PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : این هم گوشی جدید سامسونگ

ehsan_henry
30-06-2007, 03:45
گوشی موزیکال جدید سامسونگ به نام X830
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سامسونگ کوچک ترین گوشی تلفن همراه موزیکال خود را با نام Phone Mini Mp3 عرضه کرد.
گوشی SGH-X830 با استفاده از آخرین فناوری های سامسونگ، ترکیبی از گوشی و Mp3 Player است.
X830 دارای صفحه چرخشی است که در هنگام بسته بودن، ظاهری شبیه به Mp3 Player خواهد شد و نمایشگر آن تنظیمات اکولایزر و اطلاعات آهنگ های ذخیره شده را به کاربر نشان می دهد. با باز شدن صفحه و بیرون آمدن صفحه کلید، کاربر می تواند از این دستگاه به عنوان گوشی تلفن همراه برای تماس های تلفنی خود استفاده کنید.
این دستگاه با ابعاد 84*30*19/9 میلی متر و وزن 75 گرم بسیار باریک و سبک بوده که علی رغم ظاهر سبک و کوچکش، از توانایی های بالای چندرسانه ای برخوردار است. کلیدهای روز دستگاه به راحتی در دسترس کاربر برای شماره گیری و یا انتخاب آهنگ موردنظر قرار دارند.
X830 حافظه داخلی یک گیگابایتی برای ذخیره 250 آهنگ دارد و از دیگر مشخصات آن می توان به USB 2.0، Music Library و اتصال از طریق بلوتوث اشاره کرد.
Phone Mini Mp3 تا پایان این ماه در بازارهای اروپا عرضه شده و در مدت کوتاهی در دیگر بازارهای جهان نیز ارایه خواهد شد.

MOSHAVER AMIN
30-06-2007, 22:29
اينم خيلي باحل بود اي كاش اين گوشي ها بتونن وارد ايران هم بشن.. وعلا قمندان بتونن استفاده كنن

ShahabSAMSUNG
30-06-2007, 23:35
جالبیش اینه که جنسش خیلی نرم و خوشدسته. یه چیزی شبیه پاک کن که لمس کردنش احساس خوبی به آدم میده.

mahyarSAMSUNG
01-07-2007, 01:13
این گوشی هم توی لیست پارس میکروتل است

Siemens!
01-07-2007, 01:20
گوشی موزیکال جدید سامسونگ به نام X830
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سامسونگ کوچک ترین گوشی تلفن همراه موزیکال خود را با نام PhoneMini Mp3 عرضه کرد.
گوشی SGH-X830 با استفاده از آخرین فناوری های سامسونگ، ترکیبی از گوشی و Mp3 Player است.
X830 دارای صفحه چرخشی است که در هنگام بسته بودن، ظاهری شبیه به Mp3 Player خواهد شد و نمایشگر آن تنظیمات اکولایزر و اطلاعات آهنگ های ذخیره شده را به کاربر نشان می دهد. با باز شدن صفحه و بیرون آمدن صفحه کلید، کاربر می تواند از این دستگاه به عنوان گوشی تلفن همراه برای تماس های تلفنی خود استفاده کنید.
این دستگاه با ابعاد 84*30*19/9 میلی متر و وزن 75 گرم بسیار باریک و سبک بوده که علی رغم ظاهر سبک و کوچکش، از توانایی های بالای چندرسانه ای برخوردار است. کلیدهای روز دستگاه به راحتی در دسترس کاربر برای شماره گیری و یا انتخاب آهنگ موردنظر قرار دارند.
X830 حافظه داخلی یک گیگابایتی برای ذخیره 250 آهنگ دارد و از دیگر مشخصات آن می توان به USB 2.0، Music Library و اتصال از طریق بلوتوث اشاره کرد.
PhoneMini Mp3 تا پایان این ماه در بازارهای اروپا عرضه شده و در مدت کوتاهی در دیگر بازارهای جهان نیز ارایه خواهد شد.

