PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ((((((چه جوری میشه دو مونیتور رو به یک کامپیوتر وصل کرد به طوری که صفحه نمایس عریض بشه )))))))))))))

nisty
09-07-2007, 03:20
با سلام خدمت همه دوستان انجمن:11:
من یه سوال مهم داشتم که خیلی برام حیاتیه و خیلی بهش احتاج دارم.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
میخواستم بپرسم چه جوری میشه دو مونیتور رو به یک کامپیوتر وصل کرد به طوری که صفحه نمایس عریض بشه
نمیدونم به غیر از یه کابل مونیتور که میخوره پشت کارت گرافیک کابل اون یکی مونیتور رو چه جوری باید وصل کنم به کیس
آیا باید تبدیل بگیرم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بعد در مورد تنظیماتش لطفا منو راهنمایی کنید ؟؟؟؟؟؟
لطفا منو راهنمایی کنید....خیلی بهش احتاج دارم
با تشکر از همه دوستان گلم.:40:

ahsanx
09-07-2007, 04:22
دوست عزیز فکر کنم شما باید دستگاهی داشته باشی با منبع تغذیه جدا که کابلی از خروجی کارت گرافیک به این دستگاه وصل بشه و دارای دو خروجی باشه تا شما بتونید 2 مانیتور رو به یه کیس وصل کنید . یکی از دوستان من که مغازه دار هست یه همچین کاری انجام داده و به یک کیس 2 تا مانیتور وصل کرده . در ضمن من یه همچین مطلبی تو سایت دیدم شما هم بگرد شاید پیدا کنی . موفق باشی

Ehsani
09-07-2007, 06:33
تو بازار تبدیلی به همین منظور موجوده... نحوه نصب و اجرا رو هم فروشنده بهتون توضیح میده..( معمولا بسته به این که کارت گرافیکتون چه

مدلی باشه.. یک جایی هست تو تنظیمات کارت گرافیک که صفحه نمایش رو باید بصورت clone انتخاب کنید... )

Jalal
09-07-2007, 18:14
اگه کارت گرافیکیتون 2 تا خروجی داره یعنی خروجی Lcd هم داره میتونید یه تبدیل بزنید بهش