PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه‌ی كوله پشتي

aristotel
07-07-2007, 10:00
از امشب دوباره كوله پشتي داره مياد ميتونيم اين برنامه را ببينيم خب نظر پيشنهاد را در اين تاپيك قراردهيدو.

shvalaie
07-07-2007, 13:31
شرمنده ...

من اصلا نميدونم اين برنامه درباره چيه ... تبليغش رو ديدم اما ... قبلا نديده بودمش ... ممكنه يه توضيحي بدين؟

Asalbanoo
07-07-2007, 14:07
شرمنده ...

من اصلا نميدونم اين برنامه درباره چيه ... تبليغش رو ديدم اما ... قبلا نديده بودمش ... ممكنه يه توضيحي بدين؟

سلام
فکر کنم سری جدید برنامه (یا همان talk show) فرزاد حسنی باشه....توی هر قسمت مهمانی دعوت کرده و باهاش صحبت می کرد....

ehsan30
07-07-2007, 17:14
سلام
آدم تبلیغ قسمت 4 را که در tv میبینه فکر می کنه یک فیلم 2007 آمریکایی قرار پخش بشه !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بای

moryabdi
07-07-2007, 17:32
از امشب دوباره كوله پشتي داره مياد ميتونيم اين برنامه را ببينيم خب نظر پيشنهاد را در اين تاپيك قراردهيدو.
نه .... باز دوباره شروع شد...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Behroooz
07-07-2007, 17:42
باز اين يارو مجري لوسه ميخواد بياد ؟

aristotel
07-07-2007, 18:10
البته همچين لوس نيست حداقل از اون رشيدپور بهتره

Ac.Milan
08-07-2007, 11:43
حسنی کلا آدم بی ادبیه!!! همیشه سعی داره با خرد کردن دیگران خودش رو بالا ببره. یا همیشه اسم کسایی رو می بره و اشک تو چشاش جمع می شه!!! خیلی متظاهره!!!

Behroooz
08-07-2007, 12:10
اميدواريم اين قسمت 4 مثل بقيه نباشه .

R10MessiEtoo
08-07-2007, 12:38
باز اين يارو مجري لوسه ميخواد بياد ؟
و

حسنی کلا آدم بی ادبیه!!! همیشه سعی داره با خرد کردن دیگران خودش رو بالا ببره. یا همیشه اسم کسایی رو می بره و اشک تو چشاش جمع می شه!!! خیلی متظاهره!!!

اینجوری صحبت نکنید که شاکی میشم. در حال حاضر تنها شومن واقعی تلویزیون ایران فرزاد حسنی هست اصلا حرکاتش مصنوعی نیست بارها این رو ثابت کرده، یک آدم با تحصیلات بالا، آدمی معتقد، باهوش و آی کیو بالا، حاضر جواب، خوش برخورد ، خوش چهره، و با جسارت خاص خودش. همیشه برنامه هاش پرطرفدار بوده حتی در رادیو. جالبه الان حدود 3 سالی که کارگردان برنامه های رادیویی شده در این مدت کلی از کسایی که از رادیو بدشون میومده الان عاشقش شدند. در مورد کوله پشتی هم به نظر من اگر از افراد مشهورتری برای حضور در برنامه اش دعوت می کرد بدون شک بهترین برنامه تاریخ تلویزیون میشد ولی همینجوری هم با اجرای فرزاد بسیار عالی هست. تا حالا چند برنامه تلویزیونی دیدید که به سری چهارم بکشه؟

shvalaie
08-07-2007, 14:45
ممنون عسل بانو جان
من اصلا اين talk show رو نديدم. واجب شد حتما سري جديدش رو حداقل يكي دو قسمتش رو ببينم...

اما فكر ميكنم كه توي صدا و سيما بالاخص ... مجري ها مجبورند كه چيزهايي رو رعايت كنن... يكيش به نظرم همون چيزيه كه بعضيها بدشون مياد... مثلا اشك توي چشمها جمع شدن و ...

بعدش هم پاچه خواري يه جورايي توي خون ما ايرانيها رسوخ كرده...

Amin
08-07-2007, 16:38
سلام
سری اول این برنامه رو میدیدم
برنامه جالبی بود
و با اجرایی خوب و متفاوت

اما هر دوره که گذشت این حس دوست داشتن کم رنگ تر شد و جای خودشو به تنفر داد
شاید هیچ مجری به خوبی آقای حسنی نمیتونست این کار رو بکنه

بی ادبی و گستاخی به مهمانان درس خوانده برای ابراز وجود ... مثل اینکه احساس بزرگی و فهمیدگی بهش دست میده وقتی بقیه رو میکوبه و مسخره میکنه
در عوض جا نماز آب کشیدن و دو رویی و تظاهر و لوس بازی در مقابل مهمانان خاص

کلام آخر
نمی بینم که حرص نخورم

Asalbanoo
10-07-2007, 22:57
نمی دونم امشب اولین شب برنامه بود یا نه.. من امشب تازه دیدم....

به نظرم ست صحنه شیک بود.. یا حداقل از سیری قبلی خیلی بهتر بود و البته متفاوت....خودش هم انگاری یه ریزه کمتر حرف می زد...

S@eid
11-07-2007, 00:51
نمی دونم امشب اولین شب برنامه بود یا نه.. من امشب تازه دیدم....

به نظرم ست صحنه شیک بود.. یا حداقل از سیری قبلی خیلی بهتر بود و البته متفاوت....خودش هم انگاری یه ریزه کمتر حرف می زد...امروز قسمت سومش بود ... قسمت اول یه اقای فرهنگ نامی رو اوورده بودن که خیلی حرف های قشنگی می زد ...
دیروز هم دو تا کاریکاتوریست اوورده بودن ... امشب هم که ما ندیدیم چون برقمون رفته بود ...
فرزاد گل بود ، توی این سری جدید گل تر شده ...

Mahdi Hero
11-07-2007, 01:15
منم با نظره امين موافقم سری اولش جالب بود اما سريايه بعدش خيلی بد شد
فرزاد حسنی هم که ديگه بعد سری اول خودشو حسابی گم کرد و با پاچه خواری يه سری
افراد ذاته کثيفشو نشون داد که چطور يه سری آدم با شخصيت رو ميکوبه بعد از اون طرف
چطوری پاچه خواری ميکنه اگه مجری اين برنامه کسه ديگری بود 100 درصد نگاه ميکردم اما چون
اين شخص مجريشه به هيچ وجه حاضر نيستم نگاه کنم

Amin
11-07-2007, 01:56
فرزاد گل بود ، توی این سری جدید گل تر شده ...
سلام
قیافش رو میگین دیگه سعید جان ؟ آره بالا و پایین و وسط ابروهاشو بند انداخته حسابی صورتش باز شده :دی
سفیدتر هم شده
احتمالا به خاطر همین میگین گل تر شده

sise
11-07-2007, 02:01
دیروز هم دو تا کاریکاتوریست اوورده بودن ... امشب هم که ما ندیدیم چون برقمون رفته بود ...

من حاضرم همیشه اینطور وقتی برقمان برود.

Sharingan
11-07-2007, 08:27
و

اینجوری صحبت نکنید که شاکی میشم. در حال حاضر تنها شومن واقعی تلویزیون ایران فرزاد حسنی هست اصلا حرکاتش مصنوعی نیست بارها این رو ثابت کرده، یک آدم با تحصیلات بالا، آدمی معتقد، باهوش و آی کیو بالا، حاضر جواب، خوش برخورد ، خوش چهره، و با جسارت خاص خودش. همیشه برنامه هاش پرطرفدار بوده حتی در رادیو. جالبه الان حدود 3 سالی که کارگردان برنامه های رادیویی شده در این مدت کلی از کسایی که از رادیو بدشون میومده الان عاشقش شدند. در مورد کوله پشتی هم به نظر من اگر از افراد مشهورتری برای حضور در برنامه اش دعوت می کرد بدون شک بهترین برنامه تاریخ تلویزیون میشد ولی همینجوری هم با اجرای فرزاد بسیار عالی هست. تا حالا چند برنامه تلویزیونی دیدید که به سری چهارم بکشه؟

:2: :41:
به نظر منم فرزاد اصلا مجري خوبي نيست....!!!! بلكه خيليم افتضه....

Behroooz
11-07-2007, 09:35
انگار در هر زمينه اي اطلاعات داره . ولي ...

R10MessiEtoo
11-07-2007, 09:38
منم با نظره امين موافقم سری اولش جالب بود اما سريايه بعدش خيلی بد شد
فرزاد حسنی هم که ديگه بعد سری اول خودشو حسابی گم کرد و با پاچه خواری يه سری
افراد ذاته کثيفشو نشون داد که چطور يه سری آدم با شخصيت رو ميکوبه بعد از اون طرف
چطوری پاچه خواری ميکنه اگه مجری اين برنامه کسه ديگری بود 100 درصد نگاه ميکردم اما چون
اين شخص مجريشه به هيچ وجه حاضر نيستم نگاه کنم
هر کسی یک نظری داره اما این نظر دیگه خیلی سلیقه ای هست شما از هر کسی بدت میاد اینجوری ازش صحبت می کنی؟ ذات کثیف؟؟؟؟ شما چطوری تونستی بفهمی ذاتش کثیفه؟ اینجور اظهار نظرها دقیق نیست بله اگر کسی هستی که از رفتار فرزاد مقابل همون یه سری افراد خوشت نمیاد یعنی در واقع از اون یک سری افراد خوشت نمیاد صاف و پوست کنده بگم از افراد پایبند به عقیده خوشت نمیاد مسلما برنامه افتضاحیه (از نظر تو) همونطور که خیلیها از نحوه صحبت فرزاد با «ع ا ه ر» در برنامه فوق العاده و کلا اجرای او در اون برنامه خوششون نیومد این دلیل نمیشه که ذاتش کثیف؟! باشه. ضمنا برای بار چندم میگم فرزاد حسنی هر چی باشه مجری نیست،( بازیگر، شاعر، کارگردان رادیو، )در اصل یک شومن هست این با مجری خیلی فرق می کنه. مجری فقط هر چی بهش میگن اجرا می کنه اما شومن در لحظه عملی رو انجام میده که برای بیننده جذاب باشه و ...

Mahdi Hero
11-07-2007, 10:13
هر کسی یک نظری داره اما این نظر دیگه خیلی سلیقه ای هست شما از هر کسی بدت میاد اینجوری ازش صحبت می کنی؟ ذات کثیف؟؟؟؟ شما چطوری تونستی بفهمی ذاتش کثیفه؟ اینجور اظهار نظرها دقیق نیست بله اگر کسی هستی که از رفتار فرزاد مقابل همون یه سری افراد خوشت نمیاد یعنی در واقع از اون یک سری افراد خوشت نمیاد صاف و پوست کنده بگم از افراد پایبند به عقیده خوشت نمیاد مسلما برنامه افتضاحیه (از نظر تو) همونطور که خیلیها از نحوه صحبت فرزاد با «ع ا ه ر» در برنامه فوق العاده و کلا اجرای او در اون برنامه خوششون نیومد این دلیل نمیشه که ذاتش کثیف؟! باشه. ضمنا برای بار چندم میگم فرزاد حسنی هر چی باشه مجری نیست،( بازیگر، شاعر، کارگردان رادیو، )در اصل یک شومن هست این با مجری خیلی فرق می کنه. مجری فقط هر چی بهش میگن اجرا می کنه اما شومن در لحظه عملی رو انجام میده که برای بیننده جذاب باشه و ...

دوسته عزيز نميخواستم اينو بگم اما حالا ميگم من قبلا تو همون سريه اول طرفداره اين مجری بودم
و کارشو قبول داشتم و اينو هم قبول داشتم که با مجری هايه ديگه فرق ميکنه اما اگه برنامه هاشو
دنبال ميکردی ميديدی که جلويه بعضی از افراده حکومت چطوری پاچه خواری ميکرد و بعد چطوری
جلويه يه مشت آدم چيز فهم و استاد لنگو و لقت مينداخت و اون ذاتشو نشون ميداد
:41:

R10MessiEtoo
11-07-2007, 10:40
دوسته عزيز نميخواستم اينو بگم اما حالا ميگم من قبلا تو همون سريه اول طرفداره اين مجری بودم
و کارشو قبول داشتم و اينو هم قبول داشتم که با مجری هايه ديگه فرق ميکنه اما اگه برنامه هاشو
دنبال ميکردی ميديدی که جلويه بعضی از افراده حکومت چطوری پاچه خواری ميکرد و بعد چطوری
جلويه يه مشت آدم چيز فهم و استاد لنگو و لقت مينداخت و اون ذاتشو نشون ميداد
:41:

منم نمی خواستم دیگه چیزی بگم چون تبدیل به چت روم میشه ولی ...خب دیگه همینی که من میگم تو با فرزاد حسنی مشکل نداری با یک چیز دیگه مشکل داری که راه حلش هم از این مملکت رفتن هست.
امیدوارم این بحث تموم بشه چون به نتیجه ای نخواهد رسید.

S@eid
11-07-2007, 11:49
سلام
قیافش رو میگین دیگه سعید جان ؟ آره بالا و پایین و وسط ابروهاشو بند انداخته حسابی صورتش باز شده :دی
سفیدتر هم شده
احتمالا به خاطر همین میگین گل تر شده ...نه امین جان ... منظورم قیافه ش نبود ... احساس می کنم توی این سری جدید متین تر شده ...

همیشه همین طوره ... ادم های پرطرفدار منتقدین اتیشی هم زیاد دارن ... البته منتقد که چه عرض کنم ...

راستی اگر دوست داشتین می تونین توی این تاپیک هم در مورد فرزاد نظر بدین ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Asalbanoo
11-07-2007, 12:11
احساس می کنم توی این سری جدید متین تر شده

با اینکه فقط یک قسمت دیدم.. اما متوجه شدم که کمی کمتر حرف می زنه....

مهمترین ویژگی که داره این هست که روی حرف زدن مسلطه

h128mk
11-07-2007, 12:23
سری جدید با ادب تر شده :27:

اگه تا آخرش همین طوری بمونه خوبه .

shvalaie
11-07-2007, 12:31
سلام

چه كانالي و چه ساعتي نشون ميده؟

h128mk
11-07-2007, 13:29
شبکه 3
به ساعتش دقت نکردم
فکر کنم
ساعت 9 باشه

minizoro
12-07-2007, 18:50
بابا شما ام تا گندش در نيومده جمع كنيد اين بحثو خوبه تنها برنامه اييه كه بعضي از آدم ها رو كه سال به سال جواب پس نميدن ميشونه سر جاشونو سوال پيچشون ميكنه درستش هم همينه فرزاد حسني هم يكمي اگه پاچه خواري افراد بزرگ رو نكنه كارش راه نميفته نميشه كه اصلا پاچه خواري نكرد؟؟ شما ها خودتون يعني ديگه اصلا پاچه خوار نيستين ديگه نه؟؟؟!!! تو اين دور و زمونه اگه بخواي فقط يك رو داشته باشي مردي. بايد باهركي به زبون خودش صحبت كني و در موارد لازم پاچه خواري تا كارت راه بيفته
ولي از اين حرفها گذشته آقا بگين گريمور اين آقا فرزاد كيه اينجور تميز ابروهاشو تميز كاري ميكنه... ماشاالله چقدر پر پشته
انصافا اين سري جديده دكور خيلي خيلي خوبي دارن دهنم واز موند تو اين دكور جديده
زياد مته لاي خشخاش نذارين .........

jooya
12-07-2007, 19:18
حاجی کله گنده ها قضیه اشون فرق داره با آدم های عادی این بابا کوچیک و بزرگ حالیش نمیشه فقط دوست داره بکوبه که بگه منم هستم توی هر ضمینه ای هم اظهار وجود میکنه .

یادمه توی سری قبلیش فکر کنم یه بابایی رو اورده بودن که توی پسکسار یا دیزنی کار میکرد اومده ایران و توی کوله پشتی چنان از طرف زده بود جلو که کس ندونه فکر میکرد طرف یه انمیشن ساز خفنه آخه یکی نیست بهش بگه آخه رشته تحصیلیت چه ربطی به انمیشن داره که مثل قاشق نشسته میپری وسط

یه بار هم نشد مثل بچه آدم بشینه و وش کنه که طرف چی میکه همیشه باید یه اظهار نظر بیخودی بکنه .

sise
13-07-2007, 10:41
بابا شما ام تا گندش در نيومده جمع كنيد اين بحثو خوبه تنها برنامه اييه كه بعضي از آدم ها رو كه سال به سال جواب پس نميدن ميشونه سر جاشونو سوال پيچشون ميكنه درستش هم همينه فرزاد حسني هم يكمي اگه پاچه خواري افراد بزرگ رو نكنه كارش راه نميفته نميشه كه اصلا پاچه خواري نكرد؟؟ شما ها خودتون يعني ديگه اصلا پاچه خوار نيستين ديگه نه؟؟؟!!! تو اين دور و زمونه اگه بخواي فقط يك رو داشته باشي مردي. بايد باهركي به زبون خودش صحبت كني و در موارد لازم پاچه خواري تا كارت راه بيفته
ولي از اين حرفها گذشته آقا بگين گريمور اين آقا فرزاد كيه اينجور تميز ابروهاشو تميز كاري ميكنه... ماشاالله چقدر پر پشته
انصافا اين سري جديده دكور خيلي خيلي خوبي دارن دهنم واز موند تو اين دكور جديده
زياد مته لاي خشخاش نذارين .........

اولین باره که میبینم یه نفر رسما از پاچه خوری طرفداری میکنه. بازم خوبه یه نفر پیدا شد راستشو گفت!!
من اگه بخوام اینکارو بکنم جلو 40 ، 50 میلیون آدم اینکارو نمیکنم.