PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آبا ویندوز ویستا اصل با ویندوز کرک شدش فرقی داره؟

S0R3N4
06-07-2007, 18:31
سلام دوستانیک سولی داشتم
در فروشگاه پی سی ورلد ویندوز ویستا برای فروش هست و نوشته شده که چندین کرک معتبر داره.
همونطور که میدونید ویندوز ویستا نسخه Ultimate خیلی گرون هست.اما اگه پولش رو داشته باشیم ارزش خریدن داره یا نه همون کرک ها هم کار نسخه ارجینال رو میکنن>؟

راشتی قیمت نسخه Ultimate چنده؟

ممنون

mosadr
16-11-2007, 15:45
سلام
من اینجا (آلمان) توی یه فروشگاه زنجیره ای وسائل الکتریکی که خیلی معروفهSATURN و مثلا ارزونه ویستا ultimate رو قیمتشو چگ کردم. قیتمتش حدود 600 یورو هست. شاید تو ایران خیلی ارزونتر باشه: اما اینجا هیچ کاربر خصوصی اونو نمی خره. میگه پول زیادی برای چی بدم به امکاناتی که به کار من نمیاد.
در مورد استفاده از کرک اینو می دونم که حداقلش اینه که از UPDATE ها و نرم افزارهای مایکروسافت نخواهی تونست استفاده کنی.

KAVIAN AMINI
18-11-2007, 10:13
سلام دوستانیک سولی داشتم
در فروشگاه پی سی ورلد ویندوز ویستا برای فروش هست و نوشته شده که چندین کرک معتبر داره.
همونطور که میدونید ویندوز ویستا نسخه Ultimate خیلی گرون هست.اما اگه پولش رو داشته باشیم ارزش خریدن داره یا نه همون کرک ها هم کار نسخه ارجینال رو میکنن>؟

راشتی قیمت نسخه Ultimate چنده؟

ممنون
====================
با سلام
اتفاقا اخیرا من یک دی وی دی پیدا کرده ام که کرک کامل ویستا Ultimate را دارد. من آنرا تست کرده ام و اینک بیش از 40 روز است که جواب داده و ویستای من به مشکلی برخورد نکرده ...
البته من این کرک را روی ویستا بوت داس 3 سی دی تست کردم و جواب داد.
با احترام
امینی

usfelme
18-11-2007, 12:06
نه هیچ فرقی نداره.فقط ممکنه بعضی مواقع مجبور شی متد کرکت رو عوض کنی

symk
30-11-2007, 15:33
همیشه همینطوری بوده . میگن که کرک با اصل فرقی نداره ولی واقعیت چیز دیگست . اونطوری بود که ماکروسافت الان باید تخته میکرد . باید اورجینال رو با کرک تست کنی اونوقت فرقشونو میبینی. در نسخه های کرک و کپی معمولا" بعد از یه مدت ویندوز شروع میکنه به پیغامهای خیارد و از این قبیل ولی خدا وکیلی در نسخه های اورجینال تا 2 سال هم راحت میشه کار کرد .

D o l f i n
01-12-2007, 21:45
100% فرق داره مطمئن باشید
من با ویندوز xp هم اورجینال کار کردم هم کرک شده واقعا تو پایداری و دوام واقعا خیلی فرق داره

graphmax
01-12-2007, 22:16
من بعید می دونم برای یه کاربر معمولی فرقی داشته!
پایدار بودن یا نبودن ویندوز هم بیشتر به نوع استفاده کاربر از کامپیوتر داره.
امیدوارم سایر اساتید هم نظرشون رو بدن.

usfelme
02-12-2007, 14:14
من بعید می دونم برای یه کاربر معمولی فرقی داشته!
پایدار بودن یا نبودن ویندوز هم بیشتر به نوع استفاده کاربر از کامپیوتر داره.
امیدوارم سایر اساتید هم نظرشون رو بدن.

کاملا تایید میشه.:10:

ghafari3
04-12-2007, 20:53
مطمئن باشید هیچ فرقی نمیکنه. البته به شرطی که فایلهای نصب دستکاری نشده باشه.

اگر شما دی وی دیه ارجینال ویستا را بخرید و هنگام نصب بهش سریال ندید ، میشه ویستایی که ما نصب میکنیم. تا 30 روز تست کنید ، بعد کرکش کنید یا سریال ارجینال بدید.

مهم خدمات بعد از فروششه.