PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بیاید نظر خود را دربارهی finalfantasy بگویید

leon scott kendy
09-07-2007, 13:43
من از این بازی خیلی خوشم می اید شما هم نظر خود را بگویید

lover_pc_games
09-07-2007, 14:36
من از سبک بازی اصلا خوشم نمیاد !
الان که دکمه میزنی 2 ساعت دیگه به دشمن ضربه میزنه !
فقط اکشن !

Oracle_Eldorado
09-07-2007, 18:28
فقط اکشن !

تایید میشه . اصلا یه سبک مسخره ای داره . مثل یک ورژن ارباب حلقه ها .

من از این بازی خیلی خوشم می اید شما هم نظر خود را بگویید

درضمن دوست عزیز این بازی خودش تاپیک داره . شما یه جستجو میکردی .

hosseinahmadi
09-07-2007, 18:36
من حمایتت می کنم سبک خوبی داره مخصوص سنین 11 تا 15 است دید گرافیک بازی خوبه متور گرافیکی خوبی داره ولی به خاطر زیادی فنون منو داره

hosseinahmadi
09-07-2007, 18:38
بازی ورژن جدیدش روی پی اس 3 می یاد

hosseinahmadi
09-07-2007, 18:40
به هر حال ژاپنی های هنرمند!!! با استفاده از تکنولوژی غرب!!! هر چیزی می سازن جای ما خالی است با این شاهنامه می توانیم بازی هایی واقعه ای بسازیم و دنیا رو فتح کنیم

leon scott kendy
10-07-2007, 13:16
دوستا این بازی بسیار زیبایی است مگه نه شما دوست نداری این بازی رو ولی بعضی ها مثل من این بازی رو پرستش می کند بازی به این زیبایی دموها گرافیک بالا باضی به من نشان دهید که همچین داستان های زیبایی داشته باشد به غیر ازخدای جنگ و شادو اف ده کلوسیوس چون این دو از شرکت سونی تولید شدم و قدرت بیشتری دارن

:46:

morteza_m2n
12-07-2007, 15:53
میشه بگین این چه بازیی هست که سرش این همه جنجال میکنین یکمی در موردش توضیح بدین

Ar@m
12-07-2007, 23:41
یعنی تا حالا درباره فاینال فانتزی نشنیدی ؟ عجب!!

morteza_m2n
13-07-2007, 10:47
یعنی تا حالا درباره فاینال فانتزی نشنیدی ؟ عجب!!
خوب نه نشنيدم مگه چيه؟

leon scott kendy
13-07-2007, 14:34
دوست من این یه بازی از سبک rpg است ممکنه خوشت نییاد آمای کمی رو دیدم که این بازی را انجام می دهند ولی این بازی دموهای گرافیک بالایی دارد و داستان زیبایی تا الان 13 نسخش اومده باسهی دستگاه های مختلف خیلی دیگم هست فقط این 13 اصلی هاش هستن

Ar@m
13-07-2007, 23:20
خوب نه نشنيدم مگه چيه؟
فقط عجیبه
باید بگم فاینال فانتزی یه بازی در سبک نقش آفرینیه ( آر پی جی!!!) که تا حالا 12 قسمتش اومده ( کی گفت 13 هم اومده؟ من که ندیدم!) سبک این بازی مزخرفترین سبک دنیاست ( حتی از اول شخص بدتر) ولی دموهای بازی فوق العاده ان و گرافیکش عالیه و داستان های خوبی داره معروف ترین شماره اش شماره 7 هستش که شخصیت اصلیش کلوده ( آواتور من )
بعدشم این عکس بنظر شما یعنی چه؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یعنی بروس ویلیس صدای Auron رو در می آورده؟

morteza_m2n
14-07-2007, 17:09
فقط عجیبه
باید بگم فاینال فانتزی یه بازی در سبک نقش آفرینیه ( آر پی جی!!!) که تا حالا 12 قسمتش اومده ( کی گفت 13 هم اومده؟ من که ندیدم!) سبک این بازی مزخرفترین سبک دنیاست ( حتی از اول شخص بدتر) ولی دموهای بازی فوق العاده ان و گرافیکش عالیه و داستان های خوبی داره معروف ترین شماره اش شماره 7 هستش که شخصیت اصلیش کلوده ( آواتور من )
بعدشم این عکس بنظر شما یعنی چه؟

یعنی بروس ویلیس صدای Auron رو در می آورده؟

خیلی ممنون این بازی واسه pc هستش

Ar@m
14-07-2007, 19:43
تا جاییکه می دونم نه
نفهمیدم چرا !!!
اتفاقا این از اون بازی هاییه که بخاطر سبکش خوب می شه با pc بازی کرد

kratos1
16-07-2007, 03:25
خیلی ممنون این بازی واسه pc هستش

11 final fantasy مال pc هست و مثل wow یه بازی mmorpg هست.
راستی قابل توجه شما که شخصیت اول تر ff7 کسی نیست جز sefiroth.

Spaniuly
16-07-2007, 08:31
بازي فانال فانتازي بازي مورد علاقه من هست و از ورژن سوم كه مال نينتندو هست اين بازي رو شروع كردم. در كل 5 تا ورژن بازي كردم البته ورژن 1 و 2 رو هم دارم و ديدم ولي اصلا به درد نميخورن و نميشه بازي كرد. از بين اينها بهترينش به نظرم ورژن 4 بود. به نظر من فانال فانتازي از لحاظ سبك خيلي جذاب هستش و در واقع ميشه گفت كه سبكش تك هستش و من هيچ بازي مشابه اون از لحاظ سبكش نديدم البته بازي RPG كم نيست ولي فانال فانتازي يه چيز ديگه هست. ولي فاينال فانتازي سه تا مشكل داره :
1. داستان قوي نداره و مثل اينكه بازيكنها ول هستن و دنبال يه اتفاق هستن تا بازي رو ادامه بدن و مثل بازي evil نيست كه از اول كار داستان معلوم باشه و يه هدف خاصي رو دنبال بكنن.
2. از بين اين همه ورژن فقط وژن هاي 7 ، 8 و 11 براي pc وجود داره كه خيلي هم كم ياب هستند و به سختي ميشه پيداشون كرد.
3. بازي هاش به هم مربوط نيستن با اينكه شماره هاي متوالي رو دارن ولي هر كدوم يه ماجراي تازه هستن ولي موضوع مبارزه خوبي عليه بدي توي همشون وجود داره ولي به اين مورد نميشه گفت موضوع ثابت و جذابيت زيادي نداره.

ولي ميشه گفت روي هم رفته ميشه گفت به خاطر سبك بازيش ارزش بازي كردن رو داره من كه خوشم مياد.

night lord
16-07-2007, 23:15
فقط demoهاش وmovieهایه خفنی داره. سبک بازیش زیاد جالب نیست.

Ar@m
16-07-2007, 23:27
11 final fantasy مال pc هست و مثل wow یه بازی mmorpg هست.
اینو تازه فهمیدم

راستی قابل توجه شما که شخصیت اول تر ff7 کسی نیست جز sefiroth.
نخیر اول تر تر فقط کلوده از آخرشم که سیفروث می میره مشخصه

ميشه گفت كه سبكش تك هستش
خب هر کی یه نظری داره!!! من که متنفرم از سبکش !!

داستان قوي نداره و مثل اينكه بازيكنها ول هستن و دنبال يه اتفاق هستن تا بازي رو ادامه بدن
تا یه حدی درست می گی اما من از غیر منتظره بودن داستانهاش خوشم می یاد

از بين اين همه ورژن فقط وژن هاي 7 ، 8 و 11 براي pc وجود داره كه خيلي هم كم ياب هستند و به سختي ميشه پيداشون كرد.
واقعا شماره 7 برای پی سی هست؟؟؟ اگه می دونی کجا می شه پیداش کرد منم می خوام

leon scott kendy
17-07-2007, 13:15
این بازی خیلی قشنگه به نظر من عالیه ولی کمتر کسانی این بازی رو دوست دارن والکریبنی پروفایل هم از محسولات همان شرکته اون هم گرافیک بالایی داره

