PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه ای برای مخفی کردن پوشه ها و فایلها

SuB
04-07-2007, 13:03
سلام
برای مخفی کردن پوشه ها و فایلها من قبلاً از Hide Folder XP استفاده می کردم. ولی این برنامه یه مشکل بزرگ داره و اون اینه که لیست مواردی که می خواد مخفی کنه رو توی رجیستری نگه می داره و ... . این سبب میشه که به راحتی بتونید اثر این برنامه رو بدون داشتن رمز عبور، خنثی کنید.:13:
چه برنامه دیگه ای وجود داره که بتونه هم فایلها و هم پوشه ها رو مثل Hide Folder XP مخفی کنه. با همین قدرت یا بیشتر.

30yavash
04-07-2007, 13:31
سلام
برای مخفی کردن پوشه ها و فایلها من قبلاً از Hide Folder XP استفاده می کردم. ولی این برنامه یه مشکل بزرگ داره و اون اینه که لیست مواردی که می خواد مخفی کنه رو توی رجیستری نگه می داره و ... . این سبب میشه که به راحتی بتونید اثر این برنامه رو بدون داشتن رمز عبور، خنثی کنید.:13:
چه برنامه دیگه ای وجود داره که بتونه هم فایلها و هم پوشه ها رو مثل Hide Folder XP مخفی کنه. با همین قدرت یا بیشتر.
از کدوم نسخه Hide Folder XP استفاده می کنی؟
اگر اشتباه نکنم این مشکل در نسخه های جدید تر برطرف شده.

SuB
05-07-2007, 18:22
از کدوم نسخه Hide Folder XP استفاده می کنی؟
اگر اشتباه نکنم این مشکل در نسخه های جدید تر برطرف شده.
من الان از نسخه 1.2 استفاده می کنم ولی قبلاً نسخه های بالاتر رو گرفتم و اونها هم همین مشکل رو داشتند.
حالا آخرین ورژنش رو دانلود می کنم و بررسی می کنم که چنین مشکلی رو داره یا نه.:46:

SuB
05-07-2007, 23:35
من آخرین نسخه یعنی 2.8.7.381 رو از سایت اصلی برنامه دانلود کردم (البته کرکش رو ندارم).
این ورژن هیچ چیز رو مخفی نمی کنه.:18: بازم صد رحمت به همون 1.2 خودمون!:10:

K A R I M I
06-07-2007, 01:04
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amintnt
06-07-2007, 01:49
سلام
سلام عزیز......... به شدت پیشنهاد میکنم از PC Security استفاده کنی.......... فولدر رو مخفی میکنه و قفل هم میکنه........ چندتا حالت مختلف داره........ :)

موفق باشی:)

mehdi_ok1
06-07-2007, 02:27
برنامه تپل کار درست میخواهی

فقط MySecretFolder XP

ElmO
06-07-2007, 13:20
سلام عزیز......... به شدت پیشنهاد میکنم از PC Security استفاده کنی.......... فولدر رو مخفی میکنه و قفل هم میکنه........ چندتا حالت مختلف داره........ :)
موفق باشی:)

سلام

منم با امین جان موافقم و شدیدا PC Security رو بهت پیشنهاد میکنم .

....

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

PC Security 6.3

Serial

ScreenShots]

یا حق

:40:

SuB
06-07-2007, 15:19
از همگی ممنون
همه برنامه ها رو امتحان می کنم بینم کدومشون بهتره.:46:

30yavash
06-07-2007, 17:10
من آخرین نسخه یعنی 2.8.7.381 رو از سایت اصلی برنامه دانلود کردم (البته کرکش رو ندارم).
این ورژن هیچ چیز رو مخفی نمی کنه.:18: بازم صد رحمت به همون 1.2 خودمون!:10:
من از نسخه 2.3 استفاده کردم.هیچ مشکلی نداشت.توی رجیستر هم زخیره نمی کرد.
شماره سریال هم داره.

Behroooz
06-07-2007, 17:35
pc security از همه بهتره .

30yavash
06-07-2007, 17:37
شماره سریال هم داره.
من همین الان PC Security رو نصب کردم.برنامه خوب و جالبیه ولی دوتا اشکال به نظرم داره یکی اینکه یک سری اطلاعات در باره پوشه مخفی شده در رجیستری ذخیره می کنه که به این ترتیب می شه فهمید طرف یه پوشه هایی برای مخفی کردن داره و دوم اینکه ظاهرا نمی شه آیکون برنامه رو در قسمت add Remove برداشت.
اینترفیسش هم یه مقدار ضعیفه.
باتشکر از دوستان به خاطر معرفی این برنامه.

amintnt
06-07-2007, 20:13
من همین الان PC Security رو نصب کردم.برنامه خوب و جالبیه ولی دوتا اشکال به نظرم داره یکی اینکه یک سری اطلاعات در باره پوشه مخفی شده در رجیستری ذخیره می کنه که به این ترتیب می شه فهمید طرف یه پوشه هایی برای مخفی کردن داره و دوم اینکه ظاهرا نمی شه آیکون برنامه رو در قسمت add Remove برداشت.
اینترفیسش هم یه مقدار ضعیفه.
باتشکر از دوستان به خاطر معرفی این برنامه.
منظورتون Surface هست دیگه ;)........ آره...... خیلی وقته همین طوری بوده و هست...... تغییری توش ندادن..........

فکر نمیکنم واسه مچ گیری بیان اینجاها رو بگردن!

اگه میخواین از لیست Add/Remove برنامه رو پاک کنید میتونید توی رجیستری پاکش کنید........ به این آدرس برید:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Uninstall

و PC Security رو دلیت کنید..........

موفق باشید :)

30yavash
07-07-2007, 00:54
منظورتون Surface هست دیگه ;)........

نه عزیزم منظورم همون اینترفیس بود.به فارسی می شه واسط کاربری.(user Interface) - البته در این مورد فکر نکنم همچین فرقی هم بکنه هردو درست هستند.
فکر کنم اینترفیس کلی تر از سرفیس باشه.(به نظرم سرفیس فقط به ظاهر برنامه می گن ولی اینترفیس هرچیزی که کاربر باهاش تعامل برقرار کنه.)

amintnt
07-07-2007, 09:09
نه عزیزم منظورم همون اینترفیس بود.به فارسی می شه واسط کاربری.(user Interface) - البته در این مورد فکر نکنم همچین فرقی هم بکنه هردو درست هستند.
فکر کنم اینترفیس کلی تر از سرفیس باشه.(به نظرم سرفیس فقط به ظاهر برنامه می گن ولی اینترفیس هرچیزی که کاربر باهاش تعامل برقرار کنه.)
سلام.........

بله دوست عزیز، سرفس ظاهر برنامه هست........ در مورد اینترفیس فکر نمیکردم در این مورد استفاده بشه....... که با راهنمایی شما اینم فهمدیم :)

ممنون :)

موفق باشید :)

sadeq280
07-07-2007, 15:51
برای این کار بهترین برنامه Folder Guard است اگه نصبش کنی می‌فهمی که خیلی کارش درسته .

SuB
08-07-2007, 12:52
شماره سریال هم داره.
دوست عزیز مگه شما تمام کلید ها و Value های رجیستری رو گشتی که میگی "توی رجیستری ذخیره نمی کرد؟":13:
به این مسیر توی رجیستری برو:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet001\Services\H FXP2\Parameters

حالا می بینی که چند تا Value هست (البته اگه Hide Folder XP 2.x رو نصب داشته باشی و به لیست اون چیزی اضافه کرده باشی). یکی از Valueها با نام ItemsCount، تعداد عنصرهای لیست موجود در برنامه Hide Folder XP رو نگهداری می کنه. بقیه Value ها هم همان عناصر اون لیست هستند که به در نسخه 2 به بعد به صورت کد در اومدند (البته به کد در اومدن این Value ها، باعث رفع عیب این برنامه نمیشه و مهم همون ItemsCount هست).:46:

روش هک Hide Folder XP رو نگفتم در بالا یه اشاره بزرگ بهش کردم.:21:

30yavash
09-07-2007, 14:20
دوست عزیز مگه شما تمام کلید ها و Value های رجیستری رو گشتی که میگی "توی رجیستری ذخیره نمی کرد؟

درسته حق با شماست توی رجیستری ذخیره می کنه ولی به صورت کد شده.
من کل رجیستری رو سرچ کردم.به این صورت که یه فولدر به نام 333333333 ساختم بعد اون رو توی رجیستری سرچ کردم و هیچی پیدا نشد.
من با نسخه 1 این برنامه هم کار کردم.تو اون نسخه به صورت کد نشده توی رجیستری قرار می گرفت.می شد با حذف کردن دیتاهای توی رجیستری فولدرها رو اشکار کرد.فکر می کردم سازنده محترم این مشکل رو برای همیشه برطرف کرده!

SuB
09-07-2007, 15:16
درسته حق با شماست توی رجیستری ذخیره می کنه ولی به صورت کد شده.
من کل رجیستری رو سرچ کردم.به این صورت که یه فولدر به نام 333333333 ساختم بعد اون رو توی رجیستری سرچ کردم و هیچی پیدا نشد.
من با نسخه 1 این برنامه هم کار کردم.تو اون نسخه به صورت کد نشده توی رجیستری قرار می گرفت.می شد با حذف کردن دیتاهای توی رجیستری فولدرها رو اشکار کرد.فکر می کردم سازنده محترم این مشکل رو برای همیشه برطرف کرده!
من قبلاً هم گفتم که روش هک Hide Folder XP رو نگفتم. ولی الان بهت می گم که ببینی که هنوز سازنده محترم این مشکل رو رفع نکرده.
شما به همون مسیر برو. مقدار ItemsCount رو به صفر تغییر بده. حالا یه بار برنامه Hide Folder XP رو اجرا کن و به جای اینکه رمز عبور رو بزنی، کلید Cancel رو کلیک کن. حالا می تونی بری ببینی که هر پوشه مخفی کرده بودی، نمایان شد. بدون داشتن یا وارد کردن رمز عبور!!!:18: :31: :46: