PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا دائمآ رزولوشن مانیتورم بهم میخوره ؟

jooya
04-07-2007, 18:58
نمیدونم واسه چی از وقتی ویندوزم رو عوض کردم دائمآ رزولوشن و فرکانس مانیتورم بعد از خاموش و روشن کردن البته یه خط در میون عوض میشه .

البته بعد از نصب ویندوز یه سوالی پرسید که آیا میخوای بهترین رزولوشن رو مناسب با مانیتور انتخاب کنیم من هم زدم آره ، الان نمیدونم که از کجا باید اون رو غیر فعال کنم .

مانیتورم ال جی 57i هست ، crt هم هستش 7 سال دارمش .

الان روی 1024*768 هستش و فرکانسشم 85 هست . رنگشم روی 32 بیت . و وقتی عوض میشه میره روی 800*600 و فرکانس 60 .

راستی کارت گرافیکم هم Nvidia fx 5500 هست و بردش گیگاهست .

ممنون میشم کمک کنید .

ahsanx
05-07-2007, 05:15
دوست عزیز شما میتونی از سیدی بهنما که به همراه مانیتور LG هست استفاده کنی شاید مشکلت حل بشه . من یه بازی

داشتم که برای اجرا به resolution خاصی احتیاج داشت و موقع اجرا خودش resolution رو تغییر میداد . شاید شما هم برنامه

ای نصب کردی که موقع اجرای ویندوز , اجرا میشه و resolution رو تغییر میده . موفق باشی

jooya
05-07-2007, 14:45
ممنون ولی الان ونمون نیستم و اون سی دی که میگین رو مطمئن هم نیستم داشته باشم . آخه 7 سال پیش خریدم .
بازم ممنون . ولی این مشکل من از همون اول بعد از نصب ویندوز به وجود اومد .همونطور هم که گفتم یه سوال مبنی بر تنظیم اتوماتیک رزولوشن بهم داد که من دست شکسته تایئد کردم حکمآ ماله اون منتها الان نمی دونم از کجا درستش کنم .