PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازم تقلید؟؟؟؟

jackhammer
11-07-2007, 10:58
والا خجالت داره!...من روم نمیشه این خبرو بگم!!!!

مخابرات(همراه اول!!!!!!)به تقلید از ایرانسل ادامه میده!البته جالب اینجاست که هنوز هم به پای ایرانسل نرسیده!
همراه اول! میخواد تعرفه ی هر استان رو یکسان کنه یعنی تماس های توی استانی شهری حساب بشه که احتمالا 8 درصد به تعرفه های مکالمه اضافه میشه!
تقلید بعدی کاهش تعرفه های اعتباری به 62 تومنه که 69 تومن بود و برای اینکه بقیه تعرفشون 62 تومن بود یه تقلید دیگه هم زدند رو تقلید قبلیشون!
تقلید سوم برداشتن هزینه نمایش شماره تماس گیرندست !!!
حالا دیگه نمیخوام تقلید های دیگشو مثل جی پی آر اس یا ام ام اس و سیم کارت اعتباری دادن و ... رو بگم!

یه نکته دیگه در مورد مخابرات برای اون صدای بوقی که قبل از اینکه طرف گوشی رو برداره میشنوید...مخابرات از بعضی مشترکینش پول میگرفته!!!!!!!!!!!!!

yahoda
11-07-2007, 12:47
اگه تقلید به نفع مشترکین باشه خیلی هم خوبه مخصوصا اگه اینترنت وmms رو فعال کنن ... تا باشه از این تقلیدااااااا

jackhammer
11-07-2007, 13:25
یعنی حتما باید یکی بیاد تا مخابرات ازش تقلید کنه؟؟
یعنی خودش بلد نیست از این کارا بکنه؟

yahoda
11-07-2007, 14:25
اگه کسی باعث ترقیب مخابرات نمیشد حالاحالاها از این امکانات خبری نبود -- البته هنوزم اینترنت و mms برای همه مشترکین فعال نشده --(همین الان هم برخی خدمات موبایل توی کشورهای دیگه هستش که توی ایران راه اندازی نشده ) و ارائه این خدمات و تقلیدها هم جذب مشتری و درامد بیشتره (که اپراتورهایه جدید باعث میشن مخابرات دولتی هم یه تکونی به خودش بده و بازارو واگذار نکنه ).
.

mehdi_vsgh
11-07-2007, 16:08
کاملا با صحبتایyahoda موافقم
بلکه اینطوری حداقل یه کم از فشارایی که روی ایرانسله کم بشه
و بهانه‌ای برای پیشرفت کشور بشه...

apoosh
11-07-2007, 18:49
نمی خوام از دولتی تعریف بکنم اما ایرانسل چیزی نیست که ارزش تقلید کردن را داشته باشه!! البته قبول دارم که امکانات ایرانسل باعث شد مخابرات به خودش بیاد اما این دلیل برتری ایرانسل اصلا نیست(حداقل فعلا)

T.A.T.U
11-07-2007, 19:41
عزيزم همين كه ايرانسل Gprs و mms رو به
ايران آوورد كار بزرگي كرد
اگه ايرانسل نبود ...!!!

jackhammer
11-07-2007, 19:42
شما چرا ایرانسلو برتر از مخابرات نمیدونید؟

Hsnti
11-07-2007, 20:48
خوب بخش دولتي همش همينه ديگه يك عده آدم بي مصرف و فاقد قوه ابتكار و خلاقيت و تنبل و بيسواد توش كار ميكنن بايد يكي باشه تا بهشون خط بده وگرنه اين اسكولها اصلا" به فكرشون اين چيزا خطور نميكنه كه
اگه شما ابتكار جديد ديدي بايد تعجب كني

iman_s
12-07-2007, 01:44
من به این کار تقلید نمیگم میگم رقابت.
در ضمن من که سیم کارت همراه اول رو به همه ترجیح میدم.راستی ایرانسلیها الان میتونید از Mms استفاده کنید؟؟؟؟

lil_jon
12-07-2007, 02:08
به نظر من ايرانسل حالا حالاها كار داره تا بشه اسمشو درست به زبون آورد(يه درخواست از دوستان:يه كم از تعصبتون كم كنيد) اينكه با يه لحن بد به هم بپريم سر شركتايی كه اگه به جایی برسن يا نرسن واسه ما فرق زيادی نداره به نظرم يه كم بچگانست.......

