23-11-2007, 13:27
من DVD 2 رو دارم ولی فکر کنم فقط در نداشتن دمو با هم فرق دارند .

sina1100
23-11-2007, 13:29
بابا يه سري به صفحات قبل بزنيد و اسپم نکنيد.... شايد بيشتر از 10 دفعه توضيح داده شده‌!

A-T-B
23-11-2007, 20:16
دوستان هر کسی بازی میکنه اگه میتونه عکسهایی از ماشینش بزاره تا ما حال کنیم ( البته تیون شده و اسپرت )

ايول ايده ي خوبيه فقط چطوري بايد از ماشين عكس گرفت؟

G G Game
23-11-2007, 21:12
ايول ايده ي خوبيه فقط چطوري بايد از ماشين عكس گرفت؟
دگمه F12 را بزنی خودش عکس می گیره ودر محل نصب بازی سیو می کنه.یعنی دگمه F12 =اسکرین شات

brain
23-11-2007, 23:05
راستی کسی نمی دونه داستانش از چه قراره ...... چرا دیگه مثه قبل از اون دموها پخش نمیکنه ...............؟
اصلا باید چی کار کنیم اینجا...................؟
free ride چرا نداره ...........

Dark Prince
24-11-2007, 00:42
راستی کسی نمی دونه داستانش از چه قراره ...... چرا دیگه مثه قبل از اون دموها پخش نمیکنه ...............؟
اصلا باید چی کار کنیم اینجا...................؟
free ride چرا نداره ...........
داستان خاصی نداره فقط باید با مسابقه بدی .
Free Ride هم که نمیشه تو پیست داشته باشه !:31:

bagher_mo68
24-11-2007, 10:56
دیدم عده ای از Drag پرسیدن

اول یکی گفته بود Chevrolet Crovette داره باید بگم خود ماشین شما هیچ ضعفی نسبت به سایر ماشینا نداره فقط باید Upgradeش کنید تضمین میکنم خود ماشین مشکلی نداره چون من با همین ماشین Drag King شدم

حالا چیزایی که تو Drag مهمه :
1 Start خوب : باید تمرین کنید تا چراغ سبز شد فلشم رو سبز بره و دنده رو 1 کنید
2 به موقع عوض کردن دنده : اینم باید سعی کنید Prefect Shift کنید همیشه یعنی رو محدوده سبز دنده عوض کنید و دنده 1 و 2 از بقیه حساسترن و باید اونارو سعی کنید به بهترین شکل عوض کنید
3 استفاده درست از نیترو : اول اینکه بیشتر از 1 نیتو هیچ فایده ای نداره و زدن نیترو در اول راه افتادن و آخر راه اصلا جالب نیست و به نظر من بهترین جا برای زدن نیترو یه جایی بین آخر دنده 2 و تا آخر دنده 3 هست

bagher_mo68
24-11-2007, 11:00
شما که برا ما سیو 100 % یا ترینر نزاشتید حداقل به این سوالم جواب بدین :
تو drag چه ماشینی با چه خصوصیاتی باید داشته باشی و بهتره چه طور تیونینگش کنی تا برنده بشی ؟

مرسی اگه جوابمو بدید .

ماشینایی که 0 تا 100 خوبی داشته باشه تو تیونینگشم که خودش نشون میده هر چی دریچه های هوا رو باز تر میکنی Top Speed پایینتر میاد پس تو تیونینگش بهتره دریچه ها بسته باشه
تو Upgradeش هم Upgrade های مربوط به Engine مهمتره
خودمم بهت Chevrolete Crovette پیشنهاد میکنم

