PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : به نظرتون می صرفه که تالیامو بفروشم ایرانسل بخرم؟

rafifar
08-07-2007, 20:01
خدائیش این تالیا که دارمآنتن دهیش عالیه یعنی تو اتاقم که مخابرات به زور آنتن می ده تالیا صداش صاف و بدون نویزه!
حالا می خواستم ببینم به نطرتون می صرفه تالیا رو بفروشم ایرانسل بخرم؟
کسی رو ندیدم که داشته باشه. فقط این تبلیغاتش خیلی وسوسم کرده.
اس ام اس مجانی ، مکالمه ی مجانی ، اینترنت ....
اونایی که دارن راضی ان؟ صاحب نظرا چی می گن؟
دمتون گرم:10:

kami85
08-07-2007, 20:12
من بودم مي گرفتم ولي خودم هق ئزه دارم راضيم
ايرانسل داشتم خيلي راضي بودم.

pillx
08-07-2007, 20:18
میگن 10 کیلومتر از شهر خارج بشی ایرانسل انتن نمیده...من دولتی دارم ولی خواستم ایرانسل بگیرم پشیمون شدم

rafifar
08-07-2007, 21:35
دولتی یه دونه دارم ایرانسل و می خوام با تالیا عوض کنم ارتقا بدم

ML2007
08-07-2007, 23:26
تو یافت اباد ایرانسل انتن نمی داد ولی تالیا می داد .

soheil_6666
08-07-2007, 23:52
خدائیش این تالیا که دارمآنتن دهیش عالیه یعنی تو اتاقم که مخابرات به زور آنتن می ده تالیا صداش صاف و بدون نویزه!
حالا می خواستم ببینم به نطرتون می صرفه تالیا رو بفروشم ایرانسل بخرم؟
کسی رو ندیدم که داشته باشه. فقط این تبلیغاتش خیلی وسوسم کرده.
اس ام اس مجانی ، مکالمه ی مجانی ، اینترنت ....
اونایی که دارن راضی ان؟ صاحب نظرا چی می گن؟
دمتون گرم:10:

من كه بودم عوض مي كردم:31: البته اين كارو كردم تي سي آي رو با ايرانسل :31: البت

AliROCK
09-07-2007, 00:04
کلا ایرانسل رو همه واسه کلاسه نداشتش میگیرن از همه بهتر همون تالیا هست واسه کسایی که بین شهری زیاد دارن عالیه

sepideh_248
09-07-2007, 02:09
اکثر کسایی که ایرانسل دارن یه تعصب بیجا رو این خط دارن و حاضر نیستن اعتراف کنن که نه می تونن راحت تماس بگیرن و یا میشه باهاشون تماس گرفت
شما اول 4 تا خط ایرانسلو که آشناهاتون یا دوستات دارن امتحان کن ببین وقتی از تو یه اتاق بهشون زنگ می زنی چی میگه!!! یا کلا چقدر از تماسا برقرار میشه اس ام اس ها میرسه بعد خطتو عوض کن
البته این نظر منه به بقیه دوستان هم توهین نشه!

jackhammer
09-07-2007, 11:12
نظر من مخالف شماست!
من تمام اس ام اس هام میرسه تا حالا تمام تماس هام هم وصل شده!همه هم با من میتونن تماس بگیرند.
فکر کنم شماها یه جبهه گیری بیجا ضد ایرانسل دارید...ما تعصب نداریم!

rafifar
09-07-2007, 12:14
من که هیچی نفهمیدم فداتون بشم!
بلاخره خوبه یا نه؟
اتفاقا تماس بین شهری م هم خیلی زیاده!واسه همون از تالیا استفاده می کنم.

nima_989
09-07-2007, 13:50
من خودم دولتی دارم . دو سه تا از دوستان ایرانسل دارن . خداییش هر وقت می خوام باهاشون تماس بگیرم یا اس ام اس بدم دیوونه میشم .خیلی اذیت می کنه. این تجربه منه.

masoudboy
09-07-2007, 13:53
من به شخصه از تالیا بیشتر از ایرانسل راضی هستم . اگر Gprs مهم نیست برات تالیا را نگه دار.