:46:

kratos1
17-07-2007, 21:02
بازي فانال فانتازي بازي مورد علاقه من هست و از ورژن سوم كه مال نينتندو هست اين بازي رو شروع كردم. در كل 5 تا ورژن بازي كردم البته ورژن 1 و 2 رو هم دارم و ديدم ولي اصلا به درد نميخورن و نميشه بازي كرد. از بين اينها بهترينش به نظرم ورژن 4 بود. به نظر من فانال فانتازي از لحاظ سبك خيلي جذاب هستش و در واقع ميشه گفت كه سبكش تك هستش و من هيچ بازي مشابه اون از لحاظ سبكش نديدم البته بازي RPG كم نيست ولي فانال فانتازي يه چيز ديگه هست. ولي فاينال فانتازي سه تا مشكل داره :
1. داستان قوي نداره و مثل اينكه بازيكنها ول هستن و دنبال يه اتفاق هستن تا بازي رو ادامه بدن و مثل بازي evil نيست كه از اول كار داستان معلوم باشه و يه هدف خاصي رو دنبال بكنن.
2. از بين اين همه ورژن فقط وژن هاي 7 ، 8 و 11 براي pc وجود داره كه خيلي هم كم ياب هستند و به سختي ميشه پيداشون كرد.
3. بازي هاش به هم مربوط نيستن با اينكه شماره هاي متوالي رو دارن ولي هر كدوم يه ماجراي تازه هستن ولي موضوع مبارزه خوبي عليه بدي توي همشون وجود داره ولي به اين مورد نميشه گفت موضوع ثابت و جذابيت زيادي نداره.

ولي ميشه گفت روي هم رفته ميشه گفت به خاطر سبك بازيش ارزش بازي كردن رو داره من كه خوشم مياد.

من خودم بازی نکردم ولی میگن ورژن 7 از همه بهتره.
1.همه میدونن که نقطه قوت بازیهای rpg به داستان و
شخصیت پردازیشه. فاینال فانتری هم داستان قوی
داره.
2.یه خبر. شرکت ubisoft ورژن ژاپنی ff12 رو 2 ماهه که
در ژاپن برای pc تولید کرده.
3. البته dierge of cerberus به ff7 مربوطه.

موفق باشید.:11:

Spaniuly
18-07-2007, 06:58
من خودم بازی نکردم ولی میگن ورژن 7 از همه بهتره.
1.همه میدونن که نقطه قوت بازیهای rpg به داستان و
شخصیت پردازیشه. فاینال فانتری هم داستان قوی
داره.
2.یه خبر. شرکت ubisoft ورژن ژاپنی ff12 رو 2 ماهه که
در ژاپن برای pc تولید کرده.
3. البته dierge of cerberus به ff7 مربوطه.

موفق باشید.:11:
درسته كه شخصيت هاش قوي هست و به يادماندني ولي متاسفانه داستاني كه داره هدف دار نيست و خيلي ضعيف هست مثل اينكه سوژه‌اي براي بازي نداره. به نظر من اگه اسكوار سافت با اين سبك بازي بخواهد هري پاتر رو بسازه خيلي بازي موفقي ميشه تا اينكه چند نفر برن اين ور و اون ور و آخرش هم مثلا دنيا رو اين چند نفر نجات بدن(توي شماره 8) و ...

leon scott kendy
18-07-2007, 13:13
دوستان من نظر همه شما درست است ولی به نظر من داستان این بازی ها هم زیباست حتی همان شمارهی 8 ان خیلی زیباست و خیلی جالب داستان این بازی قشنگه ولی گفتم کمتر کسانی پیدا می شن که خوششون بیاید من که عاشقشم کسی دمو فینال فانتزی 13 رو داره

kratos1
18-07-2007, 19:25
درسته كه شخصيت هاش قوي هست و به يادماندني ولي متاسفانه داستاني كه داره هدف دار نيست و خيلي ضعيف هست مثل اينكه سوژه‌اي براي بازي نداره. به نظر من اگه اسكوار سافت با اين سبك بازي بخواهد هري پاتر رو بسازه خيلي بازي موفقي ميشه تا اينكه چند نفر برن اين ور و اون ور و آخرش هم مثلا دنيا رو اين چند نفر نجات بدن(توي شماره 8) و ...

