PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يك سوال در مورد رجيستري ويندوز

mehdionline
19-08-2005, 20:20
با سلام و خسته نباشید به شما مدیران عزیز
من یک سوال در مورد registry ویندوز دارم که اگر مدیران و کاربران سایت لطف کنند و جواب من را بدهند خیلی ممنون میشم.
من میخواهم یک فایل به صورت مثلا test.reg درست کنم به صورتی که هنگامی که آن را اجرا میکنیم اطلاعات آن که به صورت کلیدهای DWORD و غیره را مثلا به آدرس زیر ارسال کنم.
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Servic es\BattC]
اما حالا فرض کنید که مثلا در ویندوز من در این کلید دو عدد زیر کلید به اسمهای 1 و 2 وجود دارد در حالی که در ویندوز دوستم 3 زیر کلید و در ویندوز دوست اون 5 تا و همینطور به صورت مختلف
حالا من میخوام با استفاده از یک کد کاری کنم که کدهای من که در فایل test.reg و جود دارد به تمامی زیر کلید های که در آدرس زیر وجود دارد کپی شود
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Servic es\BattC]
مثلا اگر در سیستمی 3 تا زیر کلید هست در هر سه کلید و اگر دز سیستمی دیگر زیر این آدرس کلیدهای بیشتری با نامهای دیگر وجود داشت در تمام آنها اطلاعات من کپی شود.
به عبارتی اطلاعات من در تمام زیر کلیدهای BattC از آدرس بالا کپی شوند حالا با هر نامی که باشند.
از دوستانی که من را در این امر یاری کنند از پیش تشکر میکنم.
مهدی منصوری
mmansoore@yahoo.com
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Nesta
20-08-2005, 00:21
سلام دوست عزیز.
این موردی که شما فرمودید .به نظرم مربوط به برنامه نویسی‌ نمی‌شه و یک راهکار هست.یا کار با رجیستری .
ورود شما هم به این انجمن تبریک میگویم و لطف کنید در انجمن موضوعات کامپیوتری مطرح کند .
با تشکر.