PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از gta sa به 3ds max و بر عكسش

hrgh2
07-07-2007, 18:28
شما با اين اسكريپت مي تونيد ماشينها اجسام و حتي ساخنمانه را از مكس به gta و از gta به مكس ببريد البته شما باستي از imgtool هم براي باز كدن فابلهاي img gta استفاده كنيد مه فايل اصلي در جي تي ا فايل gta3.img است كه باز ميكنيد و اجسام رو اكسپورت مي كنيد. براي راه اندازي اين اسكريپت هر چي تو فايل SA_DFF_IO_beta-1.zip هست را به فايل : \Program Files\Autodesk\3ds Max 9\Scripts منتقل مي كنيد و اين اسكريپت را ‌‌( SA_DFF_IO_beta )از منوي max script قسمت run scrip اجرا مي كنيد و با فشار دادن دكمه import dff مي توانيد فايلهاي اكسپورت شده جي تي ا را باز كنيد و با دكمه export dff هم مي تونيد فايلها را به gta انتقال بديد.
اين هم لينك [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Golden eye
08-07-2007, 14:40
دوسته من سلام . راستش از این آموزش آنچنان اطلاعاته بسیاری کسب نکردم :31: . یهنی درست نفهمیدم . میشه ID منو Add کنید و درست توضیح بدید . لطفا !:11:
MY ID : Darkprinceofworld:8:

Golden eye
08-07-2007, 15:39
دوسته من بازم سلام . خوشبختانه تونستم اسکریپ رو اجرا کنم . اما یه مشکله دیگه دارم . زمانی که می خوام جسمه ساخته شده را export کنم . اینو میگه !
you need to supply a collosion model for SA Export !

hrgh2
09-07-2007, 16:14
golden eye من شما را add كردم آي دي من هم t_error1 است
من فقط عصرها بين ساعت 5 تا 6 يا 7 كانكت هستم مي خواهيد قرار بزاريد تا ببينيم چه مشكلاتي وجود داره.

Golden eye
21-07-2007, 15:26
آقا من تو گذاشتنه خونه تو gta 5 توسط 3dsmax گیر کردم . ببین درست انجام می دم ...
اول میام تو max و خونه رو میارم . بعد اسکریپ export import رو اجرا می کنم و گزینه gta vc رو انتخاب می کنم . اونوقت فایلم رو انتخاب کرده و export می کنم .
حالا map editor gta 5 رو میارم . بعد اون ساختمونی رو که میخوام جاش بگذارم انتخاب میکنم و ساختمونه خودمو جاش میارم . اما زمانی که می خوام ساختمونه خودمو جاش بیارم از تو برنامه میاد بیرونو error dont send میده . لطفا یکی کمکم کنه چون این کار خیلی مهمه :41:

hrgh2
21-07-2007, 19:36
نه دوست من يك بار با اون حالت اكسپورت كن بعد اون را collission object قرار بده دكمه collision object را بزن و اون فايل را انتخاب كن بعد دوباره به جاي vc دكمه sa را دوباره فعال كن و حالا اون خونه را اكسپورت كن و اون را بيار داخل map editor .

Golden eye
22-07-2007, 22:10
دوسته من سلام . من ساختمونم رو اکسپورت کردم . به روش درستی هم تو map editor ریختم و ساختمان رو قسمت از شهر گذاشتم . اما زمانی که می خوام بازی رو اجرا کنم ازش میاد بیرونو error میده (dont send) لطفا میتونی کمکم کنی (ببخشید اینقدر پرو هستم ) . راستی وقتی تو map editor هم می گذارم ساختمان رو دره پیت و قاطی پاتی نشون میده .
لطفا کمکم کن :11:

hrgh2
23-07-2007, 18:11
متاسفم دوست من من از اونجا به بعدش را نمي دانم

مرتضی nvcd
24-07-2007, 03:35
سلام دوست عزیز

میشه یه جای دیگه رو برای دانلود این اسکریپ معرفی کنی من با ادرس قبلی مشکل دارم

hrgh2
24-07-2007, 17:19
نه من اين لينك را هم به سختي پيدا كردم متاسفم