PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Source Insight ویرایش و دیدن و دستکاری در سورس برنامه ها

Nesta
21-08-2005, 01:59
سلام.
برنامه ای برای دسترسی‌ به سورس های برنامه ها .که شامل c,c++-C# ...java هست .و میتوانید ویرایش کنید این برنامه ها رو .
Source Insight is a project-oriented program editor and code browser, with built-in analysis for C/C++, C#, and Java programs. Source Insight parses your source code and maintains its own database of symbolic information dynamically while you work, and presents useful contextual information to you automatically.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Pass: pc-zone.ru

Erfaan
21-08-2005, 22:38
نستا جان فكر كنم اين لينك مشكل داره لطفا يه برسي بكن

Nesta
21-08-2005, 22:45
سلام دوست عزیز این احتمالا کرک هست دیگه که شما یه جستجو کنید اگه پیدا نشد در انجمن سریال بفرمائید که ناردین جان ببینن هست یا نه.

K053_LSH_KV90
22-08-2005, 09:08
SOBHANI_NJ, لينك سالم تر از سالم بود من هم دانلود كردم حالا چون شما بودي براتون اينجا آپلود كردم :mrgreen:

Soda
22-08-2005, 09:41
متشكرم كوسه جان
سايت rapid واسه بعضي ها فيلتره
!u r d best koose in d world

Erfaan
22-08-2005, 13:21
زحمت كشيدين

Nesta
22-08-2005, 15:51
سلام آقای کوسه از شما هم متشکر بابت زحمت اپلد . :wink:

AHT
22-08-2005, 16:33
سعید جان شما باهاش کار کردی و عملی است :?:

Nesta
22-08-2005, 23:36
سعید جان شما باهاش کار کردی و عملی است :?:
سلام من والا امیر جان از بس این چند روز دانلد کردم اصلا وقت نکردم ولی‌ برنامه جدیدی هست یعنی‌ چند روزی بیشتر نیست که اومده البته این نسخه ...
نمیدونم ولی‌ احتمالا برنامه خوبی‌ هست ..
:wink: :roll:

Erfaan
23-08-2005, 10:55
Nesta اينكه گفتيد دسترسي به سورس برنامه ها يعني چه طوري؟ مثلا مي تونه يه فايل اجرايي رو باز كنه يا نه من كه چيز زيادي ازش نفهميدم ميشه شما يا دوستان يه توضيحي بدهند. :shock:

K053_LSH_KV90
23-08-2005, 11:01
دوستان همه چيز رو باز ميكنه جالب اينجاست كه جاوا اچ تي ام ال همه رو باز ميكنه همه كارست!!!!

hatef_4541
24-08-2005, 01:29
نستا جان شما تست كردي كه فايل EXE رو به سورس بر ميگردونه؟؟ يه ذره غير منطقي هست ! :roll:

hatef_4541
24-08-2005, 02:35
راستي فايل كرك براي اكستراكت پسورد ميخواد ! دانلود كردي ؟ :shock:

rootnt
24-08-2005, 06:09
سلام
آقا من آخرشم نتونستم فایل کرک رو دریافت کنم
آدرس اولی که فیلتر شده بود
توی آدرس دومی هم اینو نوشته بود
This file is unavailable. This could be for several reasons - the file may have violated our terms and conditions, the file could have expired, or you may have entered an invalid URL
لطف کنید یه جای دیگه آپلود کنید
مثل persiangig

K053_LSH_KV90
24-08-2005, 07:18
hatef_4541,جان از شما بعيد بود

rootnt,جان در اولين فرصت كه بتونم آپلود ميكنم

Nesta
24-08-2005, 13:37
نستا جان شما تست كردي كه فايل EXE رو به سورس بر ميگردونه؟؟ يه ذره غير منطقي هست ! :roll:
سلام دوست عزیز .من همچین حرفی‌ نزدم .این برنامه همچین ادعا ای می‌کنه .ولی‌ همچین هم الکی‌ نمیگ چون چند بر نامه ای هستند که میتوانید در سورس برنامه بروید . :o

hatef_4541
25-08-2005, 01:45
hatef_4541,جان از شما بعيد بود

rootnt,جان در اولين فرصت كه بتونم آپلود ميكنم
چرا از من بعيده؟ من نديدم اين رو خب ! :D

hatef_4541
25-08-2005, 01:47
سلام دوست عزیز .من همچین حرفی‌ نزدم .این برنامه همچین ادعا ای می‌کنه .ولی‌ همچین هم الکی‌ نمیگ چون چند بر نامه ای هستند که میتوانید در سورس برنامه بروید . :o

من تا حالا جايي نشنديدم و نديدم كه بشه يك فايل compile شده EXE رو به سورس اوليه بازگرداني كرد !

Nesta
25-08-2005, 01:52
سلام دوست عزیز خوب من الان یکی‌ رو به شما میگم که تا حدودی این کار رو می‌کنه Resource.Tuner

or
explorer.1.92.resource.tuner.
توضیحات : از یک سایتی‌ :
يه برنامه براي بدبخت كردن برنامه نويسا

و غيره در سه سوت باز كنيد و ويرايش كنيexe,dll.ocx.scrبا اين برنامه شما مي تونيد فايلهاي اجرايي مثل
مثلا مي تونيد بريد تو سورس و منو ها و ديالوگ ها رو تغيير بديد
مثلا فارسي كنيد
دكمه ها رو تغيير بديد
راديو ها رو به چك تبديل كنيد . كومبو ها رو به ليست تبديل كنيد
نوشته ها رو چپ چين و راست چين كنيد
پيامها رو ويرايش كنيد
بعضي قسمت ها رو غير فعال كنيد
بعضي چيزا رو اضافه كنيد
تصاوير رو از داخحل سورس بكشيد بيرون
و بعد از ويرايش با تصوير اتصلي عوش كنيد
آيكئن ها رو عوض كنيد و
خلاصه هزار تا كار ديكه
حالا هي برنامه نويس ها بشينن بنويسن

MaSoOd
26-08-2005, 10:32
ولی با Resource.Tuner من نتونستم فایل اجرایی opera رو باز کنم!!!

s.a.h
26-08-2005, 12:27
سلام به همه دوستان سورس بازها

براي باز كردن سورس فايلهي EXE برنامه زياد است مثل :

ResHacker يا exescope و Resource Tuner و....
يه برنامه بگيد كه بشه باهاش فايلهاي داخل exe را استخراج كرد

Spy
26-08-2005, 12:38
منظور از سورس به نظر باید کد های برنامه باشه نه استرینگ ها و عکس ها . همونطوری که hatef_4541, جان گفت نمیشه سورس یعنی کد های یه برنامه رو بطور کامل در آورد وگر نه میکروسافت هم ویندوزشو کد بسته عرضه نمیکرد . میشه با disassemble کردن فایل به سورس اسمبلی برنامه دست پیدا کرد و دستکاری کرد .ولی کد اصلی برنامه .......

rasool_bbc
26-08-2005, 12:57
نستا جان فكر كنم اين لينك مشكل داره لطفا يه برسي بكن
لينك ----- شده

rasool_bbc
26-08-2005, 13:01
SOBHANI_NJ, لينك سالم تر از سالم بود من هم دانلود كردم حالا چون شما بودي براتون اينجا آپلود كردم :mrgreen:
لينك خرابه :cry: :cry:

rasool_bbc
26-08-2005, 13:03
تو رو خددا اين همه سايت آپلود خوب هست اين سايت ها چيه فايل ها رو آپلود مي كنيد
free-hoster.cc
خیلی توپه

s.a.h
26-08-2005, 13:42
من با ResHacker شل 32 فارسي كردم
(تا حدودي) الان هم دنبال يه برنامه ميگردم كه بتونم فايلهاي داخل EXE vرو ازش بكشم بيرون اگه كسي برنامه اي ميشناسه بگه
بيزحمت

rasool_bbc
26-08-2005, 13:57
s.a.h من میشناسم سعی می کنم برات بفرستم

s.a.h
26-08-2005, 14:07
مرسي رسول جان :oops:

ولي نداشتيما :x

Nesta
26-08-2005, 22:20
سلام رسول جان rasool_bbc
کمی‌ در پست دادن دقت کن عزیز 4 تا پست نیم خطی‌ و همش هم یک جور دادید .از شما انتظار بیشتری میره .شرمنده و متشکر از شما. :shock: :D

hatef_4541
27-08-2005, 01:56
سلام دوست عزیز خوب من الان یکی‌ رو به شما میگم که تا حدودی این کار رو می‌کنه Resource.Tuner

or
explorer.1.92.resource.tuner.
توضیحات : از یک سایتی‌ :
يه برنامه براي بدبخت كردن برنامه نويسا

و غيره در سه سوت باز كنيد و ويرايش كنيexe,dll.ocx.scrبا اين برنامه شما مي تونيد فايلهاي اجرايي مثل
مثلا مي تونيد بريد تو سورس و منو ها و ديالوگ ها رو تغيير بديد
مثلا فارسي كنيد
دكمه ها رو تغيير بديد
راديو ها رو به چك تبديل كنيد . كومبو ها رو به ليست تبديل كنيد
نوشته ها رو چپ چين و راست چين كنيد
پيامها رو ويرايش كنيد
بعضي قسمت ها رو غير فعال كنيد
بعضي چيزا رو اضافه كنيد
تصاوير رو از داخحل سورس بكشيد بيرون
و بعد از ويرايش با تصوير اتصلي عوش كنيد
آيكئن ها رو عوض كنيد و
خلاصه هزار تا كار ديكه
حالا هي برنامه نويس ها بشينن بنويسن

اين كه سورس تبديل نميكنه !‌ اين برنامه رو خيلي وقت پيش ديده بودم! الان تو برنامه PE Explorer هم از اين برنامه استفاده شده ! اينها ريسورسر هستند !‌بله ! اما نه به اون معنا كه سورس كامل برنامه رو در اختيار بگذارند!

Nesta
27-08-2005, 02:15
سلام دوست عزیز .سورس کامل که نمی‌شه .نون اضافه نمی‌خوای ؟ آقا معلومه که نمی‌شه اگرم بشه سخت بشه اینطوری که برنامه نویسا بی‌چاره 100% بودند. :D

hatef_4541
28-08-2005, 00:06
منم از اول همين رو گفتم !

نون اضافه هم نمي خوام ! به حق خودم راضي هستم !‌ميدمش به تو ! :wink:

Nesta
28-08-2005, 00:38
سلام .
قربون آدم چیز فهم .پس مشگلی‌ نیست.
:D :mrgreen:

sajed DJ
25-09-2005, 02:11
سلام دوستان .میشه یه لینکه جدید بدین هیچکدوم از اینکاتون کار نمی کنه(غیر از کرک)
مر30

nasserazarsoft
04-10-2005, 22:40
سلام دوستهای عزیز ی که خیلی به سورس علاقه دارن
من یک برنامه سراغ دارم که با اون میشه تقریبا همه فایلهای اجرایی رو که نوشته شده رو شبیه سازی کرد البته سورس نه بلکه شبیه سازی این برنامه به شما این امکان رو می ده که به راحتی برای هر برنامه ای پک جدید تولید کنید مثلا برای یک برنامه پک فارسی تولید کنید یا مثلا پلاگین تاریخ شمسی رو به برنامه مورد علاقه خود اضافه کنید و صدها کار دیگه
این برنامه با تولید فایل جدید برای هر برنامه از سورسر ها خیلی بهتره یعنی صد در صد بهتره
حتی می تونید برنامه هایی که با ویژوال بیسیک یا دلفی نوشته شده رو هم شبیه سازی کنید
هر کی می خواهد در این مورد بیشتر بدونه می تونه به من ایمیل بزنه
zanbor_asal2050@yahoo.com

Spy
04-10-2005, 23:47
آقای آذزسافت چرا نرم افزار هایی که خودتون دستکاری کردید رو برای ما معرفی نمیکنید ؟ البته من دانلود کردم قفل تلفنیتون رو .اگه میشه تو یه تاپیک جداگانه مغرفی کنید .

Nesta
05-10-2005, 00:57
سلام دوست عزیز .اگه می‌خواهید به بچه ها این برنامه رو بدین که یا علی‌ در غیر این صورت امیل رو اصلا مخالف هستم زیرا اینجا می‌شه ایمیل دونی‌ و از موضوع خارج می‌شه .
سپاسگزارم

nasserazarsoft
06-10-2005, 12:20
آقایون محترم این نرم افزار چون حجمش زیاده و من فعلا قادر نیستم اون رو آپ لود کنم برای همین اونایی که علاقه دارن می تونند از طریق ایمیل با من هماهنگ کنند تا اگر لازم باشه براشون از یک طریق دیگه بفرستم باید بگم این یک نرم افزار روسیه که من تا حالا نتونستم براش یک لینک دانلود تو اینترنت پیدا کنم
در ضمن من تا حالا نشده برنامه ای رو نتونم با اون شبیه سازی کنم یعنی هر برنامه ای رو که دلتون بخواهد می تونید با این کلا شبیه سازی کنید حتی امکانات جدید بهش اضافه کنید یا یک بخش از یک برنامه دیگه رو بهش اضافه کنید مثلا فکر کنید بخشی از عملکرد جت آودیو رو می تونید به نرو اضافه کنید نمونه کارش هم همون قفل تلفنی بود که اسپای عزیز بهش اشاره کرده بود که تو محیط دلفی نوشته شده بود که من تونستم با استفاده از این برنامه کلا عملکرش رو تغییر بدم
حالا هر کی دلش می خواهد می تونه با من هماهنگ کننه

saeed666
06-10-2005, 14:11
nasserazarsoft جان اگه میشه حداقل اسم برنامرو بگید تا اگه جایی دیدیمش بدونیم چیه شاید داشته باشیمشو خبر نداریم!!!
ممنون

Beelzebub
06-10-2005, 15:18
ويروس ميروس هم مي تونه شبيه سازي كنه

seyyed.ali
28-01-2006, 23:53
اینا که میگید راسه یا همش توهمه؟
اخه اگه بشه source برنامه رو خوند اونم java , c که همه چی بهم میریزه
نمیریزه؟؟؟
حالا لااقل یکی لینک بزاره

blacksun
14-05-2006, 16:35
سلام آقايون و خانمها من ديدم يه برنامه هستش كه تمام exe ها و dll هاي نوشته شده با .net رو باز ميكنه .يكي از رفقايم داشت.اگه كسي چيزي در اين مورد ميدونه ممنون ميشم به ما هم بگه .
مرسي

blacksun
14-05-2006, 16:41
آقایون محترم این نرم افزار چون حجمش زیاده و من فعلا قادر نیستم اون رو آپ لود کنم برای همین اونایی که علاقه دارن می تونند از طریق ایمیل با من هماهنگ کنند تا اگر لازم باشه براشون از یک طریق دیگه بفرستم باید بگم این یک نرم افزار روسیه که من تا حالا نتونستم براش یک لینک دانلود تو اینترنت پیدا کنم
در ضمن من تا حالا نشده برنامه ای رو نتونم با اون شبیه سازی کنم یعنی هر برنامه ای رو که دلتون بخواهد می تونید با این کلا شبیه سازی کنید حتی امکانات جدید بهش اضافه کنید یا یک بخش از یک برنامه دیگه رو بهش اضافه کنید مثلا فکر کنید بخشی از عملکرد جت آودیو رو می تونید به نرو اضافه کنید نمونه کارش هم همون قفل تلفنی بود که اسپای عزیز بهش اشاره کرده بود که تو محیط دلفی نوشته شده بود که من تونستم با استفاده از این برنامه کلا عملکرش رو تغییر بدم
حالا هر کی دلش می خواهد می تونه با من هماهنگ کننه

سلام آقا ناصر اگه ممكنه براي من هم اين برنامه رو بفرستيد ممنون
ايميل من blacksun.t@gmail.com

FARID88
05-09-2008, 12:36
Source Insight v3.50.0063

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Traceur
03-06-2011, 16:15
Source Insight 3.50.0065 | 4.76 MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید