PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویروس

satttanism
01-07-2007, 00:47
سلام دوستان
گوشی دوستم Motorola V3x ویروسی شده و همه چیزش داغون شده کار نمیکنه
چجوری درستش کنیم؟

CD-RW
01-07-2007, 09:46
ببر فلاش کن , گوشیت رو بنداز دور , یه گوشی بخر که ویروسی نشه .

jackhammer
01-07-2007, 10:18
نکته ای که باید بهش دقت کنی اینه که گوشی جاوا هیچ وقت ویروسی نمیشه چون هیچ ویروسی برای java ساخته نشده به جز یک مورد که مال عهدبوقه و جاوا های جدید کاملا ایمن هستند منظور از جدید یعنی همین گوشی های بازار.
پس گوشیه ویروسی نیست احتمال 99 درصد مشکل نرم افزاریه که موبایل فروش ها راحت برات عوضش میکنن.
خودتم شاید بتونی انجام بدی از طریق راه هایی که توی اینترنت هست ولی خیلی ریسک داره.همون بده یه موبایل فروش بهتره!

CD-RW
02-07-2007, 08:18
ویروس برای جاوا , جدید سراغ دارم , گوشی های جاوا درخواست بدن براشون ارسال میکنم .

بیلچه
02-07-2007, 08:37
برای من بفرست .

نکته ای که باید بهش دقت کنی اینه که گوشی جاوا هیچ وقت ویروسی نمیشه چون هیچ ویروسی برای java ساخته نشده به جز یک مورد که مال عهدبوقه و جاوا های جدید کاملا ایمن هستند منظور از جدید یعنی همین گوشی های بازار.
پس گوشیه ویروسی نیست احتمال 99 درصد مشکل نرم افزاریه که موبایل فروش ها راحت برات عوضش میکنن.
خودتم شاید بتونی انجام بدی از طریق راه هایی که توی اینترنت هست ولی خیلی ریسک داره.همون بده یه موبایل فروش بهتره!

گوشیهای جاوا ویروسی نمی شن . ولی ویروسهایی وجود داره فرتو فرت فایلهاشونو پاک می کنه.

jackhammer
02-07-2007, 08:55
ویروس جاوا در هیچ جای دنیا ندارییییییییییییییییییییی یییییییییییییییییییییم!!!!!! !
دوباره بگم؟

Kolang
02-07-2007, 20:36
satttanism ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان
دوستان که توضیح دادن
مشکل شما از ویروس نیست
ببرش بیرون تا برات درستش کنن

مموری های گوشیها ممکنه ویروسی بشن، اما ویروس های کامپیوتری
نه ویروسهایی که در کارکرد گوشی اختلال به وجود بیارن

منتقل شد...

solo_88
02-07-2007, 21:38
بابا این حرفارو بریز دور...ویروس چیه؟؟؟؟اول یه بار مستر ریست کن اگه نشد فلش کن...این همه اینجا اموزش گزاشتن که شما ببری گوشیتو بدی ***** توش؟؟؟؟؟؟

satttanism
03-07-2007, 00:01
از تمامی دوستان تشکر می کنم
اگه میشه لینک آموزش مستر رسیت کردن و فلش کردن رو بدید
با تشکر

solo_88
03-07-2007, 08:24
باید حوصله کنی و یه نیگا به 5 تاپیک اول بندازی....اگه پیدا نکردی به من یه pm بده کامل برات توضیح میدم