به نظر من در حال حاضر ارتباطات سيار بهتر جواب ميده چرا كه نقطه كورش خيلی كمه و اكثر جاها هم آنتن داره.....ولی ايرانسل داخل تهرانش درست آنتن نميده چه برسه به........

بعدم من فكر نميكنم بشه اسم اين كار رو تقليد گذاشت.......اگه اينجوری باشه بايد گفت كل اقتصاد بر پايه ی تقليده.......مصلما" هر شركتی يه حركت جديد ميكنه بايد رقبایی هم براش بوجود بياد وگرنه بعد از يه مدت چون رقيبی نداره همون امكانات رو هم نصفه و نيمه عرضه ميكنه....

GnuHDL
12-07-2007, 02:21
خوب بخش دولتي همش همينه ديگه يك عده آدم بي مصرف و فاقد قوه ابتكار و خلاقيت و تنبل و بيسواد توش كار ميكنن بايد يكي باشه تا بهشون خط بده وگرنه اين اسكولها اصلا" به فكرشون اين چيزا خطور نميكنه كه

اگه شما ابتكار جديد ديدي بايد تعجب كني

اینم دلیل ناکارامدی بخش دولتی و تاکید بر اصل ۴۴ و کلی چیزای دیگه که باعث ترش شدن تاپیک میشه
ضمنا تا اونجائي که میدونم فعلا بحث mms واسه ایرانسل تعطیله چون رگولاتوری گیر داده
من سیم دولتی دارم و از ایرانسل هم طرفداری نمیکنم چون مشکلات خودشو داره ولی این کاری که دولت با یه اپراتور خصوصی انجام میده و اینجوری چوب لا چرخش میزاره نشون میده که دولت به بخش خصوصی چه جوری نگاه میکنه و همینطور تکلیف روند خصوصی سازی رو هم معلوم میکنه که شرکتها رو چه جوری تحویل بخش خصوصی میدن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!۱

jackhammer
12-07-2007, 12:08
شما اشتباه میکنی که میگی رقابت....رقابت یعنی هر کسی بیات یه چیز بهتری رو ارائه کنه که از اون یکی جلو بیفته ولی الان مخابرات داره میشه کپی ایرانسل...هیچ چیز جدیدی نداره و فقط داره گند کاری هاشو یه جورایی میپوشونه...1000 تومن خدمات ویژه و هزینه نصب sms و ...رو از تمام مشترکین بدبختش گرفته و حالا ایرانسل اومده که این چیزا رو نمیگیره...اینجاست که مردم میفهمند چه کلاهی سرشون رفته(مه البته بعضی ها هم نمیفهمند)...این شد رقابت؟؟؟البته عمرا که به پای ایرانسل برسه!
میدونید 15 ملیون تا 2000 تومن که برای نصب sms میگیره میشه چقدر؟
میدونید ماهی 1000 تومن خدمات ویژه میشه چقدر؟
میدونید 2000 تومن هزینه نصب Voicemail تازه با کلی هم هزینه استفاده(DIVERT میکنه)میشه چقدر؟
میدونید هزینه ثبت نام هر سیم کارت رو ماه ها و حتی سال ها نگه داشتن و سود خوردن میشه چقدر؟
میدونید هر سیم کارت 1000000 و بعدا کم کم کمش کن تا 288 تومن میشه چقدر ؟
میدونید شماره های رند رو هر کدوم بیش از 50 ملیون تومن فروختن یعنی چی؟
شما اصلا توی مخابرات به جز دست رئیس و روسا و ... دست هیچ مشترک عادیی شماره خوب میبینی؟
میدونید هزینه های گزاف تماس بین شهری چقدر سود زیادی برای اونا داره؟
اصلا میدونید کجاهای ایران مخابرات آنتن میده؟
اصلا میدونید شما اگه برید کیش هزینه رومینگ میدید؟
شما هر جایی که باشید که گوشیتوم مخابرات رو پیدا کنه میتونید تماس برقرار کنید اما با چه کیفیت مزخرف و قطعی های زیاد و ... و نرسیدن sms ها و هنگ کردن شبکه توی عید و ...
ولی ایرانسل هیچ کدوم از اینا رو نداره!

هنوز نفهمیدید چه کلاهی سرتون رفته یا بازم بگم؟

GnuHDL
12-07-2007, 12:40
باز هم ربط صحبتتون رو با اینکه گفتین اشتباه میکنین میگین رقابت متوجه نشدم
منم دارم میگم مخابرات اصول رقابت یا همون اصول بازی رو رعایت نمیکنه یعنی ساده بگم از اهرمهای قدرتش واسه زمین زدن رقیب استفاده میکنه عوض اینکه مستقیم رقابت کنه
مثلا عوض اینکه mms رو بیاره اول جلوی mms رقیب رو به بهانه ***** میگیره بعد با هزار حقه دیگه هزار بلای دیگه سرش میاره
بازم میگم من سیمکارت ابراتور اول دارم ولی از مخابرات متنفرم
لطفا پستها رو دقیق تر بخونید

jackhammer
12-07-2007, 13:19
طرف من imanبود که گفت به این میگه رقابت....
بقیه ی پستم هم کلاهبرداری های مخابرات بود

bidastar
12-07-2007, 15:15
هیچ ربطی به تقلید نداره
این یک سرویس همگانی هست
تو همه ی شور ها همینه

jackhammer
12-07-2007, 16:07
توی همه ی کشورها حتما باید یه اپراتور باشه که gprs بده و هزینه نشانگر شماره رو نگیره و توی کل کشور یک شبکه باشه و ...تااپراتور های دیگه به فکر بیفتند؟
نه آقا اشتباه به عرضتون رسوندند ....فقط اپراتور دولتی ما اینجوریه!

iman_s
13-07-2007, 00:32
من نه خودم مخابراتیم نه فک و فامیلم نه دوستان و آشناهام.طرفداری بیخودیم نمیکنم و چیزهایی رو می گم که به عینه دیدم چون هم ایرانسل دارم هم دولتی.
شما که میگین ایرانسل چون Mms داره(خدا بیامرزتش)gprs داره و .... یک نگاه هم به سیستم مخابرات کنید. مخابرات که از 10-15 سال پیش موبایل رو به ایران اورد بیشتر به فکر درآمدزایی بود تا ارائه خدمات وخدماتی هم که ارائه میداد با دریافت مبلغی میسر بود.البته کار اشتباهی هم نمیکرد چون برای وارد کردن تجهیزات گران قیمت مخابراتی وتکنولوژی روز آن زمانها اینکارها لازم بود.ولی ایرانسل که با پشتوانه غول بزرگ مخابراتی Mtn پا به ایران گذاشت برای اینکه کم نیاره نیومد که متل مخابرات از صفر شروع کنه.بلکه با تجهیزات مدرن و گرانقیمت اومد تا پیش مخابرات که پشتوانه دولت رو داره کم نیاره.همون اول هم که اومده بود هیچ کس ازش راضی نبود تا اینکه شروع به دادن تسهیلات کرد.مثلا هر ماه نیم ساعت مکالمه(که به یک ماه هم نکشید) Gprs و Mms که تو ایران تازگی داشت و خیلی ها هنوز به خاطر این اعمال یکجانبه طرفداریشو می کنند.حالا که مخابرات وجود یک چنین رقیبی رو احساس میکنه مطمئنا یک گوشه آروم نمیشینه و اینها همه برای اینه که پیش ایرانسل کم نیاره.جالا شما به این عمل چی میگی؟؟ تقلید یا رقابت؟؟؟ که هر چی باشه به نفع مصرف کننده هست.
من از وقتی سیمکارت دولتی داشتم هنوز با مشکلی مواجه نشدم و هر جا که میرم میتونم ازش استفاده کنم ولی ایرانسل فعلا جا داره تا برسه به مخابرات.چون من برای تفریح زیاد به بیرون از شهر میرم ولی بردن سیمکارت ایرانسل کاری اضافیه چون نمیشه ازش استفاده کرد.یک تاپیک هم به اسم "کمک کنید.... ایرانسل منو بازی میده" هست.به اون هم یک سر بزن تا ببینی چطور 3 هفته سیمکارت من قطع بود و ایرانسل نمیدونست چیکار کنه و یک هفته(روی هم میشه 4 هفته) بعد از اینکه خودم موفق شدم تا مشکل رو برطرف کنم زنگ زدن به خونه و میگن سیمکارت رو بیار دفتر مرکزی تا برات چک کنیم!!!!

AEED$
13-07-2007, 01:49
والا خجالت داره!...من روم نمیشه این خبرو بگم!!!!

مخابرات(همراه اول!!!!!!)به تقلید از ایرانسل ادامه میده!البته جالب اینجاست که هنوز هم به پای ایرانسل نرسیده!
همراه اول! میخواد تعرفه ی هر استان رو یکسان کنه یعنی تماس های توی استانی شهری حساب بشه که احتمالا 8 درصد به تعرفه های مکالمه اضافه میشه!
تقلید بعدی کاهش تعرفه های اعتباری به 62 تومنه که 69 تومن بود و برای اینکه بقیه تعرفشون 62 تومن بود یه تقلید دیگه هم زدند رو تقلید قبلیشون!
تقلید سوم برداشتن هزینه نمایش شماره تماس گیرندست !!!
حالا دیگه نمیخوام تقلید های دیگشو مثل جی پی آر اس یا ام ام اس و سیم کارت اعتباری دادن و ... رو بگم!

یه نکته دیگه در مورد مخابرات برای اون صدای بوقی که قبل از اینکه طرف گوشی رو برداره میشنوید...مخابرات از بعضی مشترکینش پول میگرفته!!!!!!!!!!!!!
دوست عزیز اسم این رقابته توی تموم دنیا هم هستش!
ایرانسل اگر خیلی ادعای خوب بودن داره بره خطاش را درست کنه!
توی اصفهان هیچ کس ایرانسل نمیخره!فقط یه سری ادم میرفتند می خریدند اونها هم کسایی بودند که گوشیشون رجیستر نشده بود

Aminzikzak
13-07-2007, 01:58
اگه کسی باعث ترقیب مخابرات نمیشد حالاحالاها از این امکانات خبری نبود -- البته هنوزم اینترنت و mms برای همه مشترکین فعال نشده --(همین الان هم برخی خدمات موبایل توی کشورهای دیگه هستش که توی ایران راه اندازی نشده ) و ارائه این خدمات و تقلیدها هم جذب مشتری و درامد بیشتره (که اپراتورهایه جدید باعث میشن مخابرات دولتی هم یه تکونی به خودش بده و بازارو واگذار نکنه ).
.

من کاملا موافقم ...

arman4459
13-07-2007, 11:57
دوستانی که دارن مخابرات رو با ایرانسل مقایسه می کنند به چند سوال اساسی من جواب بدن:

چرا مخابرات بعد از 13 سال هنوز نمیتونه سیم کارت رو همزمان با ثبت نام تحویل بده.

چرا مخابرات بعد از 13 سال هنوز توی کشور نقاط کور داره مثلا جاده سمنان فیروزکوه انتندهی صفر

چرا هنوز که هنوزه ایامی که استفاده از اس ام اس زیاد میشه مثل عید اس ام اس درست نمیشه فرستاد

دوستانی که خط صفر دارن به چه دلیل مخابرات برای خطی که ازش استفاده نمیشه ازشون هزینه نمایشگر وابونمان میگیره

چرا وقتی کنتور موبایلتون رو صفر می کنید تو یک دوره .چرا مخابرات پول اضافه می گیره.

ضمنا دلیل مسدود بودن ام ام اس شکایت مخابرات بود به بهانه واهی مثل ارسال عکس مبتذل.مخابرات بازی رو باخته و شروع به جر زنی میکنه

دوستان مخابرات تو این همه مدت حتی یک امتیاز به مشتریانش نداد دریغ از یک اس ام اس مجانی تا اخرین ریال رو از مردم گرفت. و چه بسا بیشتر

و اخرین نکته مخابرات یک بچه 13 ساله است.ولی ایرانسل یک نوزاد 9 ماهه.که هر طور حساب کنید کم اورده

S E V E N
13-07-2007, 18:45
آقای jackhammer

شما داری به طور آشکار ایرانسل رو تبلیغ میکنی !!!

مگه بده که شرکت ارتباطات سیار gprs و چیز های دیگه رو به محصولاتش اضافه کنه ؟

این یه جور پیشرفته !!

نکنه میخوای بگی اولین شرکتی که در دنیا gprs و بقیه ی خدمات رو ارایه داد ایرانسل بوده !؟!؟

خوب ایرانسل هم از یه جایی این سیستم رو تهیه میکنه !!!

خودش که کشف نکرده !!!!

این رو اسمش رو نمیشه تقلید گذاشت در ضمن اصلا اگه تقلید کردن یه کاری اثر مثبت داشته باشه

چه دلیلی داره که اون کار انجام نشه !!!!

نکنه میخوای فقط اونایی که ایرانسل دارن از این خدمات استفاده کنند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

M O H S E N
13-07-2007, 20:06
نه ایرانسل و نه مخابرات امکانات و کیفیت سرویس هاشون به قدری نیست که برای هم کل کل کنن یا از یکدیگر تقلید نماند. !

jackhammer
13-07-2007, 21:22
آقای jackhammer

شما داری به طور آشکار ایرانسل رو تبلیغ میکنی !!!

مگه بده که شرکت ارتباطات سیار gprs و چیز های دیگه رو به محصولاتش اضافه کنه ؟

این یه جور پیشرفته !!

نکنه میخوای بگی اولین شرکتی که در دنیا gprs و بقیه ی خدمات رو ارایه داد ایرانسل بوده !؟!؟

خوب ایرانسل هم از یه جایی این سیستم رو تهیه میکنه !!!

خودش که کشف نکرده !!!!

این رو اسمش رو نمیشه تقلید گذاشت در ضمن اصلا اگه تقلید کردن یه کاری اثر مثبت داشته باشه

چه دلیلی داره که اون کار انجام نشه !!!!

نکنه میخوای فقط اونایی که ایرانسل دارن از این خدمات استفاده کنند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ما داریم بحث میکنیم نه تبلیغ چیز خاصی رو!
یه مشکلی که با gprs مخابرات دارم اینه که فقط حرفه برای تخریب ایرانسل که اصلا رقابت محسوب نمیشه!
کارشناسان مخابراتی که من باهاشون حرف زدم گفتن که حداقل تا 1 سال دیگه مخابرات نمیتونه gprs بده ولی مخابرات مهر ماه گفت اردیبهشت میدیم بعد گفت تیر میدیم حالا میگه شهریور میدیم بعدش گفته 6 ماهه دوم سال میدیم!!!!این چه وضعشه؟؟؟مردمو مسخره کردین؟؟؟
یکی دیگه قطعی mms هست که از سوی دولت به ایرانسل ابلاغ شده و حالا حالا ها راه نمیفته....بعد مخابرات گفته mms بزودی برای مخابرات راه اندازی میشه!!!!!!
اگه ارسال mms ممنوعه چرا مخابرات میتونه mms به مشترکاش بده؟؟مگه با mms دولتی نمیشه عکس غیر اخلاقی فرستاد!!!!
همه باید از این خدمات استفاده کنن ولی مخابرات این حرف ها رو میزنه که مشترکینش رو از دست نده و همین مشترکینش رو از دسترسی به اون خدمات دور میکنه وگرنه اگه میگفت 1-2 سال دیگه gprs میدیم و mms هم چون چیزهای غیر اخلاقی باهاش میفرستند نمیدیم همه ایرانسل میخریدن تا بتونن از اون خدمات استفاده کنن!
همین قطعی mms که مخابرات میگه ما mms میدیم همه فکر میکنن قطعی mms ایرانسل یکی از معایب ایرانسله و مخابرات میخواد mms بده پس خوبه!!!ولی نمیدونن که چه خبره!

به این نمیگن رقابت آقایون!
البته تقلید هم نیست.....این نامردیه!

S E V E N
13-07-2007, 22:20
البته تقلید هم نیست.....این نامردیه!

حالا شدیه چیزی !!!

این حرفت که میگی ارتباطات زیر حرفش میزنه و نامردی میکنه درسته !!!

البته به قول دوستمون همشون اونقدر در پیت هستند که اصلا نمی شه با هم مقایسه کرد !!

ما داریم دو مدل ژیان رو باهم مقایسه میکنیم که صدی صد لیتر میسوزونن !!

در صورتی که در خیلی جاهای دنیا با قیمت یک دهم اون چیزی که ما بابت هیچی پرداخت میکنیم

امکانات با کیفیت خیلی مناسب ارایه میدن !!!

ولی خوب چه کار میشه کرد ؟؟؟

دعوا ؟؟؟

اصلا ارزشش رو داره ؟؟

به من و شما چه سودی میرسه ؟

ما ها باید راه های بهتر شدنو پیشنهاد کنیم !!!!!

hassan_magic2000
13-07-2007, 23:02
دوستانی که دارن مخابرات رو با ایرانسل مقایسه می کنند به چند سوال اساسی من جواب بدن:

چرا مخابرات بعد از 13 سال هنوز نمیتونه سیم کارت رو همزمان با ثبت نام تحویل بده.

چرا مخابرات بعد از 13 سال هنوز توی کشور نقاط کور داره مثلا جاده سمنان فیروزکوه انتندهی صفر

چرا هنوز که هنوزه ایامی که استفاده از اس ام اس زیاد میشه مثل عید اس ام اس درست نمیشه فرستاد

دوستانی که خط صفر دارن به چه دلیل مخابرات برای خطی که ازش استفاده نمیشه ازشون هزینه نمایشگر وابونمان میگیره

چرا وقتی کنتور موبایلتون رو صفر می کنید تو یک دوره .چرا مخابرات پول اضافه می گیره.

ضمنا دلیل مسدود بودن ام ام اس شکایت مخابرات بود به بهانه واهی مثل ارسال عکس مبتذل.مخابرات بازی رو باخته و شروع به جر زنی میکنه

دوستان مخابرات تو این همه مدت حتی یک امتیاز به مشتریانش نداد دریغ از یک اس ام اس مجانی تا اخرین ریال رو از مردم گرفت. و چه بسا بیشتر

و اخرین نکته مخابرات یک بچه 13 ساله است.ولی ایرانسل یک نوزاد 9 ماهه.که هر طور حساب کنید کم اورده
من خودم سيم كارت مخابرات داشتم فروختم ايرانسل گرفتم ميدوني چرا ؟
چون واسه مشتركش ارزش قائله... وقتي زنگ ميزني امور مشتركين مثل اينكه يه ديني به گردنشون داري جواب ميدن
من تا10-15 روز پيش نميدونستم ارتباطات سيار (همراه اول) امور مشتركين داره (نگين تو اطلاع نداشتي انصافا مخابرات تو دفترچه سيم كارت صفر اصلا چيزي به نام امور مشتركين نداره)
اون عزيزاني كه ميگن نقاط كور نداره من توي خونه خودمون مركزززه مركزه شهر بازم اگه بخوايم حرف بزنيم بايد بريم تو حياط در صورتي كه ايرانسل اينطور نيست
تازه شما دارين ارتباطات سيار با 12 سال از زمان راه اندازي (خدا وكيلي كم نيست) دارين با ايرانسل كه 9 ماهشه ( 1 سال نشده) مقاييسه ميكنيد
ما تا قبل از اومدن ايرانسل اصلا نميدونستيم Gprs چيه؟ اگه هم ميدونستيم از اينترنت يه چيزايي خونده بوديم
من از ارتباطات سيار قبل از اينكه ايرانسل بياد يه تبليغ نديده بودم ولي الان داره تبليغ ميكنه ( تازه داره روي مقدار سايت هاي sms و ... مانور ميده كه اونا هم تو روزاي عيد و غدير و ... قاطي ميشه)
من آرزو به دل مونده بودم يه اس ام اس رو ارتباطات سيار برام حساب نكنه
درحالي كه ايرانسل راه به راه جايزه ميده
نميدونم اگه ارتباطات سيار همه جا رو پوشش نميداد ( البته نه به طور كامل) ميخواستين به چيه اين شركت بنازين؟
اميدوارم يه مقدار ريز بينانه تر نگاه كنيد و اين تعصب رو كنار بزارين
من با تمام حرف هاي دوستم كه بالا نقل قول كردم موافقم بد جوريم موافقم:46:

jackhammer
14-07-2007, 09:35
شما وقتی سیم کارت خریدی دفترچه توش بوده!!!!
وقتی من قبلا دولتیمو گرفتم توی یه کیسه ی درب و داغون بود با یه مقوا توش که فقط روش نوشته بود همراه!
روی قاب سیم کارتم که به جای اطلاعات عکس مسجد بود.
یه تیکه کاغذم به عنوان شناسنامه!!!
همین!!

S E V E N
14-07-2007, 10:33
درسته !

ولی من با موضوع اصلی این تاپیک مخالف بودم که گفتی تقلید هست !!!

وگرنه حرف های شما در مورد امور مشترکین و غیره درسته !!!

خوب باید صبر کرد . الان مخابرات میگه نهایتا 45 روز بعد از ثبت نام سیم رو میدن !

ارتباطات باید سیستم های خودش رو آپدیت کنه تا بتونه کیفیت بیشتری داشته باشه !!

ولی در مورد اسم تاپیک هنوز هم مخالفم !!!!

TheMohammad
14-07-2007, 16:12
درسته !

ولی من با موضوع اصلی این تاپیک مخالف بودم که گفتی تقلید هست !!!

