PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ایجاد یک قفل عالی

irbooks.ir
29-06-2007, 20:15
با سلام خدمت تمامی سروران
من قفلی می خواستم که غیر قابل کپی باشه ( البته می دونم که غیر ممکنه ولی طوری باشه که ایمیج گرفتن از آن فقط کار حرفه ای ها باشه).
در ضمن من مقالات این فروم رو خوندم از کدام نرم افزار ها با هم استفاده کنم .( WTM CD Protector و tzcopy و ....)
لطفا مقاله یا توضیحی بدید که یک قفل عالی را با ترکیب این نرم افزارها بسازم .
در ضمن آیا دستگاه های دابلیکیتور قابلیت تکثیر ایمیج های قفل دار را دارا هستند یا نه ؟ مثلا ایمیجی که با کلون گرفته شده و قفل دارد .
با تشکر فراوان .
:11:

ehsan30
30-06-2007, 10:17
سلام
خوب، خودت که می دونی قفل های رایگان به هر حال کپی میشند.
سری مقالات من را خوندی ؟ اگر که نخوندی از آدرس زیر بگیر و بخون.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بای

pejmanp
30-06-2007, 23:54
نمی دونم چرا اینجا یه حرکت جدید نمیشته همش مطالب تکراری - حرفهای تکراری
حرکی هم که می خواد به چیز جدید بگه دوست خوب مان می گوید خلاف مقررات می باشد و تاپیکو می بنده!!!!!!!!!!
با این قانونهای جدید دیگه گل کاشتید
راستی که دیگه این انجمن بدرد نمی خوره ......
قفل اوتوران چی شد نه کسی می تونه راه حلی برای ساختش پیدا کنه نه کسی می تونه راه حلی برای شکستنش پیدا کنه- جالب اینکه بعضی چیزها رو هم غیر ممکن می دونید در حالی که به کمی سرچ در سی دی ها می تونید پیداشون کنی!!!!!!!!!!! ........................

pejmanp
30-06-2007, 23:56
اشتباه تایپی هرکی هم که.....

mehdi_7070
01-07-2007, 14:27
شما ميشه فعلا براي اين موارد ، نمونه بياوريد :
1- حرکی هم که می خواد به چیز جدید بگه دوست خوب مان می گوید خلاف مقررات می باشد و تاپیکو می بنده!!!!!!!!!!
2- جالب اینکه بعضی چیزها رو هم غیر ممکن می دونید در حالی که به کمی سرچ در سی دی ها می تونید پیداشون کنی!!!!!!!!!!! ........................

pejmanp
01-07-2007, 23:14
نمایش ندادن فایلها در ایزو باستر با فرمت جولیت که من پیداش کردم و گفته شده که نمی شه
شکستن قفل آموزشی فتو شاپ شرکت پرند که گفتید خلاف مقررات که یک نوع قفل اتورانه
و....

mehdi_7070
01-07-2007, 23:34
1- در مورد Joliet توي تاپيك خودش اين نمونه را كه ميگوييد براي بقيه بذاريد تا روش بحث بشه ...

2- نرم افزار ايراني هست ديگه ... پس خلاف قانون شماره 12 !