PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فيزيك كوانتوم : تصور كن!

aristotel
05-07-2007, 18:16
جديدا توي تلويزيون يك فيلم گذاشته بود دراين برنامه چند فيزيكدان و فيلسوف در مورد تصور صحبت مي كردند بله تصور! در اين برنامه گفته شد هر چه را كه ميخواهيد تصور كنيد بدست مي آوريد ! مي پرسند چرا من هي بد مي آرم جواب : چون شما فكر مي كنيد بد آورديد و درباره عكس العمل تون فكر مي كنيد وتمام انرژي هاي عالم دست به دست هم داده و شما بد مي آوريد. فيزيك كوانتوم جواب شما را مي دهد.
ادامه دارد...

Vmusic
05-07-2007, 19:46
یادمه تو این برنامه یکی رو نشون داد که فلج کامل بود فقط می تونست پلک بزنه !! نفس کشیدنشم به وسیله دستگاه بود !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
تصمیم گرفت تا کریسمس با پای خودش از بیمارستان بره !! و نمی دونید با چه تلاشی با پای خودش از بیمارستان خارج شد لحظه فوق العاده ایی بود !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

می شه یکمی بیشتر توضیح بدین دوست من !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aristotel
05-07-2007, 19:55
شما هرچه را بخواهيد فقط بايد تصور كنيد فيزيك كوانتوم به شما مي گويد كه جهان بر پايه انرژي است. انرژي هرچه را كه شما بخواهيد برايتان مي آورد البته به تصور تان نگاه ميكند . مراحل اين پروسه:
1- خواستن: شما در ذهن تان هر چه را بخواهيد تصور كنيد . دنيا در خدمت شماست !
2- فرستادن: در اين مرحله شما بايد منتظر باشيد كه دنيا برايتان بفرستد .
3- گرفتن: بيشتر مردم در اين مرحله نا اميد مي شوند و فكر مي كنند اين خزعبلي بيش نيست يعني احساس بدي دارند خوب دنيا در خدمت شما ست و بر شما نمي فرستد ولي شما بايد منتظر باشيد .ودريافت ميكنيد!
خوب اين از مراحل ولي: شما وقتي احساس بدي داريد يعني به اين هدف نخواهيد رسيد يعني در راه مناسب نيستيد ولي اگر احساس خوبي داريد يعني هدف در نزديكست.
نكته: شمااگر بخواهيد به احساس خوب برسيد بايد فكر كنيد كه اگر آن وسيله را داشتيد چكار مي كرديد مثلا اگر ماشين مدل بالا مي خواهيد فكر كنيد با ماشين داريد در خيابان مي رويد اگر احساس خوبي داشتيد يعني آ‹ براي شما مناسب است در آخر اين مقاله آيه اي از قرآن مجيد مي گذارم: به هر كس كه بخواهد مي دهيم.
پ.ن: در مقاله بعدي از داستان هايي كه براي مردم وشخص من اتفاق افتاده پست مي گذارم.
ادامه دارد...

arash_zp
05-07-2007, 20:02
آقا قربون دستت اگه ميتوني كاملشو واسه دانلود بزار
خيلي مشتاقم :31:
ممنونم

aristotel
05-07-2007, 21:05
آقا قربون دستت اگه ميتوني كاملشو واسه دانلود بزار
خيلي مشتاقم :31:
ممنونم
والله اين دارم خودم مي نويسم هر وقت تموم شد چشم

Mohammad Hosseyn
07-07-2007, 00:58
دوستان برای بحث در مورد فیلم و گرفتن لینک دانلود به این تایپیک برید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مريم سيادتي
10-03-2009, 09:52
از تجربه هاي كه يا استفاده از علم راز يا قانون جذب بدست آورده ايد برايمان بگوييد .ممنون

4i469x
22-11-2009, 01:13
ببینید قاون سوم نیوتن در سطح اجسام به همون شکل در سطح افکار هم وجود داره بخواهید تا به شما دهم ادعونی استجب لکم ببینید در اینجا به قول دکتر آزمندیان فقط بخواید همون لحظه به شما دهدن شما باید از نظر اندازه حرکت کاملا مشخصه که به شما رسیده آرزوی شما استجابت شده و لی زمان مشخص نیست کی وارد زندگی شما میشه؟ مشخص نیست

metaphase
13-11-2010, 22:33
این هم مستند راز 2 که در مورد فیزیک کوانتوم بحث می کنه به نظر من که فیلم خیلی جالبیه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

asauniverse
14-11-2010, 21:29
خیلی جالب و سودمند بود ، لطفا ادامه بدید

amin666
14-11-2010, 23:13
این چیزا بیشتر به متا فیزیک می خوره.به فیزیک کوانتوم چه ربطی داره؟!!فیزیک کوانتوم تو تئوریهای فیزیکی خودش مونده حالا اومده تو عرصه متا فیزیک!نمی دونم چرا جدیدا همه سعی دارن همه چی رو علمی جلوه بدن.قانون جذبو ... تا اونجا که من می دونم توسط فیزیک اثبات نشده.حتی در حد یه تئوری خوب هم باهاش برخورد نمی کنن که ادم دلش خوش باشه.اگه منبعی چیزی دارید که این چیزها رو یا علم ریاضی یا فیزیک ثابت می کنه بگید.ولی اینکه من به یه چیز فکر کنم تمام کاءنات جمع می شن تامن به هدفم برسم یه کم مسخره است.ممکنه تا حدودی درست باشه.ولی دیگه نه هر چی.مثلا من الان با تمام نیرو و انر÷ی بخوام یه پ تاپ داشته باشم از آسمون برام می اد؟!!تنها چیز عجیبی که تو فیزیک کوانتوم یه کم شبیه متا فیزیک هست و هنوز هم فکر کنم توجیه علمی نداره همون اصل مکملیت بوهر هست که نتیجه اصل عدم قطعیت هایزنبرگ هست که می گه شما وقتی به یک الکترون یا فوتون نگاه می کنید ماهیتش رو تغییر می ده بواسطه اینکه شما دارید مشاهده می کنید و نه چیزی بیشتر.یعنی فقط کافیه شما به یک الکترون نگاه کنید تا از خاصیت موجی به ذره بره و بر عکس.البته اونم نه در هر موقعیتی.تو آزمایشات خاص.البته نمی دونم شاید الان توجیه هم براش باشه.یا شاید هم این قانون جذب و ... به این شدتی که شما می گید نیست اگه علمی ثابت شده باشه