PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در فعال کردن پنجرها در taskbar

بهنازی
09-07-2007, 12:26
با سلام به خدمت دوستان
مدتی است یه مشکلی برام پیش اومده اینکه وقتی چند تا صفحه اینترنت اکسپلورر رو باز میکنم وقتی روی taskbar رو هر کدوم از پنجرها کلیک میکنم اون پنجره باز نمیشه روی taskbar فعاله ولی روی صفحه مانیتور صفحه ماقبلش هست وباید چند بار این صفحه اون صفحه بکنی تا صفحه مورد نظر رو ببینی مشکل از کجاست؟
ممنون میشم کمکم کنید

بهنازی
10-07-2007, 21:55
یکی جواب بده خواهشا.

f-secure
10-07-2007, 22:40
Ie6 مشكلات زيادي داره و رم بالايي هم در زمان باز كردن چند پنجره استفاده مي كنه ممكن هست اساس مشكل شما به اين برگرده از Ie7 يا فايرفاكس يا اپرا استفاده بكن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تا اين مشكلات رو نداشته باشين ولي تا حدامكان از خود Ie ويندوز استفاده نكنين حتي نسخه ي 7 اون هم مشكلات تكراري و قديميش رو حفظ كرده:19:

رايانه
10-07-2007, 23:50
سلام .من جديدا وقتي در اينترنت فعاليت ميكنم و صفحات متعددي را باز ميكنم و در حال مرور هستم و اين صفحات در Taskbar رديف شده اند و يكي از صفحات باز هست ؛ وقتي نشانگر موس را در Taskbar روي صفحات كه در پايين قرار دارند و باز نيستند ؛ نگر ميدارم ؛ تصوير كوچكي از آن صفحه به نمايش در مياد.البته در گذشته اين اتفاق نمي افتاد.آيا اين مورد در همه ويندوزها صورت ميگيره.ويندوزم ؛ ايكس پي هست.با تشكر

f-secure
11-07-2007, 00:12
سلام .من جديدا وقتي در اينترنت فعاليت ميكنم و صفحات متعددي را باز ميكنم و در حال مرور هستم و اين صفحات در Taskbar رديف شده اند و يكي از صفحات باز هست ؛ وقتي نشانگر موس را در Taskbar روي صفحات كه در پايين قرار دارند و باز نيستند ؛ نگر ميدارم ؛ تصوير كوچكي از آن صفحه به نمايش در مياد.البته در گذشته اين اتفاق نمي افتاد.آيا اين مورد در همه ويندوزها صورت ميگيره.ويندوزم ؛ ايكس پي هست.با تشكر

اپرا نسخه ي 9 اينطوري هست كه شما گفتي و با گرفتن موس روي هر Tab پنجره ي كوچكي محتواي اون صفحه رو نشون ميده
اما راجع به IE،اين بايد از نوع ويندوزتون باشه.احتمالا SP2 ساده هم نيست ممكنه از نوعي باشه كه شركتها كركش مي كنند و امكاناتي بهش اضافه مي كنند و اين قابليت رو به تقليد از Opera ايجاد كردند.
اين اتفاق در IE7 هم نيست چه برسد به IE6 و فقط بالون عادي ويندوز كه براي همه ي برنامه ها در نوار وظايف هست ديده ميشه

رايانه
11-07-2007, 00:26
اپرا نسخه ي 9 اينطوري هست كه شما گفتي و با گرفتن موس روي هر Tab پنجره ي كوچكي محتواي اون صفحه رو نشون ميده
اما راجع به IE،اين بايد از نوع ويندوزتون باشه.احتمالا SP2 ساده هم نيست ممكنه از نوعي باشه كه شركتها كركش مي كنند و امكاناتي بهش اضافه مي كنند و اين قابليت رو به تقليد از Opera ايجاد كردند.
اين اتفاق در IE7 هم نيست چه برسد به IE6 و فقط بالون عادي ويندوز كه براي همه ي برنامه ها در نوار وظايف هست ديده ميشهسلام.آخه ؛ قبلا هم از اين ويندوز استفاده ميكردم و چنين نميشد و الان مدت كوتاهيه كه اين جور شده.

kourosh_sos
11-07-2007, 00:32
دوستان به نظر من اگر user ويندوزتون روپاك كنيد و دوباره بسازيد اين مشكل حل ميشه معمولا من مشكلات taskbar رو با همين كار برطرف ميكنم

ahsanx
11-07-2007, 04:49
دوستان به نظر من اگر user ويندوزتون روپاك كنيد و دوباره بسازيد اين مشكل حل ميشه معمولا من مشكلات taskbar رو با همين كار برطرف ميكنم

تائید میشه من خودم این کارو انجام میدم و در بیشتر تاپیکها این پیشنهاد رو میکنم این کار باعث میشه که بیشتر مشکلات حل بشه مثل کم شدن سرعت و دیر باز شدن صفحات و همین مشکلی که بهنازی گفتن . موفق باشید

بهنازی
11-07-2007, 09:11
fire fox چطوره در مورد آموزشش میونید کمک کنید؟

hassan_mojtahedi
11-07-2007, 09:33
fire fox چطوره در مورد آموزشش میونید کمک کنید؟
به نظر من اصلا با fire fox كار نكن...پشيمون ميشي

hassan_mojtahedi
11-07-2007, 09:39
با سلام به خدمت دوستان
مدتی است یه مشکلی برام پیش اومده اینکه وقتی چند تا صفحه اینترنت اکسپلورر رو باز میکنم وقتی روی taskbar رو هر کدوم از پنجرها کلیک میکنم اون پنجره باز نمیشه روی taskbar فعاله ولی روی صفحه مانیتور صفحه ماقبلش هست وباید چند بار این صفحه اون صفحه بکنی تا صفحه مورد نظر رو ببینی مشکل از کجاست؟
ممنون میشم کمکم کنید
شايد LEVEL اينترنت اكسپلوررت بالاست
در اين صورت بايد بري به :
INTERNET EXPLORER/TOOLS/INTERNET OPTIONS/SECURITY/CUSTOM LEVEL/RESET TO:MEDUM
و RESET و OK و OK