PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Dial-upییها به ADSLییها کمک کنند

emra228
04-07-2007, 16:59
اگر شما Adsl داشتید و مثل ما 24 ساعته با سرعت بالایی به اینترنت وصل بودید چی کار می کردید و چه استفاده ای از این Adsl می کردید تا پولی که برای اون دادید(حداقل 20 هزار تومان) به خودتون برگرده؟
*** البته حدود 8 گیگابایت هم محدودیت دانلود داشتید

خلاصه: اگه شما Adsl داشتید برای کسب درآمد چیکار می کردید؟

ممنون از همه

Jalal
04-07-2007, 17:03
چه ربطی به عنوان تاپیک داشت

Dial-upییها به ADSLییها کمک کنند

y91z
04-07-2007, 17:37
24 ساعته دانلود میکنم

emra228
04-07-2007, 18:00
چه ربطی به عنوان تاپیک داشت

به نظر شما عنوانش رو باید چی می گذاشتم؟

24 ساعته دانلود میکنم
- اولا محدودیت داره
- دوما مگه مرض دارم. خوب می رم بیرون Cd کینگ رو می خرم تا یکسال خیالم راحته

godsmak
04-07-2007, 18:38
- اولا محدودیت داره
- دوما مگه مرض دارم. خوب می رم بیرون Cd کینگ رو می خرم تا یکسال خیالم راحته

-خب بدون محدودیت هم داره.
-در ضمن منظور از دانلود فقط نرم افزار نیست.
من هم اگه ADSL داشتم که متاسفانه ندارم و واقعا هم بهش نیاز دارم، فقط دانلود میکردم. به جای اینکه در ماه حدود 20 هزار تومان بدم تا برام فایلهامو دانلود کنن.

emra228
04-07-2007, 18:59
در ضمن منظور از دانلود فقط نرم افزار نیست.

مگه دیگه تو اینترنت چی هست که ارزش دانلود کردن رو داشته باشه؟

Stream
04-07-2007, 19:31
برای کسی که آرشیو جمع می کنه حتما هست!

solo_88
04-07-2007, 19:38
در تایید Virgil :

عکس-فیلم-اهنگ-برنامه.......
میتونی دانلودهای پر حجمتو بزاری نصف شب که مجانی باشه....توصیه میکنم قبل از خریدن adsl فکر کنین.

*Necromancer
04-07-2007, 19:40
بشين باهاش بازي انلاين كن همزمان دانلود هم بكن اينجوري جنبه معنوي هم پيدا ميكنه و به خاطر همين نگران پولش هم نيستي!

*Necromancer
04-07-2007, 19:41
در تایید Virgil :

عکس-فیلم-اهنگ-برنامه.......
میتونی دانلودهای پر حجمتو بزاری نصف شب که مجانی باشه....توصیه میکنم قبل از خریدن adsl فکر کنین.

اي برا اونايي كه محدوديت دارن؟

Stream
04-07-2007, 20:00
اونهایی که محدودیت دارن موقع گرفتن Adsl میدونستن که محدودیت دارن!

S0R3N4
04-07-2007, 20:08
خوب فیلم-برنامه-آهنگ دانلود کن بعد بفروش.

Jalal
04-07-2007, 20:12
قبول سفارش دانلود

emra228
04-07-2007, 21:21

قبول سفارش دانلود

من 8 گیگابایت بیشتر اجازه دانلود ندارم و واسه این 8 گیگ 35 هزار تومان با سرعت 12 کیلو بایت بر ثانیه دارم می دم. پس اگر واسه هر گیگ دانلود 1000 تومان(قیمت بازار) بگیرم، پول برق کامپیوترم نمی شه هیچ چی، تازه 27 هزار تومان هم ضرر می کنم. دوری از تهرانه و صد تا دردسر.......

بجز دانلود کار دیگه ای تو این اینترنت نیست که درآمد داشته باشه؟
مثلا مدیران این فروم حقوق نمی گیرند؟

Stream
04-07-2007, 22:07
شما حالت خوبه؟

minizoro
08-07-2007, 00:44
نقل قول:
نقل قول:
قبول سفارش دانلود
من 8 گیگابایت بیشتر اجازه دانلود ندارم و واسه این 8 گیگ 35 هزار تومان با سرعت 12 کیلو بایت بر ثانیه دارم می دم. پس اگر واسه هر گیگ دانلود 1000 تومان(قیمت بازار) بگیرم، پول برق کامپیوترم نمی شه هیچ چی، تازه 27 هزار تومان هم ضرر می کنم. دوری از تهرانه و صد تا دردسر.......

بجز دانلود کار دیگه ای تو این اینترنت نیست که درآمد داشته باشه؟
مثلا مدیران این فروم حقوق نمی گیرند؟

ميدونين من اكثر وقتمو رو وبگردي ميگذرونم شما هم اصلا خودتونو ناراحت نكنين . . . اگه وبگردي كنين اطلاعات به دست ميارين و از اون اطلاعات پول در ميارين همينجوي كه تو اينترنت پول نميدن اينترنت جاي به اشتراك گذاشتن اطلاعاته تا منم همون اطلاعاتي رو داشته باشم كه مثلا يكي تو امريكا داره . . . شما اگه چيزي بلد نباشين نميتونين پولي در بيارين اين مديران انجمن هم كه ميبينين با اطلاعات خيلي خيلي بالا اومدن و دارن از اونا كم و بيش استفاده ميكنن و پول در ميارن. شما هم بهتره اگه واقعا كامپيوتر دوست داري بري تو يه موضوعي اختصاصي كار كني چه ميدونم يكي ميره برنامه نو.يسي چون به رشته اش ميخوره يكي ميره تو تاپيك فيزيك چون فيزيك ميخونه من خودم هم به هنر و گرافيك دو و سه بعدي علاقه دارم و واسه همين هم هست كه دارم الان تو خونه روشون كار ميكنم تا وقتي حرفه اي شدم بيام اينجا اطلاعاتم رو تراوش بدم. من خودم ديال آپي هستم و ميخوام كه 13 تومن بدم با ترنسفر 2.5 گيگ Adsl128 شاتل بگيرم چرا؟؟ چون به من كه بيشتر از دانلود وبگردي ميكنم اين از ديال‌آپي بودن از نظر مالي به صرفه تره. سرعت بالا هزينه ي كم من 2.5 گيگ رو همين تو 1 ماه تمومش كنم به زور آقا جون شما بايد قبل از خريد Adsl ببينين نيازتون چيه ؟؟؟ اهل دانلود هستين ؟؟ اهل وبگردي؟؟ الان اكثر مديراي پي سي Adsl دارند چرا؟ چون نيازشونه و به اونا ديال آپ جواب نميده.
Ok??????????

حالت خوبه؟
با اينم موافقم

karajwizard
08-07-2007, 03:38
یکی از دوستان من اول با دایال آپ شروع کرد و یک سایت راه اندازی کرد تو سایتش برنامه های جالبی گذاشت و بازدید کننده های اون هم به طبع زیاد شدن و در قبال زیاد شدن بازدید کنندگان کسانی هم پیدا شدن تبلیغات محصولاتشون رو به اون دادن این رو هم بگم اگه سایت شما خیلی بازدید کننده داشته باشه حتی برای خرید سایت شما هم حتما اقدام می کنن همین طوری شد که مثل شما adsl گرفت البته نه مثل شما سرعت بالا 64 تا به نطر من که خوبه و به صرفه هم هست

emra228
08-07-2007, 13:15
آقا جون شما بايد قبل از خريد Adsl ببينين نيازتون چيه ؟؟؟ اهل دانلود هستين ؟؟ اهل وبگردي؟؟ الان اكثر مديراي پي سي Adsl دارند چرا؟ چون نيازشونه و به اونا ديال آپ جواب نميده.
من هم کارم وبگردیه و همه اینهایی که گفتی می دونم و چون دیال آپ برام گرون در می یومد و حداقل روزی 3 ساعت تو اینترنت بودم تصمیم گرفتم ای دی اس ال بگیرم.
با توجه به این حرف هایی که زدی و همش رو من می دونم، می خوام ببینم آیا کسی اینجا راهی بلد هست که یه جوری پول بدن؟ خوب من هم کم تخصص ندارم!!!!! فلش، مولتی مدیا بیلدر، فتوشاپ و... رو فولم. و از این طریق دارم کسب درآمد می کنم، برای شرکت ها سی دی تبلیغاتی می سازم. اما می خوام یه درآمدی هم از اینترنت داشته باشم. میشه یا نه؟

یکی از دوستان من اول با دایال آپ شروع کرد و یک سایت راه اندازی کرد تو سایتش برنامه های جالبی گذاشت و بازدید کننده های اون هم به طبع زیاد شدن و در قبال زیاد شدن بازدید کنندگان کسانی هم پیدا شدن تبلیغات محصولاتشون رو به اون دادن این رو هم بگم اگه سایت شما خیلی بازدید کننده داشته باشه حتی برای خرید سایت شما هم حتما اقدام می کنن همین طوری شد که مثل شما adsl گرفت البته نه مثل شما سرعت بالا 64 تا به نطر من که خوبه و به صرفه هم هست
اینم یه حرفیه. کسی راه آسون تری بلد نیست؟

J A V I D
08-07-2007, 13:36
خوب بستگي داره شما از اينترنت چي بخواي اينترنت به نظر من تو ايران بيشتر منبع اطلاعاته تا راهي براي كسب در آمد دليلشم كاملا واضحه چون ما اينجا كرديت كارتو از اين چيزا نداريم كه تو همه دنيا يه چيز كاملا عادي و نداشتنش غير عاديه !!!

موفق و پيروز باشيد

جاويد

yosra_991
08-07-2007, 13:51
خیلی از شرکت ها که آگهی اونا تو روزنامه ها چاپ میشه در آمدزایی از طریق بازدیدکننده ها از اینترنت دارن یعنی اگه شما زنگ بزنی به شما می گن مثلا فلان روز ها چندین ساعت از فلان سایت دیدن کن به این ترتیب هم شما کسب درآمد می کنی هم صاحب اون سایت (البته یه کم حوصله می خواد ولی شما که نمیدونی با Adslت چی کار کنی فکر کنم این بهترین راه باشه )

minizoro
08-07-2007, 15:21
من هم کارم وبگردیه و همه اینهایی که گفتی می دونم و چون دیال آپ برام گرون در می یومد و حداقل روزی 3 ساعت تو اینترنت بودم تصمیم گرفتم ای دی اس ال بگیرم.
با توجه به این حرف هایی که زدی و همش رو من می دونم، می خوام ببینم آیا کسی اینجا راهی بلد هست که یه جوری پول بدن؟ خوب من هم کم تخصص ندارم!!!!! فلش، مولتی مدیا بیلدر، فتوشاپ و... رو فولم. و از این طریق دارم کسب درآمد می کنم، برای شرکت ها سی دی تبلیغاتی می سازم. اما می خوام یه درآمدی هم از اینترنت داشته باشم. میشه یا نه؟

اینم یه حرفیه. کسی راه آسون تری بلد نیست؟

ببين من ميخواستم برم اي دي اس ال بگيرم ولي امروز كه رفتم گفت:
13 تومن پول خودش+
10 تومن هم پول نصبش+
40 تومن هم پول مودمش=
63 تومن.
خوب چون گرون تر از اوني شد كه من انتظارشو داشتم منصرف شدم.
اينطوري حساب كنيم كه شما هر روز 3 ساعت اينترنت داري از 150 تومن پول مخابرات هر 30 روز ميشه 13500 تومن اگر هم 4 ساعت بشه هر ماه ميشه 18000 تومن اگه 5 ساعت ميشه 22500 تومن خوب بازم ضرر ميكنم اگه 63 تومن بدم به ADSL.
اگر هم كه ميخواي كسب در آمد كني از اين راه ها نميتوني دائما كسب در آمد كني و مفيد هم باشه:
(منظورم از اين راهها:)

خیلی از شرکت ها که آگهی اونا تو روزنامه ها چاپ میشه در آمدزایی از طریق بازدیدکننده ها از اینترنت دارن یعنی اگه شما زنگ بزنی به شما می گن مثلا فلان روز ها چندین ساعت از فلان سایت دیدن کن به این ترتیب هم شما کسب درآمد می کنی هم صاحب اون سایت (البته یه کم حوصله می خواد ولی شما که نمیدونی با Adslت چی کار کنی فکر کنم این بهترین راه باشه )

اگه قرار بود اينطوري باشه همه ميلياردر ميشدن. شما خوشبختانه مثل من نيستي كه هيچ چي بلد نباشم. (من تازه تازه ميخوام برم تو كف گرافيك تازه تازه يادش بگيرم) من نميدونم كه شما تا چه حد به قول خودتون "فول" هستين فول داريم تا فول. فول از نظر خودتون يا از نظر يه استاد (بايد اينو درنظر بگيرين) فول محض ميشه "پرو" كه هركسي نميتونه بهش دستيابه در ضمن از من ميشنوي يكي از سه فلش، مولتی مدیا بیلدر، فتوشاپ رو انتخاب كن و توش پرو شو بعد كار واسط زياده. ريخته. اولش بايد با هزينه ي پايين شروع كني حتي رايگان بعد كه همين كار رايگان تو رو 5 نفر ببينه 5 تا سفارش گيرت مياد از اين به بعد هم هر قيمتي بگي اونا هستن چون كارتو ديدن و پسنديدن و اومدن. خوب الحمد لله كه شما از طريق بازار خودمون كار ميكني و فعلا هم تو ايران بهترين نوع كسب در آمد هستش اگه ميخواي با فلش كار كني (و يا بيشتر از بقيه فول هستيش) خيلي راحت مي‌توني تو سايت‌هاي مختلف ايراني كار گير بياري تبليغات فلشي كه حتي تو خود همين p30world هم كم نيست، فناوري فلش كم نيست تو ياهو پرشين گيگ، بلاگفا، در تمامي وبلاگها گوشه ي سمت بالا سمت چپ يه پنجره‌ي كوچك تبليغات هستش؛ فكر ميكني كه اونا طراح نداشته‌اند همينجوري رو هوا طراحي شده‌اند؟؟ نه خير اكثر اون‌ها توسط كسايي طراحي شده كه ميدونه فلان فونت و با فلان سايز بايد كجا به كار ببره و كجا نبره. اگه اونها درسشو خونده باشن شما هم ميتوني با نگاه كردن به كاراي اونا اطلاعاتي رو كه اونا در ضمن تحصيلشون به دست آوردن رو بدست بياري. من خودم با نگاه كردن به همين تابلوهاي تبليغاتي سر در مغازه ها خيلي چيزا ياد گرفتم

خوب بستگي داره شما از اينترنت چي بخواي اينترنت به نظر من تو ايران بيشتر منبع اطلاعاته تا راهي براي كسب در آمد دليلشم كاملا واضحه چون ما اينجا كرديت كارتو از اين چيزا نداريم كه تو همه دنيا يه چيز كاملا عادي و نداشتنش غير عاديه !!!

موفق و پيروز باشيد

جاويد
بله بيشتر تو ايران كاربرد منبعي داره تا كاري (بعضي كشورها ديگه كارمنداشون حتي قيافه‌ي محيط كارشون رو هم نميبينن) طرف از اون ور اينترنت تو سايت كاريابي اعلام ميكنه من مثلا فلان لوگو رو براي شركتم با سايز فلان با مشخصات فلان نياز دارم بعد اون سايته هم به گرافيستهايي كه تو سايت ثبت نام كرده‌اند ميگه ارزونترين و بهترين كار ميشه كار كار فرما. اگه ميخواين كه كارهاي اينترنتي تو ايران هم بيشتر بشه بايد از خودتون شروع كنين (خودتون از من بهتر ميدونين كه چقدر باعث پيشرفته)
حرف آخرم براي شما (emra228) اينه كه اگه تو فلش دستتون خوبه و زوق هنري خوبي دارين (و واقعا ميخواين تو اينترنت كار كنين) و ميتونين با نگاه كردن به كارهاي گرافيكي ديگه به خوبي ازشون ايده بگيرين و خلاقيت هاي جديدي ايجاد كنين فرصت رو از دست ندهيد و بعد از پرو شدن فلش برين تو اينترنت سر كار. (واسه اين گفتم فلش كه فلش اكثريت كاربردش تو اينترنته و كمتر تو دنياي واقعي كاربرد داره تو دنياي واقعي مولتی مدیا بیلدر و فتوشاپ معجزه ميكنن)
ببخشين پر چونگي كردم ولي فكر كنم لازم بود

yosra_991
09-07-2007, 11:40
البته اگر من خودم جای ایشون بودم این کار رو امتحان نمی کردم ولی خوب گفتم شاید ایشون بخوان استفاده کنن به هر حال هرچی خودتون صلاح می دونید

minizoro
10-07-2007, 23:43
البته اگر من خودم جای ایشون بودم این کار رو امتحان نمی کردم ولی خوب گفتم شاید ایشون بخوان استفاده کنن به هر حال هرچی خودتون صلاح می دونید

ببخشيد شما اصولا با كي هستين مخاطب اين حرفتون كيه

doom3
11-07-2007, 00:02
به نظر من هم هر چی یاد بگیری ارزش داره و بالاخره یه روز به دردت میخوره من خودم برخلاف ای دی که برای خودم ساختم اصلا اهل بازی نیستم و بیشتر وقتم توی سایت های مختلف میچرخم و سعی میکنم از هر سایتی یه چیزی یاد بگیرم

و یه چیز دیگه ای که خیلی مهم زیاد نباید از این شاخه به اون شاخه پرید چون آخرش می بینی چند سال از عمرت گذشته و تو هیچ شاخه ای حرفه ای نیستی و این خیلی بده

vafa1353
11-07-2007, 00:22
مرد مومن من ماهي 10000 تومن پول اكانت ديال آپ در پيت ميدم و 10000 تومن هم پول تلفن تازه همش روزي 4 يا 5 ساعت بيشتر كانكت نميشم تلفن هم اشغال ميشه و صداي همه در مياد و اينم بگم كه مجبور شدم يه خط جدا به مبلغ 200000 تومن بخرم كه ديگران اذيت نشن و در آخر هم 2 ساعت بيهوده كانكت هستم تا شايد سرعت به 10 يا 15 كيلو بايت واقعي برسه.تازه اكثر فايلهايي كه داون ميكنم به علت افت سرعت ناقص ميشن.اونوقت شما ميگي 20000 تومن پول اكانت و 65000 پول مودم ميدي ناراهتي؟؟؟؟؟با اين همه دردسري كه ميكشيم باز مقايسه ميكني؟؟؟ ايول بابا.اي خدا كي ميشه مخابرات در پيت پونك هم سيستم اي دي اس ال نصب كنه؟؟؟؟ مرديم بابا....:42:

doom3
11-07-2007, 22:48
مرد مومن من ماهي 10000 تومن پول اكانت ديال آپ در پيت ميدم و 10000 تومن هم پول تلفن تازه همش روزي 4 يا 5 ساعت بيشتر كانكت نميشم تلفن هم اشغال ميشه و صداي همه در مياد و اينم بگم كه مجبور شدم يه خط جدا به مبلغ 200000 تومن بخرم كه ديگران اذيت نشن و در آخر هم 2 ساعت بيهوده كانكت هستم تا شايد سرعت به 10 يا 15 كيلو بايت واقعي برسه.تازه اكثر فايلهايي كه داون ميكنم به علت افت سرعت ناقص ميشن.اونوقت شما ميگي 20000 تومن پول اكانت و 65000 پول مودم ميدي ناراهتي؟؟؟؟؟با اين همه دردسري كه ميكشيم باز مقايسه ميكني؟؟؟ ايول بابا.اي خدا كي ميشه مخابرات در پيت پونك هم سيستم اي دي اس ال نصب كنه؟؟؟؟ مرديم بابا....:42:

پونک که adsl داره البته اگه تو مرکز پیام نور باشی

royayeabi
14-07-2007, 20:06
mitooni mahze khande ye gaim nete khoonegi ya kafiye khoonegi baraye doostan rah bendazi be soorate makhfi shabakash koni

mofi
14-07-2007, 20:19
يكي از دوستاني كه ADSL داره بگه كلاً چقدر خرج برداشته تا ما ببينيم برامون مي ارزه يا نه؟هزينه ي اشتراك ماهيانه هم داره؟

doom3
14-07-2007, 21:34
يكي از دوستاني كه ADSL داره بگه كلاً چقدر خرج برداشته تا ما ببينيم برامون مي ارزه يا نه؟هزينه ي اشتراك ماهيانه هم داره؟

شما یه مودم باید بخری حدود 40 تومن یا همینقدر تقریبا ودیعه بزاری برای مودم
و یه هزینه ماهیانه که کمترینش ماهی 10 تومنه

البته مودم های بهتر و گرون تر هم هست

BehzadKiNG
14-07-2007, 22:04
من کلا 101 هزار تومان برا سه ماه دادم ... سرعت = 128 . محدودیت = 10 گیگ . از ساعت 3 تا 7 صبح رایگان .

minizoro
25-07-2007, 16:51
ماكس نت تو تبريز اشتراك 128 كيلوبايت Adsl رو مفت داد به مشتركان ديال آپش با محدوديت دانلود 2 گيگ حالا هم ميرم تا يه مودم 25 تومني بگيرم بيامن حال Adsl رو ببرم برا يه ماه ..خوب ببببيييييد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سايت ماكس نت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

pillx
25-07-2007, 17:23
اهواز کسی خبر نداره؟