PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در برنامه LeaderGL FlexEditor

H.Trst
01-07-2007, 17:25
سلام دوستان
من زماني كه در برنامه رويNormal كليك مي كنم پيغام زير رو ميده در صورتي كه در قسمت Modem كنترل پنل ويندوزم مودم موتورولا نصب شده لطفا راهنمايي كنيد.

The Mobile Phone is not in Modem or is not Connect
با تشكر

dimah2005
01-07-2007, 20:07
سلام دوستان
من زماني كه در برنامه رويNormal كليك مي كنم پيغام زير رو ميده در صورتي كه در قسمت Modem كنترل پنل ويندوزم مودم موتورولا نصب شده لطفا راهنمايي كنيد.

The Mobile Phone is not in Modem or is not Connect
با تشكر

--------------------------------------------------------------------------------

منم چنین مشکلی داشتم
ویندوز هم عوض کردم جواب نداد یحتمل مشکل از خود کامی هست
من رو کامی دیگه امتحان کردم کار کرد
پس بی خیلش شو
اگر راه حلی پیداکردی به من هم پیغام بده

سهراب مموتی
16-07-2007, 18:21
من هم این مشکل رو داشتم. دوستان هر مدوم یه راهی گفتند که بعضی وقتا کارا بود و بعضی وقتا نه. من به طور اتفاقی روشی پیدا کردم که همیشه جواب میده و مودم رو راحت به normall mode میبره. راه حل ساده است. برنامه p2kman رو که حتما تو این سایت یا هر جایی تو اینترنت میتونید پیداش کنید دانلود کنید رو باز کنید. بعد گوشی رو تو حالت data conection قرار بدید و به سیستم وصل کنید. یه چند سانیه بعد در status bar زیر این برنامه مینویسه که گوشی connect شده. احتمالا دفعه اول باید درایور برنامه رو نصب کنید. فایلهای لازم برای نصب درایور هم در فلدری داخل همین برنامه به اسم driver وجود داره. کافیه که در پنجره ای که برای نصب سخت افزار باز میشه آدرس این فلدر رو بدید. وقتی که پیغام کانکت رو دیدید. نر مافزار lleaderGL رو باز کنید. خواهید دید که در حالت normal است.
این روش رو من تابه حال ندیدم که جواب نده.

anti_girl
16-07-2007, 22:59
همونطور که اقا سهراب توضیح کاملی داد راه درستشم بهتون یاد داد امیدوارم مشکلتون حل بشه