PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برای سه بعدی کردن نقشه و پلان از چه نرم افزاری باید استفاده کرد؟

The End
08-07-2007, 20:03
سلام دوستان کسی میدونه برای سه بعدی کردن نقشه و پلان از چه نرم افزاری باید استفاده کرد؟

A r c h i
09-07-2007, 08:57
سلام. اتوکد بهترین نرم افزار برای سه بعدی کردن پلان و نقشه است. البته اگر که شما به مکس مسلط باشید بهتره که توی اتوکد باندریboundry بگیرید و بعد به مکس ببرید و آنجا اکسترود کنید. موفق باشید

Aminzikzak
09-07-2007, 12:59
Maya
Auto Cad
3DSmax
Cinema 4D
Xsi

برنامه زیاد هست ... همشون هم امکانات جالب و خوبی دارن .

The End
09-07-2007, 14:28
سلام. اتوکد بهترین نرم افزار برای سه بعدی کردن پلان و نقشه است. البته اگر که شما به مکس مسلط باشید بهتره که توی اتوکد باندریboundry بگیرید و بعد به مکس ببرید و آنجا اکسترود کنید. موفق باشید

ممنون بله Autocad رو میدونم اما سه بعدی اون به کار من نمیاد فکر کنم باید با همو 3dmax انجام بدم چون مثلا نمونه ی کار زیر رو میخوام در بیارم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

The End
09-07-2007, 14:29
Maya
Auto Cad
3DSmax
Cinema 4D
Xsi

برنامه زیاد هست ... همشون هم امکانات جالب و خوبی دارن .

منمنون میشه بگید کدوم یک از اینا رو میشه سریعتر یاد گرفت و در کل بهتر از همه هست؟

The End
09-07-2007, 14:38
دوستان مثلا نمونه های زیر رو نگاه کنید :

میخوام بشه همچین چیز هایی درست کرد باید از کجا شروع کنم ؟
من در حال حاظر فقط به AutoCad مسلط هستم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

BKM_MAHDI
09-07-2007, 14:52
سلام.اينها همه كار ساليد وركس هست.
به ترتيب عظمت وكاراريي براتون نرم افزارها رو اسم ميبرم

catya : solid Works : Autocad

يعني كتيا مادر همه ي اينها و ساليد در رده ي دوم است.البته اين نرم افزارها براي صنعتي ومعماري قابل استفاده است واين قابليت رو دارد كه شما كه از كد استفاده ميكنيد فايلها را ايمپورت واكسپورت كنيد با نرم افزارهاي فوق

اما ماي و مكس بدرد اين كار نميخورد و براي گرافيك سه بعدي وانيميشن است

The End
09-07-2007, 15:19
ممنون
بعد این solid Works کتاب آموزشی هم داره دیگه ؟

BKM_MAHDI
09-07-2007, 16:25
بله .تا دلت بخواد سي دي و كتاب داره

Aminzikzak
09-07-2007, 20:36
منمنون میشه بگید کدوم یک از اینا رو میشه سریعتر یاد گرفت و در کل بهتر از همه هست؟

اتوکد شاید بهتر باشه چون مهندسی تره و منابع بیشتری برای یادگیریش هست

Mehdi_44
09-07-2007, 21:04
با سلام
در اين آدرسي كه شما ب آن اشاره كرديد كار هاي جالبي هست / اسم شبيه ساز آن چي هست ؟؟؟

ممنون.

BKM_MAHDI
09-07-2007, 22:21
اين نوع كار با ساليد وركس امكان پذيره . هم طراحي وهم متريال دهي وحتي انيميشن. اما براي زيبايي كار وحرفه اي شدن ميتونيد كار رو در ساليد طراحي وسپس اكسپورت كنيد براي مكس و در مكس بامپ ومتريال بديد.

Mehdi_44
09-07-2007, 23:54
با سلام
به اين صفحه مراجعه شود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آقاي Adrian Brown هنرمند تصويرگر مهارت در ساخت انواع عكسها در زمينه هاي معماري مهندسي منظره و.... دارد
تخصص ايشان در ساخت بنا در زمينهاي خالي از بناست و گويا از مكس استفاده ميكنند

ولي همان طور كه قبلا گفته شده بهتر هست كه بطور تركيبي از چند نرم افزار استفاده شود/ مثال cad max photoshop

The End
10-07-2007, 00:28
سپاس Mehdi_44 عزیز

A r c h i
10-07-2007, 13:23
سلام.
نمونه کاری که گذاشتین ، دقیقا همون کاریه که همیشه من می کنم...تو اتوکد سه بعدی می کنم و تو مکس رندر می گیرم. فقط یک ذره لِم داره...:46:...که برای وارد کردن فایل کد تو مکس چی کار باید کرد که بهتر متریال بگیره..البته من با مایا یا catya کار نکردم... ولی فعلا که با همین کارم پیش رفته :31:

پ.ن. ممنون از معرفی سایت...برای رندر معماری سایت خوبیه

™Enter_The_Love
22-09-2008, 19:20
آخرشم نشد که
چه زور میگذره ولی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Snap CG
24-09-2008, 23:27
ببین دو تا راه کلی ساده و حرفه ای هست :
یکی با اتو کد یا خود مکس بکشی و سه بعدی کنی بعد با مکس رندر بگیری این کاره شما با کد به راحتی انجام میشه.
دوم اینکه با آرکی کد بکشی و سینما 4d رندر بگیری
من تا آخر هفته آموزش کار با کد رو می ذارم جمعه شب به بخش آموزش یه سر بزن.

Benygh
24-10-2008, 20:14
سلام
یعنی اگه من با کد بکشم باید متریا ها رو توی 3d بدم ؟ یا از متریال های کد که فکر کنم داشت استفاده کنم ؟

Aminzikzak
24-10-2008, 20:33
سلام
یعنی اگه من با کد بکشم باید متریا ها رو توی 3d بدم ؟ یا از متریال های کد که فکر کنم داشت استفاده کنم ؟

بله دقیقا همینه ...
نقشه در کد کشیده میشه و همونجا هم سه بعدی میشه ...
بعد تویه مکس ایمپورت میکنید و متریال نور و سپس رندر میکنید ...

تاپیکها ماقبل تاریخ رو بالا نیارید لطفا :دی
•♥•