bagher_mo68
24-11-2007, 11:02

خیلی رو تیونینگش کار نکردم تا الان سعی میکنم امروز تیونینگ کنم و عکس بزارم

brain
24-11-2007, 12:59
بچه ها یکی می تونه برا من یه توضیح مختصر و مفید بکنه که الان تو بازی باید دقیقا چی کار کنیم ...؟
تو قسمت career که میریم یه سری race day وجود داره ... ( اونا چیه ) تو career over view که میرم تصویر یه تاج هستش که نمی دونم چیه ؟ ......... بعد تو career map چرا بعضی جاها قفله... و تو قسمت گاراژ من یه ماشینومو upgrade کردم ولی نمیدونم چرا نیومدش...در ضمن دو تا ماشینم که خودش داده رو نمیشه upgrade کرد ..... نمی دونم چرا ....... و یه چیزی توی race day ها من مسابقه grip رو بردم ولی چرا بازم می تونم اونو بازی کنم مگه نباید کنارش تیک بخوره ...و اون قسمت های speed chalenge و بقیشون چیه.....تو قسمت آپگرید اونجا که 4 قسمت موتور ماشین رو می تونی ببری تا high چیه ....اگه میشه یکم هم در مورد اینا و کلا upgrade توصیح بدید که چی کار کنیم بهتره.....مثلا من از اون قسمتی که فشار باد رو کم و زیاد می کنیم سر در نیاوردم..... کلا اگه میشه یه توضیحی بدید .... چون این اولین nfs هست که می خوام career اونو بازی کنم .......یکم گیج شدم..... با تشکر

S A M
24-11-2007, 15:43
من امروز بازيو خريدم اميدوارم كه هر دقيقه موقع نصب ارور نده
در ضمن كسي از اين سيوايه بازيو داره كه مثلا پولت 99999999999 ميشه؟
توي مست وانتد كه بود اگه كسي توي اينجا داره لطفا بزاره
مرسي

ali racer
24-11-2007, 16:39
دیدم عده ای از Drag پرسیدن

اول یکی گفته بود Chevrolet Crovette داره باید بگم خود ماشین شما هیچ ضعفی نسبت به سایر ماشینا نداره فقط باید Upgradeش کنید تضمین میکنم خود ماشین مشکلی نداره چون من با همین ماشین Drag King شدم

حالا چیزایی که تو Drag مهمه :
1 Start خوب : باید تمرین کنید تا چراغ سبز شد فلشم رو سبز بره و دنده رو 1 کنید
2 به موقع عوض کردن دنده : اینم باید سعی کنید Prefect Shift کنید همیشه یعنی رو محدوده سبز دنده عوض کنید و دنده 1 و 2 از بقیه حساسترن و باید اونارو سعی کنید به بهترین شکل عوض کنید
3 استفاده درست از نیترو : اول اینکه بیشتر از 1 نیتو هیچ فایده ای نداره و زدن نیترو در اول راه افتادن و آخر راه اصلا جالب نیست و به نظر من بهترین جا برای زدن نیترو یه جایی بین آخر دنده 2 و تا آخر دنده 3 هست

من تو درگ مشکل دارم
در بخشی که باید چرخ جلو رو بلند کنی هر چقدر تونینگ میکنم
چرخش بلند نمیشه
با فورد موستانگ جی500 که 500 اسب بخار داره تازه تون هم شده این کارو کردم
ولی نشد که نشد!!
راستی یه لامبورگینی مورسیه لاگو هم تون کردم
ولی هر کاری میکنم نمیتونم درگ زیر8 برم یک چهارم مایل رو
کسی با ماشین دیگه این کارو کرده که زیر 8 بره ؟؟

S A M
24-11-2007, 17:01
چيجوري ميشه نيتروژن زدش؟
چرا اينقدر كمه ؟
چيجوري زيادش كنم؟
سر پيچا چيجوري خوب دور بزنم؟

sAsAn.K
24-11-2007, 17:05
SAM :
با N میشه نیتروژن زد .
نیتروژن ها سیستمشون فرق داره با نسخه های قبلی ، شما مثلا 3 تا تانک نیتروژن میتونی داشته باشی و هر دفعه که N رو بزنی یه مقدار معینی مصرف میشه و یدونه از تانک ها خالی میشه .
با ترینر میتونی زیاد کنی !
سر پیچا هم برای دور زدن باید مهارتتو ببری بالا دیگه ! ولی میتونی با گرفتن کلاچ (Space) و کم کردن سرعت با دکمه ی جهت پایین کیبورد راحت دور بزنی .