وگرنه حرف های شما در مورد امور مشترکین و غیره درسته !!!

خوب باید صبر کرد . الان مخابرات میگه نهایتا 45 روز بعد از ثبت نام سیم رو میدن !

ارتباطات باید سیستم های خودش رو آپدیت کنه تا بتونه کیفیت بیشتری داشته باشه !!

ولی در مورد اسم تاپیک هنوز هم مخالفم !!!!
قبلا هم گفته بودند که سیم کارت های ثبت نامی از سایت بعد از دو هفته تحویل داده میشه !!!!

hsn
14-07-2007, 20:34
به نظر من اگه مخابرات (همراه اول) بعد از 450 سال هم سيم كارتاشو بده 1000 ميارزه به 100 تا مثل ايرانسل (البته اين نظر شخصي من به عنوان استفاده كننده از هردو اپراتور ميباشم و نظرات ديگران هم برام قابل احترامه)
.
.
.
در ضمن آيا ميدانستيد كه مدير Mtnدر ايران خودش بجاي ايرانسل از خط مخابرات استفاده ميكنه؟؟(منبع مصاحبه با مدير ام تي ان در ايران هفته نامه عصر ارتباط)

jackhammer
14-07-2007, 21:50
نکنه این چرت و پرت ها رو باور میکنید؟
بابا به خدا هر قدر هم احمق باشه جلوی خبر نگار میگه از ایرانسل استفاده میکنه!
اصلا امکانش نیست که به خبر نگار یه چنین چیزی بگه!

بر فرض محال اگه هم به خبر نگاره اینو گفته قصدی داشته...مثلا اینکه ما به رقبا احترام میگذاریم و این چیزا...

M Like Mother
15-07-2007, 02:53
نمی خوام از دولتی تعریف بکنم اما ایرانسل چیزی نیست که ارزش تقلید کردن را داشته باشه!! البته قبول دارم که امکانات ایرانسل باعث شد مخابرات به خودش بیاد اما این دلیل برتری ایرانسل اصلا نیست(حداقل فعلا)

اگه ارائه سرویس های جدید دلیل برتری نیست
اگه این همه فعالیت و راه اندازی شهر ها با اون همه موانع تو یک دوره یکساله دلیل برتری نیست
اگه پویایی و زنده بودن اپراتور با طرحهای تشویقی، تخفیف های به موقع و ... دلیل برتری نیست
اگه از روز اول حس پاسخگویی آنهم شبانه روزی (130) دلیل برتری نیست
اگه یکسان بودن هزینه ها و نبود هزینه جابه جایی و یا تماس با شهرستان دلیل برتری نیست
اگه فرق بین سیستم های نسل 2 همراه اول و سیستم های نسل 2.75 ایرانسل دلیل برتری نیست
و اگه تغییرات جدید توام با دستپاچگی همراه اول به خاطر به میدان آمدن ایرانسل دلیل برتری نیست

پس برتری چیست؟

و وا اسفا که MMS ایرانسل که یکی از دلایل برتری بوده را چند ماهی قطع کرده اند که باید سیستم به فیلترینگ مجهز بشه

یعنی شما عکس خانمت یا هر عکس خصوصی دیگه رو وقتی میفرستی باید یکی ببینه و تایید کنه بعد ارسال بشه. طبق شرع و قانون اساسی ورود به حریم خصوصی افراد نامشروع و غیر قانونی است اما برای اینکه همراه اول عقب نمونه فعلا باید MMS ایرانسل قطع باشه مگه نه
به این میگن برتری؟ آنهم از نوع زورگویی

hsn
15-07-2007, 19:16
نکنه این چرت و پرت ها رو باور میکنید؟
بابا به خدا هر قدر هم احمق باشه جلوی خبر نگار میگه از ایرانسل استفاده میکنه!
اصلا امکانش نیست که به خبر نگار یه چنین چیزی بگه!

بر فرض محال اگه هم به خبر نگاره اینو گفته قصدی داشته...مثلا اینکه ما به رقبا احترام میگذاریم و این چیزا...

والا چي بگم اگه باور ندارين عصر ارتباط هفته قبلو بخونين صفحه ما قبل اخر....
اتفاقا خبرنگاره دليله استفاده اون يارو كاكا سياهه رو ازش پرسيده اونم در جواب گفته ترجيح ميده كه از خط دولتي استفاده كنه....چه ميدونم واللا
ولي به عنوان يه عاشق سينه چاك ايرانسل!!!!؟؟؟ بهت پيشنهاد ميكنم از كاكا سياهه بخاطر تو سر مال زدن شكايت كنين:31:

The_Last_Samurai
16-07-2007, 01:35
شما وقتی سیم کارت خریدی دفترچه توش بوده!!!!
وقتی من قبلا دولتیمو گرفتم توی یه کیسه ی درب و داغون بود با یه مقوا توش که فقط روش نوشته بود همراه!
روی قاب سیم کارتم که به جای اطلاعات عکس مسجد بود.
یه تیکه کاغذم به عنوان شناسنامه!!!
همین!!

خدایی داری سنگ کی و به سینه میزنی.واقعا برات متاسفم که فرق رقابت رو با تقلید متوجه نمیشی.تو کل دنیا همیشه رقابت همینجوری بوجود اومده.پس یعنی تو میگی ایرانسل اومده و این امکانات و برای مشترکینش گذاشته پس مخابرات دست رو دست بذاره که فروشش کمتر بشه.

اگه یه خورده باز تر فکر کنی خیلی بهتره دوست عزیز

تف به این لعنت به اون

hassan_magic2000
17-07-2007, 14:31
خدایی داری سنگ کی و به سینه میزنی.واقعا برات متاسفم که فرق رقابت رو با تقلید متوجه نمیشی.تو کل دنیا همیشه رقابت همینجوری بوجود اومده.پس یعنی تو میگی ایرانسل اومده و این امکانات و برای مشترکینش گذاشته پس مخابرات دست رو دست بذاره که فروشش کمتر بشه.

اگه یه خورده باز تر فکر کنی خیلی بهتره دوست عزیز

تف به این لعنت به اون

عززيزز من , ايشون سنگ كسي رو به سينه نميزنه
نميخواد براي ايشون متاسف باشي بايد براي خودت متاسف باشي كه مشترك يه اوپراتوري هستي كه هيچ احترامي براي مشتركش قائل نيست
عزيزم مخابرات بايد 5-6 سال پيش به فكر راه اندازي GPRS بود نه الان كه داره كور كورانه تقليد ميكنه
چون اگه تقليد نبود بايد 5-6 سال پيش همه ما GPRS داشتيم
من بازم ميگم كه اگه اين ارتباطات سيار آنتدهي كل كشور ( نه به طور كامل) رو نداشت شما به چي اين اوپراتور مينازيديد
.
.
.

من ميگم بيايم بدون تعصب به قضيه نگاه كنيم
يه اوپراتور كه 12 سال پيش با هزار منت و پول هاي هنگفت ( در اون زمان 1 ميليون پول كمي نبود) تاسيس شد كه بارهاااااااااااااا مشترك مورد نظر در دسترس نميباشد رو شنيديم....
حالا يه اوپراتور اومده ظرف 9 ماه 160-70 تا شهر رو به طور 95 درصد ( نميگم كامل) پوشش داده با اين همههههههههههه جايزه كه حتي با يه جايزه ميشه اندازه پول سيمكارت مكالمه رايگان كرد(طرح طلايي مكالمه رايگان) تازه اين همه امكانات اورده اين همه تبليغات اين همه پشتكار و احترام به مشترك ( خدمات 24 ساعته 130 و 140) حالا شما قضاوت كنيد فقط عادلانه
تازه خيلي از امكاناتش رو نگفتم
بعد ارتباطات سيار رو تعداد پايگاه هاي اس ام اس و 1016 شهر مانور ميده كه بعد از 12 سال سابقه چيز عجيبي نيست.....
من جواب ازتون نميخوام فقط ميخوام پيش خودتون يه مقدار فكر كنيد

amirfarrokh
17-07-2007, 17:56
آقا بیخیال...هر کی از هر اپراتوری دوست داره استفاده کنه...اونم چند سال دیگه گندش در میاد که پشتش کیا بودن و چه بخور بخورایی توش بوده...مطمئن باش دل ایرانسل به حال توئه مشترکش نسوخته...ببینید این همه پول تبلیغ و بریز و بپاش از کجا میاد...
چه قدر ما مردم ساده لوحیم

MILIN3M
17-07-2007, 18:23
amirfarrokh راس میگه مثل خیلی از این کاراشون گندش در میاد مثال نمیزنم شر نشه اما خودتون میدونید........

Kolang
17-07-2007, 19:22
كل كل بيهوده
تاپيك بي هدف
قفل شد