PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آپلود و فونت

omid81
01-07-2007, 22:41
من اگه بخوام از يه فونتي كه خودم روي هاردم دارم توي امضام استفاده كنم بايد چي كار كنم ؟
اگه بخوام عكس بزارم چي ؟ بايد عكسو آپلود كنم ؟ چه جوري؟ :19:

hojjat_game_carbon
01-07-2007, 23:32
فونتو كه نميشه ولي عكسو مي توني تو سايتاي زير آپلود كني:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M A T I N
01-07-2007, 23:35
از فونت های کامپیوتر خودتون نمیتونید تو پستتون استفاده کنید ....ولی میتونید اون نوشته رو تبدیل به عکس کنید ....
برای آپلود هم باید عکس تون رو تو یه جایی مثلTinyPic آپلود کنید و با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عکستون رو اینجا بزارید .....

....موفق باشی....

omid81
02-07-2007, 09:22
از فونت های کامپیوتر خودتون نمیتونید تو پستتون استفاده کنید ....ولی میتونید اون نوشته رو تبدیل به عکس کنید ....
برای آپلود هم باید عکس تون رو تو یه جایی مثلTinyPic آپلود کنید و با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عکستون رو اینجا بزارید .....

....موفق باشی....

شما گفتيد متنو به عكس تبديل كنم ميشه راهشو بگيد ممنون ميشم :40:

omid81
02-07-2007, 09:25
لطفا مر حله به مرحله بگيد روشه آپلود كردن رو وقتي تو سايت ميرم آدرس مثلا تصويره مورد نظرو ميدم روي دكمه آپلود كليك مي كنم بقيه اش با شما :46:

hojjat_game_carbon
02-07-2007, 11:50
بابا يعني آپلودو بلد نيستي؟؟؟
انتخاب كن تموم آپلودو بزن!

M A T I N
02-07-2007, 12:13
شما گفتيد متنو به عكس تبديل كنم ميشه راهشو بگيد ممنون ميشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لطفا مر حله به مرحله بگيد روشه آپلود كردن رو وقتي تو سايت ميرم آدرس مثلا تصويره مورد نظرو ميدم روي دكمه آپلود كليك مي كنم بقيه اش با شما

1.ساده تری راهش اینه که متنتون رو با فونتی که میخواهید تو Paint تایپ کنید و سیوش کنید ...

2. بعد از اینکه فایلتون رو آپلود کردید چند تا کد بهتون میده که یکیشون اولش با IMG شروع میشه .....اون کد رو کپی
کنید و توی امضا یا پستتون Paste کنید .... ( البته اینا برای آپلود در Tinypic بود )

....موفق باشی.....
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]