PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در باره بالا نيامدن سايت ما در بعضي استانها

hamids54
07-07-2007, 11:20
سلام

يكي از كاربران سايت ما گفته كه سايت در شهر اونها بالا نمياد... با يه isp ديگه هم
چك كرده همينطور بوده... در حاليكه در تهران و بعضي استانها مشكلي وجود نداره
... اون گفت كه پيغام ***** شدن ظاهر نشده...

ميخواستم بپرسم علت اين مسئله چي هست؟

ya30n
07-07-2007, 23:00
دوست خوبم
سايت منم اول ييهو بسته نشد ولي بعد از مدتي ديگه همه isp ها بستن...از شما هم متاسفانه همين جوري ميشه
يا حق (:

hamids54
09-07-2007, 14:08
نه ***** نيست و قرار هم نيست كه در آينده ***** بشه... اگر ***** شده باشه در هر كجاي كشور كه باشيد بلافاصله پيغام ***** ظاهر ميشه... اين چيزي كه هست كه يكي از پاسخ دهندگان تلفني بخش -------- مخابرات گفت... خوشبختانه نگراني من از اين بابت رفع شد...اونها گفتند كه بگرديم ببينيم كدام ISP ها چنين برخوردي با سايت من دارند... تا اونها رسيدگي كنند...

جالب اينه كه دوست تبريزي من گفت كه با يك ISP ديگه هم چك كرده همين مسئله رخ داده!...به اين ترتيب مسئله استاني ميشه

با هاستم تماس گرفتم ميگه اين مسائل به ما ارتباطي نداره... ممكنه اشكالي در روتور ها باشه...وگفتند كه هر كسي كه مشكل داره
بگيد يك شماره tracert رو بنويسه ... تا ببينيم چه پيغامي ظاهر ميشه ( بايد IP اختصاصي داشته باشه)

به يكي از اون ISP ها ي تبريزي ايميل زدم فعلا كه جوابي نيومده... تلفني هم جواب نميدن...
حالا بطور اتفاقي يك استان رو پيدا كردم كه اين طور بود... بقيه استانها رو چه كنم...

من موندم كه چه كنم...