باحاش حال کردم :31:

Siemens!
01-07-2007, 01:22
به نظرتون وارد میشه

mahyarSAMSUNG
01-07-2007, 01:29
آره وارد مبشه .اول امیدت به خدا بعد به میکرونل

MOSHAVER AMIN
01-07-2007, 22:03
كسي از حدود قيمتش اطلاع داره؟

ali_chenger
01-07-2007, 22:15
سامسونگ تو زیبایی تکه واقعا قشنگه

ehsan_henry
05-07-2007, 00:06
سامسونگ تو زیبایی تکه واقعا قشنگه
واقعا حرفتو قبول دارم.اول سامسونگ.دوم موتورلا.سوم نوکیا.چهارم سونی اریکسون(البته این آخری ها داره خوب کار میکنه)

ShahabSAMSUNG
05-07-2007, 02:10
واقعا حرفتو قبول دارم.اول سامسونگ.دوم موتورلا.سوم نوکیا.چهارم سونی اریکسون(البته این آخری ها داره خوب کار میکنه)

ولی واقعاً به لحاظ کیفیت واقعاً سونی اریکسون آخره.
من شش ماه دی820 داشتم و بعدش دبلیو810 خریدم. کاراییش رو کاری ندارم ولی به لحاظ سطح کیفی، خیلی خیلی پایینه.

MOSHAVER AMIN
05-07-2007, 22:34
دربسياري از مدلهاي سامسونگ طراحي بي بديل و خارق العاده حرص تمامي رقبا رو در اورده...... بهمين دليل خيلي از متعصبين ساير گوشي ها چشم ديدن اين همه زيبائي سامسونگ رو ندارن

nima_989
06-07-2007, 00:46
باطری های تعطیل - درگیری شدید با برنامه های جاوا - عدم ساپورت تمهای اضافی رو هم به بقیه موارد سامسونگ اضافه کنید بد نیست.
جمع شدید تو کلوپ سامسونگ دارید به به و چه چه می گید...
کجای این گوشی قشنگه ...
بیشتر شبیه اسباب بازیه.

mahyarSAMSUNG
06-07-2007, 02:49
آقا نیما شما به این میگی گوشی ؟؟؟ الان ام پی تری هایی هستند که این شکلی یعنی سامسونگ نباید همچین طرحی بزنه ؟؟؟ خوب منظورش این بوده که بیشتر روی ام پی تری این گوشی کار شده . ام پی تری که سیم کارت هم میخوره

mojtaba_18843
06-07-2007, 02:52
باطری های تعطیل - درگیری شدید با برنامه های جاوا - عدم ساپورت تمهای اضافی رو هم به بقیه موارد سامسونگ اضافه کنید بد نیست.
جمع شدید تو کلوپ سامسونگ دارید به به و چه چه می گید...
کجای این گوشی قشنگه ...
بیشتر شبیه اسباب بازیه.

اولا با جاوا درگير نيست و شما باهاش درگيري
ثانيا برندي مثل سوني اريكسون تم روش نصب ميشه ولي فقط رنگ و سايه روشن دريغ از يه تغيير كلي
ثالثادر مورد باطري ايرانيا لياقت ندارن كه باطري تقلبي وارد ميشه.
رابعا كيفيت سخت افزاري هيچ برندي به سامسونگ نميرسه(البته به جز اريكسون با اون جوي استيك فولاديش كه اگه 20 سالم باهاش ور بريم خراب نميشه!!!)

اين جمله آخر رو از روي تعصب گفتم:31:

mahyarSAMSUNG
06-07-2007, 02:57
مگه اریکسون ورشکسته نشده ؟؟؟ دیگه گوشیاش کجاست ؟!

nima_989
06-07-2007, 09:43
آقا نیما شما به این میگی گوشی ؟؟؟ الان ام پی تری هایی هستند که این شکلی یعنی سامسونگ نباید همچین طرحی بزنه ؟؟؟ خوب منظورش این بوده که بیشتر روی ام پی تری این گوشی کار شده . ام پی تری که سیم کارت هم میخوره

حالا این شد یه حرفی .
ما کوچکتیم مهیار جون . حرف شما سنده.

nima_989
06-07-2007, 09:57
اولا با جاوا درگير نيست و شما باهاش درگيري
ثانيا برندي مثل سوني اريكسون تم روش نصب ميشه ولي فقط رنگ و سايه روشن دريغ از يه تغيير كلي
ثالثادر مورد باطري ايرانيا لياقت ندارن كه باطري تقلبي وارد ميشه.
رابعا كيفيت سخت افزاري هيچ برندي به سامسونگ نميرسه(البته به جز اريكسون با اون جوي استيك فولاديش كه اگه 20 سالم باهاش ور بريم خراب نميشه!!!)

