PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نقل قول

meshkiposh2200
06-07-2007, 19:03
من بعضی از پست ها را دیدم که بیشتر از 1 نقل قول در پست به کار رفته این عمل چگونه اامکان پذیر هستش؟:5:

Lovelyman
06-07-2007, 19:10
خوب شما هر نقل قولي كه مي خواي بدي يه دونه:
[QU OTE][/QUOTE] ازينا ميزاري بين شون حرف مربوطه رو ميزاري!!! فاصله ي بين u و o رو بردار

Ahmad
06-07-2007, 19:13
دوست عزيز

شما از پست اول شروع كن و بر روي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به ترتيب كليك كن. تا بشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و در پست آخر بر روي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] كليك كن.

همه پستهاي درخواستي در اختيار شماست.

BKM_MAHDI
06-07-2007, 19:16
من بعضی از پست ها را دیدم که بیشتر از 1 نقل قول در پست به کار رفته این عمل چگونه اامکان پذیر هستش؟:5:

[QU OTE] ازينا ميزاري بين شون حرف مربوطه رو ميزاري!!! فاصله ي بين u و o رو بردار[/quote]

دوست عزيز

شما از پست اول شروع كن و بر روي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به ترتيب كليك كن. تا بشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و در پست آخر بر روي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] كليك كن.

بچه ها دستتون درد نكنه.منم ياد نداشتم وروم نميشد بپرسم.اينم واسه ي نمونه

hosseintdk775
06-07-2007, 19:22
بسم الله الرحمن الرحيم
با سلام
يك نكته اي كه هست اين است كه احتياج نيست كه در آخر دكمه نقل قول را بزنيد همان ارسال پاسخ را هم بزنيد كار مي كند.

Blue Ray
06-07-2007, 19:24
منم یه چیزی اضافه کنم :

متنی رو که می خوای تو کادر نقل قول قرار بگیره رو کپی/پیست کن و بعد متن رو انتخاب و دکمه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو بزن.

Lovelyman
06-07-2007, 19:27
[QU OTE] ازينا ميزاري بين شون حرف مربوطه رو ميزاري!!! فاصله ي بين u و o رو بردار[/QUOTE]

:31: :27:
منم یه چیزی اضافه کنم :

متنی رو که می خوای تو کادر نقل قول قرار بگیره رو کپی/پیست کن و بعد متن رو انتخاب و دکمه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو بزن.
خوب منم همينو گفتم فقط با كد!!!

بسم الله الرحمن الرحيم
با سلام
يك نكته اي كه هست اين است كه احتياج نيست كه در آخر دكمه نقل قول را بزنيد همان ارسال پاسخ را هم بزنيد كار مي كند.
اون كار واسه وقتيه كه نميخواي اديت كني!
:11: :10:

godsmak
06-07-2007, 19:49
دست همتون درد نکنه، میشه اسمش رو گذاشت یه آموزش کوچیک ولی بسیار کاربردی!

meshkiposh2200
07-07-2007, 00:37
[QU OTE] ازينا ميزاري بين شون حرف مربوطه رو ميزاري!!! فاصله ي بين u و o رو بردار[/QUOTE]

دوست عزيز

ازينا ميزاري بين شون حرف مربوطه رو ميزاري!!! فاصله ي بين u و o رو بردار

بچه ها دستتون درد نكنه.منم ياد نداشتم وروم نميشد بپرسم.اينم واسه ي نمونه[/QUOTE]

بسم الله الرحمن الرحيم
با سلام

منم یه چیزی اضافه کنم :

ازينا ميزاري بين شون حرف مربوطه رو ميزاري!!! فاصله ي بين u و o رو بردار

:31: :27:
خوب منم همينو گفتم فقط با كد!!!

اون كار واسه وقتيه كه نميخواي اديت كني!
:11: :10:[/QUOTE]

از همتون ممنونم