PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست توضیح راجع به سیم اتصال به کامپیوتر بعضی از موبایل های نسبتاَ قدیمی

Mahdi_Co_1368
10-07-2007, 18:29
با سلام خدمت بزرگان موبایل(به خصوص سخت افزار)
گوشی دارم که از گوشی های نسبتاَ قدیمی سامسونگ هست با مدل SGH-X450
این هم لینک تصویر و خصوصیاتش: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
می خواستم ملودی و عکس از کامپیوتر رو این موبایل بریزم اما در جعبه ی اون هیچ سیمی برای اتصال به کامپوتر نبود.وقتی هم که به خدمات موبایلی می بردم به راحتی با یک سیم دیگر بر روی اون آهنگ می ریختند.لطفاَ در مورد نام و نشان این نوع از سیم و قیمت و محل خرید آن توضیح شفاف دهید.(لازم به ذکر است که گوشی من دارای هیچ نوع امکاناتی جز دریافت ملودی و عکس از کامپیوتر نیست)

با سپاس فراوان خدمت شما عزیزان و بزرگواران

soheil_6666
10-07-2007, 20:20
با سلام خدمت بزرگان موبایل(به خصوص سخت افزار)
گوشی دارم که از گوشی های نسبتاَ قدیمی سامسونگ هست با مدل SGH-X450
این هم لینک تصویر و خصوصیاتش: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
می خواستم ملودی و عکس از کامپیوتر رو این موبایل بریزم اما در جعبه ی اون هیچ سیمی برای اتصال به کامپوتر نبود.وقتی هم که به خدمات موبایلی می بردم به راحتی با یک سیم دیگر بر روی اون آهنگ می ریختند.لطفاَ در مورد نام و نشان این نوع از سیم و قیمت و محل خرید آن توضیح شفاف دهید.(لازم به ذکر است که گوشی من دارای هیچ نوع امکاناتی جز دریافت ملودی و عکس از کامپیوتر نیست)

با سپاس فراوان خدمت شما عزیزان و بزرگواران

دوست گرامي كابل اتصال گوشي شما به كامپيوتر 10 تا 12 هزار تومان قيمتش است.اگه بخواي راحت گير بياري برو علادين طبقه دوم هم كابلشو دارن هم سي دي نرم افزارشو.
پيروز باشيد.

Mahdi_Co_1368
10-07-2007, 23:58
دوست گرامي كابل اتصال گوشي شما به كامپيوتر 10 تا 12 هزار تومان قيمتش است.اگه بخواي راحت گير بياري برو علادين طبقه دوم هم كابلشو دارن هم سي دي نرم افزارشو.
پيروز باشيد.

به خاطر پاسخ کامل و جاهعی که دادید ممنون . اگه امکانش هست نام علمی و درست اون کابل به همراه نام سی دی اون کابل رو بیان کنید ....باز هم متشکرم....:46: :31:

Mahdi_Co_1368
11-07-2007, 13:23
استاد سهیل پس چی شد. اگه نمی دونید لطفاَ یک نشانی راجع به این موضوعات بدید