S A M
24-11-2007, 17:21
نيتروژن توي بازي اضافه نميشه؟
ميشه يكي ترينر رو بده؟
ميشه ماشين اسپرت كرد؟

brain
24-11-2007, 18:45
بچه ها یکی می تونه برا من یه توضیح مختصر و مفید بکنه که الان تو بازی باید دقیقا چی کار کنیم ...؟
تو قسمت career که میریم یه سری race day وجود داره ... ( اونا چیه ) تو career over view که میرم تصویر یه تاج هستش که نمی دونم چیه ؟ ......... بعد تو career map چرا بعضی جاها قفله... و تو قسمت گاراژ من یه ماشینومو upgrade کردم ولی نمیدونم چرا نیومدش...در ضمن دو تا ماشینم که خودش داده رو نمیشه upgrade کرد ..... نمی دونم چرا ....... و یه چیزی توی race day ها من مسابقه grip رو بردم ولی چرا بازم می تونم اونو بازی کنم مگه نباید کنارش تیک بخوره ...و اون قسمت های speed chalenge و بقیشون چیه.....تو قسمت آپگرید اونجا که 4 قسمت موتور ماشین رو می تونی ببری تا high چیه ....اگه میشه یکم هم در مورد اینا و کلا upgrade توصیح بدید که چی کار کنیم بهتره.....مثلا من از اون قسمتی که فشار باد رو کم و زیاد می کنیم سر در نیاوردم..... کلا اگه میشه یه توضیحی بدید .... چون این اولین nfs هست که می خوام career اونو بازی کنم .......یکم گیج شدم..... با تشکر
بابا یکی جواب مارو هم بده ......................
من باس چی کار کنم .......؟ .... اون 4 تا مسابقه رو هی اول میشم بعد save می کنم از career میرم بیرون میام توش دوباره باس از اول برم .................. یکی راهنماییم کنه بابا ...............................:19::19::19:

Lord Gamer
24-11-2007, 20:01
agha man ye soal daram onam inke man mikhastam bedonam behtarin halat vase tuning kardane mashinam
kodom halate dar ghesmate TUNE dar ProStreet mashinamam inas
drag:mazda RX-7
Grip:Nissan Skyline R-34
Drift:Camaro SS
Speed:Mitsubishi Lancer Evolution lX

THANKS

Dark Prince
24-11-2007, 20:07
نيتروژن توي بازي اضافه نميشه؟
ميشه يكي ترينر رو بده؟
ميشه ماشين اسپرت كرد؟
تو قسمت گاراژ هم میشه ماشین اسپرت کرد و هم به نیتروژن اضافه کرد .

بابا یکی جواب مارو هم بده ......................
من باس چی کار کنم .......؟ .... اون 4 تا مسابقه رو هی اول میشم بعد save می کنم از career میرم بیرون میام توش دوباره باس از اول برم .................. یکی راهنماییم کنه بابا ...............................:19::19::19:
شما برو داخل Option و گزینه Auto Save رو On کن تا خودش Save کنه !

jdw
24-11-2007, 22:03
من توی قسمت درگ مشکل درام با شورلت کوروت که آپگرید کردم و شورلت که خود بازی می ده اونم آپگرید کردم بازم هم نمیتونم برم دنده ها رو هم به بهترین نحو عوض میکنم استارت اولیه هم عالی از نیتروژن هم به موقع استفاده می کنم اما بازم هم نمیشه با نفر اول دو تا سه ثانیه فاصله دارم

jdw
24-11-2007, 22:05
راستی دوستانی که اول بازی king رو انتخاب کردن بازی براشون سخت نبوده؟

