PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پذيرش در دوره هاي شبانه دانشگاه ها

hodeon
09-07-2007, 22:44
شرايط پذيرش دانشگاه هاي شبانه چگونه است؟
آيا دانشجوي غير بومي در دانشگاه هاي شبانه پذيرش مي شود؟
ايا كسي تو انجمن هست كه دانشجوي شبانه باشه؟

Elyar2
10-07-2007, 01:10

اولا:سلام...دوما:خوبی؟....سوم :چطوری؟...:31:

عزیز دلم من دانشجوی عمران هستم البته در دوره ی شبانه
اونی که گفتی دانشگاه شبانه،فک کنم منظورت دوره ی شبانه بوده باشه:11:
دوره ی شبانه درست مثل دوره ی روزانه است البته باحال تر از اونه!!!
شرط خاصی هم برای پذیرش در اون وجود نداره،بعد از کنکور انتخاب می کنی و ....
هان!!یه چیزی!!تنها یک دانه فرق با دوره ی روزانه داره و اونم اینه که باید پول بدی
یعنی باید شهریه بدی و مثل روزانه پولی نیس و شهریه ش هم اونقدرا زیاد نیست
بومی و غیر بومی هم نداره:10:

hodeon
10-07-2007, 02:09
سلام از ماست شما چطوريد؟
ولي تو دفترچه انتخاب رشته نوشته شده دوره هاي شبانه پذيرش بومي را مد نظر قرار مي دهند.

Elyar2
10-07-2007, 13:24
سلام از ماست شما چطوريد؟
ولي تو دفترچه انتخاب رشته نوشته شده دوره هاي شبانه پذيرش بومي را مد نظر قرار مي دهند.

خوب این به این معنا نیست که غیر بومی ور نمی دارن...من خودم غیر بومیم!!!:11:

Asalbanoo
10-07-2007, 13:37
و الان فکر کنم دو سالی می شه که تصویب شده.. توی مدرک فارغ التحصیلان دوره شبانه کلمه شبانه حذف می شه
در ضمن اگر والدینتون کارمند علوم پزشکی باشند.. هم در دوره کارشناسی و هم در دوره کارشناسی ارشد شهریه شامل تخفیف می شه و شوما نصف بهای شهریه را پرداخت می کنید

mehdiaga
02-08-2009, 17:07
چند سوال داشتم که خواهش می کنم به این سوالات من یکی یکی پاسخ بدین
1-آیا برای فرزندان شاهد برای دوره شبانه خوابگاه تعلق می گیرد یا نه
2-ساعات تشکیل کلاس ها مثل روزانه است یا بعد از ظهر تشکیل می شود
3-برا دوره شبانه ناهار یا شام می دهند یا نه

با تشکر

farshidshd
02-08-2009, 17:33
چند سوال داشتم که خواهش می کنم به این سوالات من یکی یکی پاسخ بدین
1-آیا برای فرزندان شاهد برای دوره شبانه خوابگاه تعلق می گیرد یا نه
2-ساعات تشکیل کلاس ها مثل روزانه است یا بعد از ظهر تشکیل می شود
3-برا دوره شبانه ناهار یا شام می دهند یا نه

با تشکر

1-بله تعلق میگره
2-مثل روزانه هست
3-بله ناهار و شام میدهند( اگه خوابگاهی باشی شام میدن )

ostadonline
02-08-2009, 17:50
سلام. آیا لیست رشته های شبانه در دانشگاه های تهران فقط همینیه که در دفترچه سنجش هست یا رشته های دیگری هم هست که نزده اند؟

ugly_girl_a
02-08-2009, 18:02
تو دانشگاه ما به شبانه ها خوابگاه نمیدن احتمالا واسه همین گفته بومیه.

dream18u
03-08-2009, 10:50
توی دوره روزانه اون 13 رشته 60%-40% بومی و غیر بومی هست ولی توی شبانه 80%-20% بومی و غیر بومی.
بقیه رشته ها که 80%-20% هستند.

alihacker2008
03-08-2009, 14:25
1-بله تعلق میگره
2-مثل روزانه هست
3-بله ناهار و شام میدهند( اگه خوابگاهی باشی شام میدن )

اگه ساعت کلاساش مثل روزانه هست چرا اسمشو گذاشتن شبانه

dream18u
03-08-2009, 14:49
اگه ساعت کلاساش مثل روزانه هست چرا اسمشو گذاشتن شبانه
برای اینکه پول بگیرن ! روشنه که

niusha_z
03-08-2009, 14:49
مدرک دوره ی شبانه دقیقا مثل مدرک روزانه ست؟! ممنون میشم یکی توضیح بده!

mehdiaga
03-08-2009, 17:02
با سلام
می خواستم بپرسم که تو دفترچه انتخاب رشته برای مهندسی برق الکترونیک دانشگاه ارومیه ظرفیت این رشته برای روزانه 45 نفر نوشته و برای شبانه 7 نفر. آیا این به این معنی نیست که این 7 نفر به اون جمع 45 نفری اضافه می شه و یا برای این 7 نفر کلاس مجزایی برگذار مشه. راستش من الان دو دل شدم که برم یا نرم . چون حوصله درس خواندن در بعد از ظهر را ندارم . از شما خواهش می کنم که نگرانی من را برطرف کنید .

