PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست سايت هاي آپلود و سوالات درباره آپلود فايل

omid81
07-07-2007, 14:52
سلام . چند تا از سايت هاي خوب براي آپلود فايل رو اين جا معرفي كنيد
مي خواستم ببينم توي اين سايت آهنگ هم ميشه آپلود كرد؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دوستون دارم :40:

omid81
07-07-2007, 14:55
اگه يه موقعي با آپلود كردن فايل ها مشكل يا سوالي داشتم همين جا مطرح ميكنم با تشكر و سپاس فراوان

amintnt
07-07-2007, 15:02
سلام..........

UploadBazar.com

موفق باشید :)

negar20
22-07-2007, 19:12
اگر ممكنه يه سايت خوب براي آپلود آهنگ به من معرفي كنيد.

boy iran
22-07-2007, 20:05
در حال حاضر 2share هست که من خودم ازش استفاده میکنم و قبولش دارم

پرشین گیگ هم دیشب داشتم آپلود میکردم که مسخره میگفت محدودیت شما برای دانلود در ساعت تموم شده و مفت گرونه :46:

afshinjj
22-07-2007, 20:36
سلام . چند تا از سايت هاي خوب براي آپلود فايل رو اين جا معرفي كنيد
مي خواستم ببينم توي اين سايت آهنگ هم ميشه آپلود كرد؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دوستون دارم :40:

خير فقط ويديو و عكس اونم به منزله ديدن نه دانلود

چرا از 4shared يا از رپيدشير و ديو شير استفاده نمي كني كه اكثرا ازشون استفاده مي كنن .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سايت باكس هم است كه بايد ثبت نام كني :

Aminzikzak
22-07-2007, 21:11
نه رفیق ما تویه tinypic.com فقط میتونیم عکس آپ کنیم و برای بقیه چیزهاش باید اکانت داشته باشیم.

سرد
23-07-2007, 02:17
يكي از دوستان :10:سوالي در مورد ريشه ومعنا وكاربرد كلمه upload داشت من درست نتونستم كمكش كنم اگه كسي مي دونه كامل بگه تا بهش بگم
با اين همه ممتشكرم negar20

negar20
23-07-2007, 09:10
آپلود برعكس كلمه دانلوده. دانلود يعني ما از شبكه اينترنت برنامه اي يا هر چيز ديگه اي رو دريافت كنيم. اما آپلود يعني ما برنامه اي رو از هارد خودمون به روي شبكه اينترنت قرار ميديم.تا ديگران يا هر شخصي كه ما ميخواهيم از اون استفاده كنه. نميدونم توضيحم كامل بود يا نه فقط خواستم به زبان ساده توضيح بدم.

Hazy
23-07-2007, 10:57
: معرفی و درخواست سايت های File Hoster : آپلود مجانی