PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حالا که رجیستر آزاد شده چطوری میشه روی دبیلو 810 چنچ شده قبلی درایور صدا ریخت؟

cdplayer
05-07-2007, 19:57
سلام
دوستان این تاپیکو برای کسانی زدم قبلا با xs++ درایور دبیلو 810 رو عوض می کردند ولی امثالی مثل من که بلد نیستند با فار منیجر کار کنند لطفا آموزش بدید
در ضمن اینجا چند تا سوال مطرح میشه
حالا که گوشی منو قبلا چنچ کرده بودن الان چطوری میتونم قدم به قدم با فار منیجر در عرض20 دقیقه آگوستیک صدای دبیلو 810 رو عوض کنم
با تشکر

D E V I L
05-07-2007, 20:19
اولا براي كار با فار حتما بايد سريال گوشيتون اصلي باشه.
روش كار به اينصورت هست كه اول فايل SSW مربوط به گوشيتونو با ++xs روي گوشي فلش ميكنيد و بعد ديگه گوشيتون روشن نميشه ولي ميتونيد با فار روش كار كنيد.بعد از اينكه كارتون تموم شد براي روشن شدن گوشي بايد به جاي اينكه فايل REST رو روي گوشي بريزيد بايد كل فايل main رو با ++xs روي گوشي فلش كنيد.
به غير از k750 كه با همون فايل REST روشن ميشه بقيه گوشيها رو بايد با اين روش هك كرد.
آموزش كار با فار هم تو امضام هست فقط قسمت آخرش رو كه نوشته شده :براي روشن گوشي بايد فايل REST رو روي گوشي بريزيد بايد به جاي اينكار كل فايل main رو روي گوشي فلش كنيد.
بازم ميگم حتما بايد رجيستر گوشي اصلي باشه.درسته كه ديگه رجيستر گوشيها آزاد شده ولي بازم اگه روي گوشي چينج اينكار رو بكنيد به مشكل بر ميخوريد.
اول بديد با باكس سريالشو اصلي كنن بعدش ميتونيد با فار با همين روشي كه گفتم گوشي رو هك كنيد.

pouria007
05-07-2007, 20:46
توحيد جان دمت گرم..................................خيلي باحالي

D E V I L
05-07-2007, 21:05
توحيد جان دمت گرم..................................خيلي باحالي
خواهش ميكنم
قبل از اينكه اينكارا رو انجام بدي خوب جاهايي رو كه متوجه نشدي رو بپرس تا به هيچ مشكلي بر نخوري
موفق باشيد:10:

cdplayer
05-07-2007, 22:13
من شیراز هستم شما میتونی برام با باکس فلش کنی

D E V I L
05-07-2007, 23:19
من شیراز هستم شما میتونی برام با باکس فلش کنی
من اهل شيراز نيستم خودمم باكس ندارم
شما ميتوني به يه موبايل فروشي كه باكس داره بدي برات فلش كنه بيشتر از 4-5 هزار تومن هم براي فلش پول نده.حتما يادت باشه به طرف بگي سريالشو اصلي كنه

nakhordemast
06-07-2007, 00:41
اولا براي كار با فار حتما بايد سريال گوشيتون اصلي باشه.
روش كار به اينصورت هست كه اول فايل SSW مربوط به گوشيتونو با ++xs روي گوشي فلش ميكنيد و بعد ديگه گوشيتون روشن نميشه ولي ميتونيد با فار روش كار كنيد.بعد از اينكه كارتون تموم شد براي روشن شدن گوشي بايد به جاي اينكه فايل REST رو روي گوشي بريزيد بايد كل فايل main رو با ++xs روي گوشي فلش كنيد.
به غير از k750 كه با همون فايل REST روشن ميشه بقيه گوشيها رو بايد با اين روش هك كرد.
آموزش كار با فار هم تو امضام هست فقط قسمت آخرش رو كه نوشته شده :براي روشن گوشي بايد فايل REST رو روي گوشي بريزيد بايد به جاي اينكار كل فايل main رو روي گوشي فلش كنيد.
بازم ميگم حتما بايد رجيستر گوشي اصلي باشه.درسته كه ديگه رجيستر گوشيها آزاد شده ولي بازم اگه روي گوشي چينج اينكار رو بكنيد به مشكل بر ميخوريد.
اول بديد با باكس سريالشو اصلي كنن بعدش ميتونيد با فار با همين روشي كه گفتم گوشي رو هك كنيد.

میشه در این مورد توضیح بدی. چرا چنجی ها نمیتونن هک کنن مگه باکس چه بلایی سر گوشی میاره؟؟؟؟
آیا با آپدیت کردن باسایت سونی اریکسون ، گوشی های چنجی بازم گوشیمون بالا نمیاد

D E V I L
06-07-2007, 09:50
میشه در این مورد توضیح بدی. چرا چنجی ها نمیتونن هک کنن مگه باکس چه بلایی سر گوشی میاره؟؟؟؟
آیا با آپدیت کردن باسایت سونی اریکسون ، گوشی های چنجی بازم گوشیمون بالا نمیاد
وقتي سريال گوشي چينج باشه موقعي كه با ++xs‌فلش كني هيچ مشكلي پيش نمياد ولي وقتي گوشي رو روشن كردي روي please wait گير ميكنه اينم بخاطر باگي هست كه برنامه داره ولي اگه سريالش اصلي باشه به اين مشكل برنميخوريد.
خودم تاحالا آپديت نكردم ولي چندتا از بچه هااينكارو كردن و ميگن نتيجه داده و گوشيشون بالا اومده و رجيستر اصلي شده:31:

sony_W810i
07-07-2007, 12:59
وقتي سريال گوشي چينج باشه موقعي كه با ++xs‌فلش كني هيچ مشكلي پيش نمياد ولي وقتي گوشي رو روشن كردي روي please wait گير ميكنه اينم بخاطر باگي هست كه برنامه داره ولي اگه سريالش اصلي باشه به اين مشكل برنميخوريد.
خودم تاحالا آپديت نكردم ولي چندتا از بچه هااينكارو كردن و ميگن نتيجه داده و گوشيشون بالا اومده و رجيستر اصلي شده:31:

سلام..دوست عزیز من هر وقت این SEUS رو راه انداختم تا گوشی اپدیت بشه میگه No Update Available,Your Phone has last software یا همچین چیزایی و خلاصه اپدیت نمیشه..کسی میدونه قضیه چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟:13: :13: :13: :41:

pouria007
09-07-2007, 14:26
سلام..دوست عزیز من هر وقت این SEUS رو راه انداختم تا گوشی اپدیت بشه میگه No Update Available,Your Phone has last software یا همچین چیزایی و خلاصه اپدیت نمیشه..کسی میدونه قضیه چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟:13: :13: :13: :41:
دوست عزيز اين يعني اينکه شما آخرين نسخه نرم افزار (firmware) مخصوص گوشيتون رو داريد و نياز به آپديت نداريد