Sms تالیا خیلی خوبه . من تا به حال تمام Sms هایی که به سیم کارت مخابرات یا ایرانسل زدم با تالیا رسیده و همه را هم دریافت کردم . vms تالیا هم خیلی خوب و بدون نقص کار می کنه . کلا تالیا شبکه استاندارد و پایداری داره و عیب آن پوشش شبکه هست فعلا که فقط در مراکز استانها آنتن میده .

M O H S E N
09-07-2007, 14:02
من میپیشنهادم که ایرانسل نخرین !

به خدا پشیمون میشی.

rafifar
09-07-2007, 16:39
ممنون مصه اینکه اکثرن خیری از ایرانسل ندیدید خودم به خاطر اینترنتش وسوسه شدم اما خب فکر نکنم عوضش کنم اینجوری که شماها می گید.
دمتون گرم

nima_989
09-07-2007, 16:48
شورای عالی فرهنگ مجلس یه طرحی رو تصویب کرده که اینترنت ایرانسل فعلا تعطیله

TheMohammad
09-07-2007, 20:07
گوشیم رو بدم باهاش امتحان کنی که اینترنت کار میکنه ؟
در مورد تالیا، من خودم قبلا داشتم و الان دادمش به یکی از اقوام ! آنتن دهیش معمولا کامل پر نمیشه، حتی توی تهران بعضی جاها قطعه یا به زور یدونه آنتن میده ! توی شهرستان هم معلوم نیس کجا درست و حسابی آنتن میده
فقط خوبیش اینه که الان محدودیت زمانی نداره دیگه
ولی ایرانسل توی شهرستان ها هم آنتن میده، در ضمن آنتن دهی ایرانسل اصلا قابل مقایسه با تالیا نیست

masoudboy
09-07-2007, 20:29
تالیا کلیه مراکز استانها به اضافه رفسنجان کرمان آنتن میده .
یکی از خوبی های تالیا نسبت به ایرانسل صدای بوق آزاد استاندارد آن هست و Sms هم با اپراتور اول هیچ مشکلی نداره بر عکس ایرانسل که با مخابرات مشکل داره .

TheMohammad
09-07-2007, 21:34
تالیا کلیه مراکز استانها به اضافه رفسنجان کرمان آنتن میده .
یکی از خوبی های تالیا نسبت به ایرانسل صدای بوق آزاد استاندارد آن هست و Sms هم با اپراتور اول هیچ مشکلی نداره بر عکس ایرانسل که با مخابرات مشکل داره .
صدای بوق که مثل بقیه شده !!! من زنگ میزنم به گوشی خودم، انگار زنگ زده به تلفن ثابت

Maziar_69
09-07-2007, 22:27
من خودم دولتی دارم . دو سه تا از دوستان ایرانسل دارن . خداییش هر وقت می خوام باهاشون تماس بگیرم یا اس ام اس بدم دیوونه میشم .خیلی اذیت می کنه. این تجربه منه.

ببینم وقتی اس ام اس یا زنگ میزنی از دولتی و نمیرسه به ایرانسل چه ارتباطی داره؟ این خاک تو سرا 17 میلیون نفر رو نمیتونن جواب بدن دیگه.
در ضمن اینترنت مثل ساعت کار میکنه. اگه واقعا میخوای بدونی چیه اگه کسی از اشناهات داره ازش بگیر یکی دو روز ببین چه باحاله.
در ضمن امروز تو نقاط آبی تهران بودم ولی انتن فول داشتم و زنگ هم زدم و برای اطمینان تو اینترنت هم رفتم. باورم نمیشد...

Maziar_69
09-07-2007, 22:28
صدای بوق که مثل بقیه شده !!! من زنگ میزنم به گوشی خودم، انگار زنگ زده به تلفن ثابت

درسته مال من هم همینطوره.
ببخشید پست ها زیاد شد.

masoudboy
09-07-2007, 23:02
من وقتی به ایرانسل زنگ می زنم صدای بوق آزاد به صورت دو بوق کوتاه ممتد هست که بسیار هم صدا کمی داره و انگار صدا از ته چاه میاد !! الان هم دوباره روی سیم کارت ایرانسلم تست کردم همین طور بود !!؟
Gprs ایرانسل مشکلی نداره و خوب هست ولی sms مشکل داره . برخی از افراد متاسفانه از روی تعصب نظر می دهند . حالا ایراد Sms مربوط به شبکه دولتی قبول ولی من چند روز پیش یک sms به کانادا زدم با ایرانسل sms سریع رسید ولی آن طرف که فرستاد برای من نرسید !! دقیقا همین مشکل را با آلمان و دبی هم داشتم و آنها که فرستادند sms نرسید در حالی که روی سیم کارت مخابرات و تالیا سریع رسید .
این دوستمون نظر خواست در مورد ایرانسل و من نظرم را بدون تعصب گفتم حالا دیگه خودشون می دونند .

Babak
09-07-2007, 23:08
من این کار رو کردم
صدای تالیا بهتر از ایرانسل
اتصال تالیا خیلی بهتر
محدوده آنتن دهی ایرانسل بیشتر
اینترنت و ام ام اس تالیا نداره

رتبه بنده من از نظر کیفیت ( آنتن دهی که مشخصا دولتی اوله )
1 تالیا
2 ایرانسل
3 دولتی

در مجموع من اگر اطلاعات الان رو داشتم این کار رو نمیکردم

brightest
09-07-2007, 23:42
چون شما يه دولتي داري من فكر ميكنم بهتره يه ايرانسل داشته باشي تا يه تاليا .
در واقع اين 2 تا اصلا با هم قابل مقايسه نيستند !!!!
ايرانسل كلي سرويس به درد بخور داره (البته اگه برات مهم باشه)و پوشش هم با سرعت زيادي در حال پيشرفته !!
ولي مطمئن شو كه تو اتاقت خوب انتن ميده و بعد برو بگير .
در مورد sms هم از mci به ايرانسل بعضي وقتها ميشه كه نميرسه و البته من فكر ميكنم مشكل از mci هست.
ميتوني هم يه چند وقت ديگه صبر كني و خودت هم ايرانسل رو تست كني و بعد بگيري.
با وجود بعضي مشكلات كوچيكي كه ايرانسل داره من به هيچ عنوان حاضر نيستم سيم كارت ديگه اي داشته باشم و كاملا راضيم !!!
اينترنتش هم خيلي خوب كار ميكنه + ecare +who called +..........

Greatone
09-07-2007, 23:52
انتن تاليا خيلي قوي تره......

Maziar_69
10-07-2007, 00:10
چون شما يه دولتي داري من فكر ميكنم بهتره يه ايرانسل داشته باشي تا يه تاليا .
در واقع اين 2 تا اصلا با هم قابل مقايسه نيستند !!!!
ايرانسل كلي سرويس به درد بخور داره (البته اگه برات مهم باشه)و پوشش هم با سرعت زيادي در حال پيشرفته !!
ولي مطمئن شو كه تو اتاقت خوب انتن ميده و بعد برو بگير .
در مورد sms هم از mci به ايرانسل بعضي وقتها ميشه كه نميرسه و البته من فكر ميكنم مشكل از mci هست.
ميتوني هم يه چند وقت ديگه صبر كني و خودت هم ايرانسل رو تست كني و بعد بگيري.
با وجود بعضي مشكلات كوچيكي كه ايرانسل داره من به هيچ عنوان حاضر نيستم سيم كارت ديگه اي داشته باشم و كاملا راضيم !!!
اينترنتش هم خيلي خوب كار ميكنه + ecare +who called +..........

خب منم همین ها رو میگم کسی گوش نمیده.:11:

من وقتی به ایرانسل زنگ می زنم صدای بوق آزاد به صورت دو بوق کوتاه ممتد هست که بسیار هم صدا کمی داره و انگار صدا از ته چاه میاد !! الان هم دوباره روی سیم کارت ایرانسلم تست کردم همین طور بود !!؟
Gprs ایرانسل مشکلی نداره و خوب هست ولی sms مشکل داره . برخی از افراد متاسفانه از روی تعصب نظر می دهند . حالا ایراد Sms مربوط به شبکه دولتی قبول ولی من چند روز پیش یک sms به کانادا زدم با ایرانسل sms سریع رسید ولی آن طرف که فرستاد برای من نرسید !! دقیقا همین مشکل را با آلمان و دبی هم داشتم و آنها که فرستادند sms نرسید در حالی که روی سیم کارت مخابرات و تالیا سریع رسید .
این دوستمون نظر خواست در مورد ایرانسل و من نظرم را بدون تعصب گفتم حالا دیگه خودشون می دونند .

شما باید بعد از 5 ماه متوجه بشی که این مشکلات فقط و فقط برای اصفهانه و بس. حدود 10 20 صفحه در مورد اصفهان و مشکلاتی که خیلی ها ممکنه نداشته باشن ولی اصفهانی ها دارن تو تاپیک کلیه بحث ها صحبت شده.
همین خود تو بودی یه دفعه گفتی رفتم یه جایی که پوشش رسمی داشت هیچ مشکلی هم نبود.
پش این دوست ما اگه جایی هست که پوشش رسمی شده بهتره ایرانسل بگیره (خودش هم گفته بین شهریش زیاده).
نتیجه ی دوم هم تا اصفهان رسمی نشه این مشکلاتی که میگی هست و خواهد بود. دیگه هم تبلیغ منفی نکن.

amnhck123
10-07-2007, 07:22
من که تا عمرا سراغ ایرانسل برم . موبایل نداشته باشم بهتر از اینه که ایرانسل داشته باشم (البته به نظر خودم)
این طرح اس ام اس مجانی و ... که مجانی نیست واقعا برو تو سایت خود ایرانسل ببین مثلا طرح طلاییش 15000 هست . به نظر من الان ایرانسل دارای آبرومندانه گدایی می کنه

nima_989
10-07-2007, 09:09
ببینم وقتی اس ام اس یا زنگ میزنی از دولتی و نمیرسه به ایرانسل چه ارتباطی داره؟ این خاک تو سرا 17 میلیون نفر رو نمیتونن جواب بدن دیگه.
در ضمن اینترنت مثل ساعت کار میکنه. اگه واقعا میخوای بدونی چیه اگه کسی از اشناهات داره ازش بگیر یکی دو روز ببین چه باحاله.
در ضمن امروز تو نقاط آبی تهران بودم ولی انتن فول داشتم و زنگ هم زدم و برای اطمینان تو اینترنت هم رفتم. باورم نمیشد...

عزیزم پس چرا به دولتی زنگ می زنم هیچ ایرادی نداره ؟؟؟؟؟؟؟ تازه یه شاهکار از ایرانسل بگم : اس ام اسی که دیروز عصر فرستادم الان رسیده به دست طرف یعنی با 18 ساعت تاخیر:27:
در مورد اینترنت هم باید بگم اولا از خودم در نیاوردم توی روزنامه خوندم که حتی نوشته بود بر اساس این طرح ایرانسل دیگه توی تبلیغاتش روی اینترنت مانور نمیده . ثانیا فعلا تصویب شده و هنوز اجرا نشده و قراره به زودی اجرا بشه .
دیشب هم که داشتم زنگ میزدم به دوستم بیچاره شدم ولی آخر نتونستم بگیرم .
در کل:
با ایرانسل هیچگاه در دسترس نیستید .

jackhammer
10-07-2007, 10:29

حالا میخوای بگی تالیا یا دولتی از ایرانسل بهتره بگو ولی دیگه دروغ نگو!
هیچ کس تصویب نکرده و اینترنتشم فعاله!

jackhammer
10-07-2007, 15:04
ببین...بهترین کار اینه که اصلا سیم کارتتو عوض نکنی!
ولی اگه خودت میخوای که بکنی...به حرف هیچ احدی گوش نکن!
برو یکی که ایرانسل داره رو پیدا کن خودت یه sms بهش بزن و یه sms با اون به شماره خودت بزن و یه تماس باهاش بگیر و gprs رو تست کن و ... اگه خوب بود بخر نبود نخر!
منم همین کارو کردم...وقتی میخواستم بخرم همه میگفتن بده و فلانه و ...تا اینکه یکی از دوستام خرید...تستش کردم دیدم خوبه و خریدم.

ولی یادت باشه به حرف هیچ کس حتی من توجه نکن!هر چی رو که خودت دیدی قبول کن!

TheMohammad
10-07-2007, 17:05
عزیزم پس چرا به دولتی زنگ می زنم هیچ ایرادی نداره ؟؟؟؟؟؟؟ تازه یه شاهکار از ایرانسل بگم : اس ام اسی که دیروز عصر فرستادم الان رسیده به دست طرف یعنی با 18 ساعت تاخیر:27:
در مورد اینترنت هم باید بگم اولا از خودم در نیاوردم توی روزنامه خوندم که حتی نوشته بود بر اساس این طرح ایرانسل دیگه توی تبلیغاتش روی اینترنت مانور نمیده . ثانیا فعلا تصویب شده و هنوز اجرا نشده و قراره به زودی اجرا بشه .
در کل:
منظورتون mms هست که دیگه فعلا توی تبلیغاتها حرفی ازش نیست ؟

mehdi_vsgh
10-07-2007, 19:53
ببین...بهترین کار اینه که اصلا سیم کارتتو عوض نکنی!
ولی اگه خودت میخوای که بکنی...به حرف هیچ احدی گوش نکن!
برو یکی که ایرانسل داره رو پیدا کن خودت یه sms بهش بزن و یه sms با اون به شماره خودت بزن و یه تماس باهاش بگیر و gprs رو تست کن و ... اگه خوب بود بخر نبود نخر!
منم همین کارو کردم...وقتی میخواستم بخرم همه میگفتن بده و فلانه و ...تا اینکه یکی از دوستام خرید...تستش کردم دیدم خوبه و خریدم.

ولی یادت باشه به حرف هیچ کس حتی من توجه نکن!هر چی رو که خودت دیدی قبول کن!

کاملا تایید میشه....:5:

Maziar_69
10-07-2007, 22:19
در کل:

یه بار دیگه میگم و تمومش میکنم.
وقتی با گوشی میخواید به خط دیگری زنگ بزنید وظیفه ی اتصال با اوپراتوری هست که داری ازش تماس میگیری.
یعنی شما از تی سی آی نتونستی زنگ بزنی خوب چه ربطی به ایرانسل داره؟ فکر میکنم بقیه هم با این یکی حداقل موافقند.
در مورد اس ام اس هم همینطور. دلیوری شما رو تی سی آی باید بده که با 18 ساعت تاخیر داده.
البته این رو هم بگم که بعضی از دوستان این کارها رو عمدی میدانند که به نظر من هم تا حدودی درسته. چون از وقتی ایرانسل اومد بازار تی سی آی (همراه اول!!!!!) بدجوری خوابید و تالیا هم که ورشکست شد. الا هم خیلی ها میگن این کارها رو عمدا انجام میدن که مردم از ایرانسل زده بشن.
پیشنهاد من به تمامی شما این است که یک سیم کارت ایرانسل پیدا کنید و با اون با یک ایرانسل دیگه ارتباط برقرار کنید. (چه تماس چه اس ام اس و چه اینترنت) اون موقع میشه تصمیم گیری کرد.
چرا هیچ کس نمیگه که از ایرانسل به تی سی آی تو 5 ثانیه اس ام اس میرسه؟ چرا کسی نمیگه تو جاهایی که پوشش تکمیل شده مشکلات خیلی کمتره؟ چرا دوستان اصفهانی که شهرشون تحت پوشش رسمی نیست میان و بدو بیراه میگن؟ چرا بوق زاد ما مشکلی نداره؟
هر چی باشه باید قبول کرد امکاناتی که تو فقط 9 ماه این اوپراتور ارائه داده دولت 13 سال فرصت داشته ارائه بده ولی نداده.
همچنین تالیا تو حدود 2 سال فقط مرکز استان ها (32 شهر) رو پوشش داده.
دیگه فکر میکنم هرچی لازم بوده گفتم. در ضمن هر کسی هم نمیخواد نخره. فکر نمیکنم چند نفر کمتر از اعتبار ایرانسل کم کنه که الان 1 میلیون و 350 هزار تا مشترک داره.
امیدوارم اول فکر کنید و بعد جواب بدید. نه صرفا هرکی هر سیم کاتی که داره بیاد بگه مال من خوبه.

TheMohammad
10-07-2007, 22:39
یه بار دیگه میگم و تمومش میکنم.
وقتی با گوشی میخواید به خط دیگری زنگ بزنید وظیفه ی اتصال با اوپراتوری هست که داری ازش تماس میگیری.
یعنی شما از تی سی آی نتونستی زنگ بزنی خوب چه ربطی به ایرانسل داره؟ فکر میکنم بقیه هم با این یکی حداقل موافقند.
در مورد اس ام اس هم همینطور. دلیوری شما رو تی سی آی باید بده که با 18 ساعت تاخیر داده.
البته این رو هم بگم که بعضی از دوستان این کارها رو عمدی میدانند که به نظر من هم تا حدودی درسته. چون از وقتی ایرانسل اومد بازار تی سی آی (همراه اول!!!!!) بدجوری خوابید و تالیا هم که ورشکست شد. الا هم خیلی ها میگن این کارها رو عمدا انجام میدن که مردم از ایرانسل زده بشن.
پیشنهاد من به تمامی شما این است که یک سیم کارت ایرانسل پیدا کنید و با اون با یک ایرانسل دیگه ارتباط برقرار کنید. (چه تماس چه اس ام اس و چه اینترنت) اون موقع میشه تصمیم گیری کرد.
چرا هیچ کس نمیگه که از ایرانسل به تی سی آی تو 5 ثانیه اس ام اس میرسه؟ چرا کسی نمیگه تو جاهایی که پوشش تکمیل شده مشکلات خیلی کمتره؟ چرا دوستان اصفهانی که شهرشون تحت پوشش رسمی نیست میان و بدو بیراه میگن؟ چرا بوق زاد ما مشکلی نداره؟
هر چی باشه باید قبول کرد امکاناتی که تو فقط 9 ماه این اوپراتور ارائه داده دولت 13 سال فرصت داشته ارائه بده ولی نداده.
همچنین تالیا تو حدود 2 سال فقط مرکز استان ها (32 شهر) رو پوشش داده.
دیگه فکر میکنم هرچی لازم بوده گفتم. در ضمن هر کسی هم نمیخواد نخره. فکر نمیکنم چند نفر کمتر از اعتبار ایرانسل کم کنه که الان 1 میلیون و 350 هزار تا مشترک داره.
امیدوارم اول فکر کنید و بعد جواب بدید. نه صرفا هرکی هر سیم کاتی که داره بیاد بگه مال من خوبه.
2 و 260 هزار مشترک
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

masoudboy
10-07-2007, 23:16
من تا آنجایی که می دونم تمام شهرها تحت پوشش ایرانسل به شبکه مرکزی ایرانسل وصل هست . یعنی صدای بوق آزاد و رسیدن و نرسیدن Sms به شهر ربطی نداره و همه به شبکه اصلی ایرانسل وصل هست و ربطی هم به تحت پوشش رسمی بودن نداره .
این مشکل نرسیدن sms از خارج کشور هم همه جا دارند با ایرانسل .
یک مشکل دیگه ایرانسل قطع و وصل شدن آنتن ها بدون اطلاع مشترکین حتی در شهرهای تحت پوشش رسمی هست که دوستان در تاپیک مربوط به ایرانسل این را ذکر کردند بارها . این یک مشکل خیلی بزرگ هست مثلا فرض کنید در همان لحظه کسی با شما کار مهم داره ولی گوشی شما به علت خاموش کردن ناگهانی آنتن ها در شبکه نیست و شما تماس مهم را از دست می دهید .
مهم ترین کار یک موبایل برقراری و دریافت مکالمه هست که ایرانسل در این بخش بسیار ضعیف عمل کرده .

TheMohammad
10-07-2007, 23:33
من تا آنجایی که می دونم تمام شهرها تحت پوشش ایرانسل به شبکه مرکزی ایرانسل وصل هست . یعنی صدای بوق آزاد و رسیدن و نرسیدن Sms به شهر ربطی نداره و همه به شبکه اصلی ایرانسل وصل هست و ربطی هم به تحت پوشش رسمی بودن نداره .
یک مشکل دیگه ایرانسل قطع و وصل شدن آنتن ها بدون اطلاع مشترکین حتی در شهرهای تحت پوشش رسمی هست که دوستان در تاپیک مربوط به ایرانسل این را ذکر کردند بارها . این یک مشکل خیلی بزرگ هست مثلا فرض کنید در همان لحظه کسی با شما کار مهم داره ولی گوشی شما به علت خاموش کردن ناگهانی آنتن ها در شبکه نیست و شما تماس مهم را از دست می دهید .
مهم ترین کار یک موبایل برقراری و دریافت مکالمه هست که ایرانسل در این بخش بسیار ضعیف عمل کرده .
این قطع شدن ناگهانی که شاید ماهی یا دو ماه یکبار اینطور بشه رو قبول دارم، ولی اینکه خیلی ضعیف عمل کرده رو نه !
در مورد بوق هم من هر جوری امتحان میکنم بازم درسته !
فکر کنم شبکه اینها به طور کامل سراسری نیست، مثلا در سطح هر شهر یا استان یک سوئیچ/سرور دارند که به مرکز اصلی وصل میشه

Maziar_69
11-07-2007, 00:12
2 و 260 هزار مشترک
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آهان اشتباه شد. ببخشید

Maziar_69
11-07-2007, 00:14

در تماس های مکرر و ایمیل هایی که زدم همشون یه جواب واحد دادن. اون هم این بوده که : به دلیل اضافه شدن سایت های جدید مجبور هستیم تمام سایت های یک شهر را خاموش کنیم تا اختلالی به وجود نیاید.
خب مسله چون ابتدای کارشه این قطع و وصل ها هست. مگه تی سی آی نداشت؟

jackhammer
11-07-2007, 10:57
همه ی ما میدونیم که mms قطع لازم به یاد آوری شما نیست!
این من نیستم که خودمو برای ایرانسل میکشم!
شمائید که نمیدونم به چه دلیلی خودتونو میکشید که ایرانسلو خراب کنید!
در ضمن شما یک بار گفتی اینترنت و یکی از دوستان بهتون گفت که وصله و شما یه پست دیگه رو دادی که روی تبلیغات اینترنت رو پوشونده بعد اشتباهی بوده؟
دلیل قطع شدن mms هم دست ایرانسل نیست...مربوط به دولته که میخواد mms رو ***** کنه!

rafifar
11-07-2007, 21:07
دم همتون گرم که نظر دادید ممنونم از همه تون که خیلی گلید حرفای همه رو هم خوندم خدائیش به یه جاهاییش اصلا فکر نکرده بودم.
فکر کنم اینترنت و ام ام اس اونقدر برای ارزش نداشته که آنتن دهی و کیفیت صدا و اس ام اس تالیا رو با ایرانسل عوض کنم.
بازم دم همتون گرم که نظر دادید.

jackhammer
11-07-2007, 21:44
حرف منو یادت نره...نه فقط توی سیم کارت و موبایل...توی تمام زندگی سعی کن خودت تجربش کنی!

arman4459
11-07-2007, 22:22
منم در تایید حرف دوستان اضافه کنم.تالیا عملا یک بازنده بزرگ و کاملا متلاشی شده.اپراتوری که بعد از چندین سال هنوز نتونسته

مشترکینش رو به حد میلیونی برسونه.چه ادعای داره.اگه این شبکه نوفق بو مطمئنا مشترکینش خیلی بیشتر از اینه بودن.

ضمنا قبلا که مغازه ها پر بود از کارتهای شارژ تالیا الان خیلی تک و توک دارن

masoudboy
12-07-2007, 00:57
تالیا یک پیمانکار هست نه اپراتور با سرمایه محدود و تا همین حد مشترک هم که داره براش راضی کننده هست .
البته تا پایان سال هم قرار هست 300 شهر جدید را پوشش بده .
کلا اگر کسی بخواهد از موبایل برای تماس , sms استفاده کنه تالیا برتر از ایرانسل هست.

TheMohammad
12-07-2007, 02:09
تالیا یک پیمانکار هست نه اپراتور با سرمایه محدود و تا همین حد مشترک هم که داره براش راضی کننده هست .
البته تا پایان سال هم قرار هست 300 شهر جدید را پوشش بده .
کلا اگر کسی بخواهد از موبایل برای تماس , sms استفاده کنه تالیا برتر از ایرانسل هست.
شما توی اصفهان داری این حرف رو میزنی، در حالی که تالیا توی تهران، معمولا آنتن پر نداره، حتی قطع میشه بعضی جاها
در ضمن این هم هست که این پیمانکار مخابرات بودجه کافی نداره، مگه اینکه Vodafone بیاد بخردش !!!!!

arman4459
13-07-2007, 11:34
در کل تالیا بچه ناخلف مخابرات ظاهرا مخابرات یرای زاییدن تالیا بسم اله نگفته بچه ناقص و عقب افتاده به نیا اومده

arman4459
13-07-2007, 11:36
در کل تالیا بچه ناخلف مخابرات ظاهرا مخابرات یرای زاییدن تالیا بسم اله نگفته بچه ناقص و عقب افتاده به دنیا اومده