Oracle_Eldorado
24-11-2007, 22:49
من توی قسمت درگ مشکل درام با شورلت کوروت که آپگرید کردم و شورلت که خود بازی می ده اونم آپگرید کردم بازم هم نمیتونم برم دنده ها رو هم به بهترین نحو عوض میکنم استارت اولیه هم عالی از نیتروژن هم به موقع استفاده می کنم اما بازم هم نمیشه با نفر اول دو تا سه ثانیه فاصله دارم
والا منم این مشکل رو دارم ! ولی همیشه دوم میشم . بعضی وقت ها هم سوم .
راستی دوستان به نظر من یه عکس از ماشین هاتون اینجا بزارید .
من اگه وقت کنم امشب میزارم .

brain
24-11-2007, 23:22
(((بچه ها یکی می تونه برا من یه توضیح مختصر و مفید بکنه که الان تو بازی باید دقیقا چی کار کنیم ...؟
تو قسمت career که میریم یه سری race day وجود داره ... ( اونا چیه ) تو career over view که میرم تصویر یه تاج هستش که نمی دونم چیه ؟ ......... بعد تو career map چرا بعضی جاها قفله... و تو قسمت گاراژ من یه ماشینومو upgrade کردم ولی نمیدونم چرا نیومدش...در ضمن دو تا ماشینم که خودش داده رو نمیشه upgrade کرد ..... نمی دونم چرا ....... و یه چیزی توی race day ها من مسابقه grip رو بردم ولی چرا بازم می تونم اونو بازی کنم مگه نباید کنارش تیک بخوره ...و اون قسمت های speed chalenge و بقیشون چیه.....تو قسمت آپگرید اونجا که 4 قسمت موتور ماشین رو می تونی ببری تا high چیه ....اگه میشه یکم هم در مورد اینا و کلا upgrade توصیح بدید که چی کار کنیم بهتره.....مثلا من از اون قسمتی که فشار باد رو کم و زیاد می کنیم سر در نیاوردم..... کلا اگه میشه یه توضیحی بدید .... چون این اولین nfs هست که می خوام career اونو بازی کنم .......یکم گیج شدم..... با تشکر)))

بابا یکی نیست برای ما توضیح بده ...............؟........:19::18::19:

ali racer
24-11-2007, 23:39
من تو درگ مشکل دارم
در بخشی که باید چرخ جلو رو بلند کنی هر چقدر تونینگ میکنم
چرخش بلند نمیشه
با فورد موستانگ جی500 که 500 اسب بخار داره تازه تون هم شده این کارو کردم
ولی نشد که نشد!!
راستی یه لامبورگینی مورسیه لاگو هم تون کردم
ولی هر کاری میکنم نمیتونم درگ زیر8 برم یک چهارم مایل رو
کسی با ماشین دیگه این کارو کرده که زیر 8 بره ؟؟

کسی نبود زیر 8 ؟؟؟؟

masoud_ac
25-11-2007, 00:41
آقا من ماشین میخرم اسپورتش میکنم ولی تو بازی نمیاد.
مثل اینکه مشکل داره
این بازی نه دمو داره نه .........
دوتا Dvd هم هستش مثلاً

jdw
25-11-2007, 01:19
من توی قسمت درگ مشکل درام با شورلت کوروت که آپگرید کردم و شورلت که خود بازی می ده اونم آپگرید کردم بازم هم نمیتونم برم دنده ها رو هم به بهترین نحو عوض میکنم استارت اولیه هم عالی از نیتروژن هم به موقع استفاده می کنم اما بازم هم نمیشه با نفر اول دو تا سه ثانیه فاصله دارم راستی دوستانی که اول بازی king رو انتخاب کردن بازی براشون سخت نبوده؟

