PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانلود از رپید شیر خیلی راحت

emra228
03-07-2007, 00:17
اگر مدیران این فروم اجازه بدهند و قول بدهند که مثل تاپیک های قبلی که شنیده ام پاک شده اند، این تاپیک را پاک نکنند براتون توصیح می دم.

با این روش نه محدودیت دانلود دارید و نه می خواد برای مدت طولانی منتظر بمانید. اینها مشکلات دانلود از رپیدشیر بود که با این آموزشی که می خوام بدم همه برطرف می شوند.

پس من منتظر جواب مدیران این فروم می شوم.

mehdi_ok1
03-07-2007, 00:22
منظورت با استفاده از برنامه هایی مثل Grabber و ... هست؟

خیلی از این برنامه ها فایل ها رو به طور کامل دانلود نمیکنه

emra228
03-07-2007, 00:31
با استفاده از یک نرم افزار کم حجم هست که Ip رو عوض می کنه و 99% هم جواب میده.

تازه نمی خواد 200 دقیقه منتظر بمونی می گی نه، امتحان کن:
خوب من دیگه حوصله ندارم منتظر بمونم:

اول این نرم افزار رو دانلود می کنید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سپس اجرا کرده و نصب می کنید.

حالا برنامه رو اجرا می کنید:

((( اصلا خوشم اومده اسم برنامه رو حذف کردم کسی حرفی داری؟ )))

روی Launch Web Browser کلیک کنید تا INTERNET EXPLORER اجرا بشه.
بعد در کادری که پیش رویتان است آدرس فایل رپیدشیر RAPIDSHRAE رو وارد کنید.
مشاهده می کنید که پس از کلیک روی گزینه FREE به شما اجازه دانلود می دهد. حتی اگر چند ثانیه پیش دانلود کرده باشید یا همون موقع در حال دانلود باشید.
اگر به شما اجازه دانلود نداد صفحه رو ببندید و یکبار دیگه از اول شروع کنید(PROXY رو عوض کنید) ایندفعه اجازه میده.

+++ دلتون رو خوش نکنید این برنامه ف-ی-ل-تر رو دور نمی زنه و سایت های فی-لت-ر شده رو باز نمی کنه. +++

بخاطر این آموزش مفید که بهتون دادم برید به این وبلاگ و SMS رایگان ثبت نام کنید تا یه چیزی به ما بماسه:

SMSCITY.Dom.IR

موفق باشید تا بعد.

ramyar.v
03-07-2007, 00:37
نه با استفاده از یک نرم افزار کم حجم هست که Ip رو عوض می کنه و 99% هم جواب میده.

هنوز هیچ مدیری موافقت نکرده؟

100درصد رد میشه
خوب ای پی عوض کن
پس اون 200 دقیقه انتظار رو باید چه کرد؟
هر چند که با ای پی عوض کردن هم نمیشه چند تا فایل باهم گرفت
من همه این راه ها رو امتحان کردم
اخرش مجبور شدماکانت بگیرم

Greatone
03-07-2007, 00:43
خيلي جالبه در 2 روز گذشته 6 تا تايپيك براي حل كردن ريپيد زده شده!!!

emra228
03-07-2007, 01:03
100درصد رد میشه
خوب ای پی عوض کن
پس اون 200 دقیقه انتظار رو باید چه کرد؟
هر چند که با ای پی عوض کردن هم نمیشه چند تا فایل باهم گرفت
من همه این راه ها رو امتحان کردم
اخرش مجبور شدماکانت بگیرم

الکی مردم رو نا امید نکن
اگه قبول نداری امتحان کن
بدون دلیل حرف نزن

ramyar.v
03-07-2007, 01:10
الکی مردم رو نا امید نکن
اگه قبول نداری امتحان کن
بدون دلیل حرف نزن

همه ی این راه ها رو امتحان کردم
شما هم امتحان کن متوجه میشی

doom3
03-07-2007, 01:15
ما که خسته شدیم از دست این تاپیک های رپید شیری

danyel
03-07-2007, 07:42
اون آدرسا چي بيد؟
بالاخره چي شد؟رپيد رو دور ميزنه؟
اين نرم افزار همون ip premum هستش؟

palizesoftware
03-07-2007, 08:00
خيال خودتون رو راحت كنيد و بريد به سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] كه تنها نماينده راپيد شير در ايران هست و يه اكانت بگيريد تا اينقدر مصيبت نكشيد.
من كه از مدتها پيش اكانت گرفتم و الان روزانه تا 2 گيگ هم دانلود دارم.

J A V I D
03-07-2007, 08:16
مي گن وقت طلاست اگه اين همه وقتي كه براي دور زدن سايت رپيد شر گذاشتين رو مي بردين مي فروختن با هاش چهل تا اكانت مي تونستين بخرين !!!

موفق و پيروز باشيد

جاويد

Honradez
03-07-2007, 10:30
emra228 عزیز اگر دقت کنید این برنامه فقط برای برداشتن محدودیت زمانی هست. یعنی شما دیگه نمی‌خواد بین دو تا دانلود دقایق بسیاری را صبر کنید.

و در اصل مشکل اصلی حل نمیشه: Resume !

ضمنا مدیران گرامی هم الکی تاپیکی رو پاک نمی‌کنند. اگر واقعا روش درستی ارائه بشه، این اتفاق به هیچ وجه نمی‌افته.

;)

V A H I D
03-07-2007, 10:40
مشکل اصلی که Resume نیست
مشکل اصلی سرعت بالای دانلود یا همون پهنای باندی هست که رپید شر به کار برای پرمیومش میده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بهترین روش هم خریدن اکانتش هست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi_ok1
03-07-2007, 11:09
اصلا من موندم تا این همه سایت free برای آپ هست

چرا بعضی ها میرند سر وقت این سایته ****************

mehdi_ok1
03-07-2007, 11:24
نرم افزار Graber برای دانلود از سایت Rapidshare(و امثالهم) درست شده است و کاملا مشکلات کسانی که با دانلود از این سایت ها مشکل دارند را حل کرده است ...!??؟؟

کار با این نرم افزار بسیار آسان هست و کافیه ابتدا به این نرم افزار لینک رپیدشیر را بدهید و در آخر لینک اصلی را دریافت و شروع به دانلود فایل مورد نظر خود کنید , ضمنا آموزش این نرم افزار رو به صورت گام به گام تصویری داخل پوشه برنامه قرار دادم (.2. MB1).
(توصیه اکید میکنم که این برنامه رو نصب کنید)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

J A V I D
03-07-2007, 11:29
اصلا من موندم تا این همه سایت free برای آپ هست

چرا بعضی ها میرند سر وقت این سایته ****************

يكي از دلايلش اينه كه سرعت هيچ سايتي به پا رپيد نمي رسه ! در ضمن رپيد ديگه جا پاي خودش رو محكم كرده امكان دان شدنش كمتر از نيم درصده !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

mehdi_ok1
03-07-2007, 11:43
يكي از دلايلش اينه كه سرعت هيچ سايتي به پا رپيد نمي رسه ! در ضمن رپيد ديگه جا پاي خودش رو محكم كرده امكان دان شدنش كمتر از نيم درصده !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

این آمار رو میتونم بپرسم از کجا اوردی؟

سرعت دانلود با دایال آپ از هرجا

بالاتر از 8 نمیره(برای خودم رو میگم)

Greatone
03-07-2007, 12:58
به من جواب نداد...........ميتوني يه اموزش تصويري كامل تر بزاري؟

mehdi_ok1
03-07-2007, 19:09
عزیزم از اون کامل تر فکر نکنم باشه

مشکلت حالا چی هست

Greatone
03-07-2007, 19:15
اونحايي كه سابميت رو ميزنم ارر ميده........فكر كنم مرورگرم رو نميشناسه ولي من همه مروگر هارو دارم!!
در قسمت مرورگر بايد كدوم رو انتخاب كنيم؟

emra228
04-07-2007, 14:38
emra228 عزیز اگر دقت کنید این برنامه فقط برای برداشتن محدودیت زمانی هست. یعنی شما دیگه نمی‌خواد بین دو تا دانلود دقایق بسیاری را صبر کنید.

و در اصل مشکل اصلی حل نمیشه: Resume !

ضمنا مدیران گرامی هم الکی تاپیکی رو پاک نمی‌کنند. اگر واقعا روش درستی ارائه بشه، این اتفاق به هیچ وجه نمی‌افته.

;)

ببخشید ولی مگه من گفتم مشکل Resume رو حل می کنه؟

اونحايي كه سابميت رو ميزنم ارر ميده........فكر كنم مرورگرم رو نميشناسه ولي من همه مروگر هارو دارم!!

تا اونجا که من می دونم فقط رو Internet Explorer عمل می کنه...

mx_2dar
04-07-2007, 16:04
خيال خودتون رو راحت كنيد و بريد به سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] كه تنها نماينده راپيد شير در ايران هست و يه اكانت بگيريد تا اينقدر مصيبت نكشيد.
من كه از مدتها پيش اكانت گرفتم و الان روزانه تا 2 گيگ هم دانلود دارم.

نگید این حرفو اگر نماینده رپیدشر هستش پس چرا قیمت هاش فرقی با سایت های دیگه نمی کنه و یا همقیت با خود سایت رپیدشر
نمی ده

emra228
04-07-2007, 16:14
بچه ها اینم هست کار می کنه اما با سرعت پایین:

P.A.Y.T.O.N
04-07-2007, 16:25
من يه ساله كه دارم باهاش كار مي‌كنم ... بهترين كار اينه كه با هم شريكي اكانت بخرين و حالشو ببيرن ... اينقدرم خودتونو اذيت نكنين ... با يه اكانت 3 نفر مي تونن كار كنن!!!

emra228
04-07-2007, 18:04
من يه ساله كه دارم باهاش كار مي‌كنم ... بهترين كار اينه كه با هم شريكي اكانت بخرين و حالشو ببيرن ... اينقدرم خودتونو اذيت نكنين ... با يه اكانت 3 نفر مي تونن كار كنن!!!

من هم این پیشنهاد رو قبلا داده بودم.
اما در کل آدم ها می خواهند از پول دادن فرار کنند

mehdi_ok1
04-07-2007, 22:30

چرا مرور گر

با خود برنامه دانلود کن

من باهاش کار کردم

عالیه عالیه

shahedi
05-07-2007, 20:22
اگر یکی از کاربرای اینترنت باشید و زیاد تو اینترنت چرخ بزنید و در ضمینه دانلود هم فعال باشید حتما تا به حال با سایت رپید شیر برخورد کرده اید !

و حتما با محدودیت ها و سختی ها و دادن کد امنیتی و صبر کردن و محدودیت دانلود با یک کامپیوتر در روز و ... دانلود فایل از آن آشنا هستید .

و خیلی از دوستان هستند که اصلا طریقه دانلود از این سایت رو بلد نیستن .

به همین دلیل ما به فکر چاره برای این مشکل افتادیم تا اینکه نرم افزار دانلود منیجری پیدا کردیم که به راحتی لینک های رپید شیر را دریافت و آنها را دانلود میکرد !!

ولی مشکل اینجا بود که این برنامه نیز به درستی کار نمیکرد و نیاز به یک پچ تکمیلی یا کرک داشت .

ولی این مشکل حل شد !

و ما توانستیم با کمک دوستان برنامه نویس این نرم افزار را کامل کنیم (Rap get ) از جمله امتیازات منحصر به فرد این برنامه کم بودن حجم آن میباشد و دیگر اینکه این نرم افزار به زبان فارسی مجهز است !

که به همین دلیل شما میتونید به راحتی از اون استفاده کنید .

+ توضیح اینکه تمام توضیحات لازم برای اجرا و استفاده از برنامه داخل پوشه برنامه در قسمت help قرار داره و میتونید استفاده کنید .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید/url]
یا
[url]
حجم356k

nic_chagal
05-07-2007, 22:38
سلام اما این فقط rapidshare.de رو ساپورت می کنه پس rapidshare.com چی و دوم اینکه اگه بخوایم ilike.exe رو uninstall کنیم چی؟

Alireza_Shafaei_PCworld
05-07-2007, 23:02
سلام اما این فقط rapidshare.de رو ساپورت می کنه پس rapidshare.com چی و دوم اینکه اگه بخوایم ilike.exe رو uninstall کنیم چی؟

خیلی ساده برات بگم که ویروسی شدی!

shahedi
06-07-2007, 10:26
برای چی عزیز ؟چرا حرف الکی می زنی؟
من خودم دانلود کردم
نترس دوست عزیز ویروس نیست ایشون اشتباه گرفتن

saeed009
18-07-2007, 01:10
شاهدي عزيز اين كار *********** بوده و نه شما تازه سعتش پايينه بهترين راه rapid grabber

gol3ta
18-07-2007, 13:21
کار با rapid graber چطوریه؟
ظاهراً چندتا فایل رو ساپرت همزمان نمی کنه

farid0485
21-07-2007, 06:22
من ميگم يه فايل آپ كنيد بعد از يه تعداد دانلود خاص كه انجام بشه خود به خود بهتون اكانت پرميموم ميده

saeed009
24-07-2007, 11:05
با با برقي همين طوري يه چيزي مي گي ها

symk
31-07-2007, 19:51
زیاد بحث نکنید . این کار امکان نداره چون Ip شرکتی که ازش اینترنت میگیرید(isp) ثابته و هیچ راهی برای فرار از محدودیتهای رپید ندارید (البته به حق هم این همه محدودیت گذاشته ) پول بدید حالشو ببرید . چرا میخواهید همه چیز رو مفت بدست بیارید . البته از همه اساتید معذرت خواهی میکنم هان اینو میگم ولی خوب یه خورده حق بدبد به سایت رپید . مفت که نمیشه فضا در اختیار این همه دانلودر داد . باید یه پولی در بیاره واسه ساپورتهای قوی و خدمات بهتر .

Alastoor
31-07-2007, 20:00
زیاد بحث نکنید . این کار امکان نداره چون Ip شرکتی که ازش اینترنت میگیرید(isp) ثابته و هیچ راهی برای فرار از محدودیتهای رپید ندارید (البته به حق هم این همه محدودیت گذاشته ) پول بدید حالشو ببرید . چرا میخواهید همه چیز رو مفت بدست بیارید . البته از همه اساتید معذرت خواهی میکنم هان اینو میگم ولی خوب یه خورده حق بدبد به سایت رپید . مفت که نمیشه فضا در اختیار این همه دانلودر داد . باید یه پولی در بیاره واسه ساپورتهای قوی و خدمات بهتر .

تاييد مي شه.

bahal20
22-08-2007, 22:03
من که نتونستم فایلی با این گرابر نسخه1.4.8 دان کنم
همش می نویسه داری از این سرور دانلود می کنی یه وقت دیگه اقدام کن بااینکه هیچی هم دانلود نمی کنم
شما می دونید علت چیه!؟
تمام مراحل رو هم درست می رم

بردیا
23-08-2007, 08:45
ببینم این اکانتای پرمیوم رپید شر تاثیری توی سرعت دانلود هم داره یا نه؟یعنی نسبت به مجانی از سرعت دانلود بالاتری برخوردار هستش؟

w0rm
23-08-2007, 16:10
ببینم این اکانتای پرمیوم رپید شر تاثیری توی سرعت دانلود هم داره یا نه؟یعنی نسبت به مجانی از سرعت دانلود بالاتری برخوردار هستش؟

بَلــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــه .

w0rm
23-08-2007, 18:10
ميگم كسي ميدونه اگر من اكانت يك ماهه ام رو آپديت نكنم 8000 پوينتش برام ميمونه تا بعدا اگر خواستم اكانتم رو آپديت كنم بتونم از اين 8000 پوينت استفاده كنم ؟

بردیا
24-08-2007, 08:39
یه سوال؟لطفا طریقه ی عضو شدن رایگان در رپید شر رو توضیح دهید.؟منظورش از هدلاین و... چیه؟من زدم چیزایی رو که ساخته بود اما نشد.لطفا یکی آموزش ارائه بده.

babak19259
19-09-2007, 18:49
با استفاده از یک نرم افزار کم حجم هست که Ip رو عوض می کنه و 99% هم جواب میده.

تازه نمی خواد 200 دقیقه منتظر بمونی می گی نه، امتحان کن:
خوب من دیگه حوصله ندارم منتظر بمونم:

اول این نرم افزار رو دانلود می کنید:

سپس اجرا کرده و نصب می کنید.

حالا برنامه رو اجرا می کنید:

((( اصلا خوشم اومده اسم برنامه رو حذف کردم کسی حرفی داری؟ )))

روی Launch Web Browser کلیک کنید تا INTERNET EXPLORER اجرا بشه.
بعد در کادری که پیش رویتان است آدرس فایل رپیدشیر RAPIDSHRAE رو وارد کنید.
مشاهده می کنید که پس از کلیک روی گزینه FREE به شما اجازه دانلود می دهد. حتی اگر چند ثانیه پیش دانلود کرده باشید یا همون موقع در حال دانلود باشید.
اگر به شما اجازه دانلود نداد صفحه رو ببندید و یکبار دیگه از اول شروع کنید(PROXY رو عوض کنید) ایندفعه اجازه میده.

+++ دلتون رو خوش نکنید این برنامه ف-ی-ل-تر رو دور نمی زنه و سایت های فی-لت-ر شده رو باز نمی کنه. +++

بخاطر این آموزش مفید که بهتون دادم برید به این وبلاگ و SMS رایگان ثبت نام کنید تا یه چیزی به ما بماسه:

موفق باشید تا بعد.

فايلت ويروس داره پسر برو خودت رو اسكول كن

darvish1900
19-09-2007, 19:03
فايلت ويروس داره پسر برو خودت رو اسكول كن

از توهین به دیگران خوداری کنید. مگه قوانین رو نخوندید. فایل اشکال داره فلان ایراد رو داره .
این برنامه ها به در کسانی میخوره که قابلیت ای پی دینامیک دارند و اگه استتیک داشته باشند. براشون کار نمیکنه
در چندین تایپیک در مورد این گونه برنامه ها بحث شده

ehsankalak
19-09-2007, 19:57
سلام خدمت این دوست خوب
شاید 50 درصد جواب بده
درثانی به نظر من اصلا نیازی به این برنامه های نیست قربونش برم cmd هرکاری میشه باهاش کرد با سه تا دستور ipconfig /flushdns و ipconfig /renew و ipconfig /release ساده ip عوضه در سه سوت ولی رو adsl جواب نمیده
یه چیز دیگم بگم مشکل رپیدشیر فقط و فقط با خرید اکانتش حل میشه که تو ایرانم داره این کار انجام میشه بابا این همه پول الکی بابت چیپس و ماست و پفک و ..... میدید بدید اکانت بخرید از همه این مسخره بازی هام راحت تره اینم نمایندگیاش تو ایران درضمن به این دوست خوبمون هم خسته نباشید عرض میکنم و میگم من اگه بخوام آی پی سیستممو عوض کنم اینقدر برنامه واسه این کار هستش که نمیام برنامه ای روکه تازه میگن ویروسی هم هست بگیرم تازه نیازی به این همه کلاس گذاشتن الکی هم نبود ( اسم برنامه رو پاک کنی و ....)

Iran Name: --------
Website: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
E-Mail: info@----------.com (info@----------.com)
Name: Mehr Media Network
Website: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
E-Mail: rs@mehrmedia.net (rs@mehrmedia.net)