با تشکر

bahman26
04-08-2009, 11:45
دوستانی که از دوره شبانه اطلاعی دارن یا شبانه درس می خونن تورو خدا جواب بدین
ساعت تشکیل کلاس ها صبحه یا بعداز ظهره ؟
به طور متوسط شهریه برای مهندسی (مثلا برق ) چقدر میشه {1 میانسال }

pooyaabi
04-08-2009, 12:07
lبچه ها نگران نباشین
من زنگ زدم دانشگاه اصفهان و دانشگاه شهرکرد
از امور فارغ التحصیلان هر دو این سوالات رو کردم :
1- توی مدرک دانشجوی شبانه قید میشه که شبانه درس خونده ؟ جواب هر دو : خیر
2- اعتبار مردک روزانه و شبانه مثل هم هست ؟ جواب هر دو : بله
3- پس فرق این دو تا چیه ؟ جواب هر دو : توی پرداخت شهریه
4- کلاس ها همون صبح برگزار میشه ؟ جواب هر دو : بله با همون استاد ها و با بچه های روزانه تو یه کلاس
در مورد خوابگاه هم از چند تا از پسر خاله و دایی و اینا پرسیدم گفتن خوابگاه ها همیشه پر نمیشه . اولویت با روزانه است اگه خالی بمونه به شبانه هم میدن
اگه پر هم باشه خوابگاه های خود گردان هست

ar2007
04-08-2009, 12:31
l
- کلاس ها همون صبح برگزار میشه ؟ جواب هر دو : بله با همون استاد ها و با بچه های روزانه تو یه کلاس

تو دانشگاه ما که کلاسا معمولا عصرا برگزار میشه و به ندرت میتونه صبحا باشه و با روزانه ها
دانشگاه علوم پزشکی تبریز دانشکده بهداشت و تغذیه

javat00
04-08-2009, 12:43
اقا یه سوال دارم...مهندسی شیمی و IT دانشگاه های خوب و شهرهای خب تا چند میگیرند؟

seyyedi
04-08-2009, 17:54
دوستان سلام

با سلام
می خواستم بپرسم که تو دفترچه انتخاب رشته برای مهندسی برق الکترونیک دانشگاه ارومیه ظرفیت این رشته برای روزانه 45 نفر نوشته و برای شبانه 7 نفر. آیا این به این معنی نیست که این 7 نفر به اون جمع 45 نفری اضافه می شه و یا برای این 7 نفر کلاس مجزایی برگذار مشه. راستش من الان دو دل شدم که برم یا نرم . چون حوصله درس خواندن در بعد از ظهر را ندارم . از شما خواهش می کنم که نگرانی من را برطرف کنید .

با تشکر
دوست عزیز بزار یه چیز بگم دقیقا روشن بشه مسئله
توی اکثر دانشگاه ها فرقی نمی زارن بین شبانه و روزانه بودن دانشجو
مدرک رو هم یکی دو سالی هست که کلمه شبانه رو ازش ورداشتن
تشکیل کلاس هم اصلا اینجوری که فکر می کنین نیست
توی اکثر دانشگاه ها و معمولا اونایی که گستره رشته بالایی دارن این طوری نیست
شما موقع واحد گرفتن ممکنه با یکی بیفتی که داره مکانیک میخونه ولی شما شیمی
همه مهندسی ها یه سری واحد های پایه دارن که بین همش مشترکه و توی ترم های اول این ممکنه پیش بیاد
توی ترم های بعدی که تخصصی تر میشه هم ممکنه کلاسی که میگرین همش شبانه باشه ممکنه قاطی باشه یا همش روزانه
علی علی

RoYaYeEe_NiIiLi
04-08-2009, 18:49
دوستان میگم من با 6000 منطقه 3 :31: شبانه کجا رو میارم؟:13:
بومیه تهران هم هستم

shifter
04-08-2009, 18:55
من نفهمیدم!
بالاخره روزانه و شبانه بومی وغیربومیشون فرق میکنه یا نه؟
تو روزانه اون 13 تا رشته 60 به40هست درصد بومیشون و تو شبانه هم اینجوریه یا همه رشته ها توی شبانه به صورت 80به 20 پذیرش میشن؟

srh124
04-08-2009, 20:47
سلام
به نظر شما با رتبه 25164
زیر گروه1: 25547
زیرگروه2: 24483
و سهمیه فرزند جانباز 25 تا 49 درصد
چه رشته ای از روزانه یا شبانه میشه آورد
منطقه 2 هستم
ناحیه و قطب هم 5
میدونم شاید به خاطر این که سهمیه دارم از من بدتون بیاد
ولی تو رو خدا جواب بدید
دوستان لطف کنید این رو هم اگه میدونید جواب بدید

Mehran Malfoy
31-08-2009, 07:30
اساتید گرامی ، سلام .
به نظر شما من با رتبه ی 15741 منطقه 2 ، شانسی برای قبولی تو دانشگاه ( دوره ی شبانه ) توی شهر های سمنان ، تفرش ، همدان ، کرمانشاه ، ارومیه ، شاهرود ، قزوین ، زنجان یا مشهد دارم .
در ضمن خیر سرم ساکن تهران هم هستم .:31:

bargozideh
01-09-2009, 10:24
سلام دوستان رشته هاي دوره شبانه براي كساني كه در استان دانشگاه مورد نظر زندگي مي كنند 80 درصد سهميه دارد يعني 80 به 20 مثلا ممكنه من با 13850 شبانه شاهرود قبول بشم چون بومي شاهرودم ولي يكي با همين رتبه در تهران اينجا قبول نشه
با توجه به اين كه امسال حدود 30890 نفر دوره روزانه وحدود 10000نفر شبانه پس تا 40000 كشوري اميد هست

linkin_park
01-09-2009, 12:12
آقا من میخوام بدونم معماری شبانه زنجان یا سمنان ترمی چقدر خرج داره ؟ شهریه ؟!

