PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای یک مشکل بزرگ !

shavci
02-07-2007, 17:54
سلام به همه متخصصین عزیز :
سوال من ممکنه یک مقدار زیادی ابتدایی باشه پس قبلا ببخشید .

- من یک دوربین فیلم برداری ( JVC - GR-D370AS ) دارم و می خوام به کامپیوتر وصلش کنم ولی نمی دونم چه باید کنم یعنی سخت افزار می خواد ؟ یا نه نمی خواد .

- اینم مشخصاتش که فکر کنم ربط داره به موضوع

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

* Power-Linked Operation.
* HG Digital Stills (640x480-pixel).
* DV Input/Output (IEEE 1394 compliant).
* Web-Camera Function (via IEEE 1394).
* S-Video/ AV Output.
* SD Memory Card Slot. .

خوب حالا متخصصیم باید چه کنم ؟ تایپیکم زیاد دیدم ولی بازم گیج تر شدم ....می خوام بدونم که سخت افزار خاصی میخواد یا با یک کابل قضیه حله و این که از Usb می شه استفاده کرد ؟
و در آخر اگر سخت افزار میخواد چی بگیرم که هم خوب باشه هم قیمت مناسبی داشته باشه و از کجا ....؟؟؟؟؟
( من در مشهد ساکن هستم )

h128mk
02-07-2007, 18:03
یه کابل usb کار شمارو راه میندازه .

shavci
03-07-2007, 01:37
یه کابل usb کار شمارو راه میندازه .

خوب من USb رو که وصل میکنم فقط تصویر هایی رو نشون می ده که روی مموری کارت ذخیره شده من میخوام فیلم ها رو به رایانه منتقل کنم نه عکس ....
این کابل 1384 نمیدئنم 34 شایدم 94 این چیه ؟ اینو لازم داره ؟ خروجیش روی MOtherboard خالیه یعنی فکر کنم سخت افزار خاصی رو هم میخواد ؟؟ میشه توضیح بدید ؟!

aliarc2003
03-07-2007, 11:59
سلام

شما می تونید یک پورت Pci ، Ieee 1394 بخرید .که هم سرعت انتقالش بیشتره هم کیفیت تصویرش !
قیمتش هم حدود 15 هزار تومنه.

mehdi_halla
04-07-2007, 23:03
فکر نکنم شما نیازی به خرید سخت افزار اضافه ای باشید با همون کابل USB شما می تونید عمل ذخیره سازی رو روی هاردتون انجام بدین .
دوست من یه دوربین سونی مدل قدیمی داشت که کابل USB می خورد ولی حافظه خور نبود (یعنی شما اگه دورینت پورت USB داره شک نکن که می تونی فیلمهاتو روی هارد ذخیره کنی!!)حالا این دیگه کار خودته که بهش ور بری ببینی چه جوری این کار انجام می شه.
برا اون دوستم اینجوری بود که به نرم افزارش که ور رفتیم فکر کنم یه قسمتی برا Capture داشت که از اون قسمت تونستیم این کارو انجام بدیم ولی بدیش این بود که نمی شد یه دفعه فیلم رو نوار رو روی هارد ریخت باید زمانی که کپچر شروع می شد اجرای فیلم رو دوربین انجام می شد تا کپچر انجام بشه.شما هم امتحان کن.