PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه Exe Maker يک زبان برنامه نويس ساده و قدرتمند

p30man
21-08-2005, 20:21
با سلام
دوستان اگر کسي برنامه فوق را سراغ داشت چه در اينترنت و چه در سي دي هاي ارشيو لطفا" من را در جريان قرار بده برنامه خيلي ساده با قدرتي زيادي براي برنامه نويس مي باشد با تشکر
parsan02@hotmail.com

Nesta
21-08-2005, 20:52
سلام دوست عزیز .
لطف کنید که درباره این برنامه و کار آن نیز توضیح بدین که شاید برنامه بهتری به شویما معرفی‌ بشه .
و این که اگر هم پیدا شد دوستان لینک رو اینجا میگذارند و نیازی به ایمیل نیست متشکر از شما.
:D

p30man
22-08-2005, 18:21
با سلام و سپاس
اين برنامه تا جاپي كه من اطلاع دارم و يكي از دوستان با ان كار مي كرد و فعلا نيست وندارد قابليت زيادي دارد
برنامه نويس با دستورهاي ساده و سريع 2- كم حجم و قابليت بازيابي سريع 3- تواناپي فراخوندن ديتا بيس از ساير برنامه ها مانند اكسس و غيره 4- تواناپي نمايش پيام و رمزي كردن اطلاعات و ... 5- ازهمه مهمتر بيشتر برنامه هاي بصورت پلاگين و اماده مي باشد وخيلي سريع و با اندك وقت مي تواني برنامه درست و كارا تهيه كني دوستم مي گفت سايت ندارد و فرم دارد كه به زبان خارجي است و من سرچ كردم به نتيجه اي نرسيدم در سطح دلفي ولي با يادگيري خيلي سريع و توانادي فوق العاده احتمال دارد از توليدكنندگان ان كشور امريكا باشد ولي در ايران كمتركسي با ان اشنا است با تشكر از محبت جنابعالي