Maziar_69
01-09-2009, 13:44
من نفهمیدم!
بالاخره روزانه و شبانه بومی وغیربومیشون فرق میکنه یا نه؟
تو روزانه اون 13 تا رشته 60 به40هست درصد بومیشون و تو شبانه هم اینجوریه یا همه رشته ها توی شبانه به صورت 80به 20 پذیرش میشن؟

این دقیقا سوال منم هست.
تورو خدا اگه کسی میدونه جواب بده.

خیلی ستمه آخه اگه اینجوری باشه. واسه منی که تهرانم با این رتبه باید شبانه ی سمنان یا شاهرود بزنم ولی اگه 80 درصد بزارن واسه اون استان که به ما تهرانی ها خیلی ظلم میشه.
رتبمون به شبانه تهران هم نمیخوره.

seyyedi
01-09-2009, 14:25
دوستان سلام

خیلی ستمه آخه اگه اینجوری باشه. واسه منی که تهرانم با این رتبه باید شبانه ی سمنان یا شاهرود بزنم ولی اگه 80 درصد بزارن واسه اون استان که به ما تهرانی ها خیلی ظلم میشه.
رتبمون به شبانه تهران هم نمیخوره.
مازیار جان همیشه به تهرانی ها ضلم میشه اینم روش
اصلا کی به شهرستانیها ظلم شده؟!
شهرستانیها همش توی گل و بلبلن
بی خیال عزیز
علی علی

Maziar_69
01-09-2009, 14:41
یعنی واقعا شما قبول نداری این ظلمه؟
شما یادگار ماندگار رو نگاه کن.
ببین از شهرستان چقدر اومدن تهران قبول شدن. اونوقت برو ببین تو شهرستان چقدر از تهران قبول شدن...

تهران حتی شبانه هاش هم برای تهرانی ها نیست. اصلا بهتره بگیم تهران شبانه نداره. دانشگاه شریف و تهران و علم و صنعت و امیر کبیر و .... اینا که شبانه نمیگیرن اصلا. حالا من نمیفهمم اون تهرانی بدبخت برای شبانه باید بومی کدوم استان حسابش کنن که شبانه بتونه بره.
حداقل میگفتن 50 به 50 بد نبود. نه اینکه 80 به 20 ... :18:

شما چیزای دیگه رو با این مقایسه نکن.
حالا چون تو مسائل دیگه واسه تهران خوبه باید اینجا جبران بشه؟

bargozideh
01-09-2009, 21:33
واقعا با اين من شاهروديم و از بابت قبولي شبانه تقريبا خيالم راحته ولي خداييش به تهران ظلم ميشه الان نصف بچه هاي ما دارن تهران درس ميخونن بقيه هم يا روزانه شاهرود يا شبانه رثيس سازمان سنجش ميگفت اگه پارسال استان سمنان حدودا 8درصد صندلي خالي داشته اينم به خاطر وجود دانشگاه صنعتي شاهرود ،سمنان،علوم پايه دامغان است تازه اينها دانشگاه هاي دولتيه...

bargozideh
01-09-2009, 21:37
راستي يادم رفت اينو بگم بعضي رشته ها مثل مهندسي معدن رنج قبولي بالايي داره تا 35000 كشوري روزانه قبول شدند بعضي ها و شبانش هم بگير تا 55000 كشوري

Y@var
01-09-2009, 21:44
من شبانه دانشگاه اصفهان هستم... امسال اصلا شبانه ورنمی داره:31:! شانس آووردم:21:! ولی خیلی سر دادن خوابگاه قر میان :13:واقعاً 1 ماه اول ترم های فردمو خراب می کنن:41:

pooyaabi
01-09-2009, 21:52
دوستان من با 9500 منطقه دو شانسی برای شبانه
شهرکرد و کاشان و صنعتی همدان و تفرش و یاسوج ( همگی رشته های برق و مکانیک ) دارم ؟؟

Maziar_69
01-09-2009, 22:01
واقعا با اين من شاهروديم و از بابت قبولي شبانه تقريبا خيالم راحته ولي خداييش به تهران ظلم ميشه الان نصف بچه هاي ما دارن تهران درس ميخونن بقيه هم يا روزانه شاهرود يا شبانه رثيس سازمان سنجش ميگفت اگه پارسال استان سمنان حدودا 8درصد صندلي خالي داشته اينم به خاطر وجود دانشگاه صنعتي شاهرود ،سمنان،علوم پايه دامغان است تازه اينها دانشگاه هاي دولتيه...

حالا جالبش اینجاست که تو یادگار ماندگار خوندم با 27 هزار از اصفهان یه نفر شبانه شاهرود قبول شده که هیچ ربطی به هم ندارن ... نه بومی حساب میشه نه سهمیه شاهد یا رزمنده داشته.
اونوقت پارسال حتی اسم من تو غیر انتفاعی هم در نیومد. :41:

bargozideh
02-09-2009, 10:19
اون بيست درصد ديگه بستگي به شانس داره .اگه خدا بخواد همين شاهرود قبول ميشي ميشيم هم دانشگاهي

alisahaf70
06-09-2009, 04:51
سلام. آیا لیست رشته های شبانه در دانشگاه های تهران فقط همینیه که در دفترچه سنجش هست یا رشته های دیگری هم هست که نزده اند؟
همش هموناست و به خاطر اینکه از هرگونهامکانات رفاهی محرومند بومی گزینی زیادی توش انجام می شود

