PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سریال چار خونه

sajadlog
30-06-2007, 20:41
سلام
همونطور که میدونید امشب اولین قسمت از مجموعه ی طنز چارخونه از شبکه 3 سیما پخش میشه.

در این مجموعه بازیگرانی همچون حمید لولایی،رضا شفیعی جم و بهنوش بختیاری بازی می کنند.
خب در این تاپیک نظراتون رو درباره ی مجموعه بگید.
البته تا و قتی که شروع نشه حرف زدن درباره ی فیلم یه پنی هم نمی ارزه.:27:

*hamedkhatar*
30-06-2007, 22:48
فکر کنم الان دیگه شروع شده
من رفتم ببینم
بای

mehrdad21
30-06-2007, 23:42
این مجموعه حالمون رو گرفت . قرار بود نامجو تیتراژ رو بخونه اما نمیدونم چرا کس دیگه ای خونده بود.
با تجربه ای که سروش صحت داره به نظر میرسه کار خوبی بشه

nt
30-06-2007, 23:47
برای شروع بدک نبود

ramyar.v
30-06-2007, 23:48
برای قسمت اول بد نبود
تا ببینیم بد چی میشه
فقط خدا کنه مثل برره محدودش نکنن

Greatone
30-06-2007, 23:51
براي قسمت اول خوب بود از نظر من........

MOJREM
30-06-2007, 23:53
مجموعه ی قشنگی به نظر می رسه .

rafifar
30-06-2007, 23:54
خوش گذشت!
واسه ماها که تازه مدرسمون تموم شده هیچ سرگرمی نداریم سرگرمی خوبی بود.
خدا کنه قشنگ باشه علافی نداشته باشه

*PiNk PaNTHeR*
01-07-2007, 00:23
اه...
بعد از شبهای برره این سریال هم دیدن داره؟

V A H I D
01-07-2007, 00:34
بعد از شبهای برره این سریال هم دیدن داره؟
دیگه فک نکنم مثل اون سریال داششته باشیم اگه داشته باشیم هم کارگردانش ایول داره
=============================
من ندیدم
هرکی دیده بگه چه جوری بود اخه من تکرارش رو بنا به دلایلی نمی توم ببینم

azh
01-07-2007, 00:35
سريال نسبتا ضعيفي بود....اميدوارم بهتر بشه....در مورد محسن نامجو من هم خيلي حالم گرفته شد...

J A V I D
01-07-2007, 00:40
تكرارش رو كي پخش مي كنه !‌ من سر كار بودم نديدم !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

Xbox360
01-07-2007, 00:49
ساعت 16:00 روز بعدش تکرار میکنه.

sadegh1991
03-07-2007, 14:11
فقط با رضا شفيعي جم خنديديم

Kasra 91
03-07-2007, 14:17
من که بخاطر بهنوش و شفیعی جم نگاه میکنم:d:d:d

masoud908
04-07-2007, 17:35
من که بخاطر بهنوش و شفیعی جم نگاه میکنم:d:d:d
همه به خاطر بهنوش نگاه میکنن!!

nt
04-07-2007, 17:58
همه به خاطر بهنوش نگاه میکنن!!
من به خاطر شکوه:27:

LeBron
04-07-2007, 18:03
خیلییییییییییییییی یخه این سریال وسط تابستون از یه ربع به 11 شروع میکنه برف اومدن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

masoud908
04-07-2007, 19:19
من به خاطر شکوه:27:
پس من به خاطر اون یارو خوشگل که دیروز اومده بود خواستگاری بهنوش میبینم!

moloch
04-07-2007, 19:39
من نمیدونم چرا تو این فیلم و سریال ها یه پسر قشنگ 18 و 19 ساله ی خوش رنگ و لعاب نمیارن تا دل ما هم خوش باشه نگاه کنیم.:19: :19: :19: :19: :19: :19: :19: :19: :46: :46: :46:

S@eid
04-07-2007, 19:55
با این همه بازیگر که توی کار طنز پیشینه ی خوبی دارن واقعا سریال قابل قبولی نیست ...

البته همیشه باید به کار های طنز یه مدت فرصت داد ... تازه اولاش هست ... قسمت سومشه ...

masoud908
04-07-2007, 19:59
من نمیدونم چرا تو این فیلم و سریال ها یه پسر قشنگ 18 و 19 ساله ی خوش رنگ و لعاب نمیارن تا دل ما هم خوش باشه نگاه کنیم.:19: :19: :19: :19: :19: :19: :19: :19: :46: :46: :46:
برو تو کوچه،خیابون ببین!در ضمن اواتار من و هم قشنگ نگاه کن ...شبیه خودمه...!

Actros
05-07-2007, 01:32
داره خوب میشه
به نظر من خوب ازاب درمیاد
خیلی شبیه کارای عطاران هستش
چون سروش صحت نویسنده کارای اونم بود

Ehsani
05-07-2007, 01:45
بابا اون که مهران مدیریه تا یکماه از شروع سریالاش کاراش به دل آدم نمیشینه...چطور توقع داریم با 3 قسمت چارخونه جذبمون کنه؟!؟! ( اونم با کارگردانی کسی که اصلاً کارگردان نبوده و نویسنده است )

اردلان شجاع کاوه از امشب وارد سریال میشه..یکم صبر داشته باشیم به نظرم سریال خوبی در بیاد از کار... من به شخصه بازی اردلان شجاع کاوه رو خیلی خیلی دوست دارم

M A R S H A L L
05-07-2007, 11:24
سريال جالبي نيست و كاملاً بي محتواست.
ضمن اينكه اين خانم امير جلالي نميدونم چه طور اينقدر بعضيا از بازيش خوششون مياد همش داد و فرياد و اعصاب خردكني!

Lovelyman
05-07-2007, 11:28
با پست بالا كاملا موافقم نه خنده داره نه آموزنده كاملا بي محتوا خانوم امير جلالي هم واقعه اينگار داره با بغض و كينه صحبت ميكنه!...

nt
06-07-2007, 00:31
تازه میکروفن هم همش تو کادره:31:

diana_1989
07-07-2007, 20:58
اصلا طنز جالبی نیست ! با تبلیغاتی که میکردن انتظار میرفت مخاطب بیشتری رو به خودش جلب کنه

در ضمن بازگیرا هم از تموم توانایشاون استفاده نمیکنن مثله آقای لولایی و شفیعی جم

Mahdi Hero
11-07-2007, 23:08
سلام به دوستانه عزيز يه تاپيک در مورده اين سريال تو متفرقه داريم اما به نظره من جاش اينجاست
نه اونجا بنابراين اين تاپيکو زدم که يکم در مورده سريال و گروهه بازيگری و کارگردانی و....وهمچنين قسمتايه
فيلم با هم بحث کنيم
از نظره من که واقع سرياله موفقی چون با وجود اينکه سروش صحت در زمينه کارگردانی
تجربه نداره تونسته خوب خودشو نشون بده و همچنين قدرته کارگردانيشو
گروهه بازيگريه هم گروهه خوب و کامليه و همچنين بازيه آقايه شجاع کاوه که هميشه
در نقش هايه متفاوت بازی ميکرده و تجربه خاص تو اين ژانر نداشته واقعا نقشه خودشو زيبا
بازی کرده بقيه بازيگرانم که ديگه نيازی به توضيح ندارن و همشون تا حالا خوب عمل کردن اميدوارم
سريال همين رواله خوب رو پيش بره

Aminzikzak
11-07-2007, 23:12
فعلا که خیلی این سریال بی مزست ولی یادمه وقتی زیر آسمان شهر هم شروع شده بود تا دو،سه هفته بی مزه بود اما بعد جون گرفت....

حالا باید ببینیم این یکی برنامه طنز چی میشه آخرش.

Asalbanoo
12-07-2007, 13:32
بنابر نظر سنجی از تعدادی از شهروندان مناطق مختلف تهران، بیشتر مخاطبان «چارخانه» معتقدند بازی بازیگران این سریال تكراری است و صدای جیغ بازیگر زن آن غیرقابل تحمل است.

از تعدادی از شهروندان تهران حاكی از آن است كه سریال در قسمت‌های پخش شده به خاطر بازیگران و موضوعات تكراری خیلی مورد توجه مخاطبان قرار نگرفته و تنها رضا شفیعی جم، تیپ متفاوت و جذب كننده بوده است.

خانمی ۴۵ ساله، خانه‌دار و ساكن منطقه ۴، با بیان این مطلب كه دوست داشتم سریال «چارخونه» را به خاطر خنده دار بودن ببینم می‌گوید: خنده دار نیست. بلكه اعصاب خرد كن شده است. بازیگران بازی‌های تكراری و مصنوعی دارند و موضوعات داستانش اصلا جالب نیست.

مرد ۳۲ ساله، ساكن منطقه آزادی با اشاره به خنده‌دار بودن سریال «چار خونه» توضیح می‌دهد: چنین مجموعه‌هایی را نباید با دید نقادانه نگاه كرد و اتفاقا وقتی خسته از كار به خانه می روی خوب است كه چنین مجموعه‌های از تلویزیون پخش شود.

خانم ۲۸ ساله ساكن منطقه ۶ و لیسانس معتقد است: چه لزومی دارد كه مجموعه‌هایی از تلویزیون پخش شود كه در آن‌ها دائما زن و شوهرها با هم دعوا می‌كنند و اصلا خانم خانه در سریال چار خونه فقط در سریال‌های مختلف جیغ می‌زند.

مرد ۴۷ ساله دیپلم و ساكن منطقه ۱۲ با بیان این مطلب كه در خصوص سریال‌های طنز تلویزیون باید گفت «امسال دریغ از پارسال» می‌گوید: بازی‌ها، سوژه و كارگردانی این سریال دریغ از سال‌های گذشته است و حرف تازه‌یی ندارد و فقط وقت پركن است.

پسر ۲۲ ساله ساكن منطقه ۲ تهران با بیان این مطلب كه سریال «چارخونه»، لوس و بی مزه است می‌گوید: چارخونه بر خلاف اسمی كه برایش انتخاب شده، اصلا چارچوب ندارد و یك داستانی تكراری با بازیگران تكراری است و امید نمی‌رود كه بهتر از این شود.

دختر ۲۳ ساله دانشجوی رشته جغرافیایی ساكن منطقه‌ ۱۴ ، سریال چارخونه را تقلیدی از برنامه‌های نقطه چین، پاورچین، خانه به دوش، می‌داند و می‌گوید: شخصیت مادر خانه خیلی جیغ می‌زند و من و خانواده‌ام تمایلی به دیدن این سریال نداریم.

وی معتقد است نوشته‌های سروش صحت در مجموعه‌هایی كه عطاران و مهران مدیری كارگردانی آن را برعهده داشته موفق‌تر بوده است.

دانشجوی رشته فلسفه ۲۵ ساله، ساكن شهرك غرب با بیان این مطلب كه بازی‌های سریال «چار خونه» هنوز جا نیفتاده است می‌گوید: داستان‌های این مجموعه پیش پا افتاده است و به غیر از شفیعی جم كه تیپ متفاوتی از تیپ‌های گذشته‌اش دارد بقیه تیپ جدیدی ندارد و كارهای قبلی‌ را تكرار می‌كنند.

خانم ۶۳ ساله خانه‌دار و ساكن منطقه ۱۴ با انتقاد از جیغ زدن شخصیت مادر خانواده می‌گوید: به نظر می‌رسد سریال بیشتر مسخره بازی و لوس بازی است و برای بچه‌های زیر ۵ سال ساخته شده است.
دختر ۱۹ ساله و ساكن منطقه ۳، با بیان این مطلب كه سریال «چارخونه»، داستان‌های قشنگی ندارد اظهار می‌كند: بازی‌ها بیشتر در محیط بسته‌ای اتقاق می‌افتد و شخصیت‌ها از چهاردیواری خانه و محل كار بیرون نمی‌رود و در ضمن بازیگرانش هم تكراری شده‌اند.

دختر ۳۲ ساله و ساكن منطقه‌ ۱ تهران، سریال «چارخونه» را بی مزه توصیف می‌كند و می‌گوید: داستان سریال چارخونه بی‌معنی و مفهوم بازی‌ها هم تكراری است و به دل نمی‌چسبد و علاقه‌ای به دنبال كردن آن در شب‌های بعد ندارم.

تحلیل: خبرگزارى ايسنا

alireza fatemi
13-10-2007, 15:11
طبق خبری که از شبکه خبر پخش شد قرار است طنز چارخونه فردا شب(یکشنبه) پخش شود:8::8:

sd70
13-10-2007, 21:02
البته من که اصلا ازش خوشم نمياد و تا حالا فقط دو سه قسمتش رو بيشتر نگاه نکردم.

ميگه ميشه بگيد تلفظ اون بيت شعر تو امضاتون چطوريه؟

javad_raouf_danger
13-10-2007, 22:25
کاش پخش نمی شد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Nikolas_95
13-10-2007, 22:43
نظر سنجیه جالبیه،ممنون که راه انداختیدش

به نظر من نباید اشتباه مهران غفوریان توی زیر آسمان شهر رو تکرار کنن،مثل مهران مدیری و کمدی هایی که اویسی توش بازی می کردند نباید سری های بعدی رو بسازن و کلا متحولش کنن

البته من که اصلا ازش خوشم نمياد و تا حالا فقط دو سه قسمتش رو بيشتر نگاه نکردم.

ميگه ميشه بگيد تلفظ اون بيت شعر تو امضاتون چطوريه؟

dar in dargah ke gah gah kah koho koh kah shavad nagah

javad_raouf_danger
13-10-2007, 22:46
dar in dargah ke gah gah kah koho koh kah shavad nagah
چه جالب.............

یه آدم خوب
16-10-2007, 11:15
مجموعه چهار خونه با حضور شنبه از شنبه پخش خواهد شد.

به نظر من این سریال خیلی ضعیف عمل کرده است و اگر جواد رضویان نبود حتی ارزش نگاه کردن هم نداشت !

نظر شما چیه ؟

البته کاشکی در این مدت ( ماه رمضان ) کارگردانش یه فکری براش کرده باشه.

یه آدم خوب
16-10-2007, 11:52
در ضمن پسر دایی های من با کارت TV یک سری برنامه ها رو ( البته یک سری که نه خیلی سری ) ضبط میکنن و به فرمت MP4 تبدیل میکنن که با کیفیت بهتر از تلویزییون , پنج شیش قسمت روی یک سی دی جا میشه !
از جمله طنز چار خونه - باغ مظفر - ترش و شیرین - اغما - یک وجب خاک - شکرانه - میوه ممنوعه - و خیلی از برنامه های دیگه .

اگر کسی دلش خواست من نمی دونم چَککار کنم !:31:

T.K
19-10-2007, 13:08
مجموعه چهار خونه با حضور شنبه از شنبه پخش خواهد شد.

به نظر من این سریال خیلی ضعیف عمل کرده است و اگر جواد رضویان نبود حتی ارزش نگاه کردن هم نداشت !

نظر شما چیه ؟

البته کاشکی در این مدت ( ماه رمضان ) کارگردانش یه فکری براش کرده باشه.

از نوشتن حرف تکراری پرهیز میشود

حرف های بالا تائید میشه اونم عجیب

در ضمن فقط جواد رضویان.(خداییش خیلی با حاله(:40:) )

یه آدم خوب
20-10-2007, 19:53
الان که دارم مینویسم سری جدیدش شروع شد ولی خب تکرار دو قسمت قبلشه چیزی نمی تونم بگم جز اینکه تیتراجش عوض شده .

ستاد اطلاع رسانی لحظه به لحظه

در ضمن دارم با اینترنت میبینم .
سرعتم 100.0 Mbps است . ای دی اس الم نیست .

antonio666
29-10-2007, 23:23
4خونه بدك نيست
ولي به هيچ وجه به كارهاي عطاران و مديري نميرسد.

Nikolas_95
12-11-2007, 01:10
بر اساس آخرين نظر سنجي سيما؛

سريال «چارخونه» پربيننده‌ترين سريال سيما شد

خبرگزاري فارس: بر اساس آخرين نظر سنجي كه از سوي مركز تحقيقات صدا و سيما منتشر شد، مجموعه تلويزيوني «چارخونه» پر مخاطب‌ترين مجموعه سيما شد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از روابط عمومي شبكه سوم سيما، در بين سريال‌هاي روزانه و هفتگي بر اساس دو شاخص ميزان بيننده و رضايت‌مندي،بر اساس آخرين نظر سنجي سيما در هفته دوم آبان ماه، سريال «چارخونه» با 71/1 درصد بيننده، پر بيننده‌ترين مجموعه تلويزيوني سيما شد و مجموعه‌هاي «جواهري در قصر» با 67/6 درصد و سريال «راه بي پايان» با 51/9 درصد بيننده رتبه‌هاي دوم و سوم را از آن خود كردند.
همچنين سريال «مدار صفر درجه» نيز با 51/9 درصد بيننده در رتبه بعدي قرار دارد و مخاطبان از اين سريال 87/5درصد از آن رضايت داشته‌اند.
بنا بر اين گزارش، نتايج بررسي سريال‌هاي هفتگي نشان مي دهد سريال‌ «جواهري در قصر» با 67/6 درصد بيننده، پربيننده‌ترين سريال اين هفته بوده است و 91/9 درصد از بينندگان از اين سريال رضايت داشته‌اند. سريال‌هاي «راه بي پايان» با 51/9 درصد و «مدار صفر درجه» با 51/6 درصد بيننده در مراتب بعدي قرار دارند، ميزان رضايت بينندگان از اين دو سريال به ترتيب 91/5درصد و 87/5 درصد بوده است.
نتايج بررسي سريال‌هاي روزانه نيز نشان مي‌دهد در هفته دوم آبان ماه مجموعه طنز «چارخونه» با 75/1 درصد بيننده، داراي بيشترين ميزان بينده بوده است. ميزان رضايت بينندگان از اين مجموعه طنز 75/3 درصد بوده است. سريال‌هاي «هشدار براي كبرا 11» با 46/3 درصد و خواستگاران با 33/9 درصد بيننده در مرتبه‌هاي بعدي قرار دارند، ميزان رضايت بينندگان از اين سريال‌ها به ترتيب 87/9 و 73/9 درصد بوده است.
در رتبه بندي نهايي سريال‌هاي روزانه بر اساس دو شاخص ميزان «بيننده» و ميزان «رضايت»، سريال‌هاي «چارخونه»، «هشدار براي كبرا 11» و «خواستگاران» رتبه‌هاي اول تا سوم را به خود اختصاص داده‌اند.