PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه راهنمايي (تعویض حلقه هایی که با نگه داشتن کلید آلت در اطراف موس تشکیل میشوند)

Mehran
21-08-2005, 13:04
همون طور كه مي دونيد مي توانيم يه كاري كنيم كه هر وقت* آلت* رو زديم با جند حلقه جايگاه موس رو نشان بده .
آيا مي توانيم اين دايره دايره ها را تغيير بديم ؟

با تشكر مهران :arrow:

Friend
21-08-2005, 13:11
نه من بعد از 13 سال که کامپیوتر دارم همچین چیزی ندیدم بگو چی جوری میشه این کار رو کرد تو چه ویندوزی ؟؟؟؟

AveCina
21-08-2005, 13:30
آقا مهران یعنی مثلا میخوای به جای دایره مثلا مربع بشه ؟ بیشتر توضیح بده کسی خواست کمک کنه راحت تر باشه !

Friend, جان ( مطمئنی ؟ 13 سال ) برای اینکار تویه تنظیمات موس تویه Control Panel برو ، یه تیک هست ، اونو بزنی حله ! اگه نگرفتی بگو توضیح کامل مرحله ای بدم !

Friend
21-08-2005, 13:42
آقا دمت گرم فکر کنم این امکان تو ایکس پی اضافه شده

mostafaeshghi
22-08-2005, 17:26
در كنترل پنل قسمت موس در زبانه ي Pointer Option , در قسمت Visibility , تيك كنار اين گزينه را برداريد.

Show location of pointer when I press the CTRL key

AHT
22-08-2005, 18:35
من تا يادم مياد با كنترل بود و اين كه هم تو 98 مياد هم تو XP قابل توجه Friend :wink:

Mehran
16-09-2005, 16:19
[QUOTE=AveCina]آقا مهران یعنی مثلا میخوای به جای دایره مثلا مربع بشه ؟ بیشتر توضیح بده کسی خواست کمک کنه راحت تر باشه !

توضيح بيشتر؟
اگه شما اين كاري كه گفتم رو انجام بدي مي بيني كه حلقه هايي تشكيل مي شه حالا براي اينگه بجاي حلقه.يه جيز ديگه بياد بايد چكار كنيم؟

موضوع روشنه :biggrin:

mostafaeshghi
17-09-2005, 22:51
با راهنمايي واضح بتده مشكلتان حل نشد؟

Mehran
20-09-2005, 07:49
در كنترل پنل قسمت موس در زبانه ي Pointer Option , در قسمت Visibility , تيك كنار اين گزينه را برداريد.

Show location of pointer when I press the CTRL key
آقا مصطفي مرثي از راهنماييت ولي ×در قسمت Visibility , تيك كنار اين گزينه را برداريد.× رو نفهميدم
اصلا ايني كه مي گي كجاست؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mostafaeshghi
21-09-2005, 20:33
همانطور كه در عكس زير ميبينيد من جاي برداشتن تيك را نشان دادم و همانطور كه در عكس زير نشان داده شده شما اين تيك را برداشتيد.

پس هيچ مشكلي نيست و در موقع نگه داشتن كنترل در كيبرد اون دايذه ها نمايش داده نميشود

Mehran
22-09-2005, 18:11
همانطور كه در عكس زير ميبينيد من جاي برداشتن تيك را نشان دادم و همانطور كه در عكس زير نشان داده شده شما اين تيك را برداشتيد.

پس هيچ مشكلي نيست و در موقع نگه داشتن كنترل در كيبرد اون دايذه ها نمايش داده نميشود
شرمنده من كه اصلا عكس شما رو نديدم :biggrin: شما عكس من رو ديدي؟