Judy Abott
06-09-2009, 10:31
شهریه شبانه برای رشته های مهندسی چند میشه

mehdiaga
06-09-2009, 11:56
من همه انتخاب هام مهندسی برق هست و احتمال زیاد ( 98 درصد ) تو شبانه قبول میشم اما نمیرم
میمونم واسه سال بعد .:27:

seyyedi
06-09-2009, 13:44
دوستان سلام
آقا مهدی حتی اگه بخوای واسه سال بعد هم بخونی شبانه رو بری به نفعته
علی علی

mehdiaga
06-09-2009, 15:47
دوستان سلام
آقا مهدی حتی اگه بخوای واسه سال بعد هم بخونی شبانه رو بری به نفعته
علی علی
میدونی چرا نمیرم . چون من سهمیه شاهد دارم . من پارسال که سست و شل درس خوندم تو شبانه قبول میشم . حالا اگر امسال کمی بهتر درس بخونم 100 درصد روزانه اون هم تو یکی از دانشگاههای تهران قبول میشم . :46:
حالا شما جای من بودید چه کار میکردید:21:

Judy Abott
06-09-2009, 17:31
سهمیه شاهد رو میشه یه بار استفاده کرد

linkin_park
06-09-2009, 20:49
آخر نفمیدیم .... خرجش چجوریه ؟! خابگاه چجوریه میدن نمیدن ؟!

مهندسی معماری شبانه یه ترمش چقدره ؟

MaaRyaaMi
06-09-2009, 21:17
شبانه ترمی 400 اینا باشه چون هزینه ش تا اونجا که میدونم از غیر انتفاعی هم کمتره و از پیام نور بیشتر:دی

خوابگاه که نمیدن ولی خب میتونین از خوابگاه ها که تو شهر هست استفاده کنین دیگه که از دانشگاه هم یشه کمک گرفت معرفی کنه!!

Maziar_69
06-09-2009, 21:59
میدونی چرا نمیرم . چون من سهمیه شاهد دارم . من پارسال که سست و شل درس خوندم تو شبانه قبول میشم . حالا اگر امسال کمی بهتر درس بخونم 100 درصد روزانه اون هم تو یکی از دانشگاههای تهران قبول میشم . :46:

خوب دوست عزیز توی مدرکت که نمی زنن روزانه یا شبانه.
فقط همون شهریه هست فرقش.
حتی کلاس هاتون هم ممکنه با روزانه ها یکی باشه
و من فکر میکنم شهریه ای به این کمی رو پرداخت کردن بهتر از اینه که 1 سال از عمرتون رو اون هم تو بهترین سالهای جوونی حروم کنید.

mehdiaga
06-09-2009, 23:52
فقط همون شهریه هست فرقش.
و من فکر میکنم شهریه ای به این کمی رو پرداخت کردن بهتر از اینه که 1 سال از عمرتون رو اون هم تو بهترین سالهای جوونی حروم کنید.
حرف شما تایید میشه اما این رو هم باید قبول کنید که فضای یک شهر با فضای یک شهر دیگه فرق می کنه . این فضا میتونه در درس خوندن تاثیر داشته باشه . مثلا درس خوندن در یک شهر مثل بابل یا بناب به شما انگیزه میده یا در تهران یا تبریز یا جاهای دیگه . خوب من این استدلال رو برای خودم دارم به جای این که 4 سال دیگه در یک شهری کوچیک درس بخونم با کمی تلاش بیشتر در تهران یا تبریز درس بخونم که آینه شغلی من هم بیش از پیش تضمین بشه .
دلایل دیگه هم هست که اگر مایل باشید بدونید برای شما توضیح بدم

mehdiaga
06-09-2009, 23:58
سهمیه شاهد رو میشه یه بار استفاده کرد
قابل توجه همه
در سهمیه شاهد اگر اسمت در رشته های روزانه بیاد ولی نرفتی ثبت نام کنی یا انصراف بدی دیگه حق نداری سال های دیگه از سهمیه استفاده کنی .
اما اگر اسمت تو رشته های شبانه یا پیام نور یا تربیت معلم یا غیر انتفاعی بیاد اگر هم انصراف بدی سال بعد میتونی از سهمیه استفاده کنی

Maziar_69
07-09-2009, 00:37
حرف شما تایید میشه اما این رو هم باید قبول کنید که فضای یک شهر با فضای یک شهر دیگه فرق می کنه . این فضا میتونه در درس خوندن تاثیر داشته باشه . مثلا درس خوندن در یک شهر مثل بابل یا بناب به شما انگیزه میده یا در تهران یا تبریز یا جاهای دیگه . خوب من این استدلال رو برای خودم دارم به جای این که 4 سال دیگه در یک شهری کوچیک درس بخونم با کمی تلاش بیشتر در تهران یا تبریز درس بخونم که آینه شغلی من هم بیش از پیش تضمین بشه .
دلایل دیگه هم هست که اگر مایل باشید بدونید برای شما توضیح بدم

دلایلتون محترمه.
به هر حال هر کس نظری داره.
اما من نظرم این هست که اگه کسی میخواد برای ارشد ادامه بده دیگه روی این کارشناسی زیاد حساس نباشه. چون اگه ارشد گرفت دیگه نمیان بهش بگن کارشناسی کجا بودی.
تلاش کنه که ارشد رو جای خوب قبول شه. :11:

در هر صورت بنده به عنوان یک سال دومی با کوله باری از تجربه :31: توصیه نمیکنم برای سال بعد کسی بمونه مگه اینکه خیلی روحیه قوی داشته باشه. :11:

seyyedi
07-09-2009, 08:21
دوستان سلام

مهدی جان من بازم میگم شبانه رو برو حتی اگه بخوای واسه سال دیگه بخونی
به چند دلیل:
1- اگه توی شهر دیگه باشی هرچند از خانواده دوری ولی دیگه کارها و رفت و آمدهای خانواده وقتت رو نمی گیره و روی ارشد خوب سرمایه گذاری کنی
این مورد بستگی به فرد و خانواده هم داره ولی تا حدی مطمئنم که هر چقدر هم اینا تاثیر نزاره بالاخره خود فرد بعد مدتی خودش وقتش رو این طوری صرف میکنه
2- اگه بخوای واسه سال بعد بخونی چون یه سری درس های پیش نیاز مثل ریاضی1 رو توی ترم یک پاس میکنی اینا میتونه توی خوندنت تاثیر بزاره
چون مثلا همین ریاضی1 تقریبا حساب دیفرانسیله ولی سنگین تر
وقتی چیز سنگین تر رو بخونی اونوقت چیزی که آسونتره رو راحت تر می خونی
3- میتونی یه ترم بخونی و ترم بعد مرخصی بگیری و واسه کنکور بخونی
اگه کنکور جای بهتری قبول شدی واحدهایی رو که ترم1 پاس کردی تطبیق میزنی و توی دانشگاه جدید از ترم2 دیگه شروع میکنی
اگه هم که احیانا رتبت خراب شد همون رو ادامه میدی

ضمنا: اینکه توی چه شهر یا فضایی میخونی تقریبا برای بیشتر افراد توی همون ترمای اولی موضوعیت داره که دارن تازه با دانشگاه آشنا میشن بعدش خودشون سال پایینی ها رو با این حالت مسخره میکنن

مازیار جان درست میگن روحیه قوی خیلی مهمه

اما من نظرم این هست که اگه کسی میخواد برای ارشد ادامه بده دیگه روی این کارشناسی زیاد حساس نباشه
درستی میگی
ولی تا 4 سال آینده هیچ چیز مشخص نیست

علی علی

new life
07-09-2009, 11:30
فقط همون شهریه هست فرقش.
ببخشيد ولي اتفا قا تو مدرك مي زنن فارغ التحصيل در دوره ي شبانه از اين بابت مطمئنم:14:

MaaRyaaMi
07-09-2009, 11:35
نه دیگه تو مدرک ذکر نمیشه شبانه هستی یا روزانه

new life
07-09-2009, 11:51
ولي من اين رو از يك مشاور توي tv شنيدم(دكتر نكويي)
شماروي چه حساي اين حرفو مي زنيد ؟؟ من خودم چون تنها اميدم پذيرش در دوره ي شبا نه بود كلي پرس وجو كردم.!!!!!!

amirf
07-09-2009, 12:26
نمیزنن که شبانه هست ! کلاس هاشم همه با روزانه یکی هست ! ای بابا ! من الان آیین نامه دوره های شبانه جلومه !
تاپیک رو ببندین و مردم گمراه نکنین !

new life
07-09-2009, 12:35
نمیزنن که شبانه هست ! کلاس هاشم همه با روزانه یکی هست ! ای بابا ! من الان آیین نامه دوره های شبانه جلومه !
تاپیک رو ببندین و مردم گمراه نکنین !
حالا بزنن يا نزنن فرقي ميكنه
:41:

بله كلاس هاشم با دوره ي روزانه يكي هست ممنون
نمي دونم س چرا اين جوري به من گفتن:42: حالا اشكال نداره من ميرم مدركمو مي گيرم بهتون مي گم ميزنه يا نه!!!!:39:

new life
07-09-2009, 13:12
ايين نامه اموزشي دوره هاي كار داني كارشناسي پيوسته وكارشناسي ناپيوسته
مصوب بيست و ششمين جلسه شوراي عالي برنا مه ريزي
فصل دوازدهم : فراغت از تحصيل
تبصره 3: قيد كلمه شبانه در مدارك فراغت از تحصيل دانش اموخته گان دوره هاي شبانه الزامي است
من نمي دونم چرا شما تحقيق نكرده توهين مي كنيد :41:

Maziar_69
07-09-2009, 13:26
دوست من نمی زنن تو مدرک.
از هرکی هم میخوای بپرس...

من خودم از کلی استاد و معلم پرسیدم میگن نمی زنه شما باز بگو میزنه...
الان 2 ساله که نمی زنن شبانه.

pooyaabi
07-09-2009, 13:40
منم مطمئن هستم که نمی زنن تو مدرک شبانه رو
از 4 تا دانشگاه هم پرسیدم
اصفهان-صنعتی اصفهان- شهرکرد- یزد

mehdiaga
07-09-2009, 16:22
من مشکلی با زدن یا نزدن کلمه شبانه تو مدرک ندارم . راستش مشکل من با دوره شبانه اینه که
1-خوابگاه نمیدن
2- باید کمی شهریه بدی که این شهریه دادن حسابی منو آتیش زده و از نوک پام سرم منو میسوزونه .:angry:
3-شما مثل اینکه توجهی نمیکنید که خدا رو شکر من سهمیه شاهد دارم و به هر کس که میرسم به من میگه که با اندکی تلاش بیشتر تو بهترین رشته های دانشگاهای تهران قبول میشی که انصافا درست هم میگن.
من هم که خودمو تعریف نکنم با روحی هستم . با خودم هم گفتم فقط یه راه وجود داره تو شبانه درس بخونم اون هم قبولی تو مهندسی برق تبریز هست .
حالا نظر دوستان چیه ؟ :21:

MaaRyaaMi
07-09-2009, 16:32
ما که توهین نکردیم
قبلا میزدن ولی جدیدا دیگه نمیزنن

حالا مگه مهمه؟؟؟؟؟؟؟؟

مهم اینه از کدوم دانشگاه فارغ التحصیل شدی
من اگه از شبانه یا روزانه تهران فارغ التحصیل بشم چه فرقی میکنه
مهم اینه دانشگاه تهران بوده

آقا مهدی شما که ماشالا خیلی به خودتون مطمئن هستین خب بخونین واسه سال بعد که یه دانشگاه بهتر قبول شین مثل شریف!!

mehdiaga
07-09-2009, 16:37
ما که توهین نکردیم

حالا مگه مهمه؟؟؟؟؟؟؟؟

آقا مهدی شما که ماشالا خیلی به خودتون مطمئن هستین خب بخونین واسه سال بعد که یه دانشگاه بهتر قبول شین مثل شریف!!
راستش یه چیز بگم که تاحالا نگفتم اونم اینه که قرارم نمیاد غیر از تهران جایی دیگه درس بخونم :31:

4MaRyAm
07-09-2009, 16:40
من به همه اطمینان میدم شبانه با روزانه هیچ فرقی نداره، فقط شما باید پول بدید! یه سری امکانات مثه بن هم ندارین!

حتی روی مدرکتون هم نمیخوره که شبانه بودین، و همون فقط سراسری زده میشه.
به هیچ وجه نگران نباشید.

mehdiaga
07-09-2009, 16:57
من به همه اطمینان میدم شبانه با روزانه هیچ فرقی نداره، فقط شما باید پول بدید! یه سری امکانات مثه بن هم ندارین!

به هیچ وجه نگران نباشید.
من مشکلی با خوردن یا نخوردن کلمه شبانه تو مدرک ندارم .
راستش من عشق تهران دارم :31::31::31::31:

mehdiaga
07-09-2009, 16:58

به هیچ وجه نگران نباشید.
من مشکلی با خوردن یا نخوردن کلمه شبانه تو مدرک ندارم . این امکاناتی که میگین چیه؟

new life
07-09-2009, 17:03
ما که توهین نکردیم

حالا مگه مهمه؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزيز من منظورم با شما نبود :40: دوستان يه جوري شاكي شدن كه انگار موقع انتخاب رشته هاست كه گمراه بشن!

4MaRyAm
08-09-2009, 11:18
من مشکلی با خوردن یا نخوردن کلمه شبانه تو مدرک ندارم . این امکاناتی که میگین چیه؟

گفتم دیگه مثه بن کتاب و غذا و این چیزا! بعضی وقتها هم مثلا یه اردو میذارن میگن این فقط ماله روزانه هاس!:27:

یا یه موقع یه دانشگاه ذکر میکنه که واسه دانشجویان شبانه خابگاه نداره

خیلی چیز خاصی از دست نمیدین:46:

ترمی 200 الی 300 هم شهریه میدین، که این مبلغ با توجه به تعداد واحد انتخابی در هر ترم یه ذره بالا پایین میشه . در ضمن میتونید واسه شهریه وام بدون سود (قرض الحسنه) بگیرید ، اونوقت خود دانشگاه شهریه رو پرداخت میکنه و بعد از فارغ التحصیلی قسطهای وام شروع میشه. قسطش ماهی 20 اتومنه. البته اگه الان مبلغ قسطاش بیشتر نشده باشه

البته تا چند سال پیش کلمه شبانه درج میشد ولی الان دیگه نه

linkin_park
08-09-2009, 11:45
این تاپیک شده نازکشی ..... الان 2 صفحه اس دارین ناز mehdiaga رو میکشین که بیاد شبانه .... خوب نمیخواد بیاد نیاد ......
mehdiaga عزیز لطف کن اگه نمخوای بری شبانه الکی اینجا پست نده ..... ممنون !

mehdiaga
08-09-2009, 16:08
این تاپیک شده نازکشی ..... الان 2 صفحه اس دارین ناز mehdiaga رو میکشین که بیاد شبانه .... خوب نمیخواد بیاد نیاد ......
mehdiaga عزیز لطف کن اگه نمخوای بری شبانه الکی اینجا پست نده ..... ممنون !
واقعا کسانی که تا حالا از پستهای من ناراحت شدند عذر میخوام .نمیدونم چه چوری از شما عذر خواهی کنم . اصلا قصد من ناز کشیدن نیست و سوتفاهمی شده که من از همتون عذر میخوام من راستش قبلا تصمیم خودمو گرفته بودم و جواب هایی که به پست ها میدادم برامده از تصمیم خودم بود . و در این تایپیک خواستم کمی اطلاعاتم اضافه بشه .
باز هم از همتون عزمیخوام . امیدوارم که عذرخواهی بنده رو بپذیرید .:11:

ugly_girl
08-09-2009, 18:41

به هیچ وجه نگران نباشید.