نسبتا موافقم.
جمله شما رو با اجازه اصلاح میکنم.
بازی داستان خیلی قوی داره ولی هدف برای انجام نداره.
موفق باشید.

leon scott kendy
18-07-2007, 20:03
بابا این بازی خیلی قشنگه همه چیزش م خوبه عالیه من که دوست دارم شما رو نمی دونم وقتی بازی می کنم حال می کنم

Spaniuly
19-07-2007, 07:33
[quote=Ar@m;1303771]فقط عجیبه

ميتونم بپرسم كه شماره 7 رو بازي كردي يا نه؟ اگه بازي كردي لطفا بگو چند تا سي دي هست و از كجا ميشه پيداش كرد من كه هر قدر خيابون ها رو گشتم هيچ جا نبود يا نميدونم دارن و رو نميكنن!

kratos1
19-07-2007, 11:10
[

ميتونم بپرسم كه شماره 7 رو بازي كردي يا نه؟ اگه بازي كردي لطفا بگو چند تا سي دي هست و از كجا ميشه پيداش كرد من كه هر قدر خيابون ها رو گشتم هيچ جا نبود يا نميدونم دارن و رو نميكنن!

قدیما که 4 cd بود حالا رو نمیدونم. ولی فکر نکنم بتونی پیدا کنی چون خیلی قدیمیه.
بازیهای 2 سال پیش به زور پیدا میشه چه برسه به چند سال پیش.

nader_kashimotso
19-07-2007, 14:14
بازی با حالیه ولی بدرد ما اکشن بازها نمی خوره ...

Spaniuly
20-07-2007, 08:03
با عرض سلام خدمت مديران ارشد انجمن
ميخواستم بدونم من از كجا ميتونم بازي فاينال فانتازي 7 رو پيدا كنم. توي فروشگاه P30Word هم گشتم ولي هيچي نبود. ممنون ميشم اگه راهنماييم بكنيد.

Sakura Haruno
22-07-2007, 18:16
بازی خیلی خیلی ..... خیلی قشنگیه :40::40::40:
من از Cloud خیلی خوشم میاد . این بازی برای سری 7 یه فیلم هم داره : نجات کودکان . خیلی قشنگه . پر از هیجان و اکشن هم هست !! ( قابل توجه nader_kashimotso ):46:

از سری 13 خبری دارین ؟ من دمو ندارم ولی اگه پیدا کردم می گم !! ولی عکس ازش دارم :

Spaniuly
24-07-2007, 06:02
لطفا اگه كسي بازي فاينال فانتازي 7 رو داره به من كمك كنه. از بس دنبالش كشتم خسته شدم

SepehrR
24-07-2007, 11:25
به نظر من كه بازي فوق العاده زيبايي هست... ولي اگه اكشن نقش آفريني سريع بود خيلي خيلي به من يكي بيشتر حال ميداد... FF VII: Dirge of Cerberus رو بريد تجربه كنيد... خيليقشنگه...

leon scott kendy
25-07-2007, 14:14
فینال فانتزی بهترین بازیی هست که توی عمرم اونو بازی کردم عاشقشم

leon scott kendy
25-07-2007, 14:16
عاشق این بازیم

Spaniuly
30-07-2007, 07:01
شما كه اين قدر عاشق هستي بگو ببينيم كدوم ورژن ها رو حال دادي؟

leon scott kendy
30-07-2007, 12:47
منظورت چیه که کدوم ورژن رو دارم هان من عاشق این بازیم

amin2000
30-07-2007, 13:18
من از این بازی خیلی خوشم مییاد به خصوص 9

amin2000
30-07-2007, 13:18
راستی از 12 هم خوشم مییاد

Spaniuly
31-07-2007, 07:22
منظورت چیه که کدوم ورژن رو دارم هان من عاشق این بازیم

يعني اينكه كدوم شماره ها رو بازي كردي؟ مثلا شماره 7 رو بازي كردي يا نه؟

leon scott kendy
31-07-2007, 11:48
من بیشتر فینال هارو بازی کردم 8و9و10 و11و12 و ایکس تو و از همون فینال ساعت ها تایم ها

عشقمم 12 هست تو چی راستی فینال 7 چه جوریه از کجا می تونم گیر بیارم

Spaniuly
02-08-2007, 06:54
من بیشتر فینال هارو بازی کردم 8و9و10 و11و12 و ایکس تو و از همون فینال ساعت ها تایم ها

عشقمم 12 هست تو چی راستی فینال 7 چه جوریه از کجا می تونم گیر بیارم

من از شماره يك تا هشت رو دارم. البته به غير از شماره 7 كه نميتونم پيداش كنم. بهترين شمارش به نظرم 4 بود كه واقعا عالي بود و هنوز هم ارزش بازي كردن رو داره. شماره هشت هم خيلي خوبه. شماره يك رو اصلا نميشه بازي كرد چون كيفيتش خيلي پايينه در واقع سياه و سفيد هستش. بشتر شمارهاش رو از اينترنت گرفتم و ميشه بر رو ي كامپيوتر بازي كرد. اگه كسي شماره 7 رو داره لطفا كمكم بكنه.
با تشكر

Ar@m
02-08-2007, 10:25
پس همه دنبال شماره هفتن؟
خب منم دنبالش هستم!

leon scott kendy
02-08-2007, 11:45
آقا فینال فانتزی 7 رو کی داره

Spaniuly
02-08-2007, 19:56
آقا فینال فانتزی 7 رو کی داره

من روي اينترنت براي داونلود كردن پيداش كردم ولي متاسفانه پولي بود. مجاني هم براي داونلود وجود نداره و يا من نتونستم پيداش كنم. كسي راه حل ديگه اي به فكرش نميرسه؟ اگه كسي هست كه اين بازي رو داره لطفا جواب بده.

*PiNk PaNTHeR*
02-08-2007, 21:56
بیاین مجانی دانلود کنید 7 رو:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Spaniuly
07-09-2007, 02:06
من شماره هفت رو داونلود كردم. ولي زياد بازي به درد بخوري نيست و به نظر نمياد كه ارزش وقت گذاشتن براي بازي رو داشته باشه. ولي شماره هشت كه عالي هست. من شماره هشت رو تموم كردم. اگه كسي در مورد شماره هشت اشكالي داشته باشه من در خدمت هستم.

بردیا
07-09-2007, 09:07
تا اون جایی که من یادمه این بازی تا چند روز پیش یه تاپیک دیگه هم داشت.چی شدش یوهو؟
من سری فاینال نانتزی برای pc رو توی نمایشگاه نرم افزار دیدم.چند تا شرکت بودن که گذاشته بودن2-3 تا از بازیا رو برای فروش.اما نمیدونم چرا خریت کردم نخریدم.

Morteza4SN
27-09-2007, 11:35
با سلام

اگر شما هم موفق به دانلود بازی نشدین ، به دلیل خرابی لینکها یا پولی بودن یا سرعت پایین اینترنت و ....

اگر شما هم مثل من تا به حال این بازی رو بازی نکردین یا دوست دارن نسخه PC بازی رو انجام بدین ، به تاپیک زیر رفته و درخواست خودتون رو اعلام کنید تا بازی به محصولات فروشگاه سایت اضافه بشه !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

با تشکر

Ali Pacino
27-09-2007, 11:51
من با سبکش که Rpg هست اصلا حال نمی کنم ولی یکی از خوش ساخت ترین و بزرگترین بازی های تارخ هستش الان آخرین ورزنش چنده فکر کنم 12 هستش درسه؟

BioHazard
28-09-2007, 10:48
من شماره هفت رو داونلود كردم. ولي زياد بازي به درد بخوري نيست و به نظر نمياد كه ارزش وقت گذاشتن براي بازي رو داشته باشه. ولي شماره هشت كه عالي هست. من شماره هشت رو تموم كردم. اگه كسي در مورد شماره هشت اشكالي داشته باشه من در خدمت هستم.
سلام
هفت هم زمان خودش گرافیک نداشت ولی داستان قشنگی داره با اینکه تموم کردم ولی بازم New game کردم
داستان بازی رو آرام خانم نوشته بود و واقعا بازی قشنگی هست
بعدش یکی از پرفروش ترین بازی ها ست با همین سبکش و Squresoft هم هنوز داره نسخه های جدیدش رو میزنه
توی RPG(Role playing Game فقط Final Fantasy

squall_1366
28-09-2007, 11:06
فقط FINAL FANTASY

فقط SQUALL LEONHEART