brain
25-11-2007, 10:39
سلام
من چند تا سوال دارم :
1.ما 4 نوع مسابقه داریم......من برای 3 نوعش ماشین دارم ولی قسمت drift ماشینی وجود نداره چه جوری باید
یه ماشین بیارم؟(بعد اگه میشه یه توضیح کوچولو هم در مورد هر 4 تاش بدید)
2.این جریان race day ها چیه ؟...الان 4 تا مسابقه هستش من هی اول میشم و تیک میزنه ولی از بازی که میام بیرون دوباره میرم توش تیک ها برداشته شده .... ولی خب نوشته که این race day رو domainited کردی و
رکورد هامم از بقیه بیشتره....الان باید چی کار کنم که برم مرحله بعدی ؟
3.در مورد career map می خواستم توضیح بدید.....
4.بعد جریان این ماشین ها که upgrade میکنی چیه من ماشینمو upgrade می کنم ولی بازی یه ماشین دیگه تو مسابقه بهم میده نمی دونم چرا ......
5.بعضی از ماشین ها رو هم upgrade نمی کنه .....چرا ؟
6.با تشکر

DARIHOOS
25-11-2007, 10:57
سلام.
من اصلا نفهمیدم بازی چجوری هست.
الان دو سه روزه که بازی رو ریختم ولی همه مسابقه ها با golfgti مشکی هست.
لطفا یکی به ما هم بگه اصلا جریان چیه این وسط.
ممنون.

G G Game
25-11-2007, 11:04
سلام.
من اصلا نفهمیدم بازی چجوری هست.
الان دو سه روزه که بازی رو ریختم ولی همه مسابقه ها با golfgti مشکی هست.
لطفا یکی به ما هم بگه اصلا جریان چیه این وسط.
ممنون.
باید در Race Day گزینه دوم را بزنی بعد از اینکه هر مسابقه را اول بشی علامت تایید می زنه بعد باید خودت مسابقه بعدی را انتخاب کنی که علامت نزده. بعد از اینکه اون Race Day را با 3 یا 4 تا مسابقه تموم کردی از اون پیست خارج میشی. بعد روی آسفالت نقشه Carear را نشون میده خودت باید منطقه بعدی را انتخاب کنی....

DARIHOOS
25-11-2007, 11:17
باید در Race Day گزینه دوم را بزنی بعد از اینکه هر مسابقه را اول بشی علامت تایید می زنه بعد باید خودت مسابقه بعدی را انتخاب کنی که علامت نزده. بعد از اینکه اون Race Day را با 3 یا 4 تا مسابقه تموم کردی از اون پیست خارج میشی. بعد روی آسفالت نقشه Carear را نشون میده خودت باید منطقه بعدی را انتخاب کنی....

خیلی ممنون.
منم همه اینایی که شما گفتی رو انجام میدم.من الان چتند تا از پیست ها رم تموم کردم.ولی دفعه بعد دوباره تو همون پیست و با همون ماشین میاد.

sAsAn.K
25-11-2007, 11:36
کسی نبود زیر 8 ؟؟؟؟

من با Dodge Challenger تونستم 7.74 برم البته نه حالا .
در حین بازی چند وقت پیش .

sAsAn.K
25-11-2007, 11:43
اینم یدونه SaveGame که 100 درصد Career توش تموم شده .
برای دوستان طالب سیو گیم ! :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

brain
25-11-2007, 12:20

قسمت اول battle machine هستش بعد اونایی که کمرنگه و بقل battle machine هستش ، سبز میشه و وقتی میرم روش کلیک می کنم نمیره توش و ، یه پیغام در رابطه با grip میده .. چرا ؟.....

خیلی ممنون.
منم همه اینایی که شما گفتی رو انجام میدم.من الان چتند تا از پیست ها رم تموم کردم.ولی دفعه بعد دوباره تو همون پیست و با همون ماشین میاد.

کاملا تایید میشه ........ ماله منم همین طوره ......چرااااااااااا؟

راستی یه سوال دارم چه جوری میشه مسیر سیو بازی رو تغییر داد ...نمی خوام تو my DOcuments بریزه.......میشه کاریش کرد ؟

amirpers
25-11-2007, 14:17
من که نوز نتونستم زیاد بازیش کنم اما در همین مدت کم به نظر من افت زیادی نسبت به شماره های گذشته داشته . از گرافیک گرفته تا ...
خواستند نو آوری کنند اما نشده .
راستی یه مشکلی که من دارم اینه که نمی دونم چرا نمی تونم 2 تا پروفایل درست کنم . یکی که درست می کنم و می رم دومی رو درست کنم می گه که باید اولی رو پاک کنی .

G G Game
25-11-2007, 19:10
خیلی ممنون.
شما Auto save را غیر فعال کردید بنا براین با اتمام هر پیست خودت در بین گزینه ها Save carear را بزنی.این رو در هنگامی که از Race day خارج می شی پیدا میکنی.یا اینکه در Option گزینه Auto save را On انتخاب کن.

من که نوز نتونستم زیاد بازیش کنم اما در همین مدت کم به نظر من افت زیادی نسبت به شماره های گذشته داشته . از گرافیک گرفته تا ...
خواستند نو آوری کنند اما نشده .
راستی یه مشکلی که من دارم اینه که نمی دونم چرا نمی تونم 2 تا پروفایل درست کنم . یکی که درست می کنم و می رم دومی رو درست کنم می گه که باید اولی رو پاک کنی .
برای منم این طوریه با 2 تا پروفایل وارد نمیشه و می نویسه گزینه اولی از پروفایل انتخاب میشه و شما نمی توانید ...

M_E_H_D_I
25-11-2007, 19:22
من كه از اين بازي خيلي نا اميد شدم . بنظر من CARBON خيلي بهتر و هيجانش هم بيشتر بوده.
من اصلا نمي دونم بايد چيكار كنم .
توي پست هاي قبل خوندم . من چند بار بازي را اول شدم ولي هيچ پيغامي نداد كه پيست را عوض كنم .
در ضمن براي بازي در Quick race كه اصلا كار نمي كنه و مي خواد به سايت خود EA بره . بايد جيكار كرد.

brain
25-11-2007, 19:27
شما Auto save را غیر فعال کردید بنا براین با اتمام هر پیست خودت در بین گزینه ها Save carear را بزنی.این رو در هنگامی که از Race day خارج می شی پیدا میکنی.یا اینکه در Option گزینه Auto save را On انتخاب کن.

برای منم این طوریه با 2 تا پروفایل وارد نمیشه و می نویسه گزینه اولی از پروفایل انتخاب میشه و شما نمی توانید ...

مال من auto save فعاله بخدا...ولی باز اینجوری میشه...حتی همونجوری که شما میگید هم save کردم ولی باز همینجوریه .......:19::31:

brain
25-11-2007, 19:32
من كه از اين بازي خيلي نا اميد شدم . بنظر من CARBON خيلي بهتر و هيجانش هم بيشتر بوده.
من اصلا نمي دونم بايد چيكار كنم .
توي پست هاي قبل خوندم . من چند بار بازي را اول شدم ولي هيچ پيغامي نداد كه پيست را عوض كنم .
در ضمن براي بازي در Quick race كه اصلا كار نمي كنه و مي خواد به سايت خود EA بره . بايد جيكار كرد.

قشنگ مثه ماله من ..... عصابم خورد شده بخدا ..................:2:

name
25-11-2007, 20:18
فورد
پورشه
================================

bagher_mo68
25-11-2007, 20:50
(((بچه ها یکی می تونه برا من یه توضیح مختصر و مفید بکنه که الان تو بازی باید دقیقا چی کار کنیم ...؟
تو قسمت career که میریم یه سری race day وجود داره ... ( اونا چیه ) تو career over view که میرم تصویر یه تاج هستش که نمی دونم چیه ؟ ......... بعد تو career map چرا بعضی جاها قفله... و تو قسمت گاراژ من یه ماشینومو upgrade کردم ولی نمیدونم چرا نیومدش...در ضمن دو تا ماشینم که خودش داده رو نمیشه upgrade کرد ..... نمی دونم چرا ....... و یه چیزی توی race day ها من مسابقه grip رو بردم ولی چرا بازم می تونم اونو بازی کنم مگه نباید کنارش تیک بخوره ...و اون قسمت های speed chalenge و بقیشون چیه.....تو قسمت آپگرید اونجا که 4 قسمت موتور ماشین رو می تونی ببری تا high چیه ....اگه میشه یکم هم در مورد اینا و کلا upgrade توصیح بدید که چی کار کنیم بهتره.....مثلا من از اون قسمتی که فشار باد رو کم و زیاد می کنیم سر در نیاوردم..... کلا اگه میشه یه توضیحی بدید .... چون این اولین nfs هست که می خوام career اونو بازی کنم .......یکم گیج شدم..... با تشکر)))

بابا یکی نیست برای ما توضیح بده ...............؟........:19::18::19:

race day یسری مسابقس که باید بری
تاج تو Career over view هم هر شاخش یک سری مسابقه از یه سبکشه که باید اونارو ببری تا King بشی مثلا یکیش همش Drag هست باید همرو ببری تا Drag king شی , 5 تا King داره : Drag King , Drift King , Grip King , Speed King , Showdown King که با گرفتن همش لقب Street King نسیبت میشه
تو Career mode هم باید Race day ها رو بری تا بقیش Unlock شه
Upgrade ماشینتم نمیدونم چرا نیومده آها میتونی 1 ماشین رو 3 بار Upgrade کنی و هدفه خاستی با هر Upgrade که خاستی بری شاید اون Upgrad که کردی انتخاب نیست اونم که گفتی ماشینی که خودش داده Upgrade نمیشه , میشه فقط باید یه Upgrade دیگه درست کنی
تو Upgrade موتور هم که 4 تا Upgrade داره اون خودسش همه ی Upgrade های مربوط به موتور رو تا Level 4 Upgrade میکنه
فشار بادم خودش نشون میده که هرچی دریچه ها رو بازتر کنی Top Speed کم و کنترل بهتر میشه

bagher_mo68
25-11-2007, 20:51
کسی نبود زیر 8 ؟؟؟؟

من با Chevrolet Crovette رکورد 6.98 دارم

bagher_mo68
25-11-2007, 20:56
میبینم باز هم تو Drag مشکل دارین !!!
اگه با Crovette خوب استارت میزنین و خوب دنده عوض میکنین و ماشینم Upgrade آخره پس فقط میمونه Nitro پس جایی که Nitro میزنید رو عوض کنید اگه تو دنده 4 میزنین تو 3 بزنین اگه تو 3 میزنین تو 2 بزنین به نظر خودم وقتی میخاین برین دنده 3 یا به محض اینکه رفتین دنده 3 بزنین
من هرکار می کردم گفتم و Drag King شدم دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه !

bagher_mo68
25-11-2007, 20:59

jdw
25-11-2007, 21:42
دوستان لطفا جواب منو بدید من توی قسمت درگ مشکل درام با شورلت کوروت که آپگرید کردم و شورلت که خود بازی می ده اونم آپگرید کردم بازم هم نمیتونم برم دنده ها رو هم به بهترین نحو عوض میکنم استارت اولیه هم عالی از نیتروژن هم به موقع استفاده می کنم اما بازم هم نمیشه با نفر اول دو تا سه ثانیه فاصله دارم راستی دوستانی که اول بازی king رو انتخاب کردن بازی براشون سخت نبوده؟

brain
25-11-2007, 23:29
بچه ها فقط همین یه مشکله .... یکی بهم بگه چرا وقتی از بازی میام بیرون بعد میرم توش همه چی از اوله ( هم auto save روشنه هم خودم سیو می کنم ولی باز همین جوریه) اگه دقت کرده باشین چندتا دیگه از دوستان همین مشکل رو دارن ....................... البته من وقت نکردم درست و حسابی بهش ور برم ولی خب اگه کسی فهمید بهم بگه ... ممنون ........

blacksword
26-11-2007, 00:07
این دیگه چه وضعشه بابا این بازی از نظر موتور گرافیکی مشکل داره این بازی با X1900 GT تیک تیک میزنه حتی وقتی رزولیشن 640*480 با پایین آوردن تمام جزئیات اجرا میشه در حالی که من Crysis و Call Of Duty رو با رزولیشن 1280*1024 بازی کردم جدید ترین درایور ATI رو هم گرفتم ولی درست نشد هرچند داستان بازی آشغال و هیچ هیجانی نداره(البته اگه داستانی در کار باشه)

bagher_mo68
26-11-2007, 09:59
دوستان لطفا جواب منو بدید من توی قسمت درگ مشکل درام با شورلت کوروت که آپگرید کردم و شورلت که خود بازی می ده اونم آپگرید کردم بازم هم نمیتونم برم دنده ها رو هم به بهترین نحو عوض میکنم استارت اولیه هم عالی از نیتروژن هم به موقع استفاده می کنم اما بازم هم نمیشه با نفر اول دو تا سه ثانیه فاصله دارم راستی دوستانی که اول بازی king رو انتخاب کردن بازی براشون سخت نبوده؟

به پست 989 رجوع کن
منم اول King رو انتخاب کردم سخت نبود

G G Game
26-11-2007, 10:17
لطفآ برای حفظ نظم تاپیک لینک عکسها را بذارید

MasterCode
26-11-2007, 10:23
بچه ها فقط همین یه مشکله .... یکی بهم بگه چرا وقتی از بازی میام بیرون بعد میرم توش همه چی از اوله ( هم auto save روشنه هم خودم سیو می کنم ولی باز همین جوریه) اگه دقت کرده باشین چندتا دیگه از دوستان همین مشکل رو دارن ....................... البته من وقت نکردم درست و حسابی بهش ور برم ولی خب اگه کسی فهمید بهم بگه ... ممنون ........
من هم یکبار این مشکل رو داشتم... اما دستی سیو کردم حل شد !

این دیگه چه وضعشه بابا این بازی از نظر موتور گرافیکی مشکل داره این بازی با X1900 GT تیک تیک میزنه حتی وقتی رزولیشن 640*480 با پایین آوردن تمام جزئیات اجرا میشه در حالی که من Crysis و Call Of Duty رو با رزولیشن 1280*1024 بازی کردم جدید ترین درایور ATI رو هم گرفتم ولی درست نشد هرچند داستان بازی آشغال و هیچ هیجانی نداره(البته اگه داستانی در کار باشه)<br />
<br />
من با رم 1 گیگ و GIGA ATI X600Pro دارم بازی میکنم با تمامیه جزئیات به غیر از Shadow و تیک نمیزنه !
خوش به حالم :20:

شما تنظیمات داخل CATALYST رو ببر تا آخر...
قدرت گرافیکت نمایان میشه... :27:

بای

MasterCode
26-11-2007, 10:29
سلام مجدد ...
یه سوالی داشتم از اون دسته از دوستان که بخش Nevada رو رد کردن...

الان چدین دور هست این قسمت رو کاملا رد کردم و همه ی مسابقات رو اول شدم اما بخش بعدی که شیکاگو باشه
باز نمیشه...

این نسخه یکم فرق کرده با نسخه ی قبلیش....

خیلی ممنون بای

amir566
26-11-2007, 12:38
اقا من تمام پستهارو گشتم نبود
چرا quick race که میجای بری میگه باید به اینترنت وصل بشیم؟
کمک؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sAsAn.K
26-11-2007, 14:25
دوستانی که توی Drag مشکل دارن دقت کنن که اگر میخواید رکوردی برید یعنی فقط میخواید اول شید از Lamborghini Murcielago استفاده کنی ولی در Wheele Competition ها که باید روی دو چرخ باشید و مسافتی هست رو با Dodge Challenger برید و اگر کمی حرفه ای باشید میتونید کل مسیر رو Wheele یعنی روی دو چرخ برید !

amir566
26-11-2007, 15:20
جواب ما چی شد؟