من شبانه ام به ما که بن هم میدن و کلا با روزانه ها هیچ فرقی نمیکنیم تازه شاید بهتر هم باشیم:31:

MaaRyaaMi
08-09-2009, 22:18
بهتر که نه
خب روزانه ها شهریه نمیدن :دی ولی شبانه باید پول بدی

wnba
08-09-2009, 23:00
سلام یکی از دوستام میخواست بدونه تا 22000 شبانه شهرای دیگه(درجه 2 یا 3)عمران یا شیمی ها قبوله؟

با وجود 80-20 بودن.

mehdiaga
09-09-2009, 10:12
بهتر که نه
خب روزانه ها شهریه نمیدن :دی ولی شبانه باید پول بدی
بهتر است این طوری بگی که بچه های شبانه اسپانسر بچه های روزانه میشن:31::10:

4MaRyAm
09-09-2009, 12:25
بهتر است این طوری بگی که بچه های شبانه اسپانسر بچه های روزانه میشن:31::10:

دقیقا همینطوره، معمولا دانشگاههایی که واسه بار اول یه رشته ای رو میگیرن، تعداد دانشجویان شبانه رو میبرن بالا تا خرج رشتهه در بیاد!!!!!!!!!111

fardinstar
09-09-2009, 12:30
سلام دوستان. من امسال كنكور دادم انتخاب رشته هم كردم ولي رشته هاي روزانه نزدم چون ميخوام پشت كنكور بمونم واسه سال بعد. اگه از رشته هاي شبانه قبول بشم و نرم ثبت نام ، ميتونم سال بعد كنكور بدم ديگه . مشكلي نداره كه ؟؟؟

behnam_roli
09-09-2009, 12:34
سلام دوستان. من امسال كنكور دادم انتخاب رشته هم كردم ولي رشته هاي روزانه نزدم چون ميخوام پشت كنكور بمونم واسه سال بعد. اگه از رشته هاي شبانه قبول بشم و نرم ثبت نام ، ميتونم سال بعد كنكور بدم ديگه . مشكلي نداره كه ؟؟؟

نه مشکلی نداره

mehdiaga
09-09-2009, 12:39
خبرگزاری فارس رو نگاه کردم که نوشته بود امشب نتایج رو سایت میره :8::41::20::46::13:

MaaRyaaMi
09-09-2009, 12:48
سلام یکی از دوستام میخواست بدونه تا 22000 شبانه شهرای دیگه(درجه 2 یا 3)عمران یا شیمی ها قبوله؟

با وجود 80-20 بودن.

شیمی منظورت مهندسی شیمیه؟ اون که کشوریه قبول نمیشه

عمران رو نمیدونم فک نکنم با 22 هزار شبانه قبول شد مهندسی

new life
09-09-2009, 13:21
ساعت 24 بامداد نتایج روی سایت خواهد بود !!!!!(شبکه ی 6 اعلام کرد):18::18::18:
بعد رئیس سزمان سنجش اعلام کرد فردا صبح زود جواب ها روی سایته !!!!:13:

farshidshd
09-09-2009, 14:44
ساعت 24 بامداد نتایج روی سایت خواهد بود !!!!!(شبکه ی 6 اعلام کرد):18::18::18:
بعد رئیس سزمان سنجش اعلام کرد فردا صبح زود جواب ها روی سایته !!!!:13:

شبکه خبر هم اعلام کرد ساعت 1 دقیقه ی بامداد روز 19 شهریور

mehdiaga
09-09-2009, 16:04
مکانیک روزانه دانشگاه تبریز با مکایک شبانه دانشگاه تبریز چقدر اختلاف رتبه داره ؟:13:

نسکافه
09-09-2009, 16:32
ساعت 12 شب نتایج را می دهند:31: شبانه زده نمی شود وبرای هزینه به دفتر چه شماره 2 مراجعه :5:کنید

@R3Z
09-09-2009, 17:09

با وجود 80-20 بودن. اگه دوستتون منطقه 1 هست...احتمال 50 درصد عمران شبانه ارومیه و 60 درصد مهندسی شیمی شبانه ارومیه میاره...ولی زیاد نباید امیدوار باشه..موفق باشید

linkin_park
10-09-2009, 00:17
من مهندسی عمران زنجان شبانه قبول شدم نیم سال دومه ...... برم نرم ؟! 7500 شدم ...... کسی اطلاعی داره در موردش ؟!(منطقه یکم)

mortaza2006
10-09-2009, 12:10
سلام دوستان
تورو خدا کمکم کنید راهی برام نشون بدید؟ زود ... زود ...
منم تو سراسری قبول شدم شبانه(رشته کاردانی فنی معدن استخراج) تبریز و در آزاد هم در رشته سخت افزار کامپیوتر تبریز
الان به کدوم برم بهتره من خودم می خوام برم معدن ولی نمی دونم ارزش داره یا نه ( درسته علاقه ندارم ) می ترسم تو کارشناسی بمونم هیچ اطلاعاتی از این رشته ندارم علاقم بیشتر به کامپیوتر است و از طرفی بودجه برای آزاد هم کمه؟

قربان شما

boros
10-09-2009, 21:29
اگر علاقه نداری نرو که توش گیر میکنی .
یه مقدار اطلاعات در مورد این رشته کسب کن و بعد همه موارد ( علاقه و بودجه و ... ) رو کنار هم بزار و تصمیم بگیر .

linkin_park
11-09-2009, 11:13
آقا من بازم میپرسم ... زنجان شبانه مهندسی عمران قبول شدم ... با 7500 .
میخواستم بدونم دانشگاهش و این رشته توش چجوری و ارزش 4 سال زحمت رو داره ؟!

