PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست نرم افزار هک با بلوتوث

msa d820
30-06-2007, 12:42
سلام عزیزان کسی نرم افزار هک با بلوتوث رو سراغ نداره البته من چند روز پیش دوستم که k750داره یه نرم افزار خفن داشت یعنی بدون سوال کردن وارد گوشی من می شد و باشماره من تماس می گرفت smsهای من رو می خوند عکسهای من رو نگاه می کرد وخلاصه خیلی خفن بود لطفا جواب رو به صورت پیغام خصوصی بفرستید مرسی

nkhdiscovery
30-06-2007, 14:49
یکی bloover و یکی بهترش bt info (یا btinfo) یه سرچ تو انجمن ها یا سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بزن پیدا میکنی .

Mahsa_883
30-06-2007, 18:49
یکی bloover و یکی بهترش bt info (یا btinfo) یه سرچ تو انجمن ها یا سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]*********** ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]***********) بزن پیدا میکنی .

من قبلا نوکیا داشتم bloover کار نکرد, با سونی اریکسون کار می کنه؟:23:

aloalexa
30-06-2007, 21:06
تا اونجایی که من میدونم وقتی با هردوی این نرم افزار ها کار میکنید باید گوشی شما و طرف مقابل بعنوان یک وسیله دارای بلوتوث به یکدیگر اضافه شده باشند و نرم افزار Bt info که تو این تاپیک گفتن از گوشی شما که داره هک میشه میپرسه اجازه هست گوشی شما بعنوان مودم استفاده بشه اگه شما اجازه بدین میتونه مدیا پلیر تونو روشنکنه گوشیتونو رو زنگ بزاره باهاش تماس بگیره و ...

فکر میکنم همون Bt باشه شما خودتون از دوستتون اسمشو بپرسید و تو این تاپیک بنویسید

aloalexa
30-06-2007, 21:10
سلام عزیزان کسی نرم افزار هک با بلوتوث رو سراغ نداره البته من چند روز پیش دوستم که k750داره یه نرم افزار خفن داشت یعنی بدون سوال کردن وارد گوشی من می شد و باشماره من تماس می گرفت smsهای من رو می خوند عکسهای من رو نگاه می کرد وخلاصه خیلی خفن بود لطفا جواب رو به صورت پیغام خصوصی بفرستید مرسی

احتمالا قبلا گوشی شما را به گوشی خودش اضافه کرده باشه
یه سر تو قسمت بلوتث دوستون بزنید mydevice رو نگاه کنید اگه اسم گوشیتون اون جا بود خب دیگه...:46:

aloalexa
30-06-2007, 21:11

احتمالا قبلا گوشی شما را به گوشی خودش اضافه کرده باشه
یه سر تو قسمت بلوتوث دوستون بزنید mydevice رو نگاه کنید اگه اسم گوشیتون اون جا بود خب دیگه...:46:

msa d820
03-07-2007, 10:48
دستون درد نکنه ولی من نگاه کردم نبود تازه یه گوشی امانت بود که واسه تعمیر آورده بودن (نوکیا 3250)اونوهم هک کرد یعنی بدون سوال واردش شد و بوسله گوشی خودش با گوشی من تماس گرفت که شماره گوشی 3250افتاد

mehdi_ok1
03-07-2007, 10:57
با این نرم افزار وقتی میخوایی کار کنی

طرف مقابل باید بهت ok بده یا نه ؟

aloalexa
03-07-2007, 12:21
خب این نرم افزار اسم نداره؟
اسمش چیه؟

doyenboof
03-07-2007, 12:35
با این نرم افزار وقتی میخوایی کار کنی

طرف مقابل باید بهت ok بده یا نه ؟

بله
از طرف سوال میشه که (اجازه دسترسی به گوشی x را به اطلاعات خود را میدهید)
اونم میزنه نه:31:

bineshan
03-07-2007, 12:36
اسمش ftp_bt هست و طرف مقابل باید بهت ok بده یا همون yes رو بزنه
یه بار که بهت اجازه داد دیگه احتیاج به اجازه گرفتن ازش نداری

aloalexa
03-07-2007, 12:51
اینو که من هم همون بالا گفتم ولی این دوستان یه چیز دیگه میگن

doyenboof
03-07-2007, 14:15
خب این نرم افزار اسم نداره؟
اسمش چیه؟