اين جمله آخر رو از روي تعصب گفتم:31:

چرا هر چی می شه گیر میدید به سونی اریکسون؟؟؟؟؟؟ :21: چون سونی اریکسون داره خوب کار می کنه.
در مورد باطری هم بحث تقلبی بودن نیست عزیزم. کلا میلی آمپر باطری های سامسونگ خیلی پایینه . مثلا چند تا از این گوشی جدیداش زیر 700 میلی آمپره و حالت مکالمه رو زده 2 ساعت و نیم مثل X820 و یا E840 با 3 ساعت و نیم.
طراحی قوی اونه که در عین نازک بودن گوشی سایر کیفیت ها حفظ بشه نه اینکه به بهانه نازک ساختم بگن نمیشه باطری خوب روش گذاشت. فکر کنم تو مدلهای سامسونگ D600 باطریش از همه بهتره .پس چرا روی این تقلب نکردن؟؟؟
من خودم طرفدار گوشی خوب هستم . و اگه یه گوشی از سامسونگ ایده آل من باشه بدون شک می خرمش. مثل D900 که خیلی دوسش دارم ولی باطریش.... . حیف شد .:41:

ali_chenger
06-07-2007, 11:29
چرا هر چی می شه گیر میدید به سونی اریکسون؟؟؟؟؟؟ :21: چون سونی اریکسون داره خوب کار می کنه.
در مورد باطری هم بحث تقلبی بودن نیست عزیزم. کلا میلی آمپر باطری های سامسونگ خیلی پایینه . مثلا چند تا از این گوشی جدیداش زیر 700 میلی آمپره و حالت مکالمه رو زده 2 ساعت و نیم مثل X820 و یا E840 با 3 ساعت و نیم.
طراحی قوی اونه که در عین نازک بودن گوشی سایر کیفیت ها حفظ بشه نه اینکه به بهانه نازک ساختم بگن نمیشه باطری خوب روش گذاشت. فکر کنم تو مدلهای سامسونگ D600 باطریش از همه بهتره .پس چرا روی این تقلب نکردن؟؟؟
من خودم طرفدار گوشی خوب هستم . و اگه یه گوشی از سامسونگ ایده آل من باشه بدون شک می خرمش. مثل D900 که خیلی دوسش دارم ولی باطریش.... . حیف شد .:41:
صحبت های نیما جان درباره ی باتریها کاملا درسته اکثر برندها (مثل سامسونگ موتو

نوکیا) باتری گوشیهاشون واقعا ضعیفه مثلا نوکیا(ان70=3.5 ان90=3 ساعت ان93=5

ساعت ان91=4 ساعت وان73=6ساعت و...)یهنکته دیگه اینکه ان95 را با اون همه

امکانات با باتری 6 ساعت مکالمه مداوم فرستادن:41: سامسونگ (دی820=3 دی

830=2.5 و ای900=3.5 و دی720=4 ساعت و دی900=6.5 و آی300=4ساعت...)

که البته دی900 به نظر خوبه والبته دی600 با 7 ساعت مکالمه مداوم هم خیلی خوبه

و اما سونی که حداقل در باتری گوشیهاش خیلی خوب کار کرده (دبلیو950=7.5

ساعت و پی990=13 ساعت و کا800=7 ساعت و دبلیو 810=8ساعت و کا750=9

ساعت و ام600=7 ساعتو......)

پس دوستان باید قبول کنن که سونی در استفاده از باتری برای گوشیهاش از همه بهتر عمل کرده:20:

mojtaba_18843
06-07-2007, 14:01

فروش خوب اريكسون به خاطر تبليغات بيش از حد كه چيني ها راه خر كردن ما ها رو خوب ياد گرفتن.
در ضمن ما كه جايي نديدي مو نشنيديم كه سامسونگ بگه چون گوشي هامون نازكه باطري خوب نمي تونيم سرش بزاريم!!!

nima_989
06-07-2007, 18:54
فروش خوب اريكسون به خاطر تبليغات بيش از حد كه چيني ها راه خر كردن ما ها رو خوب ياد گرفتن.
در ضمن ما كه جايي نديدي مو نشنيديم كه سامسونگ بگه چون گوشي هامون نازكه باطري خوب نمي تونيم سرش بزاريم!!!

من این حرفو همین کلوپ از بچه های سامسونگی شنیدم دقیقا یادم نمیاد کی گفت یا آقا مهیار بود یا شهاب جان شاید هم یه نفر دیگه... . ولی مطمئنم همین جا بود . صحبتش هم این بود که چون گوشی ها خیلی نازک هستند مجبورند باطری اون رو خیلی نازک بگیرند واسه همین هم باطری ها قوی نیستند ... یا یه همچین چیزی . حالا درست و غلطش پای گوینده.
در مورد تبلیغات : من همیشه روزنامه جام جم می خرم یک روز درمیون تبلیغ نوکیا و سامسونگه . یه بار پارسال اومدم تهران در دیوار مترو تبلیغ نوکیا بود. هر کانال ماهواره رو هم میگیری داره نوکیا و سامسونگ و ال جی تبلیغ می کنه... ما که این وسط خیلی کم سونی اریکسون رو دیدیم.
بهترین تبلیغ سونی اریکسون کیفیت خوب و قیمت مناسب اونه که تونسته طی این 6 سال این همه مشتری جذب کنه .
البته در با کیفیت بوده محصولات موبایل سامسونگ هیچ شکی نیست.

ShahabSAMSUNG
06-07-2007, 19:40

نیما جان،
شما اول یه نگاه به ضخامت X820 و E840 بنداز.

بعد واقعاً اگه باتری ای پیدا کردی که با این ضخامت میلی آمپرش بالاتر از این بود، حتماً به شرکت سامسونگ معرفی کن.

------------------------------------------

در مورد تبلیغات هم باید به اتوبوس ها یه نگاه بندازی. سونی اریکسون هم می دونه کجا تبلیغ کنه.
یا مثلاً آهنگی که آرش بالای سن می خونه، کف سن و روی اسکوربورد سن آرم سونی اریکسونه. خلاصه که سونی اریکسون هم تبلیغاتش کم نیست.

Highbury
06-07-2007, 19:47
من اصلا تعصب خاصی روی هیچ شرکتی ندارم. سه تا گوشی قبلی ام هم سامسونگ بوده که گل سرسبدشون دی 820 بوده سونی هم دو بار گرفتم و نوکیا هم دو بار/
در مورد باتری باید بهتون بگم که باتری های سونی عمر بهتری دارن. دی 820 که من داشتم مشکل خاصی با اون نداشتم و واقعا گوشی ماهی بود.
سامسونگ بیشتر روی زیبایی گوشی کار میکنه و به نظر من خیلی شرکت مبتکری هم هستش.
مثلا گوشی تاشو و کشویی رو اگه سامسونگ اولین طراحش نبود ولی این گوشیها رو خوب جا انداخت. و کیفیت خوبی هم دارن.
ولی بایستی قبول کرد که سامسونگ به جز بعضی موارد که مهم نیستن از نوکیا و سونی عقبتر هستش.
نوکیا به نظرم توی تکنولوژی خیلی جلوتره. و سونی همیشه پشت سرش بوده اما توی کیفیت تقریبا سونی یه کم جلوتره.
این گوشی هم گوشی خیلی قشنگی هستش. در مورد دوربینش هم میشه توضیحاتی بدین

MOSHAVER AMIN
06-07-2007, 22:14
بنازم به اين چشم بادما هاي چيني تا چند وقت پيش تو جنگل هاي چين همديگرو با ساتور وشمشير تيكه پاره ميكردن... الان هم گوشي هاي بنجل اونا در خاور ميانه و آسياي مركزي و شرق دور محبوب خيلي ها شده... اگه سوني اريكسون اين مشتري ها رو نداشت بايد توي كره زحل دنبال مشتري ميگشت.....توي اروپا و امريكا واستراليا كه اين اتاري تلفني (بقول اقا شهاب) چيني رو اصلا محل هم نميذارن
سامسونگ هم بيشترين سرمايه گذاريش توي اروپاست

=============
بقول قديمي تر ها: علف دم در خونه بوئيه

ali_chenger
06-07-2007, 22:45
بنازم به اين چشم بادما هاي چيني تا چند وقت پيش تو جنگل هاي چين همديگرو با ساتور وشمشير تيكه پاره ميكردن... الان هم گوشي هاي بنجل اونا در خاور ميانه و آسياي مركزي و شرق دور محبوب خيلي ها شده... اگه سوني اريكسون اين مشتري ها رو نداشت بايد توي كره زحل دنبال مشتري ميگشت.....توي اروپا و امريكا واستراليا كه اين اتاري تلفني (بقول اقا شهاب) چيني رو اصلا محل هم نميذارن

=============
نمیدونم چرا این تایپیک به اینجا کشیده شد ولی دوست عزیز همیبن جنس بنجل(به قول شما ) چه کارا کرده توی بهترینهای 2006 3 تا جایگاه(بهترین گوشی دوربین دار و بهترین طراحی و بهترین گوشی در پخش ام پی 3 )دلیله اینکه سامسونگیها با سونی مشکل دارند را نمیدونم (شاید میترسن سونی جاشون را بگیره....:27: ناراحت نشید شوخی بود)
در ضمن نصیحت دوستانه هم به شما بدم دوست عزیز انقدر با تعصب نباشید :46: البته تعصب خوبه ولی تعصب به جا

nima_989
06-07-2007, 23:23
نیما جان،
شما اول یه نگاه به ضخامت X820 و E840 بنداز.

بعد واقعاً اگه باتری ای پیدا کردی که با این ضخامت میلی آمپرش بالاتر از این بود، حتماً به شرکت سامسونگ معرفی کن.

------------------------------------------

در مورد تبلیغات هم باید به اتوبوس ها یه نگاه بندازی. سونی اریکسون هم می دونه کجا تبلیغ کنه.
یا مثلاً آهنگی که آرش بالای سن می خونه، کف سن و روی اسکوربورد سن آرم سونی اریکسونه. خلاصه که سونی اریکسون هم تبلیغاتش کم نیست.

منظور من اینه که چرا به خاطر زیبا ساختن باید فاکتور های دیگه مثل باطری رو نادیده بگیره.؟؟؟ به جای این کار سعی کنه همه موارد رو با هم رعایت کنه یعنی هم ضخامت کم و هم باطری خوب مثل W880 سونی اریکسون (البته به نازکی سامسونگ نیست) ولی هم نازکه هم باطری خیلی خوبی داره .:11:

CD-RW
07-07-2007, 10:29
یکی از دلایلی که سایر برند ها نمیتونن گوشی باریک بسازن ( در مورد باطری یه توضیح دیگه باید بدم ) استحکام گوشی هست , مثلا اگه بدنه خشک بعضی از گوشی ها رو خیلی نازک کنند , به راحتی وقتی توی جیب شلوار میذاری میشکنه , حالا اگه کسی از بچه های کلوپ گوشی X820 داره میتونه از خم بودن این گوشی عکس بگیره و بذاره اینجا ( نترس خم کن , نمیشکنه من D900 رو خم میکنم , ملت کلی کف میکنن ) .
در مورد باطری هم یه موردی که همه ندیده گرفتند , سرعت پردازنده هم هست , خب طبیعیه هرچی سرعت گوشی بالاتر بره مصرف گوشی بیشتر میشه . این مورد تاثیر ناچیزی تو کل شارژ باطری داره ولی دقت کنید که بدنه D900 به دلیل همین اتلاف انرژی , یه ذره غیر معمول گرم میشه .
----------------
اه ... !!! دیگه من چرا این بحث رو کش میدم
با عرض معذرت از همه .

ShahabSAMSUNG
07-07-2007, 23:13

=============

ایول. این آمار رو از کجا داشتی؟

دوستان ایشون درست میگن.
سونی اریکسون میشه گفت هیچ سهمی از بازار آسیا نداره. (طبق خبر موثق. شاید خبرش رو گذاشتم.)
بیشتر گوشی هاشو تو اروپا (با تبلیغات بسیار) به فروش می رسونه.

nima_989
07-07-2007, 23:50
خوشم میاد داغ شدن گوشی هم ماست مالی می کنید.

mojtaba_18843
08-07-2007, 00:26
آقا من تا 90 درصد مطمئن هستم كه 90 درصد گرم شدن گوشي مثل دي 900 به خاطر باطريه نامناسب هستش چون با يه سامسونگ امتحان كردم.

GnuHDL
08-07-2007, 00:29
این دعوا قدیمیه
ولی من خودمو طرفدار هیچ برندی نمیدونم همینطوری که طرفدار آبی یا قرمز هم نیستم(هز چند در مورد کالا اصلا درست نیست طرفدار یه محصول یا برند خاص باشیم اونم توی این عصر سرمایه داری و مصرف گرائی) ولی:
حسن سونی اریکسون در واقع قیمت پائین در مقابل امکاناتشه و در این بین کیفیت نداره من خیلی تعجب کردم از اون دوستی که گفت نوکیا تکنولوژی بالاتری داره ولی کیفیت کمتر ایندو باهم جور در نمیان تکنولوژی یعنی همون قدرت عملیاتی توی پیاده سازی بهرحال نوکیا و سامسونگ و موتورولا و... هم نقاط قوت ضعف خاص خودشونو دارن
تجربه من اینه که توی عمر باتری سونی اریکسون بهتر از نوکیا است ولی این همه قضیه نیست پردازنه هائي که مصرف میشه سیستم عامل و شاخصهائي که مثلا نشون میده گوشی چند وقت به چند وقت خودشو با شبکه سنکرون میکنه و ..... همگی موثرند.
ما نباید مثل بچه ها از مثلا گوشی خودمون طرفداری کنیم و در این بین علم و منطق رو هم کنار بزاریم.........
بهرحال این ماجرا و حرفها و دعواها توی این فروم زیاده امیدوارم دوستی که بعدا میخواد یه گوشی رو واسه خرید انتخاب کنه سعی کنی تا اونجائي که میتونه دقیق و مستدل و بدور از کرکری و ... برخورد کنه و هیچوقت خودشو اسیر یه برند خاص نکنه به قول اون دوستمون گوشی ایده آلشو با توجه به شرایط انتخاب کنه

mojtaba_18843
08-07-2007, 00:42
در ضمن يكي ديگه از دلايل فروش اريكسون تو ايران وفور لوازم جانبي اين گوشي ها هستش كه البته 30 كيفيت لوازم اصلي رو ندارن . اما شركتي مثل سامسونگ نمياد امتياز ساخت لوازم رو به هر ... بده كه كيفيت رو فداي كميت كنه.(البته بيشتر لوازم اريكسون كه تو بازاره مشخصه كه تقلبيه چون از نظر ظاهر هم اون كيفيت لازم رو نداره. مخصوصا آرمش خيلي تابلوئه)
ولي بايد اعتراف كنم كه عاشق mp3 پلير اريكسونم البته اونم نه به دليل كيفيت و امكانات چون من خودم امتحان كردم سامسونگ هم كيفيت بالايي داره وامكانات مناسب(مثل دي 900 خودم) ولي اكولايزر اريكسون خيلي جالبه مخصوصا مگا باس كه من عاشقشم و البته اونم سليقه ايه.
در مورد باطري سامسونگ هم چون اطلاع آنچناني ندارم بي خود بحث نميكنم ولي اينم بگم كه دادشم كا750 داره باطريش تقريبا عاليه(ديدي تعصب بي جا ندارم:31: )

MOSHAVER AMIN
08-07-2007, 22:20
ایول. این آمار رو از کجا داشتی؟

دوستان ایشون درست میگن.
سونی اریکسون میشه گفت هیچ سهمی از بازار آسیا نداره. (طبق خبر موثق. شاید خبرش رو گذاشتم.)
بیشتر گوشی هاشو تو اروپا (با تبلیغات بسیار) به فروش می رسونه.

اگه حرف بزنيم ربطش ميدن به تعصب..... اگه اظهار نظر كوچيك بشه ربطش ميدن به ماست مالي
تمام اظهارات دوستان كاملا محترمه
اصلا سوني گوشي شماره يك اين دنيا و اون دنيا.... با لاتر از نوكيا( استغفر الله)...

خوبه عزيزم:27:

MOSHAVER AMIN
08-07-2007, 22:31
نمیدونم چرا این تایپیک به اینجا کشیده شد ولی دوست عزیز همیبن جنس بنجل(به قول شما ) چه کارا کرده توی بهترینهای 2006 3 تا جایگاه(بهترین گوشی دوربین دار و بهترین طراحی و بهترین گوشی در پخش ام پی 3 )دلیله اینکه سامسونگیها با سونی مشکل دارند را نمیدونم (شاید میترسن سونی جاشون را بگیره....:27: ناراحت نشید شوخی بود)
در ضمن نصیحت دوستانه هم به شما بدم دوست عزیز انقدر با تعصب نباشید :46: البته تعصب خوبه ولی تعصب به جا

سلام شايد بهترين از نظر شما .... نه از نظر ميليارد ها كاربر تلفن همراه در جهان
بهترين گوشي دوربين دار با 13 مگا پيكسل در اختيار سامسونگه (بهترين از نظر خودم نه از ديد تمام مردم دنيا:31: ) كه اين گوشي i310x اسمش هست

=====================

mojtaba_18843
08-07-2007, 23:45
گذشته از اين حرفا اميدوارم با ورود دي870 به بازار مشكل باطري ما هم حل بشه

mahyarSAMSUNG
09-07-2007, 02:53
نه خیر سامسونگ فقط بی 600 رو داره که 10 مگاپیکسل و 13 مگایی شایعس .
در ضمن دی 870 هم وجود نداره همون دی 900 که میخواستن با نام دی 870 به بازار بدنش

mojtaba_18843
09-07-2007, 19:31
ولي تو ليست gsm.ir هستش با دوربين3.2 و 80 مگ حافظه!!!

ali_chenger
09-07-2007, 22:06
نه خیر سامسونگ فقط بی 600 رو داره که 10 مگاپیکسل و 13 مگایی شایعس .
در ضمن دی 870 هم وجود نداره همون دی 900 که میخواستن با نام دی 870 به بازار بدنش
کاملا درسته

سلام شايد بهترين از نظر شما .... نه از نظر ميليارد ها كاربر تلفن همراه در جهان
بهترين گوشي دوربين دار با 13 مگا پيكسل در اختيار سامسونگه (بهترين از نظر خودم نه از ديد تمام مردم دنيا:31: ) كه اين گوشي i310x اسمش هست

=====================
این بهترینها نظر من نیست دوست عزیز این بهترینها را هر سال انجمن جهانی موبایل انتخاب میکنه :20: بی600 که فقط تو خود کره استفاده میشه واصلا صادر نمیشه هیچ جایی تو این انتخابها نداره در ضمن دی900 هم به عنوان بهترین گوشی 2006 انتخاب شد(واقعا هم حقش بود)
سونی هم یه گوشیهایی برای خود زاپن تولید میکنه که واقعا عالیه مثل گوشیب ضد آب:18:

MOSHAVER AMIN
09-07-2007, 22:59
ولي تو ليست gsm.ir هستش با دوربين3.2 و 80 مگ حافظه!!!

كسي در اين مورد اطلاعاتي داره؟

mahyarSAMSUNG
08-08-2007, 21:42
این گوشی اومده . هر کسی میخواد بره بخره : فعلا 390 تومن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و ئی 840 هم هست که باریکرین گوشی دنیا : 235 تومن

MOSHAVER AMIN
08-08-2007, 22:27
جالب بود
دستت درد نكنه

Nomber1
12-08-2007, 23:36
این گوشی که تاپیکش باز شده چیزی به اسم دوربین نداشت روش ؟؟؟>:31:

mahyarSAMSUNG
13-08-2007, 13:44
دوربین داره که . یدونه 1.3 مگا داره . البته سامسونگ دو گوشی معرفی کرده که یکی دوربین 2 مگا داره و یکی دوربین نداره :

اف 200

اف 210