MaaRyaaMi
11-09-2009, 11:50
رشته ش که خیلی خوبه ....تازه شبانه هم هست
من یه دوستی دارم همونجا برق میخونه روزانه البته راضیه

به نظر من اگه مشکلی نداری برو

نسکافه
11-09-2009, 15:45
آقا من بازم میپرسم ... زنجان شبانه مهندسی عمران قبول شدم ... با 7500 .
میخواستم بدونم دانشگاهش و این رشته توش چجوری و ارزش 4 سال زحمت رو داره ؟!
من اهل زنجان هستم و ودوستم عمران میخواند وراضی هست دانشگاه عالی

kitty_red
13-09-2009, 10:52
من مهندسی شیمی شبانه دانشگاه تهران که رضوانشهر برگزار میشه قبول شدم. میخوام بدونم برای انتقالی حتما باید به شبانه انتقالی بگیرم؟

manutd22
13-09-2009, 12:41
سلام من مهندسی صنایع شبانه علم و صنعت قبول شدم..تو بهشهر برگزار میشه....
کسی از دوستاش اوتجا نبوده ؟!

shahin3d
16-01-2011, 15:45
با سلام

میخواستم بدونم برق شبانه دانشگاه زنجان زمان تشکیل کلاس هاش چجوریه؟

صبح هم هست یا فقط بعد از ظهره؟
ممنون میشم جواب بدید

shahin3d
17-01-2011, 17:29
یعنی هیشکی نیست یه جواب به ما بده؟ فوریه

farshidshd
17-01-2011, 23:17
با سلام

میخواستم بدونم برق شبانه دانشگاه زنجان زمان تشکیل کلاس هاش چجوریه؟

صبح هم هست یا فقط بعد از ظهره؟
ممنون میشم جواب بدید

یعنی هیشکی نیست یه جواب به ما بده؟ فوریه
سلام

شبانه فقط اسمش شبانه هست واسه پول گرفتن ، وگرنه کلاساش مثل روزانه هست .

هم صبح هم عصر ...

موفق باشید

---------- Post added at 11:17 PM ---------- Previous post was at 11:16 PM ----------

من مهندسی شیمی شبانه دانشگاه تهران که رضوانشهر برگزار میشه قبول شدم. میخوام بدونم برای انتقالی حتما باید به شبانه انتقالی بگیرم؟

بله ، باید به شبانه انتقالی بگیرید ، البته اگر بتونید انتقالی بگیرید

موفق باشید

shakira...N
09-08-2011, 14:59
سلام خدمت همه
نمیدونم کسی هست که جواب بده یا نه
میخواستم بدونم اینکه دانشگاه شهید رجایی وابسته به اموزش برورشه بده؟
یعنی مدرکش مشکلی داره؟

alavi71
25-08-2011, 09:35
سلام خدمت همه
نمیدونم کسی هست که جواب بده یا نه
میخواستم بدونم اینکه دانشگاه شهید رجایی وابسته به اموزش برورشه بده؟
یعنی مدرکش مشکلی داره؟

مدرکش معتبر هست.و مشکلی نداره.

4030saeed
25-09-2011, 16:57
سلام
خواهش ميكنم يكي جوابمو بده!
من كنكور فني 90 رشته ي كامپيوتر كارداني دانشگاه ملاصدرا رامسر قبول شدم البته شبانه وضعيت مالي اصلا خوب نيست ميخواستم ببينم:
1-شهريه چقدره؟
2-خواب گاه ميدن؟
3-برم بهتره يا يك سال صبر كنم؟
خواهش ميكنم جوابمو بديد . يا به اين ايميل بفرستيد
4030saeed@gmail.com
saeed403099@yahoo.com

roya17
27-07-2015, 18:47

سلام بچه ها :n18:من تازه وارد این انجمن شدم این سوال منم هست ذرتبه من در زبان خارجه 2000 است و قصد دارم وارد دانشگاه دبیری زبان شبانه شهید رجایی تهران بشم اما در مورد خوابگاه و شهریه اون چیزی نمیدونم اگه میشه کمکم کنید لطفا:n03:

Alireza SM
28-07-2015, 13:01
سلام بچه ها :n18:من تازه وارد این انجمن شدم این سوال منم هست ذرتبه من در زبان خارجه 2000 است و قصد دارم وارد دانشگاه دبیری زبان شبانه شهید رجایی تهران بشم اما در مورد خوابگاه و شهریه اون چیزی نمیدونم اگه میشه کمکم کنید لطفا:n03:

شبانه ها اصولا خوابگاه ندارن مگه اینکه دانشگاه خودش اجازه استفاده از خوابگاه بده.
شهریه هم بستگی به رشته داره از ترمی 500 تا ترمی 800 شهریه شبانه داریم. زبان اصولا زیر 700 میشه شهریش

Titii
25-08-2016, 11:34
سلام،خسته نباشید،من بومی بوشهرم و تقریبا یه سال ساکن رشت،کنکور کارشناسی منحصرا زبان دادم روزانه مجاز شدم با رتبه15هزار،انتخاب رشته هم زبان خارجه روزانه و شبانه رشت زدم،به نظرتون شبانه قبول میشم رشت؟با این رتبه؟:n35:

Alireza SM
26-08-2016, 22:58
سلام،خسته نباشید،من بومی بوشهرم و تقریبا یه سال ساکن رشت،کنکور کارشناسی منحصرا زبان دادم روزانه مجاز شدم با رتبه15هزار،انتخاب رشته هم زبان خارجه روزانه و شبانه رشت زدم،به نظرتون شبانه قبول میشم رشت؟با این رتبه؟:n35:

زیاد نگران قبولی نباشین در گروه زبان بسیاری از رتبه های بهتر از شما یا انتخاب رشته نمیکنن یا رشته های گروه تجربی و ریاضی و انسانی رو انتخاب میکنن. احتمالش زیاده قبول بشین.

Titii
27-08-2016, 09:33
زیاد نگران قبولی نباشین در گروه زبان بسیاری از رتبه های بهتر از شما یا انتخاب رشته نمیکنن یا رشته های گروه تجربی و ریاضی و انسانی رو انتخاب میکنن. احتمالش زیاده قبول بشین.

مرسی از جوابتون خیلی امیدوار شدم:n40: